Şimdi Ara

LG P5 NP5550 Musicflow Bluetooth Hoparlör - 49 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
6
Favori
34.208
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ""Hafıza kartı okusaydı süper olurdu.
    Başka bir cihaz olmadan çalışmaması ve telefon konuşmasında ki sesleri verememesi olumsuz yönleri.
    Çok daha ucuza satılan Hoparlörler de bile kart okuma,telefon konuşmasını dışarı verme gibi ve daha fazla özellikler var.""

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 7 Ocak 2017; 15:22:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

Hafıza kartı okusaydı süper olurdu.
    Başka bir cihaz olmadan çalışmaması ve telefon konuşmasında ki sesleri verememesi olumsuz yönleri.
    Çok daha ucuza satılan Hoparlörler de bile kart okuma,telefon konuşmasını dışarı verme gibi ve daha fazla özellikler var.

hepsiburada'da yapılan bi yorumu aynen kopyalayıp (yazım yanlışları dahil) buraya yapıştırmışsınız. oradaki yorumu yazanın siz olmadığınızı düşünüyorum. keşke kendi fikirlerinizi kendi cümlelerinizle ifade etseymişsiniz...
  • Sesi dinlemek test etmek isteyen benim Ankara Balgatta ki dükkana gelebilirler. Dual play çalışıyor. Gelmek isteyen özel mesaj atabilir.
  • lg 42lb652 ile kullanılabilir mi acaba bu cihaz
  • Taksit yok değil mi migrosda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

Taksit yok değil mi migrosda ?

Elektronikte ürüne göre yada tutara göre 6-9 taksit var
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Orijinalden alıntı: kumutlu

Ankara Migros ankamall

LG P5 NP5550 Musicflow Bluetooth Hoparlör - 49 TL

İkisini ben aldım son 4 hoparlör kaldı

Ütü aldım kablolardan aldım

Fiyatlar iyi gibi

Teşekkürler hocam bilgi için, alıp almamak arasında kaldım, ankamall bana 5 dakika ama sesi yeterli olur mu diye düşünüyorum küçük alanlar için. Bilemedim

Hocam yeterli rahat ol. Olmadı iade edersin.

• Bu ürün televizyona bağlandığı zaman hem televizyondan hem hoparlörden ses alabiliyor muyuz? Televizyon LG UH650V
  • :( sirf Bunun icin ankamalla gitmem gerekecek keske haftaicine de kalsa
  • internet mağazasından alınabiliyor mu
  • gokberk4321 G kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu merak ediyorum. Başka bir bluetooht cihaza bağladığımda televizyondan ses gelmemişti. Televizyon LA640S.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalya 5m migrosta goren oldu mu? varsa bu mesajı alıntı yaparsanız sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küçük migroslar satar mı mm migros mesela?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Küçük migroslar satar mı mm migros mesela?

Evet bütün migros mağazalarında olabilir. Kaldıysa.
  • Ankara Ankamall'da LG Bluetooth hoparlör kalmamış. Diğer ürünleri alacaklar şu anlık mevcud.

• Hoparlör için Ankamall Migrostaki görevli Pazartesi günü aynı fiyattan stoklara girecek diye bilgi verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumutlu -- 7 Ocak 2017; 19:44:58 >
  • akarht kullanıcısına yanıt
    Bu mıknatıslı tutuculardan ben de almış oldum ama arkadaşlar telefonu bozabilir çok güçlü dediler. Var mı kullanan? Bir zararı oluyor mu telefona?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumutlu -- 7 Ocak 2017; 19:52:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumutlu

Bu mıknatıslı tutuculardan ben de almış oldum ama arkadaşlar telefonu bozabilir çok güçlü dediler. Var mı kullanan? Bir zararı oluyor mu telefona?

ben iphone da yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum hiçbir zararı yok.. zaten olmayacağını tahmin ederek almıştım.. genelde insanlarda mıknatısların elektronik cihazları bozduğu yönündeki düşüncesi eski tüplü televizyonlarda ekran morarmasından kalma bir fobi..
    cep telefonuna gelirsek ben almadan önce gps alıcısının konum doğruluğunda sıkıntı yaratıp yaratmayacağında tereddütlü olarak almıştım ancak hiçbir fark olmadığını gördüm..
    gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • trailblazer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.