Şimdi Ara

LG P970 mesaj(şçğ) gözükmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar mesajlarşırken karşı tarafın gönderdiği kelime içinde geçen ç.ğ.ş gibi harfler gözükmüyor. özgür yerine zg r yazıyor.bu sorunu nasıl aşabilirim.
    Birde telefonda açtığım uygulamalar sanırsam arka planda kalıyor onları nasıl kapıtıcam şarj 4-5 saatte bitiyor.
    Yardımlarınız için şimdiden Teşekkür Ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: antipos

Merhaba arkadaşlar mesajlarşırken karşı tarafın gönderdiği kelime içinde geçen ç.ğ.ş gibi harfler gözükmüyor. özgür yerine zg r yazıyor.bu sorunu nasıl aşabilirim.
    Birde telefonda açtığım uygulamalar sanırsam arka planda kalıyor onları nasıl kapıtıcam şarj 4-5 saatte bitiyor.
    Yardımlarınız için şimdiden Teşekkür Ederim.

kardeşime italyadan telefon gelmişti onunda ı,ş,ç,ğ başka karakter olarak çıkıyordu yurtdışından mı getirttiniz
  • hayır bimeksdten aldım whatsapp da gözüküyor ama normal telefonun mesajlarında ben gönderebiliyorum karşı taraftan geldiğinde gözükmüyor o harfler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antipos

hayır bimeksdten aldım whatsapp da gözüküyor ama normal telefonun mesajlarında ben gönderebiliyorum karşı taraftan geldiğinde gözükmüyor o harfler.

valla bilmiyorum arkadaşım işte kardeşiminde öyle whatsappta görünüyor normal mesajda görünmüyor bence yurtdışından getirilmiş olabilir ama bilemem
  • arkadaşlar sms atarken;
    küçük "ı" "ç" "ş" "ö" "ü" gibi harfler artık olduğu gibi mi gidiyor. yoksa karşı tarafta başka karekterler mi çıkıyor .
    denemek için
    "çıüöş" yazarak başka bir telefonunuza gönderebilirsiniz şu ana bende başka telefon olmadığı için deneyemedim.

deneyip neticeyi yazabilirmisiniz.
  • nasıl çözülebilir bu sorun ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.