Şimdi Ara

LG SMART TV LA-LM-LS-LW-PM SERISI IPTV UYGULAMASI-MK IPTV (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
974
Cevap
49
Favori
162.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilkmon

quote:

Orijinalden alıntı: karakule10

quote:

Her ne kadar deneyemesemde ellerinize sağlık.

32lm 620s kullanıyorum bir türlü uygulamayı görmedi E:\lgapps\installed buraya kadar sorun yok sanırım. Televizyonu kapatıp açtım bugünlük vaktim kalmadı 3-4 defada giriş çıkış yaptım fakat bir türlü çıkartamadım anlattıklarım içerisinde yapmadığım dikkatimden kaçan birşeymi var acaba teşekkür ederim ...

Myapps a bastığımızda alttan gelen menüde olması gerekiyor sanırım uygulamamnın (orada olmasa bile menülerden birinde olur ? )

LG SMART TV LA-LM-LS-LW-PM SERISI IPTV UYGULAMASI-MK IPTV

olmaz ise usbye yanlış dosyayı atmış olmalısınız
    alttaki linkden dosyayı indirin

http://hotfile.com/dl/221549640/fde2f4a/151763.rar.html

zipten cıkrtın
    151763 klasörün içindeki aynı isimle bir klasör daha var onu usbye E:\lgapps\installed atın

Dediğiniz gibi yaptım fakat 2. resimde gösterdiğiniz kırmızı renkli ok un olduğu USB uygulamalarım bölümü 620s te yok yada benim televizyonda bir gariplik var.
    Programı en son geçen hafta güncelledim şu anda DTV güncellemesi duruyor sadece onunda bir etkisi olacağını sanmıyorum (müsait zamanda tekrar deniyeceğim.)

Eğer başka bir 620s kullanıcısı varsa kullandığı versiyonu yazabilirmi acaba bizdemi sorun var ?

Bu arada neden bilmiyorum ama lg remote de çalışmadı ? mecbur kamerayla fotoğraf çekmek zorunda kaldım...USB yi usb apps portuna taktım ...(gittim kontrol ettim şimdi hatta ...)

USB Yİ biçimlendir içinde sadece \lgapps\installed/151763 klasörü olsun
  • Cümleten hayırlı kandiller...
  • quote:

Tamam hallettim :) Aynı sorunu yaşayanlar için bende televizyonu uzun süre basarak kapamak (ışın birkaç defa yanıp sönüyor) daha sonra yine uzun süreli bir basmayla açmak (ışık bu sefer 3-4 defa yanıp sönüyor) açınca düzeldi ...

Karakule10 sanada çok teşekkür ederim

Şimdi... mac adresimizi gönderelim bakalım ...
  • quote:

quote:

Tamam hallettim :) Aynı sorunu yaşayanlar için bende televizyonu uzun süre basarak kapamak (ışın birkaç defa yanıp sönüyor) daha sonra yine uzun süreli bir basmayla açmak (ışık bu sefer 3-4 defa yanıp sönüyor) açınca düzeldi ...

Karakule10 sanada çok teşekkür ederim

Şimdi... mac adresimizi gönderelim bakalım ...

önemli degil rica ederim faydam olduysa
    ....iyi geceler....

quote:

Orijinalden alıntı: befo

Cümleten hayırlı kandiller...

sag olun cümleten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakule10 -- 16 Mayıs 2013; 23:42:57 >
  • ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakule10 -- 16 Mayıs 2013; 23:50:51 >
  • mkalyon hocam benim tv 42ls575s bende oldu bu iptv istersen başlığa ls serisini de ekle
  • ---------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkalyon -- 17 Mayıs 2013; 18:49:24 >
  • benim tvde 42 lm 620s rus kanalları seyrediyom türkçe discowery kanalları bulabilsem iyiydi.
  • teşekkürler sorunsuz çalışıyor harika olmuş elinize sağlık
  • @mkalyon hocam, nefis bir iş olmuş, elinize aklınıza sağlık
  • bu arada bu iptv linkleraini nereden buluyorsunuz? herhangi bir kaynağı var mı yoksa googledan deneme yanılma yöntemi ile mi buluyorsunuz? galiba bazı linkler bir süre sonra iptal oluyormuş veya adresi değişiyormuş, en sağlam linkleri nasıl elde ederiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

bu arada bu iptv linkleraini nereden buluyorsunuz? herhangi bir kaynağı var mı yoksa googledan deneme yanılma yöntemi ile mi buluyorsunuz? galiba bazı linkler bir süre sonra iptal oluyormuş veya adresi değişiyormuş, en sağlam linkleri nasıl elde ederiz?

linklerin çoğu genelde geçici oluyor..
    Uygulamada sinema bölümü en sağlam linkler diyebilirim..
    Sağlam ve kalıcı linkler genelde ücretli oluyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucretli linkleri mkalyon'un uygulamasindan calistirmak mumkun mu ? Username & password girisi yapabilir miyiz txt file a?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tk152

Ucretli linkleri mkalyon'un uygulamasindan calistirmak mumkun mu ? Username & password girisi yapabilir miyiz txt file a?

Henüz değil, örnek bir link verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkalyon

Arkadaşlar mac adresi veripte kullanamayan varsa tekrar deneyebilir mi?

Üstad,

1. Lokal flash uygulamasi ile film dosyalarinin izlenebilecegini soylemissin ama LG televizyonlar zaten neredeyse tum video formatlarini aciyor, bu yetenegi farkli bir amacla mi gelistirdiniz?
    2. Kanal guncellemeyi MAC adresi ile bir websayfasi uzerinden yapma imkani varmidir? boyle bir imkan icin calisabilirmisiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisg

quote:

Orijinalden alıntı: mkalyon

Arkadaşlar mac adresi veripte kullanamayan varsa tekrar deneyebilir mi?

Üstad,

1. Lokal flash uygulamasi ile film dosyalarinin izlenebilecegini soylemissin ama LG televizyonlar zaten neredeyse tum video formatlarini aciyor, bu yetenegi farkli bir amacla mi gelistirdiniz?
    2. Kanal guncellemeyi MAC adresi ile bir websayfasi uzerinden yapma imkani varmidir? boyle bir imkan icin calisabilirmisiniz?

1. Bu uygulamayı geliştirmeyi bıraktım. BAşka bir şey düşünüyordum sonra vazgeçtim.
    2. Benim uygulamam usb deki kanal listesini okuma üzerine kurulu. Lg uzaktan dosyalara ulaşmaya izin vermiyor. Bundan dolayı mac üzerinde kanal listesini değiştirmek için web sunucu üzerinde tutmak lazım. Ama şunu yapabilirim. Eğer flashı söküp takmak istemiyorsanız.
    Bir tane liste dosyasını seçmek için değişken oluşturup yapabilirim.
    mesala,
    değişken kanal_list_file olsun.
    kanal_list_file=data/kanal_liste.txt
    siz bunu web sunucuda tutmak istiyorsanız
    kanal_list_file=www.baris.com/kanal_liste.txt yapabilirsiniz
    bunuda seçmek için bir tuş eklerim, istediğiniz zaman kanal listesini değiştirirsiniz.
    Tabii kanal listesi benim formattan olmak kaydıyla.
  • Mkalyon kardeşim merhaba;
    https://docs.google.com...lM0dTA/edit?usp=sharing 3.fotodaki.
    Bu resimde görülen alt sıradaki ratio yanındaki wireless ve sağ taraftaki bufering yanındaki 0.0 bende gözükmüyor.Acaba bu uygulama şuan geçerli değilmi,bendemi bir aksilik var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okifi -- 18 Mayıs 2013; 16:05:33 >
  • Arkadaşlar sizlerde sinema hd kanallar çalışıyormu?Bende sadece 3 çalışıyor,değerleri çalışmıyor,elinde tümü çalışan bir arkadaş varsa,buraya atarsa sevinirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

bu arada bu iptv linkleraini nereden buluyorsunuz? herhangi bir kaynağı var mı yoksa googledan deneme yanılma yöntemi ile mi buluyorsunuz? galiba bazı linkler bir süre sonra iptal oluyormuş veya adresi değişiyormuş, en sağlam linkleri nasıl elde ederiz?

linklerin çoğu genelde geçici oluyor..
    Uygulamada sinema bölümü en sağlam linkler diyebilirim..
    Sağlam ve kalıcı linkler genelde ücretli oluyor..

cevabınız için teşekkürler birde bu kanal linklerini elde edebileceğimiz güzel bir site var mı yoksa google ile mi arayayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okifi

Mkalyon kardeşim merhaba;
    https://docs.google.com...lM0dTA/edit?usp=sharing 3.fotodaki.
    Bu resimde görülen alt sıradaki ratio yanındaki wireless ve sağ taraftaki bufering yanındaki 0.0 bende gözükmüyor.Acaba bu uygulama şuan geçerli değilmi,bendemi bir aksilik var?

Pm lerine bakarsan sende gorebilirsin. paylasmayalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.