Şimdi Ara

LG P1-KPP1T si olanlar BURAYA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
2
Favori
23.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çok teşekkürler. Bir sorum daha olacak; Notebook'un kasası sert plastik mi yoksa metal mi?
  • arkadaşlar size bir LG personeli oalrak ve aynı zamanda T1- modelinin kullanıcısı olarak sorunsuz bi şekilde Xp kurdum çalıştırıyorum. LGnin tüm modellerine kurulabilyor. bu bi avantaj. istenildiği zamanda vistaya geçilebiliyorsunuz.

http://gb.lgservice.com/gcsc/b2c/hpi/main verdiğim linke girip istediğiniz modelin xp uyumlu driverlerını yüklüyorsunuz yada bulabilirsiniz...

şimdiden kolay gelsin....
  • arkadaşlar P1-kpp1t modeli olan arkadaşlar ekran kartınızın bellek türü gddr3 bellektir. bu yüzden diğer markaların 8400gs 8400m ve 8400 gt modellerinden daha iyidir. sadece dx10 desteği yoktur. bu saymış olduğum ekran kartlarının bellek türü ise gddr2 bellek..

packard bell - dell - asus - acer - datron - hp bu markalar kullanıyo...

Bir diğeri ise

p.bell SB-85 ve MB-65 modelinde 8600 gt kullanılıyo ama yine gddr2 bellek türüne sahipler. buda P1'in ekran kartını biraz daha iyi oyun performansına ve çizime performansına etki ediyo... sadece dediğim gibi dx 10 desteği yok.... :(
  • Lg lerde recovery olayi nasil oluyor? format atip xp kursak tekrar nasil donecez?
  • Arkadaşlar kasa çok sağlam, ve gayet iyi dizayn edilmiş, çok sessiz çalışıyo ve çok nadir cool mode a geçiyo, ayrıca ısınma problemi neredeyse yok gibi, ve DerbenTli nin dediği gibi ekran kartının performansını ben çok iyi buldum.

DerbenTli, size bir sorum olacak, ben de xp yi sorunsuz kurdum driverları yükledim, sata driverinin da yükledim. bios tan sata enable yaptım orda bide AHCI configuration var onu da enable yaptıgım da açılışta mavi ekran verip resetliyo, yanlızca sata enable, ahci disable yaptıgımda sorun olmadan xp açılıyo. bunun hakkında bilginiz var mı? AHCI configuration enable olunca disk performansı değişiyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: chinaski

Lg lerde recovery olayi nasil oluyor? format atip xp kursak tekrar nasil donecez?

hocam recovery dvd sini taktın mı herşeyi otomatik yapıyor, format atıp direk kuruyo sen hiç bişey yapmıyosun.
  • ben r400 siparisi verdim bekliyorum. yaninda mi geliyor recovery yoksa ben mi dvd alip hazirliyorum?
  • yanında geliyor..
  • Arkadaşlar lg p1-kpp1t'ye xp'yi sorunsuz kuran arkadaşlar bilgilerini paylaşırlarsa eminim ki benim gibi birçok kişi kendilerine minnettar olacaktır...Bu arada şu an için cihazdan memnunum , aman nazar değmesin (bir de xp'yi sorunsuz kurarsam kaymaklı kadayıf hesabı:))...
  • arkadaşım öncelikle, temiz bi xp cd si bul, (bu cd ye satayı patcleyebilir mişsin ama ben denemedim), sonra lg sitesinden xp ile ilgili tüm driverları indir, intelligent update i de indir, (bunların hepsi lg nin sitesidne var). kurulum aşamasına geçerken, öncelikle biosa gir ve advanced bölümünden sata kısmını compatible yap. sonra boottan da cd yi 1. yap. cd yi tak biosdan çık, sonrasında standart xp kurulumu yapacaksın, format partition vs. kafana göre yapıp xp yi kurduktan sonra driverları yükle. hepsini yüklediten sonra biosa gir sata enable yap ama ahci yi disable yap (nedense hala bulamadım ahci configuration enable olunca xp açılırken hata veriyo). xp başladığında sata dirverini otomatik yükleyecek. işlem bu kadar
  • makine geldi (r400) kaç saat şarja takayım? birde hdd si tek. bolunmemis? nasil bolucem?
  • şarjı bitene kadar kullan sıfırlanınca 12 saat tak tamamdır !!
  • 13 saat taktim, actim %98den basladi. su an 2:47dk olarak gosteriyor. normal mi bu?
  • http://gb.lgservice.com/gcsc/b2c/hpi/main bu verdiğin link çalısmıyor galiba bide bu driverler paket haline getirilemezmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadberk

http://tr.lge.com/products/mobile/mobil/sidemenu.do?action=list&group_code=050301&list_code=PRD_SW&target=sw&categoryId=050301&modelCategoryId=050301&parentId=0503&gcscId=CCD&paramModelCode= buradan ilgili yerleri seçersen bulursun

hangi modeli seçicem P1 imi hiçbirşey anlamadım ben bu işten

• Arkadaşlar merhaba,
    Ürünü alalı bir hafta oldu ve bir konu dikkatimi çekti ; daha önce notebook kullanmamıştım ama notebook'ta herhangi bir ısınma problemi yok ama şarj adaptörü acayip ısınıyor (resmen yumurta kırsam pişirebilirim...).Acaba bu notebook için bir sorun teşkil edebilir mi, yoksa bütün notebooklar böyle mi?
  • sizin vista da ingilizce mi? sarjiniz ne kadar gidiyor? surekli acde mi pilde mi kullaniyosunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: voxah

Arkadaşlar kasa çok sağlam, ve gayet iyi dizayn edilmiş, çok sessiz çalışıyo ve çok nadir cool mode a geçiyo, ayrıca ısınma problemi neredeyse yok gibi, ve DerbenTli nin dediği gibi ekran kartının performansını ben çok iyi buldum.

DerbenTli, size bir sorum olacak, ben de xp yi sorunsuz kurdum driverları yükledim, sata driverinin da yükledim. bios tan sata enable yaptım orda bide AHCI configuration var onu da enable yaptıgım da açılışta mavi ekran verip resetliyo, yanlızca sata enable, ahci disable yaptıgımda sorun olmadan xp açılıyo. bunun hakkında bilginiz var mı? AHCI configuration enable olunca disk performansı değişiyor mu?

evet arkadaşım ACHI disable kalması daha iyi... sata hdd lerdi ACHI pek mutluluk yaratacak performans verdiği söylenemez. bu yüzden disable kalması daha iyi.....

• quote:

Orjinalden alıntı: yusuphcan

Arkadaşlar merhaba,
    Ürünü alalı bir hafta oldu ve bir konu dikkatimi çekti ; daha önce notebook kullanmamıştım ama notebook'ta herhangi bir ısınma problemi yok ama şarj adaptörü acayip ısınıyor (resmen yumurta kırsam pişirebilirim...).Acaba bu notebook için bir sorun teşkil edebilir mi, yoksa bütün notebooklar böyle mi?

sorun olmaz dert etme her markanın ısnır adaptörü :)))))
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.