Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (608. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.043
Cevap
53
Favori
451.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 606607608609610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: edirneli86

quote:

Orijinalden alıntı: SariiREYiZ

quote:

quote:

Arkadaşlar rehberde her isimden 2 tane oldu ve bu olduktan sonra rehberimden birini aramaya kalktıgımda veya kayıtlı olan birisi beni aradığında hemen isim çıkmıyor 10 saniye sonra kayıtlı olan isim beliriyor. Nedeni nedir yardımcı olabilicek var mi??

2 isimde de sim kart şekli var mı. Hem sim kart hem dahili hafızada varsa isimler 2tane görünür ve bir müddet bekler hangi taraftan isim çıksın diye.

rehber içinde ayarlar var görünüm falan gibi ordan sadece sim seçin değişecek mi.

bütün numaralarım zaten sim'E kayıtlı. Bi ara whatsappı güncellemiştim sonradan 2 tane olmaya başladı numaralar. Sadece simdekileri göster dedim yine de aynı şekilde.

her birinde sim kart şekli var mı?

Bazılarında yok hocam onlarda sime kayıtlı olmayanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SariiREYiZ -- 27 Temmuz 2015; 1:28:16 >

• Bu telefon için internette orijinal sıfır batarya satan güvenilir bildiğiniz bir yer var mı? Sanırım bu telefonu en az 1 sene daha kullanacağım durum onu gösteriyor

Hayatımda ilk defa bir telefonu bu kadar uzun zaman kullanıyorum. Ah bir de şu yazılım güncelleme konusunda da adım atsaydı lg ne güzel olurdu.. Bir çok telefon lollipop ile daha iyi hale geldi piysada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar rehberde her isimden 2 tane oldu ve bu olduktan sonra rehberimden birini aramaya kalktıgımda veya kayıtlı olan birisi beni aradığında hemen isim çıkmıyor 10 saniye sonra kayıtlı olan isim beliriyor. Nedeni nedir yardımcı olabilicek var mi??

2 isimde de sim kart şekli var mı. Hem sim kart hem dahili hafızada varsa isimler 2tane görünür ve bir müddet bekler hangi taraftan isim çıksın diye.

rehber içinde ayarlar var görünüm falan gibi ordan sadece sim seçin değişecek mi.

bütün numaralarım zaten sim'E kayıtlı. Bi ara whatsappı güncellemiştim sonradan 2 tane olmaya başladı numaralar. Sadece simdekileri göster dedim yine de aynı şekilde.

her birinde sim kart şekli var mı?

Bazılarında yok hocam onlarda sime kayıtlı olmayanlar.

sadece sim göster deyince hala sime kayıtlı olmayanları göstermesi gerçekten garip.

• lg servisini arayıp sorun. Piyasadakilere güven olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 27 Temmuz 2015; 16:31:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frank94

merhabalar lg g pro telefonum bundan 5 ay önce sandisk 64 gb sd kartıma video ve fotograf kaydetmez oldu çok da önemsemedim böyle kullanırken 2 ay önce de telefonum yere düstü ve dışındaki camı çatladı lcd ekranda bi sorun yok dokunmatiğinde de bi sorun yaşamazken 1 haftadır telefon kendi kendini kapatmaya başladı yeniden açıyorum kilit ekranını geçtiğim anda birden kapatıyor kendini şarja takılıyken sorunsuz kullanabiliyorum bi tek.

garantiye götürdüm bana telefonumun camı çatladığı için garantiden çıktığını ancak 400 lira verip ekranla beraber lcd yi de değiştirirsem bakabileceklerini söylediler camın tek başına değişebildiğini hatta 15 dolarlık bi parça olduğunu bildiğimden sadece camı değiştirmelerini söyledim ayrı olarak değiştiremiyoruz şirket politikası dediler sizce ne yapmalıyım???

arkadaslar bu sorunuma careyi buldum sonunda sd kart kendisinden kaynaklı sorun cıkarıyo ingilizce forumları arastırdım bataryada problem olma ihtimalini dusundum ve bugun telefoncularda batarya aradım baska bataryayı taktıgımda sorunlar duzeldı sorun bataryadaymıs ekranı tamir ettirmicem boyle memnunum servis orjinal bataryaya 70 lira diyo dısardaki bataryalar da 35 40 arası ama hic guven vermediler orjinal batarya alıp yoluma devam etcem gibi gorunuyo

• http://www.mynet.com/teknoloji/1-milyar-android-telefonu-risk-altinda-1943811-1

Bu haber ile ilgili bilgisi olan var mı? Veya ne kadarı doğru? Selam ve saygı ile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcivelek

http://www.mynet.com/teknoloji/1-milyar-android-telefonu-risk-altinda-1943811-1

Bu haber ile ilgili bilgisi olan var mı? Veya ne kadarı doğru? Selam ve saygı ile...

şu vakte kadar videodan dolayı hacklendim bilgilerim gitti diyen var mı?

Ben bankacılık işlerimi bir çok kez telefondan yapıyorum bir zarar görmedim.
  • quote:

quote:

Ben de sürekli banka işlemlerimi telefon üzerinden yapıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım. Güncelleme yayınlandı gibi lafları duyunca merak edip sorayım dedim. Bize veye diğer akıllı telefonlara böyle bir yama güncellemesi geldi mi diye.

• quote:

quote:

quote:

Ben de sürekli banka işlemlerimi telefon üzerinden yapıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım. Güncelleme yayınlandı gibi lafları duyunca merak edip sorayım dedim. Bize veye diğer akıllı telefonlara böyle bir yama güncellemesi geldi mi diye.

nexus modellerine gelmiştir bize gelmesi için önce lg nin uyarlama yapması gerek.

• merhaba arkadaşlar geçen hafta boyunca benim lg g pro kendi kendine kapanıp açılmaya başladı ve en son pil seviyesi %60 seviyesine geldiğinde kendi kendine kapanmaya başladı sonraki gün ise tamamen kapandı ve açılmadı cihazı kutusuna yerleştirip servise bıraktım maltepe de bulunan servise götürdüm ve durumu aynen anlattım ve şuan yedek telefonumun olmadığını dolayısı ile geçici telefon verip veremeyeceklerini sordum yetkili görevli zamanınız varsa benden lobi de biraz beklememi istedi yaklaşık 10 dakika sonra sorunun batarya dan kaynaklandığını söylediler ve yeni batarya yı garanti kapsamında değiştirdiler ve sorunum çözüldü kendilerine çok teşekkür ediyorum memnun kaldım.
  • Windows 10 cikti, g proya lolipop gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

merhaba arkadaşlar geçen hafta boyunca benim lg g pro kendi kendine kapanıp açılmaya başladı ve en son pil seviyesi %60 seviyesine geldiğinde kendi kendine kapanmaya başladı sonraki gün ise tamamen kapandı ve açılmadı cihazı kutusuna yerleştirip servise bıraktım maltepe de bulunan servise götürdüm ve durumu aynen anlattım ve şuan yedek telefonumun olmadığını dolayısı ile geçici telefon verip veremeyeceklerini sordum yetkili görevli zamanınız varsa benden lobi de biraz beklememi istedi yaklaşık 10 dakika sonra sorunun batarya dan kaynaklandığını söylediler ve yeni batarya yı garanti kapsamında değiştirdiler ve sorunum çözüldü kendilerine çok teşekkür ediyorum memnun kaldım.

mecidiyeköy servisi haricinde beğenilen bir servis çıktı şaşırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Windows 10 cikti, g proya lolipop gelmedi

gelmez dostum gelmez . Koreye verdiler başka hangi ülkeye verdiler güncelleme ben hiç duymadım. Hele bizde satış adedi belli telefonunda sağlamlığı belli vermezler verirseler alternatif olur diğerleri satılmaz.
  • quote:

quote:

gelmez dostum gelmez . Koreye verdiler başka hangi ülkeye verdiler güncelleme ben hiç duymadım. Hele bizde satış adedi belli telefonunda sağlamlığı belli vermezler verirseler alternatif olur diğerleri satılmaz.

evet katılıyorum alternatifi yok gerçekten geçen hafta pilde sorun olunca arkadaş ile yeni bişey bakalım dedik ve cidden şuan amiral gemi modellerin hiçbirinde bizim g pro nun kalitesi yok işin ilginç yanı bişey olsa telefona yeni alacağım bir seçenek yok gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

quote:

quote:

evet katılıyorum alternatifi yok gerçekten geçen hafta pilde sorun olunca arkadaş ile yeni bişey bakalım dedik ve cidden şuan amiral gemi modellerin hiçbirinde bizim g pro nun kalitesi yok işin ilginç yanı bişey olsa telefona yeni alacağım bir seçenek yok gibi

o yüzden telefonu koruyorum kolluyorum. Yoksa bu ayarda başka bulmak şu anlık zor.

Alıştım da kerataya onsuz zor oluyor.

• İkidir aynı hatadan dolayı telefonumu garantiye veriyorum. Arama sırasında telefonun ekranı kararıyor ve açılmıyor. Ön tarafta olan sensördeymiş hata ve ekran değişiyor. 1. de ekran değişti tabi. Fakat bu sefer servis bahane buldu. Arka kameranın dış camı çizilmiş. Garanti dışıymış. Ücretini verip kamera camı için arka kapağı değiştirmezsem telefon garanti dışı kalırmış ve sensörü tamir edemezlermiş. Daha sonra 444 6543 müşteri hizmetlerini aradım ve aldığım cevap aynı oldu.
    Şikayet etmek için servisten bu durumu yazılı olarak vermelerini istedim ama veremediler. Müşteri hizmetlerinden bu durumu yazılı olarak mail ile göndermelerini istedim, o da yok.
    LG güzel telefon yapıyor evet ama satış sonrası çok sıkıntılı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: last19

İkidir aynı hatadan dolayı telefonumu garantiye veriyorum. Arama sırasında telefonun ekranı kararıyor ve açılmıyor. Ön tarafta olan sensördeymiş hata ve ekran değişiyor. 1. de ekran değişti tabi. Fakat bu sefer servis bahane buldu. Arka kameranın dış camı çizilmiş. Garanti dışıymış. Ücretini verip kamera camı için arka kapağı değiştirmezsem telefon garanti dışı kalırmış ve sensörü tamir edemezlermiş. Daha sonra 444 6543 müşteri hizmetlerini aradım ve aldığım cevap aynı oldu.
    Şikayet etmek için servisten bu durumu yazılı olarak vermelerini istedim ama veremediler. Müşteri hizmetlerinden bu durumu yazılı olarak mail ile göndermelerini istedim, o da yok.

istanbula yolla servisi diğer küçük garanti firmaları ANCA PARANIN PESİNDE SERVİS NEDİR ANLAMIYORLAR.....

• quote:

Orijinalden alıntı: last19

İkidir aynı hatadan dolayı telefonumu garantiye veriyorum. Arama sırasında telefonun ekranı kararıyor ve açılmıyor. Ön tarafta olan sensördeymiş hata ve ekran değişiyor. 1. de ekran değişti tabi. Fakat bu sefer servis bahane buldu. Arka kameranın dış camı çizilmiş. Garanti dışıymış. Ücretini verip kamera camı için arka kapağı değiştirmezsem telefon garanti dışı kalırmış ve sensörü tamir edemezlermiş. Daha sonra 444 6543 müşteri hizmetlerini aradım ve aldığım cevap aynı oldu.

arkadaşın dediği gibi lg Mecidiyeköy servisine yolla.http://www.lgonlineshop.com/iletisim burdan gerekli bilgileri al hatta mümkünse ara sor müşteri hizmetlerini hangi kargo ile çalışıyorlar karşı ödemeli gönderebiliyorsun.

Onlarda çizik var bunda derse demekki çok derin belirgin bir çizik göz ardı edilecek gibi değil.

• Lg mecidiyekoy, bu zamana kadar gordugum en iyi servis

• Arkadaşlar telefonum rehbere girmiyor tıklıyorum açılıyor ama hiç bir şey yok bembeyaz sayfa tam olarak gelmiyor ekranı. kendi kendine böyle oldu ne yapmam lazım sıfırlamak mı gereekli ?
  • 
Sayfa: önceki 606607608609610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.