Şimdi Ara

LG PF1500...Ve karşınızda Türünün En iyisi...LG PF1500 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
17
Favori
79.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  LG PF1500...Ve karşınızda Türünün En iyisi...LG PF1500

LG PF1500...Ve karşınızda Türünün En iyisi...LG PF1500

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: burak_burkay

quote:

Orijinalden alıntı: tr5454

Işık sızması var, bende hem ışık sızması hem mercek netleyememe mevcuttu.

Tam karanlık ortamda bakın ve o dikdörtgen görüntü alanının çevresinde yuvarlak şekilde bir kaç metre çapında aydınlanma dahi görme ihtimaliniz var.

Bende mercek netleyememe vb.. başka sorun yok. Tek sorun bu ışık bulutu ama beni çok rahatsız etti. Siz ne yaptınız değiştirdiniz mi cihazı? Forumda bu sıkıntıyı yaşayan biz varız sadece sanırım. Cihazı çok sevdim ama bu durumda değiştirsemde yine aynı durumu görür müyüm diye çekincelerim var.

GÜNCEL!! pf 1500g kullanıcıları cihazlarını sattılar mı yoksa buraya uğrayan yok mu artık?

• quote:

quote:

quote:

Tam karanlık ortamda bakın ve o dikdörtgen görüntü alanının çevresinde yuvarlak şekilde bir kaç metre çapında aydınlanma dahi görme ihtimaliniz var.

Bende mercek netleyememe vb.. başka sorun yok. Tek sorun bu ışık bulutu ama beni çok rahatsız etti. Siz ne yaptınız değiştirdiniz mi cihazı? Forumda bu sıkıntıyı yaşayan biz varız sadece sanırım. Cihazı çok sevdim ama bu durumda değiştirsemde yine aynı durumu görür müyüm diye çekincelerim var.

GÜNCEL!! pf 1500g kullanıcıları cihazlarını sattılar mı yoksa buraya uğrayan yok mu artık?

Satmadık. Hergün kullanıyorum ben. Sorunsuz. Işık sızması varsa cihazı değiştirin. Normalde olan bir durum değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

quote:

quote:

quote:

Satmadık. Hergün kullanıyorum ben. Sorunsuz. Işık sızması varsa cihazı değiştirin. Normalde olan bir durum değil.

Öncelikle tşk. ederim cevap için.Günler sonra birilerinin uğradığını görmek güzel.Zaten Aradan geçen süre içerisinde iade ettim ürünü.Cihazı çok sevdim ama yenisini alırsam tekrar olur mu diye kararsız kalmıştım.Bu arada tecrübelerinize dayanarak soruyorum "ULYSES"; Aynı fiyat aralığında forumda herkesin çok övdüğü Benq 1070 ve Epson 5350 tarzı marka DLP VE LCD projeksiyonlar var.Onların görüntüsü hakikaten bu bizim cihazlardan daha mı iyi? Kafam biraz karıştı.Bu konuda bilgi sahibiyseniz paylaşmanızı beklerim. tşk. ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

quote:

quote:

quote:

Öncelikle tşk. ederim cevap için.Günler sonra birilerinin uğradığını görmek güzel.Zaten Aradan geçen süre içerisinde iade ettim ürünü.Cihazı çok sevdim ama yenisini alırsam tekrar olur mu diye kararsız kalmıştım.Bu arada tecrübelerinize dayanarak soruyorum "ULYSES"; Aynı fiyat aralığında forumda herkesin çok övdüğü Benq 1070 ve Epson 5350 tarzı marka DLP VE LCD projeksiyonlar var.Onların görüntüsü hakikaten bu bizim cihazlardan daha mı iyi? Kafam biraz karıştı.Bu konuda bilgi sahibiyseniz paylaşmanızı beklerim. tşk. ederim.

Görüntü kaliteleri hemen hemen aynıdır. Bazı konularda pf1500, bazılarında w1770 bazılarında epson öne geçer. Fiyat olarak lambalılar daha ucuz. Televizyon gibi sürekli kullanmayacaksanız tercih edebilirsiniz.

• Bu projeksiyonu xbox veya ps4 te online kullanan varmi gecikme suresinin cok fazla oldugunu okudum online maclarda etkiliyormu bilgisi olan yazarsa cok sevinirim

• Anlclk22 A kullanıcısına yanıt
    Ben ps4 ile kullanıyorum. Giriş ismini pc yapıp, oyun moduna alırsanız lag olmuyor. Online fps lerde bile gayet güzel oynayabiliyorum.

• merhaba arkadaşlar elimde epson emp s52 1800 lümen projeksiyon var ama gece sahnelerinde siyahlar çok soluk 400:1 kontrast onun için LG PW800G düşünüyorum bir arkadaşımda gördüm çok fazla inceleme şansım olmadı ama siyahlar süperdi bu cihaz almaya değermi?? ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet-x

merhaba arkadaşlar elimde epson emp s52 1800 lümen projeksiyon var ama gece sahnelerinde siyahlar çok soluk 400:1 kontrast onun için LG PW800G düşünüyorum bir arkadaşımda gördüm çok fazla inceleme şansım olmadı ama siyahlar süperdi bu cihaz almaya değermi?? ne dersiniz?

tercıh ettıgın projeksıyonda o kadar ıyı degıl oldukca eski bir projektor paranız varsa 1500g alabılırsın ama paranız yoksa minibeam serısınden dıger uygun projeksıyoklara bak . emın ol lg dekı kontrast oldukca ıyı ve sıah kalıtesıde cok ıyı
  • Merhaba.Bu cihazın "Wireless Mirroring(Widi/Miracast)" özelliğini nasıl kullanacağız.Ben bunu çözemedim.Kullanan arkadaşlar var ise ayrıntılı olarak paylaşabilir misiniz?
  • Cep telefonundan miracast özelligini aktif hale getirip ardindan tarama yapıp eşleştireceksin, gayet verimli ve güzel bir hızda çalışıyor. Dün bjk takımının uefa maçını cep telefonumdan aktarıp bu şekilde izledim.
  • Ya 2. El almak istiyorum ama. Bir türlü denk gelmedi. Satmak isteyen olursa burdan veya özelden yazarsaniz sevinirim

• İyi ki @ULYSES üstadı dinleyip iade etmemişim cihazı. Her geçen gün daha çok sevdim, ben de her akşam TV gibi izliyorum. Özellikle duvarımı boyadıktan sonra ışık gücü ortaya çıktı. Eğer ışıklar tam kapalı ya da loşsa max. enerji tasarrufu bile rahatlıkla yetiyor, tv'yi genellikle max. de izliyorum film izleyeceksem orta'ya alıyorum.

Bu arada renkler güzel ama biraz fazla canlı geliyor bana. Eğer yeni setuplar paylaşan olursa deneyebilirim. Bir de futbol izlerken çimler biraz sarıya kaçıyor bu setup'ta. Özellikle Fenerbahçe maçı izlerken, ki zaten sadece onu izlerim formalarla çimlerin rengi birbirine yaklaşıyor.
  • Kiracı oldugum evden cikip yeni bir ev alınca salonun duvarına perde koymak istemedim, MilareSol kardeşin yaptığı gibi bende duvarı filli boyanın kırık-beyaz boyası ile boyadım. Beklentilerimin üstünde bir sonuc aldım. Perdede görüntü duvara göre bir tık daha canlı oluyor ama duvarın performansı kesinlikle perdeden aşağı kalır değil.

Dün bir ara maç özeti izledim ama çim renginin sarıya çalıp çalmadığına çok dikkat etmedim. (MilareSol hocam bende fenerliyim) Bu arada cihazla ilgili yeni bir kalibrasyon ayarı varsa bende ayarları güncellemek isterim.

• Arkadaşlar Amazondaki pf1500w 220v uyumlu mudur?

• Merhaba

Bende pf1500g 2. El bayağı uygun fiyata aldım. Adaptoru orginal değil gene lg ama siyah renk çalışmasında bir sıkıntı yok ama genede emin olmak istiyorum.sizdeki adaptor ne renk ve üstündeki değerler ne acaba. Bendekinde 19V 3.42 amper 65 W max. Yazıyor.

• Bu arada LG PF1500 aldığımdan. 2016 kasım faturalı LG PW1000 satılıktır arkadaşlar.

• bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt

Orjinali bu

• Teşekkür ederim. Benimkinin amperi biraz düşük ama volt aynı sorun olmaz heralde

• Selamlar bende bu cihazdan almayı düşünüyorum fakat tavana yansıtmayı düşünüyorum. Tavana yansıtmayı nasıl yapabilirim deneyen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.