Şimdi Ara

LG P880 Optimus 4X HD aldım 899 tl şu an kargoda iyi midir :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG P880 Optimus 4X HD aldım 899 tl iyi midir :)şimdi kargoda yarına geliyor. şimdiki telefonum eski samsunglardan (2.1 andoidlilerden). fark epey olur değil mi ? ekran vs olarak tabi bi de hız olarak.

LG P880 Optimus 4X HD aldım 899 tl şu an kargoda iyi midir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEKNIGHT -- 11 Ekim 2013; 19:47:30 >

• THEKNIGHT kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel telefon arkadaşım kullanıyordu bence s3den bile iyi, ekranı harika zaten lg bu konuda çok iyi, tegra işlemci çok pil tüketiyor diyorlar sorun olabilir ama tegra uyumlu oyunlar harika oluyor güle güle kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gumballl

Gayet güzel telefon arkadaşım kullanıyordu bence s3den bile iyi, ekranı harika zaten lg bu konuda çok iyi, tegra işlemci çok pil tüketiyor diyorlar sorun olabilir ama tegra uyumlu oyunlar harika oluyor güle güle kullan.

Teşekkürler hocam. Epey araştırdım 800-900 tl civarındaki en iyi ve gösterişli telefon bu dediğiniz gibi. S3 mesela bundan pahalı ama bunun ekranı daha iyi diyorlar ips ve gorilla glass olması hoşuma gitti. umarım en az 3-4 sene kullanırım :)
  • 1 Aya yakındır kullanıyorum hıç bir sorun yok gayet memnunum hayrlı olsn ben 950 vermstm bu arada
  • Telefon geldi tam.bi canavar ilk defa boyle bi telefonum oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun bende 4xhd kullanıyorum teknosadan 999tl ye almıştım.Ama hiç pişman olmasan bu fiyatta alınabilecek nadir telefonlardan şarj sorununu sıkıntı etme zamanla alışırsın hem zaten 1saatte %100şarj oluyor.Aksesuar bulamıyosun bide o sıkıntı işte tekrara hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun :) bende LG P880 Optimus 4X HD ve Lg optimus l9 arasında kararsız Kaldım , benim gönlüm l9dan yana telefon hakkında bilgisi olan benimle düşüncelerini paylaşa bilir mi? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: busraozgul07

Hayırlı olsun :) bende LG P880 Optimus 4X HD ve Lg optimus l9 arasında kararsız Kaldım , benim gönlüm l9dan yana telefon hakkında bilgisi olan benimle düşüncelerini paylaşa bilir mi? :)

O fiyat aralığında ben olsam şu seçeneklere göz atardm
    lg NEXUS4,Prada3(ben alacağım çok farklı ve karizma yapısı var)lg optimus g,xperia l/m 2.el temiz sahibindende bulabilirsn hatta istanbuldaysn LG konusnda sana çok daha uygun ayarlaybilrm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Gio dan Lumia 820 ye geçtim aynı paraya aldım memnunum açıkçası
  • iyidir hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.