Şimdi Ara

LG Optimus G PRO Mu? G2 Mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
5.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Donanımsal sorunlar cok oluyor mu g2 de? Ve arkadasın dedıgı gıbı kullanıcıdan kaynaklanmayan bır sorunda musteri haklarını goz onune alıyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakann_okann

Donanımsal sorunlar cok oluyor mu g2 de? Ve arkadasın dedıgı gıbı kullanıcıdan kaynaklanmayan bır sorunda musteri haklarını goz onune alıyorlar mı?

Donanımsal pek bi sorun yaşamadımda duymadımda g2 de biraz kamerada ufak çaplı sıkıntılar vardı onuda azılımla düzeltirler ama ölü piksel olayı baya varmış araştırdığım kadarıyla ona dikkat etmek lazım diyorumya 2 tane aldım ikisininde ekranı sorunlu çıktı oda benim şanssızlığım tabi
  • Benim cihaz da değişim aldı. fiyat farkı ile 32 alabilirmiyim diye sordum. cevap bekliyorum. benim g2 de sorun yoktu. taş gibiydi. ne gıcırtı ne erkan problemi. İnşallah bana iadeye gitmiş bir cihaz vermezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko

Benim cihaz da değişim aldı. fiyat farkı ile 32 alabilirmiyim diye sordum. cevap bekliyorum. benim g2 de sorun yoktu. taş gibiydi. ne gıcırtı ne erkan problemi. İnşallah bana iadeye gitmiş bir cihaz vermezler.

Neden değişim aldı hocam sizin cihaz fiyat farkı ödeyerek 32 liği almanda sorun çıkaracaklarını pek sanmam
  • 16 gb işinizi görür diye düşünüyorum. yeterince fazla değil ama g pro alacağınıza g2 tavsiyem.
  • Konu Cevap yazmanıza gerek yok g2 yi aldım :=) tşkler herşey için
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.