Şimdi Ara

LG SJ3.DTURLLK Soundbar yeniden 399 MM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
3
Favori
17.856
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bluetooth kesilmesi olayı var mı gerçekten alsak mı geçen kıl payı kaçırmıştım ürünü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

Bluetooth kesilmesi olayı var mı gerçekten alsak mı geçen kıl payı kaçırmıştım ürünü

Var yazmış birkaç kişi kardeş. Dikkat et sonra iadeyle falan uğraşırsın benden demesi. Ama bluetooth özelliğini kullanmayacaksan güzel fiyat.
  • ihtiyaç olacak bir ürün değil ama biraz meraktan aldım, belki maçları daha zevkle izlerim :))
  • Optik baglanti varken bluetooth da neymis..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 adet sipariş geçtim, teşekkürler.

• Angelica kullanıcısına yanıt
    hani olur ya iphone x 256 silver telefondaki müziğini dinlemek istersen diye

• Nihayet aldım gitti.
    Hediye çekini bir türlü alamadigimdan 409liraya aldım.
    İnşallah bluetooth sıkıntısı yaşamam %90 telden kullanacam bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2yumurta1sucuk -- 11 Şubat 2018; 2:02:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir adet de ben sipariş verdim. Çok teşekkür ediyorum haber veren arkadaşa.

• quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Alternatiflerim arasında yer alan bir üründü. Fakat bluetooth bağlantısında sorun varmış, müzik dinlerken kesilmeler olduğu yazılmış. O yüzden eledim gibi bir şey. Zira cihazı almayı sırf bluetooth özelliği var diye istiyordum..

Kesilmenin sebebi modem ile frekans çakışması. Modemde 44mhz bu cihazda 44mhz. Modemin kanalını değiştirince yada 22mhzye çekince sorun ortadan kalkar.

Bu ürüne çok benzer las454b modelini kullanıyorum, sanırım tüm özellikleri aynı.

Bendeki cihaza yorum yaparsam;

Ses şiddeti hariç bass konrtolü yapıyorsun bu sadece pahalı modellerde olan en sevdiğim özelliği

En yüksek seste bile asla ne bass ne ses bozulma yapıyor.

Cihazdan çıkan ses çok berrak ve temiz.

Bir tek ses şiddetini gösteren rakam falan olsaydı daha güzel olurmuş diyorum.

Yani Maşallah diyeyim ben çok memnunum, bende geçen yıl migrostan almıştım.

• samsung modellerinde pek kesilme yaşanmıyor gibi kimse dile getirmemiş hocam ?
  • Böyle ürünler müstakil evleri olanlar içindir; bi apartmanda yaşıyorsanız hergün komşularınız kapınızı çalabilir
  • 3yuq kullanıcısına yanıt
    Hocam ben samsung demedim ki googlea lg las454b yaz görsellere bak anlarsın ne demek istediğimi, benim cihazda bunun aynı görseline sahip, bence bu yıl isim değiştirmiş. Cihaz 44mhzde çalıştığı için modemle çakışıyor samsungları bilemem ama çözümünü de yazdım yukarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Böyle ürünler müstakil evleri olanlar içindir; bi apartmanda yaşıyorsanız hergün komşularınız kapınızı çalabilir

Aksine bu ürün apsrtman için, düşük seste yüksek bas verebiliyor, ayrıca son ses kullanmazsın olur biter

• quote:

Orijinalden alıntı: lymph

quote:

Alternatiflerim arasında yer alan bir üründü. Fakat bluetooth bağlantısında sorun varmış, müzik dinlerken kesilmeler olduğu yazılmış. O yüzden eledim gibi bir şey. Zira cihazı almayı sırf bluetooth özelliği var diye istiyordum..

Kesilmenin sebebi modem ile frekans çakışması. Modemde 44mhz bu cihazda 44mhz. Modemin kanalını değiştirince yada 22mhzye çekince sorun ortadan kalkar.

Bu ürüne çok benzer las454b modelini kullanıyorum, sanırım tüm özellikleri aynı.

Bendeki cihaza yorum yaparsam;

Ses şiddeti hariç bass konrtolü yapıyorsun bu sadece pahalı modellerde olan en sevdiğim özelliği

En yüksek seste bile asla ne bass ne ses bozulma yapıyor.

Cihazdan çıkan ses çok berrak ve temiz.

Bir tek ses şiddetini gösteren rakam falan olsaydı daha güzel olurmuş diyorum.

Yani Maşallah diyeyim ben çok memnunum, bende geçen yıl migrostan almıştım.

Ben de 1-2 yıldır las454b modeli kullanıyorum. Migros'tan 300 tl. ' ye satın almıştım. Ürün son derece kaliteli. Hiç tereddüt etmeyin, alın geçin.

• quote:

Orijinalden alıntı: lymph

quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Böyle ürünler müstakil evleri olanlar içindir; bi apartmanda yaşıyorsanız hergün komşularınız kapınızı çalabilir

Aksine bu ürün apsrtman için, düşük seste yüksek bas verebiliyor, ayrıca son ses kullanmazsın olur biter

120 wattlık philipsten ctesi fece 21:30 da karanlıklar ülkesi - uyanış adlı filmi 7. Kademe seste izlediğim halde üst kat tavana vurdu

üstelik kat arasında 25 cm köpük var

ben de lg yi kutusundan çıkarmadan satmaya karar verdim

• 50 TL fark verin Samsung hdmı olanı alın

K450

• quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

50 TL fark verin Samsung hdmı olanı alın

K450

hocam aralarında ses kalitesi açısından fark var mı? tabi hdmi olması daha iyi olur ama.. sj3'ün ses kalitesini daha çok övüyorlar gibi.

ekleme: hocam 50 tl fark verin samsung alın demişsiniz de, 450 liraya nerede gördünüz acaba? ben bulamadım yav.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 11 Şubat 2018; 12:45:2 >
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    K-450 için de arada ses kesiliyor denilmiş. Galiba yukarıdaki arkadaşın bahsettiği gibi frekans ayarından dolayı. Markayla ilgili değil gibi hocam boş yere almadık galiba

• 3yuq kullanıcısına yanıt
    hocam valla iki cihaz arasında kalırsam, ses kalitesinde fark yoksa samsung almayı isterim. zira televizyonum samsung. ayrıca bluetooth yolu ile kullanacağım cihazların içerisinde de samsung'a ait chipsetler var. belki uyumlu olur diye samsung alayım diyorum almışken. bir de sj3'ün dış görünüşü bana daha basit gibi geldi ne yalan söyleyeyim. k450'nin dışı daha bi şık, sürücüler görünmüyor ve en önemlisi dijital yazı özelliği var. tabi hdmi çıkışı da önemli. mesela hdmi çıkışını uydu cihazıma, optik girişi bir başka cihaza bağlayabilirim. ya da tam tersi de olabilir. sizin fikriniz nedir acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

50 TL fark verin Samsung hdmı olanı alın

K450

hocam aralarında ses kalitesi açısından fark var mı? tabi hdmi olması daha iyi olur ama.. sj3'ün ses kalitesini daha çok övüyorlar gibi.

ekleme: hocam 50 tl fark verin samsung alın demişsiniz de, 450 liraya nerede gördünüz acaba? ben bulamadım yav.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-hw-k450-bluetooth-soundbar-siyah-1165727.html

Akşamları 450 ye düşüyor
    J450 kullanıyorum
    Memnunum
    Ama evde 3 tane Samsung TV var 32,48,55
    Uyumlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 11 Şubat 2018; 12:53:4 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.