Şimdi Ara

LG P1-KPP1T si olanlar BURAYA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
2
Favori
23.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    driver ları lge.com da var ..
    hiç aklımda yokken birden lg aklıma düştü..
    lg r400 modeli çok hoşuma gitti özellikleri filan ama tek eksiği 14" olması :( 15 olsaydı bugun alıyordum
  • Dün itibari ile bende aldım.Bu parmak okuma işlemi makine açılırken sorsun istiyorum şifre yerine, nasıl yapacağım.
  • thebaylo vistayı kurdum sorunu çözemedim.üniversiteye gidicem yarın orda arkadaşlarla bakacaz yeniden.seda gerçekten ısınmıyor diyebilirim makina için.seside mükemmel çıkıyor.ben inanamadım bukadar iyi ses çıktığından.ayrıca çokta ağır değil vista ama alışması var işte.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mobilecom

Dün itibari ile bende aldım.Bu parmak okuma işlemi makine açılırken sorsun istiyorum şifre yerine, nasıl yapacağım.

kardeş omnipass programının ayarlarına bak ordan açılışa parmak izi şifresi koyabilirsin!
    Bende şuanda vista ve XP ikiside yüklü gayet iyi çalışıyor!Ama vistayı güncelledikten sonra biraz yavaşladı sanki açılışı falan!XP gayet hızlı!VE driver problemi yok kesinlikle!Sadece XP ye girebilmek için biostan AHCI özelliğini kapatıyorum bunuda yüklerken sata driverlarını tanıtırsanız sorun olmazmış ben tanıtamadım AHCI kapalı kullanıyorum!
  • enisaytekin XP yi kurunca Ati driverlarını kurmadan önce Microsoft .NET Framework 2.0 programını kur ben öle yaptım hata vermiyor artık!
  • hiç aklımda yokken bugün bende P1 alarak aranıza katıldım...yanlız kılavuzunda ilk açtığınızda ekrana gelen menüden vistaya üye olun diyor..ben kurcalarken orayı geçtim galiba..ne yapacam şimdi ,üye olmak için n eyapmam gerekiyo acaba bilen varmı ????
  • valla ben öle bişiyle karşılaşmadım!Vista ya gerekli güncellemeleride yükledim hiç bi sorun olmadı üyelik falan istemedi!BU arada Hayırlı olsun!
  • teşekkür ederim...5104 almak için gitmiştim..P1 i görünce bana daha iyi gibi geldi...şimdilik kurcalamakla meşgulum...içinden çıkan kurulum kılavuzunda yazıyo..sistemi açtıktan sonra kullanıcının windows vistaya kayıt yaptırması gereklidir diyo..gerek yok diyosanız öyledir,benim anladığım işler değil
  • Bence doğru bi karar vermişsin!bu notebook Acer 5104 den her yönüyle iyidir!Tek eksiği kamerası yok
  • Kutu içeriğinde sadece 3 CD var arkadaşlar,netteki sitelerinde norton vb .. prglar var yazıyordu ama yok.
    Xp y ebiraz daha var geçmeme şu anda sorunsuz çalışıyor.Yalnız IIS 7.0 kurdum ama birtürlü Visual Studiodan http ile site oluşturamıyorum.
  • sorumun cevabını hala alamadım arkadaşlar nasıl özellikler olarak malzeme olarak falan iyimi hemen ısınırmı fanı nasl ses cıkarıyormu birde xp yi yüklesek bütün driverleri varmı bunu merak ediyorum..ayrıca lge sitesinde modelini bulamadım driver kısmı nerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seda2 -- 24 Eylül 2007; 11:52:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: seda2

sorumun cevabını hala alamadım arkadaşlar nasıl özellikler olarak malzeme olarak falan iyimi hemen ısınırmı fanı nasl ses cıkarıyormu birde xp yi yüklesek bütün driverleri varmı bunu merak ediyorum..ayrıca lge sitesinde modelini bulamadım driver kısmı nerde

Gayet sessiz, ısınma sorunu yok, bu gün vatanda bazı makinelerin klavye kenearları,yanları altı üstü her yerleri sıcacıktı, benim makinede böyşle bişey hissetmedim. Pil bölümü ısınıyor sadece oda normal zaten.XP driverleri var. lge.com'da.Kasa kalitesi iyi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mobilecom

quote:

Orjinalden alıntı: seda2

sorumun cevabını hala alamadım arkadaşlar nasıl özellikler olarak malzeme olarak falan iyimi hemen ısınırmı fanı nasl ses cıkarıyormu birde xp yi yüklesek bütün driverleri varmı bunu merak ediyorum..ayrıca lge sitesinde modelini bulamadım driver kısmı nerde

Gayet sessiz, ısınma sorunu yok, bu gün vatanda bazı makinelerin klavye kenearları,yanları altı üstü her yerleri sıcacıktı, benim makinede böyşle bişey hissetmedim. Pil bölümü ısınıyor sadece oda normal zaten.XP driverleri var. lge.com'da.Kasa kalitesi iyi.

Arkadaşım gerekli açıklamayı yapmış!Altındaki fanı kapatmasanız daha iyi olur galiba!Zaten fan hızlarını windows içinden bile ayarlayabiliyorsunuz!
    Driverlar içinhttp://tr.lge.com/proddivergent.do?actType=search&categoryId=050305&modelCategoryId=&parentId=05 bu linki tıkla orda sağda software bölülümünü tıklayarak istediğin işletim sisteminin driverlarına ulaşabilirsin!

• dün vatndan şu modeli aldım
    http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=29977

kpp1t ile arasında 2 farkı var
    1) kpp1t 2.0 ghz benim makina 1.86
    2) kpp1t de vista premium benimkinde vista basic
    fiyat farkı 100$ dı o yüzden dahaucuz olanı aldım..

%20 indirimle beraber 927 ytl / 6 ya geldi..

sadece surf için kullanacak biri olarak yeterde artar diye düşünüyorum
    şyle bi kurcaladım da vista bize ters :) xp kurmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nero Bianco -- 25 Eylül 2007; 7:22:06 >
  • dün kurulu yaptım kurcalıyorum makineyi maç cd si koydum ama sadece medya player dan sadece ses çıktı görüntü yoktu nedendir?
    3 cd çıktı makinadan biri recovery cd diğerlerini yüklemek lazım mı?

xp yi kurup sorunsuz kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nero Bianco -- 25 Eylül 2007; 7:50:58 >
  • Biraz daha aktiv olsak arkadaşlar
  • Merhab Arkadaşlar,
    Yaklaşık 1 aydır bu ürünü netten araştırıyorum.Fiyat özellik açısından çok uygun geldi.Bulunduğum yer itibarı ile ürünü İnternet haricinde görmem ve satın almam mümkün değil.Maalesef İnternette de tatmin edici Resimler yok. Bilgisayarı kullanan arkadaşların resim ekleme imkanı olursa memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
  • ben sanırım vistanın çıkışından birkaç gün sonra (30 ocak-5şubat arasıydı galiba) "LG P1 EXPRESS DUAL" başlıklı bir inceleme yayınlamıştım burda. o zamanlar lg nerdeyse hiç bilinmiyordu. kimse rağbet etmemişti. şimdi bayağı kullanıcısı olmuş gördüğüm kadarıyla
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahpanos

Merhab Arkadaşlar,
    Yaklaşık 1 aydır bu ürünü netten araştırıyorum.Fiyat özellik açısından çok uygun geldi.Bulunduğum yer itibarı ile ürünü İnternet haricinde görmem ve satın almam mümkün değil.Maalesef İnternette de tatmin edici Resimler yok. Bilgisayarı kullanan arkadaşların resim ekleme imkanı olursa memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

arkadasim suan resim koyamiyorum imkanim yok kusura bakma!bende internetten vatan dan aldim suan icin bi sorun yok!Gorunus olarakda cok hos bi notebook!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahpanos

Merhab Arkadaşlar,

bu linkte var bi kac resim bi bak isatersen!http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4036362

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.