Şimdi Ara

LG OPTİMUS ONE P503 (ANA KONU) (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.110
Cevap
16
Favori
239.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Q7_1903

Plants vs. Zombies oynayan varsa P503'ünde bana yardımcı olabilir mi?

Bir ara yuklemistim. Sorun ne?
  • Oyunu yükledim, sd files dosyalarını da gerekli yere attım, ama oyun açılıyor loading ekranı var popcap yazıyor orada oyundan atıyor, oyunu oynamak istiyorum ama bu konuda sıkıntı yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  • bu telefondaki dokunmatik ekran lagı hala devam ediyormu ? 2.3 ile çözülecek deniliyordu oda gelmemiş. nasıl kullanıyorsunuz takıla takıla farkında olmadan hayret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgdincer

bu telefondaki dokunmatik ekran lagı hala devam ediyormu ? 2.3 ile çözülecek deniliyordu oda gelmemiş. nasıl kullanıyorsunuz takıla takıla farkında olmadan hayret.

cyanogenmod 'lar iyi dokunmatik konusunda ama onlara da şarj dayanmıyor 2.3.3 e geri döndüm ben...
  • @Q7_1903 ben tek apk halinde indirmistim. Yani sd karta dosya atma falan yapmadim.

@underzero21 sarj dayanmiyor derken viraz daha ayrinti verir misin? Yani ne kadar kullanima ne kadar gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolkanikYanardağ -- 31 Ocak 2012; 14:39:48 >
  • Arkadaşlar,

Bizim androidmeda, cm takımına katılmış ve Türkçe çevirilere başlamış.

http://forum.donanimhaber.com/m_57203456/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartbidik -- 31 Ocak 2012; 15:56:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolkanikYanardağ

quote:

Orijinalden alıntı: furqan_deniz

bu arada mms problemi olan varmı? bütün ayarlarım düzgün olduğu halde mms alamıyorum ve gönderemiyorum bilgi verirseniz sevinirim..

Ustteki surukleyerek actigimiz menude sagdan ikinci ayar acik olmali. Gelen mmslerdeki sorunu bu sekilde astim ama gidenlerde denemedim henuz.

malesef mobil ağdan bağlansam bile mms gönderemiyorum.. baska önerisi olan??
  • quote:

quote:

quote:

bu arada mms problemi olan varmı? bütün ayarlarım düzgün olduğu halde mms alamıyorum ve gönderemiyorum bilgi verirseniz sevinirim..

Ustteki surukleyerek actigimiz menude sagdan ikinci ayar acik olmali. Gelen mmslerdeki sorunu bu sekilde astim ama gidenlerde denemedim henuz.

mobil ağdan bağlanmaya gerek yok normal sms alır gibi alıyorsun, ama servis şebeke ayarların düzgün olması lazım. bu zamanda mms mi kaldı ya yazık 4 sms parasına internet paketi al o paraya

• quote:

Orijinalden alıntı: smartbidik

Arkadaşlar,

Bizim androidmeda, cm takımına katılmış ve Türkçe çevirilere başlamış.

http://forum.donanimhaber.com/m_57203456/tm.htm

1 gün anca gidiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgdincer

quote:

quote:

quote:

mobil ağdan bağlanmaya gerek yok normal sms alır gibi alıyorsun, ama servis şebeke ayarların düzgün olması lazım. bu zamanda mms mi kaldı ya yazık 4 sms parasına internet paketi al o paraya

1 gb internet paketim mevcut zaten anlık olarak foto gönderebileceğim mms haricinde ne önerebilirsin?

• whatsapp messenger kullan mms yerine foto ses ve mesajda gönderirsin tabi karşida da bu program olmali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstkkk -- 1 Şubat 2012; 12:52:44 >
  • cm nightly 18 'i kurdum fena değil arkadaşlar,pili sömürmüyo 14 gibi...
  • ben 8gb class 10 kullanıyorum sorun yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstkkk

whatsapp messenger kullan mms yerine foto ses ve mesajda gönderirsin tabi karşida da bu program olmali

işte sorunda orda zaten.. =) yoksa zaten mail at face e yükle.. anlık olarak iletmem gerekli
  • Cyanogenmod un 20. nightly sini kurdum android market yoktu internetten apk sini indirip kurdum ama acilmiyor. Tikliyorum hemen kapaniyor ve ana ekrana donuyor. Bilen biri var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Cyanogenmod un 20. nightly sini kurdum android market yoktu internetten apk sini indirip kurdum ama acilmiyor. Tikliyorum hemen kapaniyor ve ana ekrana donuyor. Bilen biri var midir?

Rom manager programına girin. Download rom diyin. Google appse girin. Oradan universal olanlardan birini seçin, indirin. İndikten sonra yüklenmesi için çıkan seçeneklerden sadece wipe dalvik cache yi seçin, yükleyin. Telefon recovery mode de başlicak. Sanirım tüm işleri o yapıp reboot ediyor ve yüklenmiş olarak açılıyordu. Kendi yüklemezse instal flash sd card diyip inen dosyayı seçin yüklenir. Reboot diyin ve hazır.
    İnen dosya konumu: /mnt/sdcard/clockworkmod/download/goo-inside.me/gapps

burada olmalı.

Bu arada hiç sorun var mı romda? Şarj nasıl gidiyor? 787 mhzde telefon sorunsuz çalışıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Cyanogenmod un 20. nightly sini kurdum android market yoktu internetten apk sini indirip kurdum ama acilmiyor. Tikliyorum hemen kapaniyor ve ana ekrana donuyor. Bilen biri var midir?

Rom manager programına girin. Download rom diyin. Google appse girin. Oradan universal olanlardan birini seçin, indirin. İndikten sonra yüklenmesi için çıkan seçeneklerden sadece wipe dalvik cache yi seçin, yükleyin. Telefon recovery mode de başlicak. Sanirım tüm işleri o yapıp reboot ediyor ve yüklenmiş olarak açılıyordu. Kendi yüklemezse instal flash sd card diyip inen dosyayı seçin yüklenir. Reboot diyin ve hazır.

burada olmalı.

Bu arada hiç sorun var mı romda? Şarj nasıl gidiyor? 787 mhzde telefon sorunsuz çalışıyor mu?

Yardim icin tesekkurler mesajindan kisa sure once bir baska yontemle sorunu halletrim. Roma gelince suana kadar gordugum tek sorun kameranin yanip soner gibi bir halde olmasi. Ama bu sorun fotografa yansimiyor normal bir sekilde cekiyor fotografi. Ufak bir bug sanirim.. Cpu 787 de duzgun calismiyor. Bir sure sonra telefonu yeniden baslatiyor. 691 de kullaniyorum suan sorun yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolkanikYanardağ -- 3 Şubat 2012; 1:50:09 >

• LG P503ünde World of Goo, Street Fighter 4 gibi yüksek boyutlu, süper oyunları oynayan var mı? Varsa kurdukları apk dosyalarını ve kurulumu paylaşabilirler mi?
  • quote:

quote:

quote:

burada olmalı.

Yardim icin tesekkurler mesajindan kisa sure once bir baska yontemle sorunu halletrim. Roma gelince suana kadar gordugum tek sorun kameranin yanip soner gibi bir halde olmasi. Ama bu sorun fotografa yansimiyor normal bir sekilde cekiyor fotografi. Ufak bir bug sanirim.. Cpu 787 de duzgun calismiyor. Bir sure sonra telefonu yeniden baslatiyor. 691 de kullaniyorum suan sorun yok..

Ben sorunsuz 729 da kullanıyorum. 787 benimde atıyor. Kamerada sorun yok. Opera ile 3g yi açıp 1 saat 45 dklik bir download yaptım. Şarj %75 den %20 ye düştü. Üstelik hiç bir işlem yoktu bundan başka. Kesinlikle 19 yükleyen olmasın. Forumda birinin tavsiyesiyle şimdi 18 i yüklüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Q7_1903

LG P503ünde World of Goo, Street Fighter 4 gibi yüksek boyutlu, süper oyunları oynayan var mı? Varsa kurdukları apk dosyalarını ve kurulumu paylaşabilirler mi?

asphalt 5 ve gangstar var bende ama gangstar cyanogen mode olmazsa kasabilir veya açmayabilir pm attım
  • 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.