Şimdi Ara

LG Smart Tv Apps Türkiye'de hizmete girdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
46.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 42lw570s aldim. oldukca guzel tek sorun bazi ses dosyalarini desteklemiyor. acaba bu surunu nasil cozetiz.birde dual filmlerde orjinal sesi veriyor turkce yi nasil sececegiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ntv yi falan goremedim hala, gelsin artik bir haber bir ekonomi uygulamasi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahkoroglu

ardaşlar flash player sorunu var mı hala? Birde lg'de skype ile görüşmek nasıl oluyor?

Skype için özel kamerasından almanız gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tokano

Arkadaslar 42lw570s aldim. oldukca guzel tek sorun bazi ses dosyalarini desteklemiyor. acaba bu surunu nasil cozetiz.birde dual filmlerde orjinal sesi veriyor turkce yi nasil sececegiz

Ana konuyu incele;

LG Cinema 3D TV / LG FPR Gözlük Teknolojisi - 2011 LW Serisi (LW4500,LW5500,LW570S,LW650S)[ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: tokano

Arkadaslar 42lw570s aldim. oldukca guzel tek sorun bazi ses dosyalarini desteklemiyor. acaba bu surunu nasil cozetiz.birde dual filmlerde orjinal sesi veriyor turkce yi nasil sececegiz

Hayırlı olsun....
  • Samsung APPS 'si gibi kullanıcıya daha çok hitap etse keşke. Daha fazla ve zengin içerik bekliyoruz bizde.
    Saygılar
    exper2006
  • 3D World olmuş yeni adı. Bu şekilde içerik genişlemiş diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty

3D World olmuş yeni adı. Bu şekilde içerik genişlemiş diyorlar.

Aynen öyle oldu.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Ben LG 32LW5500 3D Smart TV aldım.. wireles adabtör olmadıgından ethernet ıle kablolu olarak bağlanmak istedim..kablomu cektım modemle televizyon arasında bağlantıyı durdum sonra televizyondan internet ayarlarına geldim otomatik ip ile bağlanmayı denedim fakat başarısız oldum DHCP bağlantısı hatası aldım modem den bu özelliği açmış olmama rağmen bir türlü düzeltemedim.. bunun üzerine manuel olarak ip yazarak bağlantıyı sağlayabildim..sağlayabildim ama ?? anlamadığım olay bağlandı yazıyor ama home tusuna bastıgımda smart tv ekranı gedığımde hiç birseye bağlanmıyor ne google maps ne youtube ne de lg apps hiç birsey yapamıyorum anlıyacagınız bunun nedeni ne olabilir internet bağlı demesıne rağmen acaba bağlanamaması mı eğer böyle ise bana kablolu bağlanma yöntemini biri anlatabilir mi?.. Acaba Türkiyeden kaynaklı olabılırmı dıye dusundum ve bır de UK (ingiltere) ye gecırtım televızyonu ayarlardan aynı sekılde elle ip yazarak bağlandım fakat bunda da bir işlem yapamadım baya da moralim bozuldu açıkcası konuya hakim olanlardan yardımlarını rica ediyorum..

(bu arada forumlarda gördüm airtes 2310 adaptör bende denedim çalışmıyor..)

Yardımlarını beklıyorum.. Hoşçakalın..

• quote:

Orijinalden alıntı: muakbaba

Merhaba Arkadaşlar,

Ben LG 32LW5500 3D Smart TV aldım.. wireles adabtör olmadıgından ethernet ıle kablolu olarak bağlanmak istedim..kablomu cektım modemle televizyon arasında bağlantıyı durdum sonra televizyondan internet ayarlarına geldim otomatik ip ile bağlanmayı denedim fakat başarısız oldum DHCP bağlantısı hatası aldım modem den bu özelliği açmış olmama rağmen bir türlü düzeltemedim.. bunun üzerine manuel olarak ip yazarak bağlantıyı sağlayabildim..sağlayabildim ama ?? anlamadığım olay bağlandı yazıyor ama home tusuna bastıgımda smart tv ekranı gedığımde hiç birseye bağlanmıyor ne google maps ne youtube ne de lg apps hiç birsey yapamıyorum anlıyacagınız bunun nedeni ne olabilir internet bağlı demesıne rağmen acaba bağlanamaması mı eğer böyle ise bana kablolu bağlanma yöntemini biri anlatabilir mi?.. Acaba Türkiyeden kaynaklı olabılırmı dıye dusundum ve bır de UK (ingiltere) ye gecırtım televızyonu ayarlardan aynı sekılde elle ip yazarak bağlandım fakat bunda da bir işlem yapamadım baya da moralim bozuldu açıkcası konuya hakim olanlardan yardımlarını rica ediyorum..

(bu arada forumlarda gördüm airtes 2310 adaptör bende denedim çalışmıyor..)

Yardımlarını beklıyorum.. Hoşçakalın..

bende ethernet ile bağlanıyorum. Tv'nin ayarları oto ip ve oto dns şeklinde. kendisi alıyor dns ve ip adresini. senin sorunun modemden kaynaklanıyor olabilir. modeminin firewall unu kapatarak bağlanmayı deneyebilirsin. mac şifresi varsa modeminin kapalı olduğundan emin ol.

• İyi günler.

TV'de güncellemeleri kontrol et dediğimde birşey bulmuyor. Fakat sitesinde 03.03.57 sürümü var. Bende şu an 03.03.50 sürümü yüklü.

Model 47LM660

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HARPOON -- 6 Temmuz 2012; 10:29:55 >
  • Sitesinden indirip, USB üzerinden kurulum gerçekleştirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

smart tv de Türkiye için dailymotion uygulaması istiyorum. Bu önerileri nerelere yapıyoruz? Ayrıca Skype de aranıldığı zaman sadece ekrana bir uyarı geliyor. Yani 15 saniye içinde ekrana bakmazsanız çağrıyı kaçırıyorsunuz ve bunu fark edemiyorsunuz. Çağrı sesi eklemeleri mümkün değilmi?

+1

Dialymotion u izlemlemek için Smart TV ülke ayarını Arnavutluk yapıyorum. Buna rağmen Türkiye ile ilgili videolar çıkıyor. (ip adresinden ülke tanıyor olmalı). Demek istediğim Bu servisin Türk kullanıcılarına yardımcı olacak hizmeti veriyor. LG tv dede çıkıyor. Bu Arnavutluk Premiumda olan uygulamanın Türkiye uygulaması olarak da gelmesini güzel olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty

Sitesinden indirip, USB üzerinden kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Tam olarak ne yapılacak?
  • LG Türkiye'nin sitesine girin. Güncelleme dosyasını indirin. *rar şeklinde inecektir. Sonra dosyayı rardan çıkarın. USB belleğin içine LG_DTV. adında bir klasör açıp, içine bu rardan çıkardığınız dosyaları kopyalayın ve sonrasında TV'ye takın. TV otomatik görecektir.
  • Görmedi, içinde başka bir şey olmaması mı gerekiyor acaba? Bir de ben başka yazılar da okumuştum LW serisinde zorlamak için bir şey yapılıyormuş, LM'de var mıdır?
  • Tabii, USB belleğinizi tamamen boşaltın, bir başka dosya olmasın içerisinde. O zaman görmesi gerekiyor NTFS formatlı diskinizi.
  • lg smart word e giremiyorum arkadaşlar. kimlik doğrulam hatası diyor ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı paylaşırsa sevinirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet061

lg smart word e giremiyorum arkadaşlar. kimlik doğrulam hatası diyor ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı paylaşırsa sevinirim?

Şifrenizi unuttu iseniz. TV den tekrar üye olunuz..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.