Şimdi Ara

LG Q6 ALANLARA LG POWER BANK HEDİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.584
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG Türkiye; Q6’ya özel Ekim ve Kasım ayı içinde birden çok kampanya ve yarışma düzenleyecek.

Yarışmalar kapsamında tüketiciler, Power Bank ve Q6 kazanma fırsatına sahip olacak. Ayrıca, LG Q6 almayı düşünen kullanıcılar da unutulmadı, onları da Q6 ve LG Power Bank hediyeli kampanya bekliyor!LG Q6’nın tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı 1.299 TL’dir.

http://www.bilisimedya.com/2017/10/lg-q6-alana-lg-power-bank-hediye.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technova -- 9 Ekim 2017; 19:13:12 >

• Şahsi fikrim LG den uzak durulması yönünde severek aldığım V10'um hem ghost screen hem bootloop hatası verdi kronik LG sorunu her telefonunda oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg telefon alma aldırma
  • LG pişmanliktir

• Lg Ye ne deseniz az .Bundan sonra lg telefon almak yok...G2 dokunmatik sorunu.Sonrasi g3 ekran sorunu sonrasinda wifi sorunu.lg g4 bootlopp anakart sorunu 3 telefon dan sonra lg g10 da cikarsa bitmistir.Samsung gibi note7 telefonun arkasinda durdu.Kullanici magdur etmedi.Lg tum telefonlari da hep kullanici magdur etti.LG in hicbir urunu kullanmiyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2'nin de kredisi bitti bu saatten sonra ha düzeldi ha düzelecek dememek lazım.

• ula telefona calmislar resmen isik. ivme olcer.aydinlik sensorleri var mis.1300 tl var parmak izi okuyucusu bile yok pes Lg Akillanmaz ...Lg almayin Aldirmayin...

• Bu özelliklerdeki telefona 1300 TL vermem için yanında batarya değil uçak aküsü falan vermeliler...
  • LG alan kaldı mı ya
  • Ben aldım iki hafta oldu şu an için sıkıntı yok ancak bu kampanyadan faydalanamıyorum galiba :(

• arkadaş deli misiniz? snapdragon 435'e 1300 lira verilir mi?
  • Artık Lg alana Lg fabrikayı da üstüne yaptırması lazım. Bildiğin evde kalmış kızdan beter benim için.

Bu kadar sorundan sonra alana iq testi bedava.
  • 500 de olsa kumar oynayıp lg almam bir daha. Arkadaşlara aldığım g3 lerden biri daha bugün itibariyle niyazi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

LG alan kaldı mı ya

Ben aldım. G2-g4 ve şimdi de g6 aldım. Şimdilik sorun yok. Memnunum telefondan.

• Bu telefonun işlemcisine dikkat edin. O kadar para verilmez. Sonra pişman olmayın.

• LG dese ki kardeş bedava veriyoruz o zaman bi düşünürüm almak için.

başka türlü LG ürünlerini daha da evime sokmam. Telefonda bu kadar kaypak olan firma diğer ürünlerde nasıldır siz düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

arkadaş deli misiniz? snapdragon 435'e 1300 lira verilir mi?

+1

o paraya sd821 'li xiaomi 5s geliyor

• 300 tl olsa almam. lg g 2 kullanıyorum 1 yılda 2 kere ekran sarardı. 1 kere hat gitti şebeke bulunnamama hatası..zaten şebeke hatası sararma hatası yazınca bi baktım 1000lerce sorun var..garantde kullanıcı hatası diyp geri yolluyor..kısacası lg almak ğişmanlıktır.
  • A101'de SD 4XX işlemcili, 3 gb ramli, 32 gb bir Xiaomi telefon var 900 liraya. Buna alternatif olabilir, telefon nasıldır bilmem, gördüm yazayım dedim.

• Benimde LG G4 telefonum kendi kendine kapandı 14 ay kullanımdan sonra..Boyle sorunu olduğunu bilseydim almazdim. Garantiye gönderdim bakalım ne olacak akıbeti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weltew35d -- 5 Kasım 2017; 18:30:27 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.