Şimdi Ara

LG OPTİMUS L7 Kullanıcıları Kulübü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
32
Favori
277.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sharkemre

telefonu geçtiğimz salı günü aldım harika bir telefon çok beğendim iyiki almışım diyorum emin olun iphone 4s den hem ekran olarak hem şıklık hemde teknik bakımdan çok daha iyi.Bazı arkadaşlar oyun performansını eleştirmişte arkadaşlar oyun isteyen konsol alır pc alır yani ayrıca marketten bikaç oyun indirdim başta angry birds olmak üzere herhangi bir takılma yada kasma görmedim.Telefonun menüsü çok iyi özellikle lg lerde bulunan indirilen uygulamaları ayrı kategoride göstermesi oldukça kullanışlı.Telefonun kasası sağlam ve kalite hissi veriyor.Benim gördüğü tek eksiği fotoğraç çekimi için telefonuna yanında extra tuş yok keşke koysalarmış ses açıp kısmanın olduğu yere

mrb kardeş telefonun hayırlı olsun. ben de telefonu media markt tan 640 a alanlardanım ve oldukça memnunum. öncelikle telefonda eksta kamera tuşu olması gerektiğini söylemişsin böyle birşeye hiç gerek yok çünküvtelefonda kamera açıkken ses açma veya kısma tuşuna bastığında fotoğraf çekiyor. ayrıca ss lalmak istersen de (geçenlerde bunu çok araş tırmıştım umarım bilmeyen arkadaşlara yardımcı olur) ses kısma tuşuyla ekran kapama tuşuna aynı anda 1 saniye basılı tutman yeterli..
    bazı arkadaslar çıkabilecek bir güncellemeyle 720 p çekebileceğini iddia adiyor ama bence yapamayacak çünkü 720p videoyu mx playerda hw+ açıkken dahi bayağı kasarak oynatıyor. oynatamadığı bir kaliteyi kaydetmesi de bence imkansız.
    bu arada telefonda otg desteği olduğunu söyleyen birkaç site var ben birkaç yerde bulduğum kabloları denedim ama tepki vermedi. ya okablolar otg değildi ya da tel.de otg destegi yok. l7 de otg kullanabilen varsa bilgi verirse sevinirim.

• quote:

telefonu geçtiğimz salı günü aldım harika bir telefon çok beğendim iyiki almışım diyorum emin olun iphone 4s den hem ekran olarak hem şıklık hemde teknik bakımdan çok daha iyi.Bazı arkadaşlar oyun performansını eleştirmişte arkadaşlar oyun isteyen konsol alır pc alır yani ayrıca marketten bikaç oyun indirdim başta angry birds olmak üzere herhangi bir takılma yada kasma görmedim.Telefonun menüsü çok iyi özellikle lg lerde bulunan indirilen uygulamaları ayrı kategoride göstermesi oldukça kullanışlı.Telefonun kasası sağlam ve kalite hissi veriyor.Benim gördüğü tek eksiği fotoğraç çekimi için telefonuna yanında extra tuş yok keşke koysalarmış ses açıp kısmanın olduğu yere

mrb kardeş telefonun hayırlı olsun. ben de telefonu media markt tan 640 a alanlardanım ve oldukça memnunum. öncelikle telefonda eksta kamera tuşu olması gerektiğini söylemişsin böyle birşeye hiç gerek yok çünkütelefonda kamera açıkken ses açma veya kısma tuşuna bastığında fotoğraf çekiyor. ayrıca ss lalmak istersen de (geçenlerde bunu çok araş tırmıştım umarım bilmeyen arkadaşlara yardımcı olur) ses kısma tuşuyla ekran kapama tuşuna aynı anda 1 saniye basılı tutman yeterli..
    bazı arkadaslar çıkabilecek bir güncellemeyle 720 p çekebileceğini iddia adiyor ama bence yapamayacak çünkü 720p videoyu mx playerda hw+ açıkken dahi bayağı kasarak oynatıyor. oynatamadığı bir kaliteyi kaydetmesi de bence imkansız.
    bu arada telefonda otg desteği olduğunu söyleyen birkaç site var ben birkaç yerde bulduğum kabloları denedim ama tepki vermedi. ya okablolar otg değildi ya da tel.de otg destegi yok. l7 de otg kullanabilen varsa bilgi verirse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

Orijinalden alıntı: haylazromeo

bu arada telefonun "dosyalarım" bölümü yok mu?
    resimlerin, videoların vs. adını değiştirebileceğimiz, kopyalayabileceğimiz?

Android 4.0 ile klasör yönetim seçeneği son buldu.. bunun için dosya management programları indirmen gerekir..

Benim tavsiyem android assitant 18 features programı. markette bedava bulabilirsin. içinde telefon için gerekli bütün araçlar var. task killer, uninstaller, installer, startup manager, file manager gibi. ben kullanıyorum, her işimi görüyor.

ayrıca androzip programıylada klasörleri görebilirsin. hatta daha ayrıntılı görürsün. ben genelde klasör yönetim için androzipi kullanıyorum.. her türlü klasör aç, taşı, copy paste yaparsın bunda.

Androzip iyidir....
    galaxy ace'mde de dosyalarım klasörü olmasına rağmen Androzip yüklemiştim....
    yine onu yükledim, işimi görüyor....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şuan için tek sorunum, çektiğim videoları izlemek istediğimde, videoyu küçük boyutta izlemek....
    niye tam ekran olmuyor ki.... :(

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufxxy

quote:

mrb kardeş telefonun hayırlı olsun. ben de telefonu media markt tan 640 a alanlardanım ve oldukça memnunum. öncelikle telefonda eksta kamera tuşu olması gerektiğini söylemişsin böyle birşeye hiç gerek yok çünkütelefonda kamera açıkken ses açma veya kısma tuşuna bastığında fotoğraf çekiyor. ayrıca ss lalmak istersen de (geçenlerde bunu çok araş tırmıştım umarım bilmeyen arkadaşlara yardımcı olur) ses kısma tuşuyla ekran kapama tuşuna aynı anda 1 saniye basılı tutman yeterli..

çok teşekkürler ses açıp kısmanın foto çektiğini bilmiyordum denedim oldu diğer konu ise 720p video çekim olması biraz zor dediğin gibi ama gerekte yok 480p de yeterli geliyor özellikle gündüz çekimlerinde son derece başarılı.

• bu cihaz yazın 1.100 tl idi sıfırı 800 tl ye alınabilicek çok baba bir telefon tek kelime ile müthiş verdiğiniz paraya göre faydası yüksek bende kullanıyorum s3 alacağım için satmaktayım
  • quote:

şuan için tek sorunum, çektiğim videoları izlemek istediğimde, videoyu küçük boyutta izlemek....
    niye tam ekran olmuyor ki.... :(

niye niye niye :( ?

• boyutu ufak çekiyorsundur videonun.. bende 1,5 haftadır l7 kullanıyorum son güncellemeyide yükledi otomatik şuan tam ekran kontrol ettim videolarımı izleyebiliyorum bilgine
  • telefondan çok memnunum alalı 1 haftayı geçti bugün nazar değmesin ençokta şarj olayı hoşuma gidiyor internet sürekli açık ve konuşma yapmama ve işe gidip gelirken radyo dinlememe karşın 2 gün rahat gidiyor hatta fazla kurcalamassam 3.günüde devirecek kıvamda.
  • aynen öyle şarz olayı çok iyi telefonun 2 tane eksi yanı var 720p video kayıt ve radyo'da rds yok bunlarda olsa 4.4 lük bi cihaz olucakmış ama 4.3 lük bi cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusivecar

boyutu ufak çekiyorsundur videonun.. bende 1,5 haftadır l7 kullanıyorum son güncellemeyide yükledi otomatik şuan tam ekran kontrol ettim videolarımı izleyebiliyorum bilgine

dostum ben de güncelledim en son sürüme,
    atıyorum mesela, sanatçıların video kliplerini tam ekran gösterebiliyor ama çektiğim videoları küçük boyutta gösteriyor....
    ekranı otomatik döndüre tıklayınca tam ekran gösteriyor anca....

• video çekmeye telefonu yan tutup başlarsam,
    oynatırken tam ekran oynatıyor....
    ama video çekmeye telefonu düz tutup başlarsam,
    oynatırken küçük boyutta oynatıyor....
    dediğim şekillerde bi çekip dener misiniz....

• şarj olayı hakkaten çok iyi telefonun Maşallah diyelim nazar değmesin :) bu kadar iyi şarj beklemiyordum.
    birde arka kapak kılıfı aldım telefon dahada şık duruyor şimdi, kaliteli mat siyah rubber.. almak isteyen arkadaşlar olursa pm atabilir, ben uygun fiyata aldım, yanında 3 tane mat ekran koruyucu 20 TL ye geldi.. dışarda sadece bi ekran koruyucu 30TL..
  • ekran konusunda zaten zamanının en parlak ekranlı 700 nitlik optimus blackten belliydi LG nin ne kadar başarılı olduğu.. Gerçekten S3 ten daha canlı ve net bir görüntü sunuyor.. bizzat test ettim.. şarjı mükemmel. tek sıkıntı işlemci ve kamera. ancak şunu söyliyim marketi sürekli takip eden biriyim, hemen hemen bütün oyunları oynadım. ufak kasmalar oluyor ama o da 1 dk ta 1 sn ya kasıyo ya kasmıyor. (bunda gereksiz program ve widget kullanmamamın etkisi büyük)..

kıssadan hisse, 1-1.5 sene götürür beni bu telefon, sonra kardeşime veririm ve s4 alırım :) onu da en az 2-3 sene kullanırım
  • quote:

video çekmeye telefonu yan tutup başlarsam,
    oynatırken tam ekran oynatıyor....
    ama video çekmeye telefonu düz tutup başlarsam,
    oynatırken küçük boyutta oynatıyor....
    dediğim şekillerde bi çekip dener misiniz....

yok mu deneyen?

• video çekimi yaparken telefonu yan konumda tutmalısın zaten dik çekersen bilgisayar ekranında'da video yu yan görürsün bi problem değil olması gereken zaten bu.
  • oyun olarak, belki daha önce bahsetmiştim hatırlamıyorum, snes emulatrünü tavsiye ederim. bende şu an:
    -street fighter turbo 2
    -super street fighter 2 the new challengers
    -final fight
    -captain commado
    -mortal kombat
    -mortal kombat 2
    -art of fighting

oyunları var.. istediğin zaman save edip devam edebiliyorsun.. çok başarılı bir uygulama.. 4,3" ekranda daha bir güzel oluyor tabi.. oyunların zevki zaten tartışılmaz
  • rom falan cıkmazmı bu alet için acabaya ?
  • Bu modelin aksesuarları nerde satılıyor. PİL şarz aleti kılıf vs....
  • görüntülü aramanın nasıl yapıldığını bulamadım....
    yarın müşteri hizmetlerini arayıp bi soracam bakalım....

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.