Şimdi Ara

LG PA70G PROJEKSİYON 3D AYARLARI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
3
Favori
15.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet farklı dlp link gözlük almak gerekiyor,ben aşağıdaki şarjlı gözlüklerden aldım memnunum,pilli xpand denedim memnun kalmayıp iade ettim

http://www.gozluk3d.com/tr/dlp-3d-gozluk--u
  • Notebook un biri 120 hz çıkamadı. diğerinde başardım.
    verdiğin linkteki gözlüğü sipariş ettim. yarın bende olur. deneyeceğim. umarım güzel bir görüntü alırım.
    bendeki gözlükte ışık yandı 3d yi görüyor ama çok sallantılı. inş. bu sallantı dlp gözlükte çözülür.
  • metin_1980 M kullanıcısına yanıt
    Dinçer beyin aşağıdaki videosunda anlattığı şekilde uygularsanız 3D videoları sıkıntısız izlersiniz,sıkıntı olursa elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

http://www.youtube.com/watch?v=0gk-LAMb8rw
  • linkteki gözlüğü aldım.http://www.3dgozluk.com/products-page/dlp-projeksiyon-gozluk/dlp-projeksiyon-gozlugu-sarjli/ 3d ayarlarını dediğiniz gibi yaptım 3 tane demo denedim. işlev görüyor ancak çok sallanıyor. ve film donma yapıyor. büyük ihtimal ekran kartından. 3d ayarlamak bino da çok basit. sterioscopik te çok zor. türkçe olmasına rağmen ayarları zor tutturabiliyorsunuz
  • metin_1980 M kullanıcısına yanıt
    streoskopic player ve projeksiyon ayarlarında aşağıdaki noktalara dikkat etmek gerekiyor,ayarların bir çoğunu yapıyorsunuzdur,belirttiğim ayarların tümüyle tekrar denermisiniz.

***projeksiyon görüntü ayarı 4:3 ayarlanacak,streoskopic player de video başlatıldığında 3d tuşuna basılacak,tüm ayarlar yapılıp 3d video izlenirken görüntü net değil ise kumanda dan sağ/sol seçeneği değiştirilecek.

streoskopic player ayarları :

1-dosya-video kitaplığıa girilip daha önce oynatılan videolar silinecek

2-görünüm-görüntüleme yöntemi-yazılım sayfa çevirici seçilecek

3-gözlük kontrol-DLP 3D ready encoding seçilecek

4-dosya-dosya aç tıklanıp oynatılacak video seçilip çalıştırılacak,streoskopik giriş biçimi adlı bir pencere açılacak,açılan pencerede :

5-L-R SENSIO HI FI 3D seçilecek (açılacak 3D video üst üste ise dosya-yerleşim kısmından uygun seçenek seçilecek)

6-en boy oranı 4:3 seçilip tamam denilip video oynatılacak videonun üzerine 2 kez sağ tıklanıp tam ekran yapıldıktan sonra gözlüğun açma tuşuna basılıp 3D video izlenebilir.

• bende ati ekran kartı var, ati ekran kartını aygıt yöneticisinden devre dışı bıraktım. i5 işlemcinin hd400 GPU Özelliği ile izlediğimde sallanma %1 in altına düşüyor.
    Yeni Xpand Dlp 3d Gözlük aldım GG'den 3d görüntüler inanılmaz ama pil yuvası berbat açamadan kırıldı, birde kendi kafasına arada 3d kapatıyor gözlük ama dlp 3d teknolojisi gerçekten efsane,
    samsung 3d tv var yanında eziliyor.
    Full Hd 2000 ansi bir projeksiyonum olsa heralde tadından yenmez :)
  • Evet Dün itibari ile Görüntüyü Yakaladım çok güzel bir görüntü kalitesi var. teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı.
    Arkadaşın notebook ta yaptım. ancak player film oynatırken tam sürüm olmadığı için kapanıyor. bino player işimizi görür mü daha iyi player varmıdır.
    1 de ekran kartı düşünüyorum önerisi olan var mı?
  • Google' a "stereoscopic player 1.8 cracked" yazın, çıkan torrent sitelerinden indirin,
    yada piratebaydan "http://194.71.107.80" aratıp indirin, kırılmış versiyon olarak kullanın.
    tabii kırılmış versiyon kullanmak yasal olmayabilir ama ben bu programı türkiye de fatura keserek satan bir firma bulamadım,
    o nedenle yasadışı olduğunu sanmıyorum.
    Yanılıyorsam düzeltin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin_1980

Evet Dün itibari ile Görüntüyü Yakaladım çok güzel bir görüntü kalitesi var. teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı.
    Arkadaşın notebook ta yaptım. ancak player film oynatırken tam sürüm olmadığı için kapanıyor. bino player işimizi görür mü daha iyi player varmıdır.
    1 de ekran kartı düşünüyorum önerisi olan var mı?

Metin bey, notebook'un ekran kartı nedir acaba.. Bende casper Nirvana ve GeForce 740m ekran kartı var. Ancak hala titreme devam ediyor.. Kanser olacağım artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epsilonadige -- 14 Şubat 2014; 23:18:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • intel İ5 işlemcinin dahili ekran kartı HD 4000 ile şimdi güzel bir kasa toplayacağım. bende arayış içindeyim. 5 film izledim herhangibir sıkıntı yok. ancak çok uzun filmler gözü yoruyor. biraz mola vererek izlemenizde fayda var. dinceroz ve cetates nickli arkadaşların dediklerinide bire bir uygulaman gerekli.
  • lg pa70g projeksiyonunu yeni aldım cihazı uzağa kurduğumda görüntüyü küçültemiyorum onun ayarı yokmu istediğim büyüklükte izlemek için projeksiyonu duvaramı yaklaştırmam gerekiyor :)
  • evet sadece yakınlaştırıp uzaklaştırarak boyut ayarı yapabilirsiniz.
  • digiturk ve dsmartın 3d yayınlarını 3 boyuta çeviremedim 3d tuşuna bastığımda algılanmadı diyor bunun bir ayarı varmı yoksa 3d convertermı almam lazım.. 3d converter önerileriniz varmı?
  • bilgisayar dışında 3d görüntü malesef alamazsınız,
  • Her 120 Hz aktif shutter gözlük bu projeksiyona uyar mı acaba?
  • Bu cihaza android tv box ya da android mini pc bağlanabiliyor mu

• clarinetci C kullanıcısına yanıt
    Evet bağlanabiliyor. Ben bağladım gayet güzel çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozmet

Evet bağlanabiliyor. Ben bağladım gayet güzel çalışıyor.

Teşekkürler bilgi için. Peki fan sesi nasıldır bu cihazın şikayet eden kullanıcılar var? Çok mu rahatsız ediyor

• clarinetci C kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Yardımcı olabildiysem sevinirim.
    Fan sesin gelice. Minimum enerji tasarrufunda bile rahatsız edici değil bence. Ben bu projeksiyonun üst modeli olan pa75u modelini kullanıyorum şu anda. Evde televizyon yerine sürekli bu cihazdan izliyorum herşeyi. Digiturk HD uydu alıcıya bağladım. Çok memnunum. Ne fan sesi ne görüntü kalitesi hiçbir şikayetim yok. Zaten ansilümen ve cözünürük olarak da pa70g modei ile aynı özelliklere sahip bir cihaz. Artısı dahili wifi-widi ve smart tv.
  • Pa75 u da Dahili wifi var demek o ürünün fiyatı Nedir nette bulamadım

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.