Şimdi Ara

LG PF1500...Ve karşınızda Türünün En iyisi...LG PF1500 (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
17
Favori
79.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gafo

xiaomi wemax laser projector.
    https://www.youtube.com/watch?v=W3ppy5bfOnA

bu cihazdan sonra hiçbir cihaz tatmin etmiyor. kısa mesafe ,7000 lumen , lazer ,android box gömülü.

5000 lumen olan gelmişti zannedersem ama 7000 Lumen olanı neden getirmiyorlar bilmiyorum. yurtdısından belki alınabilir.
    7000 lumen aşırı iyi bir değer...
  • bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Ben yapamadım valla :)

Favori filmlerimden hızlı ve öfkeli ilk filmi ile Matrix'in ilk filmini 4K bluray olarak tekrar izledim de çok iyi gerçekten. Şimdiye kadar neden geciktirmişim diyorum kendi kendime projeksiyon almayı...
  • bu real cinema yi nasil acacagiz kafama takildi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasuta

Ben yapamadım valla :)

Favori filmlerimden hızlı ve öfkeli ilk filmi ile Matrix'in ilk filmini 4K bluray olarak tekrar izledim de çok iyi gerçekten. Şimdiye kadar neden geciktirmişim diyorum kendi kendime projeksiyon almayı...
    Zidoo hangi firmware de, 1.4.12 versiyona alip 4k filmleri denerseniz goruntu kalitesi çok daha iyi oluyor

• Real Cinema bende açık, standart modda denedinizmi.

LG PF1500...Ve karşınızda Türünün En iyisi...LG PF1500

standart modda oldu tmm. tesekkurler. ama bi fark goremedim. gerci gormem mi gerekiyordu onu da bilmiyorum

v2.1.22 Şu an stabil yeni çıkan iki güncellemeyi kurmadım. 1.4.12'ye dönmek demek baya bi uygulama kurup ayar yapmam demek. Belki ilerleyen dönemlerde boş bir vakitte yapabilirim ama şu aralar malesef :(
  • lg nin çıkardığı türünün en iyisi sanırım LG HF80LS. https://www.lg.com/tr/projektor/lg-HF80LS

tabiki şimdilik. daha güçlü modellerini gelecektir.
  • Şu lg nin sitesindeki 2017 tarihli firmware güncellemesini kurdum sonunda. Görüntü ve renk anlamında iyileştirmeler var. Ancak daha önce bir arkadaşın söylediği gibi yazılımın çok ciddi bir hatası var. Sistem soğudukça fan hızını arttırırken, ısındıkça azaltıyor. Yanş olması gerekenin tam tersi çalışıyor. Bu hata cihazı yakmaya kadar gidebilir. Lg ye yazacağım durumu. Hiç umudum yok ama belki düzeltilmiş bir sürün çıkartırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

Şu lg nin sitesindeki 2017 tarihli firmware güncellemesini kurdum sonunda. Görüntü ve renk anlamında iyileştirmeler var. Ancak daha önce bir arkadaşın söylediği gibi yazılımın çok ciddi bir hatası var. Sistem soğudukça fan hızını arttırırken, ısındıkça azaltıyor. Yanş olması gerekenin tam tersi çalışıyor. Bu hata cihazı yakmaya kadar gidebilir. Lg ye yazacağım durumu. Hiç umudum yok ama belki düzeltilmiş bir sürün çıkartırlar.
    2015 uretim cihazim icin riskini goze alip bu yazilimi bende atmistim.
    Fan sorunu olmadi ama bende ekran ters donmustu, ayarlardan duzeltmek biraz ugrastirdi. Tek ayarla duzelnedi birkac ayari kombine etmek gerekmisti.
    Goruntu anlaminda gercekten iyilestirmeler olmus.

• Bende 450 Lümen üstü Bataryalı LG ürün arıyorum...
  • Görüntü olarak PF1500 ile aynı ama model numarası farklı olan aşağıdaki cihaz hakkında bilgisi olan var mı acaba?

LG HF60LS
    https://www.akakce.com/projeksiyon-cihazi/en-ucuz-lg-hf60ls-1400-ansi-150-0001-1920x1080-full-hd-tasinabilir-led-fiyati,498018830.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkas -- 31 Ağustos 2019; 9:23:59 >
  • hkas kullanıcısına yanıt
    webos ve tv var ekstradan gordugum kadariyla

• Bende aranıza katılmayı planlıyorum. Ürünü elinden çıkarmak isteyen ulaşabilir. Yoksa amazon yolları görünecek gibi

Edit: Epson eh-tw650 kullanan veya bu ürünle kıyaslayabilen varsa benim için çok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furi -- 7 Eylül 2019; 0:13:23 >
  • Telegram Projektor Grubu
    https://t.me/joinchat/Gr0MYxVzQZl5vZ8S0zNCPQ

• quote:

Orijinalden alıntı: sasuta

Arkadaşlar merhaba. Ben de sonunda aldım pf1500g'yi görüntüsü beklediğimden daha iyi çıktı şimdilik ayarlarını kurcalamayla meşgulüm fakat bende "Real cinema" modu seçilmiyor ve cihazda hangi fw sürümü yüklü göremedim. Konuyla ilgili bilgisi olan var mı? Real Cinema özelliği nedir ve nasıl açılır?

Birde aklıma gelmişken yazayım. Perdeye tam ortadan değilde hafif sağdan bakıyor. Keystone ile ayarladım fakat ne yaptıysa ekranın üst kısmıyla alt kısmındaki keskinlik eşit olmuyor. Olabilecek en optimal seviyede ayarlamaya çalıştım ama ekranın her yerinde tam eşit olması için illa perdeyi tam karşıdan mı görmesi gerekli?
    ekranın her yerini eşit keskinlikte siz de mi yapamadınız ? demekki bu netlik problemi pf1500g nin genelinde var. geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tibiter -- 14 Eylül 2019; 17:24:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tibiter

ekranın her yerini eşit keskinlikte siz de mi yapamadınız ? demekki bu netlik problemi pf1500g nin genelinde var. geçmiş olsun

Alıntıları Göster
    Projeksiyon bende sağ çaprazda duruyor tavanı ayarlayınca tavana tam karşıya alacağım ama o zaman düzelir mi bilemiyorum. Bendeki fluluk çok belirgin değil ve görüntüden son derece memnunum. Televiyon gibi değil de sinemaya daha yakın olması bence daha iyi. Sizin bahsettiğiniz gibi yani jelibon gibi kesinlikle değil.
  • sasuta kullanıcısına yanıt
    köşedeki fluluk malesef düzelmez.

sinemada eğer garfield tarzı reprenkli bir çocuk filmi oynuyorsa evet benziyor görüntüsü ama kontrast desen yerlerde. yanlış anlamayın fiyatına göre iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tibiter -- 14 Eylül 2019; 22:0:27 >
  • tibiter T kullanıcısına yanıt
    H2 ile canlı olarak karşılaştırmak isterdim gerçekten çünkü ben de almadan önce H2 ile arasında ciddi ciddi gidip geldim ama o zamanlar H2 bunun 1.5 katı fiyata satılıyordu. Bende güzel bir kampanya yakalayıp biraz da Garantisi nedeniyle tercihimi bu yönde yaptım. Şahsen memnunum belki ilerde lazer pj ye geçiş yaparız.
  • sasuta kullanıcısına yanıt
    lazer projeksiyonlar çizgi film gibi görüntü vermiyor ama pahallılar. artık almışsınız kullanın tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tibiter -- 15 Eylül 2019; 8:8:31 >
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.