Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (612. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.043
Cevap
53
Favori
451.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sim kartı gören miui rom kurmasını bilen varmı kaç defa denediysem hepsinde sim kartı görmüyor
  • rehberim çok sık donmaya başladı.açıp kapatınca düzeliyor gibi oluyor sonra yine donmalar başlıyor.yardım lütfenn
  • Arkadaslar telefonumun sesi cikmaz oldu. Yani durup dururken butun ses fonksiyonlar calismaz oluyor. Simgelerde falan ses acik gorunuyor fakat telefonum aramalarda calmiyor, muzik calmiyor vs...

Telefondaki butun uygulamalari kaldirip resetledim telefonu, formatladim bir gun durdu yine ayni sorun basladi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonlarımız yaşlandı galiba.Yaşlı teyzeler gibi oram ağrıyor buram ağrıyor diye yazılar gelmeye başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerfuat

Arkadaslar telefonumun sesi cikmaz oldu. Yani durup dururken butun ses fonksiyonlar calismaz oluyor. Simgelerde falan ses acik gorunuyor fakat telefonum aramalarda calmiyor, muzik calmiyor vs...

Telefondaki butun uygulamalari kaldirip resetledim telefonu, formatladim bir gun durdu yine ayni sorun basladi.

Bende de 2 gündür buna benzer bir sorun var. Arada sırada da olsa gelen arama çalmıyor sadece titreşim çalışıyor. Ama sürekli de yapmıyor. Müzik sesini ise denemedim. Neden acaba
  • Arkadaşlar bana g pro için sağlam bir kılıf lazım. Amazon ebay vs olabilir ama kapıda ödeme seçeneği var ise
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcivelek

quote:

Arkadaslar telefonumun sesi cikmaz oldu. Yani durup dururken butun ses fonksiyonlar calismaz oluyor. Simgelerde falan ses acik gorunuyor fakat telefonum aramalarda calmiyor, muzik calmiyor vs...

Bende de 2 gündür buna benzer bir sorun var. Arada sırada da olsa gelen arama çalmıyor sadece titreşim çalışıyor. Ama sürekli de yapmıyor. Müzik sesini ise denemedim. Neden acaba

Hocam problemin cozumunu bulursaniz lutfen yazin. Mutlaka son zamanlarda yaptigimiz bir program guncellemesi bu soruna sebep oluyor.

• quote:

quote:

quote:

Hocam problemin cozumunu bulursaniz lutfen yazin. Mutlaka son zamanlarda yaptigimiz bir program guncellemesi bu soruna sebep oluyor.

Henüz bir çözüm bulamadım. Dün yine 2 kez arandığımda telefon çalmadı. Hemen akabinde müzik açtım. Ses vardı. Sadece aramalarda ara sıra yapıyor. Son zamanlarda güncellenen uygulamalarım ise; Adobe Acrobat Reader, CM Security,Dijitürk Dilediğin Yerde, Google, Google+, Transparent clock, yandex navi
    Belki sizinle çakışan bir uygulama olabilir diye yazdım.
    Eğer çözüm bulursanız paylaşın lütfen...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Henüz bir çözüm bulamadım. Dün yine 2 kez arandığımda telefon çalmadı. Hemen akabinde müzik açtım. Ses vardı. Sadece aramalarda ara sıra yapıyor. Son zamanlarda güncellenen uygulamalarım ise; Adobe Acrobat Reader, CM Security,Dijitürk Dilediğin Yerde, Google, Google+, Transparent clock, yandex navi
    Belki sizinle çakışan bir uygulama olabilir diye yazdım.
    Eğer çözüm bulursanız paylaşın lütfen...

Google ve Yandex çakışıyor, Google'ı eski haline getirince yine yaptı ama Yandex'i denemedim. Android JB'deyken TalkBaCK uygulamasından kaynaklı ses sorunu oluyordu, uygulamalara girip onu devre dışı bıraktım birkaç saat önce. Onu yapınca birkaç saattir ses sorunu yok. Bakalım bekliyoruz :)

• Yandex navigasyon ü kaldırın benim g pro da telefon titreşim de ama işlevsiz. Ses açma kapatma tuşunu basınca müzik sesi açıp kapatıyor çalma sesini yok sayıyor kaldırdım düzeld.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Yandex navigasyon ü kaldırın benim g pro da telefon titreşim de ama işlevsiz. Ses açma kapatma tuşunu basınca müzik sesi açıp kapatıyor çalma sesini yok sayıyor kaldırdım düzeld.

iki gündür bu sorunu yaşamadım ama
    hiçbir uygulamayı da kaldırmadım
    bakalım yeniden yapar mı?
  • quote:

quote:

Yandex navigasyon ü kaldırın benim g pro da telefon titreşim de ama işlevsiz. Ses açma kapatma tuşunu basınca müzik sesi açıp kapatıyor çalma sesini yok sayıyor kaldırdım düzeld.

iki gündür bu sorunu yaşamadım ama
    hiçbir uygulamayı da kaldırmadım
    bakalım yeniden yapar mı?

Bende fark etmemiştim ama ana ekranda telefon zil sesini açıp kısmaya çalışırken müzik sesi açılıp kısılıyordu. Yandex navigasyon u kaldırdırm şimdi sorun yok.
  • selamlar. LG G PRO cihazımın ses acma kısma ve on off tuşu yok. nasıl temin edebilirim. şimdiden teseşekkürler.
  • Sahibinde satılık aksesuar parçalar

ilan no:217830968 tüm paket 70tl
  • İSPANYA 10J kurdum, telefon uçuyor.
    Yada bana öyle geliyo
    uzun zamandır kitkat vardı, telefon şişmiş samsunglardaki gibi
  • Home tuşunun yanındaki 2 dokunmatik tuş bir ara işlemiyordu sonra kendiliğinden düzeldi ama dünden beri iyice gitti. Dokunmatiğin işlemediği yetmez gibi kendi kendine işlem yaparda oldu telefon durdugu yerde menü falan açıyor.
    Ses konusunda da sorun var birisi beni aradığında telefon çalıyor ama o görüşme bittikten sonra telefonun sesi gidiyor kapat aç yapınca düzeliyor.
    İyice can sıkar bir hal almaya başladı servis yolu net göründü gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esercan14

Home tuşunun yanındaki 2 dokunmatik tuş bir ara işlemiyordu sonra kendiliğinden düzeldi ama dünden beri iyice gitti. Dokunmatiğin işlemediği yetmez gibi kendi kendine işlem yaparda oldu telefon durdugu yerde menü falan açıyor.
    Ses konusunda da sorun var birisi beni aradığında telefon çalıyor ama o görüşme bittikten sonra telefonun sesi gidiyor kapat aç yapınca düzeliyor.

Alt tarafın kartı yanmış olabilir. Isınmadan dolayı leğimler kopuyor başıma geldi değişim olmuştu.
  • quote:

quote:

Home tuşunun yanındaki 2 dokunmatik tuş bir ara işlemiyordu sonra kendiliğinden düzeldi ama dünden beri iyice gitti. Dokunmatiğin işlemediği yetmez gibi kendi kendine işlem yaparda oldu telefon durdugu yerde menü falan açıyor.

Alt tarafın kartı yanmış olabilir. Isınmadan dolayı leğimler kopuyor başıma geldi değişim olmuştu.

Ama yaklaşık 1 hafta falan oldu kendiliğinden düzelmişti dün gece tekrardan oldu. Şuan hard reset attım ve kapattım. Dokunmatik önceden bastıklarımı bir anda algılayıp sapıtıyordu başkalarını falan aradıgı oldu Ara ara ekranda da dokunmatik algılamadıgı oluyor nasıl bir değişim yaparlar acaba

• quote:

quote:

quote:

Ama yaklaşık 1 hafta falan oldu kendiliğinden düzelmişti dün gece tekrardan oldu. Şuan hard reset attım ve kapattım. Dokunmatik önceden bastıklarımı bir anda algılayıp sapıtıyordu başkalarını falan aradıgı oldu Ara ara ekranda da dokunmatik algılamadıgı oluyor nasıl bir değişim yaparlar acaba

Şarj yerinde yada batarya tırnaklarında sorun oluyor benim o yüzden aşırı ısınma var dı .Birgün baktım orta tuş iyi yandaki ler işlevsiz.

Ekranda kendi kendine menü ler açılıyor falan .servise verdim yazılımsal dedi attı format eve geldim şarj taktım doldu çıkarttım aynı durum. Bu sefer açtı baktı kısa devreden dolayı ısınma var Buda alt bölgedeki kartı bozmuş dedi.

Tam bilmiyorum ama komple iç değişti galiba alt kart ekran falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar telefonumun ekranı degısdı sıfırlandı..

bu Quick remote de daha evelden next star uydu alıcısını ayarlamısdım burda bır arkadas nerden olcagını yazmısdı bılen varsa bır zahmet soylesın...
  • 
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.