Şimdi Ara

LG PW700 ? PW800 ? Sizce hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun zamandır araştırıyorum. Ev için kullanacağım projeksiyon konusunda PW700 ve PW800 arasında kaldım. Kullanan varsa yorum ve tavsiye için sizi rahatsız ediyorum.

Fiyatları aynı sayılabilecek bu cihazlarda bana kalırsa tasarım olarak PW700 çok başarılı, ancak Lümen farkı ve güç tüketimi olarakta PW800 ön planda. PW800'de dahili uydu alıcı varmı onu daha çözemedim.

Yaniii kısacası yardım ve tasiyelerinizi bekliyorum

• 100 lümen çok önemli değil farkı hissetmezsin bile

pw 800 de dahili uydu alıcı yok olsa zaten bu paraya vermezler
  • + PW700 daha şık duruyor 800 tosbağa gibi tabi benim bakış açımdan sizi bilemem
  • PW800 yurtdışı modelinde uydu alici mevcut lakin Türkiye'de bandrol odememek icin PW800G olarak piyasaya surmusler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Promacto X11 alarak konuyu kapatmış bulunuyorum. Saygılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcboysone kullanıcısına yanıt
    peki memnunmusun çunku dediğin cihazla aldıgın cihaz arası oldukça buyuk farklılıklar var gerek kontrast olsun gerek lümen olsun eski bir promacto kullanıcısı olarak lg ve promacto aynı sevıyede cıhazlar malesef degıller
  • gecemelek G kullanıcısına yanıt
    Bende promacto x10 kullanıcısıyım sıze gore ne farklar var lg ve promacto arasında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: io85200

Bende promacto x10 kullanıcısıyım sıze gore ne farklar var lg ve promacto arasında

bu arada ben de x10 kullanıyordum sonra pw800 kullanmaya başladım hatta promactodan daha ucuza almıstım
    gelelim arasındaki farklılıklara
    en basta renk sıkalası çok zengin
    kontrast olayını hıc soylemıyorum oldukca keskın
    lümen farkı 100 gibi gözüksede bence nerdeyse 2 katı fark var ve siyah cazıbesi (bu ciddi bir fark )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.