Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.043
Cevap
53
Favori
451.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fractalboy

quote:

Orijinalden alıntı: burak2011

fiyat sizce nasıl? normalde hep 1999 tl olarak çıkardı

Valla bence fiyat çok iyi. Bu kadar iyi bir fiyattan çıkacağını beklemiyordum. Bugün bir tane sipariş vermem an meselesi

bence fazla acele etme türkcell fiyatları herzaman kazık olmustur arastıralımda kazık yemeyelım

benım telde patladı patlıcak

• quote:

Orijinalden alıntı: oZRaGo

quote:

Orijinalden alıntı: fractalboy

quote:

Orijinalden alıntı: burak2011

fiyat sizce nasıl? normalde hep 1999 tl olarak çıkardı

Valla bence fiyat çok iyi. Bu kadar iyi bir fiyattan çıkacağını beklemiyordum. Bugün bir tane sipariş vermem an meselesi

bence fazla acele etme türkcell fiyatları herzaman kazık olmustur arastıralımda kazık yemeyelım

benım telde patladı patlıcak

Tabi ki teknosa fiyatı daha iyi olur. Ama hiç bir kımıldama yok teknosada şu anda. Hani şu da var turkcell'de kupon indirim vs. olan arkadaşımı araştırıp belki şöyle 100 lira filan indirim ile alma imkanım olursa beklemem daha. Aslında 22'sinde Çin'e gidecek arkadaşımda var 600 dolara getiririm diyor ama yine nereden baksan kayıttı falan derken 1300 lirayı bulacak ki değmez diyorum. Elimdeki iphone artık 3 yıllık oldu benimki de patladı patlayacak

• aman diyim dikkatli ol iphoneler bugunlerde patlamaya basladı 2 ölüm haberi var telefonlar yüzünden walla resmen cep tipi bomba
  • quote:

Orijinalden alıntı: oZRaGo

aman diyim dikkatli ol iphoneler bugunlerde patlamaya basladı 2 ölüm haberi var telefonlar yüzünden walla resmen cep tipi bomba

Bu haberlere dikkatli yaklaşmak lazım. Apple'a kan kaybettirmek için kasıtlı yapılan haberlerden ayırmak lazım. Şunu bilmiyoruz; iphone'u patlayanlar acaba orijinal şarj cihazımı kullanıyorlardı. Şarj ettikleri yer çok sıcak gelen bir yermiydi. Su damalası vs. gelmiş olabilir. Vs. gibi birçok faktör var telefon patlamışsa eğer nedenler bunlar da olabilir önce bunu ekarte emtek gerekiyor. Yoksa her telefon patlar patlamayacak telefon olmaz. Özellikle orijinal olmayan şarj cihazı ve pil kullanımında patlama şikayetiyle geliyor insanlar.

• yanında verdikleri fotoğraf yazıcı efsane bir şey olmuş
  • muhtesemgitlan M kullanıcısına yanıt
    aynen o benım dıkkatımı cekmemısdı bak hedıyesı varmıs turcellde

iyi bare
  • fractalboy kullanıcısına yanıt
    orası oyle tabıkıde fakat patlayanlardan bırısı herseyın orjınalı oldugunu ve ıphone dava actıklarını bıldırmıs ıponede nasıl kurtulsam dıe aranıyordur sımdı gecende bırısı dava etmısdı ıphone yasaklı sıteler konusunda

ınsanlara ıtıcı gelen bı tarafı war ABD malıdegılmı arkadas uzak durucaksın
    O yazıcı satışa dahil değil. Az önce giriş yaptım baktım. Sadece hediye flipcover kılıf veriyorlar.
    aaa şimdi tekrar kontrol ettim yanlış okumuşum o yazıcıyı hediye veriyorlarmış. hep böyle bir yazıcı istemişimdir süper oldu bu
  • ''Ürün sevkiyatlarına 22 Temmuz 2013 haftası itibari ile başlanacaktır.'' ibaresi var açıklamalarda. Bu açıklamaya göre büyük ihtimalle teknosa gibi diğer satış noktalarında bu tarihte satışa çıkması muhtemeldir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractalboy -- 17 Temmuz 2013; 15:07:02 >
    aynen on satıs yapıyor zaten teknosada bugun yarın koyar lg optımus G ıcın oyle yapmısdı 1-2 gun onceden reklamını
  • Selamün Aleyküm arkadaşlar sayenizde bizde herşeyden haberdar oluyoruz telefonun fiyatıda tam istediğim fiyattan çıkmış 1600 olsa ne iyi olur diyodum

Bu arada bi sorum olacak FM radyo özelliğinin karşısında ( çarpı X ) koymuşlar yani şimdi bu telefonda radyo özelliği yokmu?
    Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim radyo olayı benim için önemlide inşaallah vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: HwoarangMaster

Selamün Aleyküm arkadaşlar sayenizde bizde herşeyden haberdar oluyoruz telefonun fiyatıda tam istediğim fiyattan çıkmış 1600 olsa ne iyi olur diyodum

Bu arada bi sorum olacak FM radyo özelliğinin karşısında ( çarpı X ) koymuşlar yani şimdi bu telefonda radyo özelliği yokmu?
    Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim radyo olayı benim için önemlide inşaallah vardır

OGPro'da Stereo RDS'li FM radyo mevcut. Telefonda yok yok
    http://m.gsmarena.com/lg_optimus_g_pro_e985-5254.php

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler arkadaşım, kendi açımdan söylüyorum böyle bi telefonda radyo olmaması çok üzücü olurdu neyseki var
    alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun inşallah.
  • biraz kabaca olucak galiba ama oha ya 1599 böyle tel için çok ucuz denilebilir ülkemiz koşullarında. 2 aya 1399 u görür diyorum . süper olmuş hemde turkcell de
  • Arkadaşlar bu cihaz çok hoşuma gitti s4 ten sonra bu cihaza geçeceğim gibi paralel ithalat fiyatlarını bilen varmı ayrıca me zaman piyasada yoğunlaşır sizce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oha 1599 dan mı cıktı satışa cok iyi 1 ay sonra 1400 e düşer alırız
  • malahit M kullanıcısına yanıt
    ozllıklerı neredeyse aynı s4 le faazlası var gercı S4 sat bunu al

parelel ıthalatların bununla arasında tas catalsın 200 tl oynar kı oda suanlık zor pıyasaya telefon daha yenı gırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: malahit

Arkadaşlar bu cihaz çok hoşuma gitti s4 ten sonra bu cihaza geçeceğim gibi paralel ithalat fiyatlarını bilen varmı ayrıca me zaman piyasada yoğunlaşır sizce

S4'ten sonra alınabilecek en iyi cihazlardan birisi bence. Paralel ithalatın bu fiyatlar karşısında bir avantajı olmaz. Mesela kendimden örnek vereyim, istersem Çin'den 600 dolara getirtebiliyorum. Kayıt parası 115 TL ekleyince 1300 lira ödemiş oluyorum. 300 lira fark için değmez hatta 1-2 ay içinde fiyatı 1400 lere düşerse o zaman hiç değmez. Aslında mantıklı düşünülürse bu cihaz şu anda bu fiyata turkcellmagaza.com'dan almak çok avantajlı benim gibi o baskı makinesi ve flipcover'a ihtiyacı olan birisi için. Çünkü bunları ayrı ayrı almaya kalakarsak orijinal flipcover 100 TL. LG Pocket Photo'nun ABD fiyatı 130 dolar. Toplarsak 300 lirayı geçiyor. Bu nedenle turkcellmagaza.com'un fiyatı çok avantajlı.

acaba diyorumki teknosada paket olarakmı satar çünkü ben OPTİMUS G alıcakdım yanında laptop cantası vardı cok kalıtelı bısıdı 100 tlden asagı edecegını sanmıyorum laptop sırt canta fıyatlarını azcok bılıosunuzdur...

şu teknosada acıklasaya fıyatını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oZRaGo -- 18 Temmuz 2013; 9:48:59 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.