Şimdi Ara

LG OPTİMUS L7 Kullanıcıları Kulübü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
32
Favori
277.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Darren16
    Hocam aldım L7 Yi:) ancak bazı sorularım olcak bu ortadaki tuşa basılı tutunca "Son Uygulamalar" diye cıkıyor onları kapatınca kapanıyormu programlar ? Yoksa baska türlü bi kapatması varmı ?

hayırlı olsun dostum :) o bahsettiğin şey android 4'ün çok güzel bir özelliği.. onları yana sürükleyerek kapatıyorsun, kapanıyor programlar.. onu arada yapmayı ihmal etme.. bir diğer olay da orta tuşun sağındaki işarete basıyorsun ana ekrandayken, ordan uygulama ayarlar diyip el ile istediğin programı seçip, durmaya zorla diyorsun.. mesela oyunları oynadıktan sonra ben genelde durmaya zorla diyip kapatıyorum. Ve andorid 4 ün diğer en sevdiğim özelliği ise yine bazı uygulamaları, seçip "devre dışı bırak" diyosun.. ve bu uygulama bir daha iç arkafonda açılıp telefonu zorlamıyor, şarj yemiyor..

benim devre dışı bıraktıklarım:

-sokak görünümü
    -smartshare
    -sesli arama
    -ses kaydedicisi
    -remotecall service
    -hücre yayını
    -hesap makinesi
    -hava durumu
    -google plus
    -google talk
    -google kişiler senkronizasyon
    -google hartalar

bunlar hep en fazla ayda 1 kere kullandığım uygulamalar.. kullanıcağım zaman yine aynı yerden girip aktif et diyorum, işim bittikten sonra devre dışı bırakıyorum.. telefonu en verimli kullanmamı sağlıyor

umarım yardımcı olmuşumdur, takıldığın birşey olursa sorabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

quote:

Hocam aldım L7 Yi:) ancak bazı sorularım olcak bu ortadaki tuşa basılı tutunca "Son Uygulamalar" diye cıkıyor onları kapatınca kapanıyormu programlar ? Yoksa baska türlü bi kapatması varmı ?

hayırlı olsun dostum :) o bahsettiğin şey android 4'ün çok güzel bir özelliği.. onları yana sürükleyerek kapatıyorsun, kapanıyor programlar.. onu arada yapmayı ihmal etme.. bir diğer olay da orta tuşun sağındaki işarete basıyorsun ana ekrandayken, ordan uygulama ayarlar diyip el ile istediğin programı seçip, durmaya zorla diyorsun.. mesela oyunları oynadıktan sonra ben genelde durmaya zorla diyip kapatıyorum. Ve andorid 4 ün diğer en sevdiğim özelliği ise yine bazı uygulamaları, seçip "devre dışı bırak" diyosun.. ve bu uygulama bir daha iç arkafonda açılıp telefonu zorlamıyor, şarj yemiyor..

-sokak görünümü
    -smartshare
    -sesli arama
    -ses kaydedicisi
    -remotecall service
    -hücre yayını
    -hesap makinesi
    -hava durumu
    -google plus
    -google talk
    -google hartalar

bunlar hep en fazla ayda 1 kere kullandığım uygulamalar.. kullanıcağım zaman yine aynı yerden girip aktif et diyorum, işim bittikten sonra devre dışı bırakıyorum.. telefonu en verimli kullanmamı sağlıyor

çok teşekkür ederim hocam :) aklıma geldikçe sorarım, bu arada Subway Surfers indirdim, bazen kasıyo bazen kasmıyor ne yapmam lazım ? bu konuda gecen bi programı indirdim , advanced miydi bişeydi :P ama etkisi bi oluyo bi olmuyo gibi yani

• s.a. arkadaşlar 1 aylık lg l7 p705 beyaz telefonumu satıyorum garantili 23 ay devam etmekte nakite ihtiyacım var irt tel:5428106712 fiyat 640 tl dir
  • quote:

çok teşekkür ederim hocam :) aklıma geldikçe sorarım, bu arada Subway Surfers indirdim, bazen kasıyo bazen kasmıyor ne yapmam lazım ? bu konuda gecen bi programı indirdim , advanced miydi bişeydi :P ama etkisi bi oluyo bi olmuyo gibi yani

rica ederim, arkafonda çalışan uygulama/widget ı minimuma indirmen lazım kasmaması için.. internet bağlantını, wifi vs kapalı tutup oyna.. o da olmazsa uçak modunda oyna ama bende oynadım o oyunu, kasmadan oynuyordum..

bu arada "tubo kids" oyununu tavsiye ederim.. fotoğrafları birleştirip komik resim yaratmak içinde "mixbooth" programını tavsiye ederim:)
  • Tavsiye edeceğim oyunlar

Skies of glory
     LG OPTİMUS L7 Kullanıcıları Kulübü

gun & blood

ICB

bu oyunları hiç kasmadan oynarsınız, süper oyunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

Tavsiye edeceğim oyunlar

Skies of glory

gun & blood

ICB

Teşekkürler hocam indiriyorum :P

quote:

rica ederim, arkafonda çalışan uygulama/widget ı minimuma indirmen lazım kasmaması için.. internet bağlantını, wifi vs kapalı tutup oyna.. o da olmazsa uçak modunda oyna ama bende oynadım o oyunu, kasmadan oynuyordum..

bu arada "tubo kids" oyununu tavsiye ederim.. fotoğrafları birleştirip komik resim yaratmak içinde "mixbooth" programını tavsiye ederim:)

Widget i kullanmyorum bile onu nasıl kapatıcaz :D ?

• quote:

quote:

Tavsiye edeceğim oyunlar

Skies of glory

gun & blood

ICB

quote:

hocam kasmalar için benimde bir iki tavsiyem olacak,
    öncelikle arakdaşımızın dediği gibi widget ları ana ekrandan sil.. çok kolay, widget ın üstüne basılı tutuyorsun, hareket ettirebileceğin hale geliyor, ekranın en üstüne getirdiğin zaman çöp kutusu çıkıyor, içine atıyorsun

ayrıca canlı duvar kağıdın varsa oda kasar, normal duvar kağıdı kullan

şu programı ben hep tavsiye ediyorum, çok kullanışlı, bunu yükle kurcala biraz, içinde telefon için gerekli her program var

bunun task killer ı var, bunu wigdetını da ana ekrana ekleyebilirsin sorun çıkarmaz :)

arada süpürge tuşuna bastın mı arka fonda çalışan programları kapatmaya yardımcı olur

birde:

-telefonun ayarlar menüsüne gir

-geliştirici seçenekleri

-en altlarda "arka işlem sınırı" na gir, "arka işlem yok" u işaretle

bunlardan sonra telefonun yağ gibi kayacaktır :)

• quote:

quote:

quote:

Tavsiye edeceğim oyunlar

Skies of glory

gun & blood

ICB

quote:

hocam kasmalar için benimde bir iki tavsiyem olacak,
    öncelikle arakdaşımızın dediği gibi widget ları ana ekrandan sil.. çok kolay, widget ın üstüne basılı tutuyorsun, hareket ettirebileceğin hale geliyor, ekranın en üstüne getirdiğin zaman çöp kutusu çıkıyor, içine atıyorsun

ayrıca canlı duvar kağıdın varsa oda kasar, normal duvar kağıdı kullan

şu programı ben hep tavsiye ediyorum, çok kullanışlı, bunu yükle kurcala biraz, içinde telefon için gerekli her program var

bunun task killer ı var, bunu wigdetını da ana ekrana ekleyebilirsin sorun çıkarmaz :)

arada süpürge tuşuna bastın mı arka fonda çalışan programları kapatmaya yardımcı olur

birde:

-telefonun ayarlar menüsüne gir

-geliştirici seçenekleri

-en altlarda "arka işlem sınırı" na gir, "arka işlem yok" u işaretle

bunlardan sonra telefonun yağ gibi kayacaktır :)

Hocam onu indirmiştim senden görüp de bu kadar detaylı kullanmadım teşekkürler ancak task killeri göremedim programda :S Bu arada internetten nasıl fotograf yukluyoruz? Misal bunu buldum demin ancak indiremedimhttp://www.fenerbahce.org/pic_lib/2013-01-02_idmanbasin6.jpg bunu nasıl indirebilirim telefonuma ?
    Ve bu arka plan olayını yapınca Twitter, Facebook kapanırmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bymyWILL -- 2 Ocak 2013; 15:29:29 >

• S.a benim telefonum L7 ama Görüntülü Görüşme yapamıyorum nasıl bi bilginiz varmı ?
  • Merhaba arkadaşlar Bende huawei ideos x5 i mi satıp Lg L7 alıp aranıza katıldım Valla telefonun beni bu kadar cezbedeceğini zannetmiyordum. bu arada şu imza olayından anlayan bir arkadaş birşeyler ayarlayabilirse iyi olur ideos x5 imzasıyla takılmak istemiyorum :D :D :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusivecar

buyur dostum hazırladım 1 tane

link:https://store.donanimhaber.com/ce/5a/f6/ce5af60ac6e277aa853428f038085e66.jpg

teşekkürler

• Arkadaşlar benim bir sorunum var. Telefonu ilk aldığım gün ayar mesajları falan geldikten sonra telefonda yeni gelen sms olmamasına rağmen mesaj uygulaması simgesinde (1) yani sanki yeni mesaj varmış gibi duruyor. hem kısayolunda hem menü de hemde ekran kilidini açarken çıkan simgede de var. bunu nasıl kaldırabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trkmn87

Arkadaşlar benim bir sorunum var. Telefonu ilk aldığım gün ayar mesajları falan geldikten sonra telefonda yeni gelen sms olmamasına rağmen mesaj uygulaması simgesinde (1) yani sanki yeni mesaj varmış gibi duruyor. hem kısayolunda hem menü de hemde ekran kilidini açarken çıkan simgede de var. bunu nasıl kaldırabilirim.

mesajı açman gerekir.. mesajlar kutusuna girip okursan o simge gitmez. mesajın üstüne tıklayıp açman lazım, veya direk sil
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trkmn87

Arkadaşlar benim bir sorunum var. Telefonu ilk aldığım gün ayar mesajları falan geldikten sonra telefonda yeni gelen sms olmamasına rağmen mesaj uygulaması simgesinde (1) yani sanki yeni mesaj varmış gibi duruyor. hem kısayolunda hem menü de hemde ekran kilidini açarken çıkan simgede de var. bunu nasıl kaldırabilirim.

mesajı açman gerekir.. mesajlar kutusuna girip okursan o simge gitmez. mesajın üstüne tıklayıp açman lazım, veya direk sil

Cevabın için teşekkür ederim fakat ben ilk defa android telefon kullanmıyorum mesajı açıp okuma mevzusu değil. Gelen kutusunu komple siliyorum gelen kutusunda hiç mesaj olmadığı halde bu şekilde oluyor. Uygulama ayarlarında mesajları durdurmaya zorla yaptım deaktif et dedim kapattım açtım tekrar aynı. İlla Fabrika Ayarlarına sıfırla mı yapmam lazım

• yardım eden yokmu tango vs il gorusuluo ama telefonun kendi şebeksınden gorusulmuo .
  • telefonu yakın bir zaman da satacam cihazda go launcher yüklü çünkü benim işimi bu görüyor,acayip derecede kasma var özellikle temple run oyununda işime yaran programları indirdiğimde cihaz da çok kasma yaşıyorum anlamış değilim tamam 512 mb ram görünüşte yeterli ama işte sıkıntı..
  • quote:

quote:

-sokak görünümü
    -smartshare
    -sesli arama
    -ses kaydedicisi
    -remotecall service
    -hücre yayını
    -hesap makinesi
    -hava durumu
    -google plus
    -google talk
    -google hartalar

bende bazı uygulamalar devre dışı olmuyor ne yazıkki

• quote:

Orijinalden alıntı: İğrenç Espiri Uzmanı

önce durmaya zorla diyip, sonra verileri silin.. sonra deneyin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İğrenç Espiri Uzmanı

önce durmaya zorla diyip, sonra verileri silin.. sonra deneyin

yazılım güncelleme yi bir türlü devre dışı bırakamadım çünkü seçeneği aktif değil
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.