Şimdi Ara

LG OPTİMUS ONE P503 (ANA KONU) (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.110
Cevap
16
Favori
239.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayarlarda en alttaki about phone'a girince yine en alttaki seçenek yazılım sürümü verir. Örneğin bendeki LGP503-V10h-MAY-19-2011.
    Aslında P500 kodlu yazılım yüklemeyi düşünüyorum. Türkiye'de kullanıma kapalı olan uygulamaları falan açabilirim ama Türkçe karakter endişesi duyuyorum.
  • bılemıyorum daha once verıldı mı ?
    yada gereklı mı ?
    optimus one servis manuali ;
    http://csmg.lgmobile.com:9002/swdata/WEBSW/LGP500/AVIVBK/1.0/EN_LG-P500_SVC_ENG_101008.pdf
  • Hangi yazılımı kullanıyorsunuz? Serviste mi yüklettiniz? Ndrive var mı?
  • dostum mecidiyeköy serviste yüklettik. ndrive kendimiz yükledik. sizde yükletin ve kurtulum tüm dertlerizden.
  • ben de kargo ile gönderip v20e yükltmiştim ama dertlerden kurtulacağım yerde bütün dertler beni buldu. Internete bağlanmadı ve gelen smslerde türkçe sorunu var. Sonra geri kaldırdım froyoya döndüm.
  • servisten yüklenen 2.3 sanki virüs yemiş insan gibi gün geçtikçe zombiye dönüyor =) en son darbesi wifi den nete bağlanamıyorum,daha doğrusu wifi bağlanıyor ama hiç bi işlem yapamıyorum. diceksinizki internetinde sorun olmasın? keşke olsa ama pc den rahatlıkla bağlanıyorum. 3G üzerinden bağlanıyor sorun yok. mesela senkronize ediyor bağlandığımda sonrasında bağlantııyı kessemde etmeye devam ediyor. anlıyacağınız servisin yüklediği 2.3 artık destekten çok köstek oldu. netten mi yüklesem farklı romlar yoksa takıp turkcelli romu tekrarmı yüklesem bilemedim.. herkes der honda hayat onda, biz dioruz optimus one bu nedir lan? =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: furqan_deniz

servisten yüklenen 2.3 sanki virüs yemiş insan gibi gün geçtikçe zombiye dönüyor =) en son darbesi wifi den nete bağlanamıyorum,daha doğrusu wifi bağlanıyor ama hiç bi işlem yapamıyorum. diceksinizki internetinde sorun olmasın? keşke olsa ama pc den rahatlıkla bağlanıyorum. 3G üzerinden bağlanıyor sorun yok. mesela senkronize ediyor bağlandığımda sonrasında bağlantııyı kessemde etmeye devam ediyor. anlıyacağınız servisin yüklediği 2.3 artık destekten çok köstek oldu. netten mi yüklesem farklı romlar yoksa takıp turkcelli romu tekrarmı yüklesem bilemedim.. herkes der honda hayat onda, biz dioruz optimus one bu nedir lan? =)

quote:

halit222

arkadaşlar daha önce de belirtmiştim ama tekrarlamak istiyorum. mecidiyeköy serviste 2.3 yükleniyor ve çok stabil bir sürüm. pişman olmayacağınızı düşünüyorum. ben çok memnunum.

Şimdi hanginize ne diyeceğimi bilmiyorum ki?
    Kim doğru kim yanlış?
    İkiniz de aynı sürümden mi bahsediyorsunuz acaba yoksa farklı şeyler mi yüklendi size?

Turkcell'siz romla rahatım,şu an gidip yaptırıp tadım kaçsın istemiyorum.

Halit222'nin dediği gibiyse gidip yükleteceğim çünkü.

Herşeyim hafıza kartında o yüzden çekincem de yok haritaydı vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speedy9355 -- 7 Ocak 2012; 21:00:44 >
  • LG optimus one 2.3 güncellemesini böyle çıkarmayı planlıyor demek

LG optimus twohttp://haber.ihlassondakika.com/haber/LG-Optimus-2-gorundu---4855_444249.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speedy9355

quote:

Orijinalden alıntı: furqan_deniz

servisten yüklenen 2.3 sanki virüs yemiş insan gibi gün geçtikçe zombiye dönüyor =) en son darbesi wifi den nete bağlanamıyorum,daha doğrusu wifi bağlanıyor ama hiç bi işlem yapamıyorum. diceksinizki internetinde sorun olmasın? keşke olsa ama pc den rahatlıkla bağlanıyorum. 3G üzerinden bağlanıyor sorun yok. mesela senkronize ediyor bağlandığımda sonrasında bağlantııyı kessemde etmeye devam ediyor. anlıyacağınız servisin yüklediği 2.3 artık destekten çok köstek oldu. netten mi yüklesem farklı romlar yoksa takıp turkcelli romu tekrarmı yüklesem bilemedim.. herkes der honda hayat onda, biz dioruz optimus one bu nedir lan? =)

quote:

halit222

arkadaşlar daha önce de belirtmiştim ama tekrarlamak istiyorum. mecidiyeköy serviste 2.3 yükleniyor ve çok stabil bir sürüm. pişman olmayacağınızı düşünüyorum. ben çok memnunum.

Şimdi hanginize ne diyeceğimi bilmiyorum ki?
    Kim doğru kim yanlış?
    İkiniz de aynı sürümden mi bahsediyorsunuz acaba yoksa farklı şeyler mi yüklendi size?

Turkcell'siz romla rahatım,şu an gidip yaptırıp tadım kaçsın istemiyorum.

Halit222'nin dediği gibiyse gidip yükleteceğim çünkü.

Herşeyim hafıza kartında o yüzden çekincem de yok haritaydı vs

valla arkadaşım bende başlarda memnundum ama kullandıkça eksilerini hatta önceden olmayan eksilerini görüyosun ( bahsettiğim wifiden bağlanamama gibi) hız olarak çokmu bişi değişti aslında hayır biraz hızlandı o da turkcell zımbırtıları gidince işte ondan sanırım. zaten mesajda bi kafayı çizdiriyor türkçe karakterler yok.mobilden nete bağlanıyım diyosun tıkladın aa bi bakmışsın açılmadı hayde şebeke ayarlarından şebeke yenile anca öyle bağlansın.. bazen saçma bi biçimde telefon takılıyor bazen durduk yere ağırlaşıyor bazen bi bakmışsın telefonun kitleniyor.. tuş sesini kıs telefonu aç kapa bi bakmışsın tuş sesleri açılmış.. pilim eskisinden daha az gidiyor 2.3 tenmidir bilinmez =) şu zamana kadar idare ediyordum ancak bu wifi olayından sonra 2.2 ye dönücem yada farklı bi 2.3 rom deniyicem. telefon kore malı ama işkencesi çinden gelme... yukarda bi arkadaş rom un ekran görüntüsünü paylaşmış bnmkide aynısı sanırım herkesin ki aynıdır, bundan bi kaç sayfa geriye gittiğinizde benimde memnun olduğum mesajları görebilirsiniz iyi yükletin vs gibi. neden fikrim değişti? sanırım kullandıkça anlıyorsunuz.. bundan sonra LG mi? cevabı herkes biliyor.. edit: şunu düzeltiyim yanlız halit arkadaşımız ndrive ı kendimiz yükledik demiş benim tele yüklediklerinde ndrive içinde vardı. halit isimli arkadaşımız kernel sürümünü falan bi yazarsa belki anlayabiliriz durumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furqan_deniz -- 8 Ocak 2012; 1:49:51 >
  • Valla Halit'in farklı gibi çünkü bir kere kafadan Türkçe problemi yok diyor arkadaşımız.
    Sizinkinde bir kusur var orası kesin.Telefonda olmasın bir şey?
    Ben alırken turkell romu yoktu direkt olarak LG romuyla almıştım.Çok nadiren bazı tepkilere çok geç cevap veriyordu.
    Hafıza kartı 2gb ağzına kadar doluydu.8gb yaptım yarısı boş hızlandı gibi.
    Navigasyon problemim yok onlar yedekli zaten.

Bu arada yeni optimus 2 de bizimkinden tek farkı 2.3 le mi gelmesi eğer öyleyse
    Ve temsili resimdeki gibiyse bence çok çirkin olmuş.
  • quote:

Valla Halit'in farklı gibi çünkü bir kere kafadan Türkçe problemi yok diyor arkadaşımız.
    Ben alırken turkell romu yoktu direkt olarak LG romuyla almıştım.Çok nadiren bazı tepkilere çok geç cevap veriyordu.

türkçe karakter problemi tam olarak nedir?
  • örneğin yazdığın zaman Ö ve Ğ harflerinin boşluk olarak görülmesi.Mesajlarda oluyordu sanırım?
  • quote:

örneğin yazdığın zaman Ö ve Ğ harflerinin boşluk olarak görülmesi.Mesajlarda oluyordu sanırım?

Ben deneme amaçlı yüklediğim de sadece türkçe karakterler değil farklı karakterlerinde görünmediğini fark etmiştim. 2 gün falan kullanıp tekrar antitrkcll e döndüm internete bağlanmak da problem olmuştu 2.3 ile.

Bu arada arkadaşlar ben 4.5-5 aydır falan GO Launcher EX ile kullanıyordum telefonu bugün ADW yi deniyeyim dedim de rahatladı telefon LG temasından sıkılanlar deneyebilirler takılmadan çatır çatır çalışıyor. Ben telefonuda biraz kastırıyorum bugün bi sürü program silmeme rağmen 110 civarı uygulama kurulu hala telefonda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozerayan

quote:

örneğin yazdığın zaman Ö ve Ğ harflerinin boşluk olarak görülmesi.Mesajlarda oluyordu sanırım?

Ben deneme amaçlı yüklediğim de sadece türkçe karakterler değil farklı karakterlerinde görünmediğini fark etmiştim. 2 gün falan kullanıp tekrar antitrkcll e döndüm internete bağlanmak da problem olmuştu 2.3 ile.

Bu arada arkadaşlar ben 4.5-5 aydır falan GO Launcher EX ile kullanıyordum telefonu bugün ADW yi deniyeyim dedim de rahatladı telefon LG temasından sıkılanlar deneyebilirler takılmadan çatır çatır çalışıyor. Ben telefonuda biraz kastırıyorum bugün bi sürü program silmeme rağmen 110 civarı uygulama kurulu hala telefonda...

o halde ben şanslıyım, 2,3 yüklü ve hem go smste hemde normal smste tüm karakterler sorunsuz.
  • quote:

Valla Halit'in farklı gibi çünkü bir kere kafadan Türkçe problemi yok diyor arkadaşımız.

eğer öyleyse m.köy servise tekrar uğramak gerek =) kusur olarak şu şekilde olabilir wifi den girememe problemi o da bundan bi kaç sayfa önce bi arkadaşımız giremediğini yazmış wifiden bi arkadaşta cevap olarak wifi şifresinden problem çıkabilceğini belirtmiş. benim geçen wifi şifresiyle ilgili bi problemim oldu bu sorununda o olaydan sonra çıktığını hatırlıyorum. telefondan wifi şifresini değiştim sorun hala devam ediyor birde wifi şifresini değişip tekrar deniyicem. gerçi daha başka bir wifiden bağlanmayı denemedim bunada bi bakmam lazım..
  • Bizim Türkçe karakterlerden kastettiğimiz gelen smslerde "ğ,ş,ı" harflerinin boşluk olarak görünmesidir. Başkası ne anlar beni ilgilendirmez ama geçen ay m.köy'e kargo ile gönderdiğimde v20e yüklenmişti ve bahsedilen sorun vardı. Halit arkadaşımızın da henüz bu olayın farkında olduğunu sanmıyorum.
  • arkadaşlar smartbidik arkadaşımın dedeğine şimdi baktım O haklıymış. ben hiç mesajlaşmadığım için gelen mesajlara dikkat etmemiştim. şimdi dikkat ettim de bende de türkçe karakter sorunu varmış. kusura bakmayın yanılttım sizleri. ben yazarken tüm harfleri görünce sorunu farketmemişim.
  • Lg'den hala ses yok 2.3 icin.
  • bu arada farkettimki biraderin samsung gio da wifi den bağlanamıyor.. yani sorun bağlantıda. geçenlerde tt santral kaynaklı bir sorun oldu şifremin hatalı olduğuna dair bir uyarı ekranı çıkıyordu internete bağlanmak istediğimde. müşteri hizmetlerini aradım santral kaynaklı dedi ve düzeltildi ancak telefondan bağlanamıyorum. modemin şifresini değiştim telefonda bi şifre değişkliğine gittim ancak hala düzelmedi. benim telefona özel bi durum değil evdeki gio da bağlanmıyor. yardımcı olabilen varsa sevinirim..
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.