Şimdi Ara

LG OPTİMUS L7 Kullanıcıları Kulübü (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
32
Favori
277.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CreativeMarla

quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

Selamun Aleyküm Elimde LG Optimus L7 P705 Telefon var Telefon Emergency Mode a giriyor CWM'ye giriyor ama LGMobile Support Tool KDZ gibi programları görmüyor yardımcı olurmusunuz

bu sayfada bu soruya cevap bulman zor bence, zaten çoğu kisi ben dahil, bu külüstürden çok sükür kurtulduk. bu soruyu forumda bilgi sahibi, android alt yapisini bilen arkadaslara sormani öneririm.

Hocam Ben zaten LG G2 Kullanıcısıyım lanet olsun böyle foruma hiçkimsede ses yok tanınmış olursan sana %100 cevap verirler ama tanınmadığımız için yok tekrardan sağolun telefonu yaptım gereksiz yere kurulmuş forum.

bu sayfa 2013 un ortalarinda populerdi, artık kimse uğramaz bu sayfaya,bende güncelleyen oldukca cevap için yazıyorum. ben 250tl ye sattım bu külüstürü, şükür ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanerdal1

arkadaşlar herkese iyi geceler.lg p710 yani l7 2 titan kullanıyorum. alalı 14 ay oldu şu an 4.4.2 sürümü kullanıyorum diğer arkadaşların bahsettiği ön tuş ışıkları kendi kendine kapanma sorunu hiç yaşamadım. bu telefonu alma sebebim öncelikle şıklığı kasa kalitesi çift tıklama akıllı memo ve en önemlisi 2460 mah li-ion pildi. çoğu muadil telefonda asfalt 7 gibi bir oyunu takılmalarla oynarlarken ben p710 ile hiçbir sorun yaşamadım telefona hiç rot atmadım aldığım zamanda zaten 1 yıl kaskolatmıştım yani garanti süresi 2+1 yıl ve 2.yılın sonunda sıfır orijinal 2460mah pil verilecek...bir arkadaşımız bu cihazı halen kullanan varmı diye sormuş ben 14 aydır kullanıyorum ve telefonumu seviyorum. en azından 3g internet sabahtan beri açık şarjım %64 te birde yine 14 ay önce aldığım lg 3d smart tv ile de tam uyumlu yani diyorumki arkadaşlar bu telefon iyidir bu telefon kötüdür demek yanlış herkes ne amaçta kullanacaksa telefonlarını ona göre almalı ben lgp710 u yani L7 2 yi almadan önce çok araştırdım general mobil discovery çok hoşuma gitti ama kullanacak olduğunuz telefon birazda sağlam ve kaliteli olması lazım discovery i sadece plastik aksamının kalitesizliği yüzünden almamştım onun haricinde iyiydi ... kamera konusuna gelince ön kamera vga ama arka kamera 8mp birde lg camera pro kullanırsanız fotoğrafçılık konusunda profosyenelliği yakalarsınız... medya müzik olayındada zaten lg nin p710 un radosu var kulaklıkla extra ses ayarları açılıyor dts gibi birde buna Pioneer mixtrax eklerseniz non stop müzik ile müziğin keyfine varırsınız...ben lg p710 u yani L7 2 telefonumu seviyorum ve hala bu cihazı almak isteyen arkadaşlarada diyorumki kimsenin seçimlerine bakmayın kendiniz kıyaslama yapınız bir çok sanal satış sitelerinde karşılaştır butonu var aynı anda 10 cihazı bile karşılaştırabilirsiniz....iyidir kötüdür diyen arkadaşlarada teşekkür ederim ama yorum yaparken bazı paylaşımlarınızın da doğru olması gerekiyor hangi sayfada hatırlamıyorum arkadaşımızın bir tanesi L7 hakkında ön kamerası yok 512 rami var tek çekirdek işlemcisi var ekranı iyi değil falan filan ıps ekranlı bir telefona hakaret bu benim evde kullandığım 3d lg smart tv de ıps ekran gayet güzel ve net eski LCD ekranlar gibi 3 renk değil 4 renk yani buradanda kastım forumu kullanan arkadaşlara doğru bilgilendirme yapalım......neyse kafa şişirdiysem kusuruma kalmayın heerkese mutlu yıllar mutlu forumlar...

Bizim telefonlarimiz l7 p705 di senin telefon ise farklı bir telefon p710 l7 2 buradaki kullanicilar p705 den sikayet ediyorlar senin cihazin iyi olabilir kullanmadigim icin yorum yapamam ama lg l7 p705 kadar kotu bir android kullanmadim 500 e alip zar zor 350 ye satip kurtuldum

• eywallah arkadaşlar ben l7 2 için yorum yazmıştım haklısınız l7 de memo tuşu yoktu tek çekirdek işlemci idi ve kamera 5 mp idi. forumu dikkatli incelememişim... herkesten özür...kendinize iyi bakın...
  • quote:

eywallah arkadaşlar ben l7 2 için yorum yazmıştım haklısınız l7 de memo tuşu yoktu tek çekirdek işlemci idi ve kamera 5 mp idi. forumu dikkatli incelememişim... herkesten özür...kendinize iyi bakın...

Estağfurullah ne demek

• Bu "super" telefonu kullanmayin kullandirtmayin, nasil tiksinmis isem kiz arkadasimin elinde gordugum gibi hemen yedekleri alip kirdim ve g3 beat aldim kendisine...

• quote:

Orijinalden alıntı: Eren Karabelli

Bu "super" telefonu kullanmayin kullandirtmayin, nasil tiksinmis isem kiz arkadasimin elinde gordugum gibi hemen yedekleri alip kirdim ve g3 beat aldim kendisine...

iyi yapmissin hergun sinir olmaktansa

• beyler bn lg l72 kullanıyorum (442 kitkat) recoery menu olmadıgı ıcın root atamıyorum recowry menuyu telefona nasıl yuklıcez bılıomusunuz
  • P705 şu an sürümü kaç ? Güncelleme gelecekmi ?
  • quote:

arkadaşlar herkese iyi geceler.lg p710 yani l7 2 titan kullanıyorum. alalı 14 ay oldu şu an 4.4.2 sürümü kullanıyorum diğer arkadaşların bahsettiği ön tuş ışıkları kendi kendine kapanma sorunu hiç yaşamadım. bu telefonu alma sebebim öncelikle şıklığı kasa kalitesi çift tıklama akıllı memo ve en önemlisi 2460 mah li-ion pildi. çoğu muadil telefonda asfalt 7 gibi bir oyunu takılmalarla oynarlarken ben p710 ile hiçbir sorun yaşamadım telefona hiç rot atmadım aldığım zamanda zaten 1 yıl kaskolatmıştım yani garanti süresi 2+1 yıl ve 2.yılın sonunda sıfır orijinal 2460mah pil verilecek...bir arkadaşımız bu cihazı halen kullanan varmı diye sormuş ben 14 aydır kullanıyorum ve telefonumu seviyorum. en azından 3g internet sabahtan beri açık şarjım %64 te birde yine 14 ay önce aldığım lg 3d smart tv ile de tam uyumlu yani diyorumki arkadaşlar bu telefon iyidir bu telefon kötüdür demek yanlış herkes ne amaçta kullanacaksa telefonlarını ona göre almalı ben lgp710 u yani L7 2 yi almadan önce çok araştırdım general mobil discovery çok hoşuma gitti ama kullanacak olduğunuz telefon birazda sağlam ve kaliteli olması lazım discovery i sadece plastik aksamının kalitesizliği yüzünden almamştım onun haricinde iyiydi ... kamera konusuna gelince ön kamera vga ama arka kamera 8mp birde lg camera pro kullanırsanız fotoğrafçılık konusunda profosyenelliği yakalarsınız... medya müzik olayındada zaten lg nin p710 un radosu var kulaklıkla extra ses ayarları açılıyor dts gibi birde buna Pioneer mixtrax eklerseniz non stop müzik ile müziğin keyfine varırsınız...ben lg p710 u yani L7 2 telefonumu seviyorum ve hala bu cihazı almak isteyen arkadaşlarada diyorumki kimsenin seçimlerine bakmayın kendiniz kıyaslama yapınız bir çok sanal satış sitelerinde karşılaştır butonu var aynı anda 10 cihazı bile karşılaştırabilirsiniz....iyidir kötüdür diyen arkadaşlarada teşekkür ederim ama yorum yaparken bazı paylaşımlarınızın da doğru olması gerekiyor hangi sayfada hatırlamıyorum arkadaşımızın bir tanesi L7 hakkında ön kamerası yok 512 rami var tek çekirdek işlemcisi var ekranı iyi değil falan filan ıps ekranlı bir telefona hakaret bu benim evde kullandığım 3d lg smart tv de ıps ekran gayet güzel ve net eski LCD ekranlar gibi 3 renk değil 4 renk yani buradanda kastım forumu kullanan arkadaşlara doğru bilgilendirme yapalım......neyse kafa şişirdiysem kusuruma kalmayın heerkese mutlu yıllar mutlu forumlar...

Yanlış bilgilendirmeymis telefona çağrı geldiğinde kastığından dolayi ekran çıkmıyor cevaplayamıyorum
    nasıl bi ROM yaptılarsa herseyde kasiyor

• CreativeMarla C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yardımcı olayım ROM mu atmak istiyorsunuz telefona

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhat121

Hocam bu işleri bende biliyorum tabiki ama Forumda adam akıllı ilgi yok o sıkıntım telefonu yaptım işini hallettim ben ama sağlam rom var ise çok memnun olurum şuanda 4.1.2 CM Romu var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ferhat121

Hocam bu işleri bende biliyorum tabiki ama Forumda adam akıllı ilgi yok o sıkıntım telefonu yaptım işini hallettim ben ama sağlam rom var ise çok memnun olurum şuanda 4.1.2 CM Romu var.

http://lg-phone-firmware.com/mobile/index.php?id_mod=13

Hocam burda stock romu var turkey versiyonu indirip kdz ile atabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: 67berk67

P705 şu an sürümü kaç ? Güncelleme gelecekmi ?

Bu "Çöp" telefona daha güncelleme gelmez. Geçen hafta Google yaması geldi sadece.

Sürüm 4.1.2
  • quote:

Hocam sizin kullandığınız telefonla telefonunla bizim kullandığımız telefon arasında baya fark var. Senin kullandığın telefonun Ram sorunu yok, bizimkinde var. Pil çabuk bitme sorunu yok, bizimkinde var. Daha çok şey sıralayabilirim buraya.

Teknosa'da L7 2 kullandım birazcık, görev yöneticisine baktığımda, keşke biraz daha parayı kıyıp bunu alsaydım diyorum, arada bariz bir ram farkı var.

İmkanım olsun direk kaldırıp atıcam bu lanet telefonu
  • telefon çok yavaş. rom atsam düzelir mi? ve hangi romu önerirsiniz?
  • Hocam ben çoğu romu denedim bu telefon için yine döndüm dolaştım stock rom'a geri geldim. Bu telefona çıkan romlar da laggy hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: majnunn

Hocam ben çoğu romu denedim bu telefon için yine döndüm dolaştım stock rom'a geri geldim. Bu telefona çıkan romlar da laggy hep.

hocam fazla anlamıyorum aslında ilk kez kuracağım. aşağıdaki rom'u düşünmüştüm.
    http://forum.xda-developers.com/optimus-l3-l5-l7/orig-development/rom-cyanhacker-rom-1-1-t2894511
  • Evet bunu da denedim. Açıkçası memnun kalmamıştım.
  • Bi hevezle almıştım 2 yıl önce ama almam ne kadar teknolojiyi takip ediyorum desem de yanıldığımın göstergesi imiş. Kısmetse 10-15 güne g2 veya g3 alacağım ve kurtulacağıım
  • hala bu telefonu kullanarak 2 senedir ne kadar sabırlı olduğumu görmüş oldum teşekkürler LG!
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.