Şimdi Ara

LG P5 NP5550 Musicflow Bluetooth Hoparlör - 49 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
6
Favori
34.216
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nyanaa

quote:

Orijinalden alıntı: cihanda

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cihanda

kayseri 5m migrosta 20 den fazla mevcut isteyen olursa yollayabilirim.

Ben alabilirim hocam. 70 tl +kargo mu yoksa baska bir fiyat ekliyormusunuz ?

yok hocam 70 tl + kargo şahsım adına para istemiyorum maksat forum üyeleri faydalansın.

yarın bakarım kaldı ise alırım isterseniz istediğiniz kargo firması ile yollarım.

Teşekkür iyi niyetiniz için. Bluetooth aparatı oluyorsa benm kablolu logiteche almama gerek kalmaz. Ama olmuyorsa mecbur alırım.

hocam ister iseniz özel mesaj yollarsınız.

• -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    bende de alternans var. lg yi almaya değer mi fark belirgin mi?
  • Ürünü bim'den beri kullanıyorum.Diğer firmalar ses konusunda lg'nin yanına yaklaşamaz.Adamlar küresel elektronik devi.Her alanda ürünleri var özellikle tv ve ses teknolojileri konusunda rakipsiz.Alamayan arkadaşlar çamur atmasın o boyuta sahip bir cihazdan o kadar güçlü ve tok bir ses nasıl çıkıyor anlamadım
  • Sunu tam çözemedim benim bir subwoferim var evde ondan gelen kabloyu bunun aux girişine takarsam. Sesi lg den bası subwoferden alabilmiş olurmuyum acaba
  • TheWazZ kullanıcısına yanıt
    Bim fırsatında Elazığ'ı sen topladın diye düşünmüştüm. Yanılmışım
  • bende var iş görür
  • internetten alınamıyor mu bu?
  • Ankara'da bugün stok olan mağaza var mı ki? 1 adet alırım inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekabu

internetten alınamıyor mu bu?

Bulunduğunuz bölgede sanalmarket hizmeti varsa . Ve o mağazada stok varsa nette sepete ekle aktiftir . Sipariş geçerseniz gelir ürün.
  • emurat E kullanıcısına yanıt
    küçük migroslara da sordum hocam yok.malesef manisada son ürünü ben aldım.evde lg'nin sound barıda var.inanın bu daha güzel 2 sini birbirine bağladım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tatsumi Senpai

Bim fırsatında Elazığ'ı sen topladın diye düşünmüştüm. Yanılmışım

İstanbul da yaşıyorum ben Elazığ da akrabalara haber verdim varsa alın diye ama hiçbir yerde bulamamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallofday

küçük migroslara da sordum hocam yok.malesef manisada son ürünü ben aldım.evde lg'nin sound barıda var.inanın bu daha güzel 2 sini birbirine bağladım :D

Hayırlı olsun kardeş sağlıklı günlerde kullan.
  • 2sini birbirine baglamak gerçekten çok fark ettiriyor mu kullananlar bir yorum yaparsa.

Bim kampanyasinda bir tane almistim gercekten etkiliyosa ikisi birlikte o zaman alabilirim.
  • Cevahir Migrosta pazar günü 10 adet vardır telefon ile bilgi almıştım, kar kış demeden bugün gittim hepsinin tükenmiş olduğunu öğrendim :(
  • adanada dun yenıden gelmıstı urun bı 10 tane kadar depodan magazaya koymamıslardı bence gıtmeden mıgrosları arayıp urun olup olmadıgını teyıt ettırırn
  • TheWazZ kullanıcısına yanıt
    Geç cevap için kusura bakmayın. Belirgin fark var ama 30 liralık cihaz işinizi görüyorsa daha iyisi olsun diye üzerine 70 lira daha ödemek tamamen size kalmış. Elinizdekinden memnunsanız üstüne 2 katından daha fazla ödeyip yenisini almayın bence.
  • demirhaner61 D kullanıcısına yanıt
    eğer komşuları rahatsız etmek gibi bir sorununuz yoksa çok farkettiriyor. Ama yok ben zaten çok yüksek ses ile dinleyemem diyorsanız gerek yok. Ben ikili denediğim zaman son sese getirememiştim komşuları rahatsız etmeyeyim diye. Sesi çok farkettiriyor hem yükseklik açısından hem bass açısından
  • Ben iki tane alıp eşleştirdim.Güzel oldu.Sırayla açınca hemen birbirlerine bağlanıyorlar. LG PF1500 projeksiyonum var ona tanıttım. önce P5 leri açıp sonra projeksiyonu açınca otomatik bağlanıyorlar.Bunu daha önce başka bluetooth cihazlarla yapamamıştım.stereo olarak projeksiyonla çok iyiler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aydinozsoy

quote:

Orijinalden alıntı: agtr

bende s220 var, yani s120 nin subwoofer lısı, sesinden memnunum, ama sub olmadan ses çok yavan ve düşük gelebilir, bubnla mukayese olmaz derim. bu ürünü ben de alacaktım, şimdilik s220 ye devam kararı verdim, kablolu ama çok acil değildi bluetoohlu olması

Aux-Bluetooth dongle alacaksın bir tane. Al sana kablosuz bağlantı. Ben evimde ve arabamda kullanıyorum. Arabada dinlerken sesi biraz kotulestiriyor fakat evimdeki logitech 2+1 imde fark duyamıyorum.

https://www.teknostore.com/products/arac-bluetooth-baglanti-aparati

Hocam bununla evdeki logitech hoparlöru kablosuz hale getirebilirmiyim. Logitechin boyle aparati var fakat cok pahali 160 kusur fiyati vardi bu ise 23 tl bu olursa lg kablosuzu almama gerek kalmaz

Aynen, daha iyileri de vardır mutlaka. Araştırın ve alın. Hayırlı olsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: agtr

bende s220 var, yani s120 nin subwoofer lısı, sesinden memnunum, ama sub olmadan ses çok yavan ve düşük gelebilir, bubnla mukayese olmaz derim. bu ürünü ben de alacaktım, şimdilik s220 ye devam kararı verdim, kablolu ama çok acil değildi bluetoohlu olması

Aux-Bluetooth dongle alacaksın bir tane. Al sana kablosuz bağlantı. Ben evimde ve arabamda kullanıyorum. Arabada dinlerken sesi biraz kotulestiriyor fakat evimdeki logitech 2+1 imde fark duyamıyorum.

https://www.teknostore.com/products/arac-bluetooth-baglanti-aparati

Hocam bununla evdeki logitech hoparlöru kablosuz hale getirebilirmiyim. Logitechin boyle aparati var fakat cok pahali 160 kusur fiyati vardi bu ise 23 tl bu olursa lg kablosuzu almama gerek kalmaz

Aynen, daha iyileri de vardır mutlaka. Araştırın ve alın. Hayırlı olsun.

Baktim hocam peki bu aldigniz üründe kalite kaybı var mi ? Bu cok önemli

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.