Şimdi Ara

lg sirius smart adi altinda gelmis yeni seriler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
4
Favori
15.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütçem yoktu pek o yüzden kalite aramadım bir sebebide yaşadığım yerde hava 0 altına düşmüyor hiç lg sirius aldım 18 lik 30 mt2 salona kurdum ısıtmada hiç bir problem yok son ayarlarda 10 dakikada cehennem gibi yapıyor tabi bunun etkisi dış hava sıcaklığı 0 a düşmüyor o yüzden birde evde yalıtımda yok aylık 100 civarı klima yansıtıyor hiç kapatmam 24 saat açık evden biri uzun süreli işi olursa arada sırada 5-6 saat kapatıyoruz ilk kurulumumuz çok sorunluydu servis elemanı vakumun ne olduğunu dahi bilmiyordu başka biri geldi lg den oda gerekmez dedi kabul etmedim geri gönderdim daha sonra müşteri hizmetleri ile konuştum azarladılar heralde servisi yarım saat sonra hiç habersiz samimi bir tavırla geldiler 45 dakika civarı vakumunu yaptılar çaylarını kahvelerinide verdim hiç bir sıkıntım yok sıcak memleketlerde lgnin bu kliması güzel iş çıkartıyor alalı 2 ay oldu memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Columbia- -- 2 Aralık 2017; 13:58:50 >
  • gibigibi1985 G kullanıcısına yanıt
    Vakum şart hatta gelen elemanın kafasını ütüleyin, boru montajı bittikten sonra pompa bağlanması lazım takip edin. Boru bütün olarak kullanılır kesilmez. Hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah kardeşim saolun.Servis randevusu alırken ben özellikle servise tembih etmelerini aksi taktirde servisi göndereceğimi söylerim dostlar,saygilar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakum konusunda servisle tartışıp strese girmeye yok.Illa vakum gereksiz diyen servis montajı yapsin ama gazı devreye aldirmayın ve servis tutanaga "vakum yapılmadı" yazısiyla imzalasın o zaman.Ya kabul etmeyecekrir vakumlayacaktir o zaman yada kabul edip tutanak oldugu icin bir kaç gun sonra geri gelecektir siz merkeze bildirdiginiz için.

Bende 18 siirus var güzel makine.

• Bu wifi kiti bulabilen var mı gelmiş midir acep?

• Malesef hala yok. ama olmasa da önemli değil ben anlık tüketime bakarak hesap ediyorum ortalamasını alaraktan.Mesela şu an ısıtmada 0,8 çalışıyor genelde bazen 0,7'ye düşüyor günlük 12 saat * 0,8 kw * 30 desek 288 kw eder 44 kuruş desek vergiler dahil 127 civarı yapar.
    Wifi olsa daha net bilgi alırız sadece. Yalnız makina hakkaten iyi ısıtmayı gayet iyi yapıyor.
  • Arkadaşlar bende 12.000 olanından aldım bir tane ve şimdi montaj stresi başladı.Abi böyle memleket olur mu şaka gibi ben ürün almışım montajda servise yapması gereken işi utanarak sıkılarak söylüyorum.Baştan söyleyeyimde sonradan sıkıntı olmasın diye hareket ettim.Birecikte ikamet ediyorum yakın diye nizip servisi kaydettirdim ve numarasını alıp aradım, adam klasik yalanını söyledi abi onlar yeni makine vakumlu geliyo... :) tamam dedim bu şekilde kurulum istemiyorum.Adam ne dedi peki; tamam hocam siz Şanlıurfa servisi arayın vakumlu yapsınlar :).Aradım lg yi bakalım bugün döneceğiz size dediler.(tabi durumu ifade ettim ve görevli hayır kesinlikle vakum olmalı dedi.E peki o zaman sizin servisiniz nasıl böyle bir ifade kullanıyor o zaman dedim.Tıs yanıt yok.) Yeminle güzel ülkem ömür törpüsü, hayırlısıyla kurdurursak şunu.Şimdi o adamları ikna edip getirseler gelde güven duy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gibigibi1985

Arkadaşlar bende 12.000 olanından aldım bir tane ve şimdi montaj stresi başladı.Abi böyle memleket olur mu şaka gibi ben ürün almışım montajda servise yapması gereken işi utanarak sıkılarak söylüyorum.Baştan söyleyeyimde sonradan sıkıntı olmasın diye hareket ettim.Birecikte ikamet ediyorum yakın diye nizip servisi kaydettirdim ve numarasını alıp aradım, adam klasik yalanını söyledi abi onlar yeni makine vakumlu geliyo... :) tamam dedim bu şekilde kurulum istemiyorum.Adam ne dedi peki; tamam hocam siz Şanlıurfa servisi arayın vakumlu yapsınlar :).Aradım lg yi bakalım bugün döneceğiz size dediler.(tabi durumu ifade ettim ve görevli hayır kesinlikle vakum olmalı dedi.E peki o zaman sizin servisiniz nasıl böyle bir ifade kullanıyor o zaman dedim.Tıs yanıt yok.) Yeminle güzel ülkem ömür törpüsü, hayırlısıyla kurdurursak şunu.Şimdi o adamları ikna edip getirseler gelde güven duy.

Geçmiş olsun. Servis önemli sıkıntı olursa başka servisle çalışmak istiyorum dersiniz.

• LG nin 12 lik hangi cihazı bakır boru ve kondansatörü. Net bilen varmı . 12 lik cihaz bakıyorum

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=128492296

• Aralik faturasıda geldi 83 lira fark etti. Günlük ortalama 17 saat çalıştı. Bence klima kendini ispat etti artık. Antalya 26 m 2 kuzeybatı ve yalıtımlı ara kat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar asnw126j1r0 seslimi çok? Bazı kişiler çok sesli olduğunu söylemiş kafam.jarisdi kullanan kişiler yazabilirmi nasıl cihaz memnunmusunuz ses nasıl iç dış unitede

• bende aldım bu üründen henüz montaj yapılmadı iç ünite LG ASNW126J1R0 dış ünitede kodu LG ASUW126J1R0 dış ünite eskimi anlıyamadım ben forumlarda hep dış ünitenin asw126j1r0 olduğu yazılmış
  • Merhaba

Lg’nin smart plus modeli 12000 btu

Hiç yorum bulamadım

Nasıldır acaba

https://www.hepsiburada.com/lg-es-w12gj2f0-standard-plus-a-12000-btu-duvar-tipi-klima-pm-HB000008Q8LU

Gömülü wifi yazıyor

• hamucera kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla Arçelik üretimi bu model, lg nin giriş modeli. Ben de araştırırken sirius ya da titan modelini önerenler daha çoktu, titan aldım 12bin btu, memnunum.

• Arkadaşlar bu 3 üründen hangisini tavsiye edersiniz. benim için ses çok önemli.

1. LG Standard Plus Smart Wi-fi ES-W18GK2F0 18000 BTU Klima : 3.500 tl

2. LG AS-W186K1R0 Sirius Deluxe A++ 18000 Btu/h Inverter Klima : 3.679 tl

3. LG Mega Inverter ASNW1862EA1/ASUW1862EA1 A++ 17000 Btu/h Inverter Klima : 3.670 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feykbey -- 11 Mayıs 2018; 23:23:18 >
  • Geçen yazdan bu yana ilk defa dün soğutma için klimayı açtım yarım saat sonra su damlamaya başladı. Boru ucuna baktım su gelmiyor. Servis bu işlerde para almıyor dimi garantisi varken?

• Arkadaşlar soğutmada direk soğuk ayarına getiripmi kullanıyorsunuz. Ayrıca nem ayarı falan varmı . Kumanda soğuk aylardan sonra bir insan basi gibi görünen ikon var o ne işe yarıyor. 26 da çalıştırıyorum soğuk ayarında gece boğaz acisi ile uyandım 2 dir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 4 Temmuz 2018; 21:15:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

Arkadaşlar soğutmada direk soğuk ayarına getiripmi kullanıyorsunuz. Ayrıca nem ayarı falan varmı . Kumanda soğuk aylardan sonra bir insan basi gibi görünen ikon var o ne işe yarıyor. 26 da çalıştırıyorum soğuk ayarında gece boğaz acisi ile uyandım 2 dir

İnsan başı gibi görünen tuş enerji kontrol özelliği. Kompresör devirlerini %100 %80 gibi düşürebiliyorsunuz bence gereksiz.

26 derece ideal sıcaklık derecesi klimanızı sizin üstünüze üflemeyecek şekilde flapları biraz yukarı verin tabii sizin klimanızın flapları tersten açılan model değilse.

Eğer klimanız da yatak odasındaysa oda kapısı kapalı çalıştırıyorsanız fan 3 çizgi olarak ayarlamanız en iyisi. Yatak odalarında yüksek fan hızına gerek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

Arkadaşlar soğutmada direk soğuk ayarına getiripmi kullanıyorsunuz. Ayrıca nem ayarı falan varmı . Kumanda soğuk aylardan sonra bir insan basi gibi görünen ikon var o ne işe yarıyor. 26 da çalıştırıyorum soğuk ayarında gece boğaz acisi ile uyandım 2 dir

İnsan başı gibi görünen tuş enerji kontrol özelliği. Kompresör devirlerini %100 %80 gibi düşürebiliyorsunuz bence gereksiz.

26 derece ideal sıcaklık derecesi klimanızı sizin üstünüze üflemeyecek şekilde flapları biraz yukarı verin tabii sizin klimanızın flapları tersten açılan model değilse.

Eğer klimanız da yatak odasındaysa oda kapısı kapalı çalıştırıyorsanız fan 3 çizgi olarak ayarlamanız en iyisi. Yatak odalarında yüksek fan hızına gerek yok.

Alıntıları Göster
    Yatak odasında yatağın arka kısmında klima . Ben 27 derece yapıyorum ve iki kademe fan ile böyle iyi gibi . Ama nem ayarı falan ayrı bir ayar varmı merak ettim . Diğer odamda Samsung jungfrau var . Aşırı derecede memnunum hiç havayı kurutuyor sessiz

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.