Şimdi Ara

LG Sirius Deluxe İç ünite ses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Lg sirius deluxe 12 btu klimam var eylül 2017 gibi 2400 TL e almıştım sürekli ısıtma amaçlı kullanıyorum süper ısıtıyor.

Fakat hiç ses çıkarmayan cihaz artık ilk açılışlarda ya da devreye girdiği sırada çıt-çıt-çıt-çıt şeklinde yoğun bir ses çıkıyor aşırı rahatsız ediyor ve bir süre sonra kesiliyor..

Nedir? Ne yapmalıyım?

Üstad'lardan ve meraklılarından cevapları bekliyor ve teşekkür ediyorum.

https://youtu.be/7WLKwKh3-tI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de bu klimayı almayı düşünüyordum soğutma amaçlı, aklım karıştı şimdi. Servisi çağırdınız mı, ne diyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sazan84 -- 10 Mart 2018; 15:58:36 >
  • servisi çağırdım alıp götürüp bakmamız lazım dediler, bende alıp götüreceksen yenisiyle değiştir dedim hayır dedi bende mahkemeye verdim... Ayıplı mallarını mahkeme yoluyla değiştireceğim! Tavsiye ederim ısıtması muazzam soğutmasıda öyle az da yakıyor bana denk geldi heralde...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erkalkara E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Güncel durum nedir, ses hala devam ediyor mu,

LG servisten tekrar arayan soran oldu mu?

• Evet Lg klimamı iade ettim paramı aldım, memnunduk gayet güzel ısıttı gece gündüz 7/24 soğuklarda full çalıştı toplamda 220 civarı fatura geliyordu.

Üzerine ekleyip ME msz-dm25 aldım bu hafta içinde takılır bakalım ME de yüzümüz gülecek mi???

Hayırlısı Allah'tan...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.