Şimdi Ara

LG SK7900 KULANICILARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
8.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÖNCELİKLE HERKESE MERHABALAR TV HAKKINDA TÜM SORULARINIZ SORABİLİRSİNİZ

• 49sj800v ile karşilaştırabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdem-89 E kullanıcısına yanıt
    dediğiniz modele nerdeyse aynı ama aralarında biraz farklıklar mesela sk 2018 sj 2017 model sj100 hz iken sk50 hz sk da futbool moddu varken sj de yok sizin kulanımınız nasıl neye göreyse se size önere bilirim
  • Bende bu hafta aldım tv'yi. Şimdilik sadece kurulumunu yaptırıp, kutusuna kaldırdım. Televizyonu kullanma zevkine 1-2 ay sonra sahip olacağım. Kurulumunu gerçekleştiren arkadaş sj'lerden üstün olduğu yorumunu yapmış.

• Sj 100hz sk 50 hz baska henuz fark bulamadim. Fiyat farkina bakilirsa sj daha mantikli gibi gorunuyor. Belki sk bir yil daha fazla guncelleme alir.

Cift ayak yerine tek ayak olsa cok daha şık olurdu. Tabi buda goreceli bir durum.

• 100 hz, usb 3.0 girişi, harman kardon ses teknolojisi yeni sk serisinde bulunmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben birkaç aydır 55sj800-850'yi takip ediyordum. Ancak kısa vadede fiyatların düşeceğine yönelik beklentim kalmadığından, hiç aklımda yokken, 55sk7900 gittigidiyorda 4280tl+50wordpuan gibi fiyata düşünce aldım. Aynı fiyat aralığında tercihim, özellikle 100hz olması nedeniyle 55sj800-850 olurdu ama fazladan 600-800 lira vermek istemedim.
  • Lg65sk7900 u 6000 liraya almak uzereyim pisman olurmuyum yorumunuz nedir

• m3p3 M kullanıcısına yanıt
    6,000₺ alınır alınır ama biraz fiyat çık nu7400 al çıkamıyorsan mu7000 ben sk7900 karşılaştırdım mağaza da uj651 ile aynı görüntü kalitesi yada pus8102 görüntü çok iyi yazılım sorunları var maalesef

• Sk7900 sj800 sj850 ile kıyaslanamazzzzzzzz yanlış tercih git mağaza da kıyasla görüntüyü otur ağla

• erdem-89 E kullanıcısına yanıt
    Tv alırken yaptığınız en büyük hata yazılanları okumak gidin bi mağaza ya usb ye film dizi atın marka marka bakın birde Avrupa ya bakın adamlar 8 bit frc kulllanıyor bazı modelllerde

• Cenkbeyoglu C kullanıcısına yanıt
    Tamam

• quote:

Orijinalden alıntı: Cenkbeyoglu

6,000₺ alınır alınır ama biraz fiyat çık nu7400 al çıkamıyorsan mu7000 ben sk7900 karşılaştırdım mağaza da uj651 ile aynı görüntü kalitesi yada pus8102 görüntü çok iyi yazılım sorunları var maalesef
    Oncelikle cevabiniz icin teşekkürler lg 65 sk7900 tv yi 2018 uretim yili ve nanocell ozelliginden dolayi tercih etmek istemistim yazdiginiz diger tvlerede baktim samsun nu7400 ve mu 7000 butcem yeter fakat bu tvlerde 50hz lg den farki nedir? Philips pus8102 yi de butcemi zorlayarak alabilirim bu tv 100hz fakat Andorid tv lerden uzak durun diyorlar android sürümü 6.0 guncelleme aliyormu bu tvler surum eskidikce donma ve program yuklenmeme gibi sorunlar olusur mu? Philips 65pus8602. Yide 6000 aliyordum nerdeyse onuda Android oldugu icin elemistim.Asil aklimda yatan model Lg 65sj850v fakat butcemi asiyor

• Geçen hafta 49SK7900 aldım. Ne yaptıysam hangi ayarı karıştırdıysam siyahları tam siyah hale getiremedim. Hep bir beyaz filtre var gibi ekranda. Renkler çok sıcak gelmedi. Diğer odada kullandığım 10 yıllık Lg led tvmin görüntüsü daha güzel geliyor. Bir de şu otomatik led ekran karartma özelliği hiç hoşuma gitmedi. Siyahları otomatik olarak bazen beyazlatıyır, özelliği kapatınca siyahlar direkt beyazlanıyor. Lütfen bir yardım kafayı yiyeceğim.

• lg 65 sk7900 tv ile lg 70uj675v kıyaslarsak. Arasındaki özellik farkları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturel18 -- 14 Eylül 2018; 0:8:37 >
  • merhaba ben LG UK6470 TV ALDIM . ANCAK GÖRÜNTÜSÜ NASIL 4 K ANLAM VEREMEDİM OYUNCULARIN YÜZÜ BLURU GÖRÜNÜYOR. 3 YIL ÖNCE ALDIĞIM 42UB800V NİN GÖRÜNTÜSÜ ÇOK DAHA NET KESKİN. İADE TALEPE ETTİM AMA NEDİR BUNUN SEBEBİ NEDEN BÖYLE
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanseyrek

merhaba ben LG UK6470 TV ALDIM . ANCAK GÖRÜNTÜSÜ NASIL 4 K ANLAM VEREMEDİM OYUNCULARIN YÜZÜ BLURU GÖRÜNÜYOR. 3 YIL ÖNCE ALDIĞIM 42UB800V NİN GÖRÜNTÜSÜ ÇOK DAHA NET KESKİN. İADE TALEPE ETTİM AMA NEDİR BUNUN SEBEBİ NEDEN BÖYLE
    Üründen kaynaklanan bir sorun olabilir cihan hocam
  • quote:

merhaba ben LG UK6470 TV ALDIM . ANCAK GÖRÜNTÜSÜ NASIL 4 K ANLAM VEREMEDİM OYUNCULARIN YÜZÜ BLURU GÖRÜNÜYOR. 3 YIL ÖNCE ALDIĞIM 42UB800V NİN GÖRÜNTÜSÜ ÇOK DAHA NET KESKİN. İADE TALEPE ETTİM AMA NEDİR BUNUN SEBEBİ NEDEN BÖYLE
    Panel sorunuda olabilir veya bağlantınızla alakalı bir sorunda olabilir.
  • quote:

Aldığın 6470 kaç inç?
  • Ps4 pro için ve 4k filmler izelemek için 49SK7900PLA almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.