Şimdi Ara

LG P503 Optimus mu Samsung i5510 mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • SaLoVoLa (2 mesaj) BlessedSoul (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> LG P503 Optimus mu Samsung i5510 mu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    540 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar biliyorum forumda bunlarla ilgili bir çok konu ve msj var. Aşşağı yukarı hepsinide okudum ancak kafam iyice karıştı. 2 telefonda birbirine çok yakın. aslında bu tarz telefonalra alışkın değilim yani işletim sistemi olan telefonalra o nedenle ne isteyip istemediğimide bilmiyorum. Kısaca görüntü kalitesi şarz süresi telefona uygun programlar bulma kamerası kullanılabilirliği ve sorunsuz olması. Bu saydıklarıma göre telefona sahip arkadaşlar iyi ve kötü yönleriyle karşılaştırma yaparlarsa çok sevinirim. Aslında samsung un qwerty olması başta hoşuma gitmişti ancak uzun vadede pek kullanışlı ve şık durmayacağını düşünüyorum. Yani biraz telefonun ağırlığı gidiyor o şekilde yandan klavye çıkınca şekil olarak lg çok hoşuma gitti ancak samsung marka olarak lg nin önünde servis hizmetleri olarak. anlayacağınız kararsızım bunlara yakın fiyatlı başka telefonda önerebilirsiniz. Bu gün yrn almak istiyorum telefon şimdiden teşekkürler...

|
    |

• Yüzbaşı
    350 Mesaj
    Fiziksel klavye istiyorsanız i5510, gerek yok diyorsanız Optimus One derim. Diğer açılardan önemli bir fark yok aralarında.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    540 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: BlessedSoul

Fiziksel klavye istiyorsanız i5510, gerek yok diyorsanız Optimus One derim. Diğer açılardan önemli bir fark yok aralarında.

fiziksel klavyenin uzun vade de sorun çıkartacağını düşünüyorum pislenmesi tuşların bozulması basmaması gibi tabi bu düşünce uzun vadeli telefon kullanıcısıyım aldığımda en az 3-4 sene kullanırım o nedenle sanki fiziksel klavyeye gerek yok gibi. Samsung tercih etmeyerek başka neden mahrum kalırım ? ya da lg nin daha bariz üstünlükleri neler?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.