Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.043
Cevap
53
Favori
451.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orijinal jb deyim daha wifi sorunu hiç olmadı yaşamadım . Girmek istediğiniz modem de band olarak farklı olabilir destek yok olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar telefona format attım temalar gitti lg g3 teması nereden bulabilirim veya elinde olan paylaşabilirmi
  • Deneme amaçlı sphinx rom kuruyorum şu final olanını telefonu aldığımdan beri ilk defa orjinal dışı rom kuruyorum
  • Arkadaşlar telefonda yüklü rom windows ta nasıl ki imaj alıyoruz o şekilde yedek almamız mümkün mü?
  • avea hat kullanıp sms lerin gitmesinde sorun yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

Deneme amaçlı sphinx rom kuruyorum şu final olanını telefonu aldığımdan beri ilk defa orjinal dışı rom kuruyorum

Bu rom nasil yukluyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

avea hat kullanıp sms lerin gitmesinde sorun yaşayan var mı?

avea hattımda değilde, vodafon hattımda sms sorunu yasıyorum 2 gundur
    öğlen gönderilen sms az önce geldi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

avea hat kullanıp sms lerin gitmesinde sorun yaşayan var mı?

avea hattımda değilde, vodafon hattımda sms sorunu yasıyorum 2 gundur
    öğlen gönderilen sms az önce geldi..

Bende avea göndermiyor dönüyor dönüyor dönüyor 5dk sonra gidiyor sonra ard arda 5 mesajda sorun yok kafası esiyor yine bekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delet

merhaba arkadaşlar telefonuma lolipop yüklemeye çalıştım yükleme yüzde 95 hata verdi telefonun usb kablosunu ve pili çıkardım birdaha telefon açılmadı

telefonu bilgisayara taktığımda qualcomm hs-usb qdloader 9008 olarak tanıyor yardımlarınızı bekliyorum

teşekkürler

cihazın hard brick olmuş, g pro kullanırken benim başıma geldi serviste çözümü anakart değişimi
  • Arkadaşlar ekranda toz var galiba. Zaten şarj sorunu için gidecektim. Ekran değişimi yapıyorlar mı yoksa üst model yada para iadesi mi yapıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Arkadaşlar ekranda toz var galiba. Zaten şarj sorunu için gidecektim. Ekran değişimi yapıyorlar mı yoksa üst model yada para iadesi mi yapıyorlar.

Ekran değişimi yapılır niye yapılmasın hala yedek parçası mevcut cihazın.
  • quote:

Arkadaşlar ekranda toz var galiba. Zaten şarj sorunu için gidecektim. Ekran değişimi yapıyorlar mı yoksa üst model yada para iadesi mi yapıyorlar.

benım ekran dokunmatık calısmıyordu degıstıler pazartesı telefon elımde olacak..garantıden..
  • quote:

quote:

Geçmiş sayfalarda g2 alan vardı ellerinde parça olmadığı için. O nedenle sordum.

• quote:

quote:

quote:

Geçmiş sayfalarda g2 alan vardı ellerinde parça olmadığı için. O nedenle sordum.

en yakın örnek benim 400tl verdim kırıktı dış cam komple ön değişti 1hafta sonra aldım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

en yakın örnek benim 400tl verdim kırıktı dış cam komple ön değişti 1hafta sonra aldım.

Hafta içi götüreyim garantisi bitmeden. Eyvallah

• Arkadaslar buraya yazmadan mesajlara bakacaktim ama cok fazla oldugu icin o zahmette bulunmadim bende yaziyorum. Telefona cyanogenmod un romlarindan yükleyen varmi sürümü fark etmez ama 12.1 olmasi iyi olur. Eger yüklü olan varsa bu rom hakkinda biraz degisikliklerden bahsedebilirmi. Ve güzelse nasil kurulum yapacagim yardimci olursaniz sevinirim

• Arkadaşlar birşey merak ediyorum. Kilit ekranında çıkan saatin görünüm ayarlarını değiştirebiliyor muyuz? Ben mesela farklı bir yazı fontu kullanıyorum. Bütün sayısal veri ve metinler bu fonta göre çıkıyor ama bu saatin ki değişmiyor. Neden acaba? Bilgisi olan paylaşsın lütfen. Saygılar..
    Not: Cihazım rootlu değildir.
  • ycangir Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba sadece on camimi degistirdiniz ve dokunmatikten memnunmusunuz.yaptirdiginiz yerin adres ve telefonunu paylasirsaniz bende cami degistirmek istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlarda iyi gibiydi sonradan dokunmatik tutukluk yapmaya başladı sonrasında çok kurcalamaya başladım rom yükleyim dedim brick ettim attım bi kenara g4 aldım fırsat bulduğumda servise götürcem uygun bi rakam verilirse orjinal ekran ve birick açtırma yaptırcam
    Bu arada g4 süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ycangir -- 20 Ağustos 2015; 1:17:04 >
  • Arkadaşlar bu konuda 3-4 ayrı kalite yan sanayi cam'ı bizzat kendim taktım denedim, kullandım. Ama maalesef hiç biri orjinal kaliteye sahip değil. Orjinal adı altında tahtakale'de onlarca dükkat satıyor ancak incelediğimde hepsinin dokunmatik Digitizer'i düşük kalite ve elektronik devrelerindeki bacak sayısından dahi görebiliyorsunuz. Bu sorunları ŞURADA paylaştım.

Cam değiştirip eskisi gibi bir kullanım istiyorsanız 400 TL bayılmaktan başka çare yok. Türkiye'nin tekel toptancı yeri Tahtakale'de de orjinal kalite bulamadıysak boşuna şansınızı zorlamayın. Hala elimde 2 tane adi kalite cam duruyor, her ikisi de dokunmatik hassasiyetini yarı yarıya düşürüyor. Artık eskiye çıkan telefona 400 TL verip vermemek konusunda kararsızım açıkçası. 500-1000 TL'ye bile bizim özelliklerde telefonlar dolu piyasada...

• 
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.