Şimdi Ara

LG Q6 ANA KONU 1299TL' YE ÇERÇEVESİZ EKRAN (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
2
Favori
16.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 930 lliraya LG garantili alınır mı bu cihaz? Acil cevap.
  • turkcem44 T kullanıcısına yanıt
    hocam sıfır ürünse güvenilirse öncelikli olarak sizin içini rahat edecekse alınır tabiki dediğim gibi kapalı kutu ürünse
  • Arkadaşlar, uzun yıllar lg kullanmış biri olarak, Lg Q6 ile redmi 5plus 64gb arasında kaldım. Fikir olarak yardımcı olabilir misiniz?

bu mesajın aynısını xiaomi konusuna yazdım buraya da yazmamın sebebi ise

gönlüm Q6 diyor çünkü sırasıyla ;

Lg BL40, G2, G3, G4, G5 kullanmış biriyim. çinli marka telefon hiç kullanmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musatokar -- 6 Temmuz 2018; 21:59:51 >
  • Eğer hep amiral gemi modellerini kullandıysanız q6 tatmşn etmeyebilir g6 almanız lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Sağolun redmi 5plus aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı olsun.
  • Q6nın ısınması hakkında bilgi verebilir misiniz?

Video ve Chrome kullanırken ısınma sorunu yaşayan var mı?

• Q6 bende nerdeyse 1 senedir kullanıyorum çok sağlam bizim ufaklık telefonu kılıfsız cam korumasız yere atıyor fayansa attı çok şükür bir şey olmadı telefon arkası hemen çiziliyor.ekranı güzel net performansı ve kamerası tabi pahalı telefonlar gibi değil mesela war robots diye bir oyun var onda seri değil çabuk ısınıyor oyunlarda

• Arka kapak çok çizildi

Orjinal arka kapak nerden bulurum

• Arka kapak çok çizildi

Orjinal arka kapak nerden bulurum

• - Kulaklikla yeterli ses çıkışı alabiliyor musunuz ?

- günlük kullanımda akıcı bir performans sunuyor mu ?

- viper4androidfx deneyen varsa nasıl bir performans alıyor ?

Cevaplayan arkadaşlar için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-808822E40 -- 1 Ağustos 2018; 10:44:28 >
  • hadi gözünüz aydın lg Q6 için 8.1.0 oreo dağıtımına başlamış cihazın kod adı m700 lere

kaynak; https://www.lgdestek.net/lg-q6-m700-android-8-1-oreo-guncellemesi-dagitildi-40341/
  • lg Q6 için türkiye oreo dağıtımına bugün başlamış

LG Q6 ANA KONU  1299TL' YE ÇERÇEVESİZ EKRAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 12 Eylül 2018; 15:51:5 >
  • Yeni yazılım geldi indiriyorum. Daha önce kuran var mı?

• exchange pil kullanılıyor diye uyarı çıkıyor sürekli bu nedir bilen var mı android 8.1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeyi indirdim ancak henüz kurmadım, önce bi inceleyelim tartalım
  • Arkadaslar Selamlar,

Uzun zamandir Iphone SE kullaniyordum, Apple dun yeni bir kucuk ekranli telefon tanitmayinca baska telefonlara bakmaya basladim. Q6 nin tipi hosuma gidiyor, tavsiye edermisiniz. Cihaza 128gb lik hafiza karti alsam sorun yasatir mi ?
  • Bir arkadaşımdan Lg Q6 almak üzereyim. 800TL vereceğim daha 10 günlük. Whatsapp, internette takılma ve youtube haricinde hiçbirşey yapmam telefonda. Sizce alınır mı? Verdiğim parayı hak eder mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazymecheng -- 19 Eylül 2018; 12:17:57 >
  • crazymecheng C kullanıcısına yanıt
    dediğiniz uygulamalarla takılacaksanız alınır hocam (snapdragon 435 oyun işlemcili cihaz değil o yönden önermem) babam kullqnıyor bu lg Q6'yı tek şikayeti arka kapak çizilmesi (çok çabuk çiziliyor) onun haricinde diğer yönleriyle 3 gb ram 32 gb dahili depolama olarak ideal orta seviye cihaz alınabilir, dolar kurunu da hesap edin artık ucuz telefon kolay bulunmuyor piyasada, o yuzden ikinci el piyasasında 3 gb ram 32 gb hafıza 8 çekirdek ve 800 tl kaçırma derim :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 20 Eylül 2018; 22:55:5 >
  • Selamlar,
    LG Q6 telefon kullananlar yardımcı olur mu? Fotoğraf çekmekle ve oyunla işim yok.Wifi kuvvetli çeksin, youtube izlerken takılma ve ısınma olmasın, müzik dinlerken sesi güçlü olsun yeter.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.