Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.043
Cevap
53
Favori
451.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu cihazı 4 ay önce ikinci el temiz olarak yeğenime almıştım bu cihaz 5.0 güncellemesi alacak mı bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerfuat

quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

quote:

Orijinalden alıntı: blackkein

arakdaşlar telefonu mecidiyeköy servisine yollayan bir arkadaş bana dönebilir mi rica etsem acil olarak dönerse minnettar olurum

veya hangi servisi öneririsiniz mecidiyeköyle ilgili çok şikayet var

pardon Mecidiyeköy servisi ile şikayet mi var? Bu konuda Mecidiyeköy servisi ile şikayet eden hiç olmadı varsa da ben okumadım.

Bende oraya 2 kez başka lg model cihazı gönderdim sorunsuz tamir oldu geldi.

Telefonu teknosa'nin internet subesinden aldim. Servis icin lg'ye mi yoksa teknosa'ya mi verecegim?

lg ye gönderin teknosa işi daha karıştırıyor. Teknosa ya verseniz oda lg servisine verecek ancak kaskosu varsa o iş biraz karışık.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmıstık

Arkadaşlar ben bu cihazı 4 ay önce ikinci el temiz olarak yeğenime almıştım bu cihaz 5.0 güncellemesi alacak mı bilgisi olan varmı?

ufak bir araştırma yaptım da net birşey yok g3 e geleceği kesin g2 ye de keza gelecek ama g pro gibi bir kaç model için belirsizlik hakim.
  • Cok memnunum dedim ettim, ilk sorunumu yasadim. Dun cok onemli olarak cektigim 15 fotodan en onemli 4.tanesi silinmis. Ki benden baska kimse almadi eline telefonu. Hafiza kartsiz telefon. Taze fabrika ayari cekilmis stabil calisiyordu. Birde ustune bugun alakasiz zamanda google.play durdu hatasi verdi.

Bu arada, pazar gunu dugunum var. Herkesi beklerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Cok memnunum dedim ettim, ilk sorunumu yasadim. Dun cok onemli olarak cektigim 15 fotodan en onemli 4.tanesi silinmis. Ki benden baska kimse almadi eline telefonu. Hafiza kartsiz telefon. Taze fabrika ayari cekilmis stabil calisiyordu. Birde ustune bugun alakasiz zamanda google.play durdu hatasi verdi.

öncelikle hayırlı olsun mutluluklar dilerim bir yastıkta kocayın.

REsimlerin kendi kendine silinmesi garip pc ye takıp ya kendi programı ile yada yardımcı başka program ile baksan dahili hafızaya belki format değişmiştir telefon görmez.

es dosya yöneticisini yükleyip wifi ile uzaktan yönetim olarak pc den dahili hafıza görünüyor. Yada normal kablo ile bağlayıp bir bak bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Cok memnunum dedim ettim, ilk sorunumu yasadim. Dun cok onemli olarak cektigim 15 fotodan en onemli 4.tanesi silinmis. Ki benden baska kimse almadi eline telefonu. Hafiza kartsiz telefon. Taze fabrika ayari cekilmis stabil calisiyordu. Birde ustune bugun alakasiz zamanda google.play durdu hatasi verdi.

Hayirli olsun, darisi basimiza

• quote:

Orijinalden alıntı: canerfuat

Arkadaşlar sarj olma suresi uzadi, ekranda toz var, ekran suresi de 3 saati zor goruyor. Garanti bitmeden ne yapayim ne onerirsiniz?

Telefonu guncellemedim, ise yarar mi?
    Yoksa servise vereyim mi?

bende aynı sıkıntı var dostum 1-2 haftadır. şarj süresi uzadı şarj aletini değiştirerek bir nebze o problemi çözdüm ama ekran süresi 3 saati zar zor aşıyor önceden 5 saatin altına düşmezdi. geçen gün buradaki servise götürdüm sorunu söyledim biz ilgilenmeyiz ankara ya da istanbula yollarız orada halledilir dedi ama büyük ihtimalle bataryayla ilgili bir problem olma olasılığı yüksek gibi de bir yorum yaptım ne yapacağım bilmiyorum ben de inan.
  • gojirak G kullanıcısına yanıt
    İstanbula kargo ile gönderin eğer ki bulunduğunuz yerdeki servis bile büyük yere gönderilecek diyorsa siz yollayın.

Lg nin internet sitesinde yada telefon ile arayıp kargo bilgilerini alıp gönderin.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ben bu cihazı 4 ay önce ikinci el temiz olarak yeğenime almıştım bu cihaz 5.0 güncellemesi alacak mı bilgisi olan varmı?

ufak bir araştırma yaptım da net birşey yok g3 e geleceği kesin g2 ye de keza gelecek ama g pro gibi bir kaç model için belirsizlik hakim.

Teşekkürler hocam sağolasın inşaallah gelir yenilik iyidir.
  • telefon ne zaman elime ulaşır ne olur onu bilemiyorum artık. ama servise yollayacağız gibi duruyor şu anda.
  • quote:

quote:

quote:

aman dostum kitkat ı gördük bazen eskiyi mumla arama durumu oluyor gelecekse zorlama ile değil özene bezene telefonu sıkıntıya düşürmeden gelsin.

• garanti bitimine yakın çoğu arkadaş servise yollamaya karar verdi gibi ben dün yolladım.

Kendimce bir sürü sorun birde ekrandaki standart toz sol üst çapraz

Telden memnunum g2 16gb iş görmez ne kadar performans verirse versin 9gb hafıza nedir ya :/ para verseler ayrı dert (verirlerse fena dgl ilk çıktığında teknosadan aldım 1600tl) günlerce telefon araştır beğeneme sonra kesin cebınden 3-5 kurus cıkcak ıyısını al diye

bazen yollamayıp 1 sene daha kullanıp ne olursa olsun diyordum.

Telefon ilk günden farksızdı :(kafam çok karışık elimi cebime atıyorum bomboş :D bugün babam galaxy ace yollucak onla takılmayı düşünüyorum zirveden diplere çakıldım

• quote:

garanti bitimine yakın çoğu arkadaş servise yollamaya karar verdi gibi ben dün yolladım.

Kendimce bir sürü sorun birde ekrandaki standart toz sol üst çapraz

Telden memnunum g2 16gb iş görmez ne kadar performans verirse versin 9gb hafıza nedir ya :/ para verseler ayrı dert (verirlerse fena dgl ilk çıktığında teknosadan aldım 1600tl) günlerce telefon araştır beğeneme sonra kesin cebınden 3-5 kurus cıkcak ıyısını al diye

bazen yollamayıp 1 sene daha kullanıp ne olursa olsun diyordum.

Telefon ilk günden farksızdı :(kafam çok karışık elimi cebime atıyorum bomboş :D bugün babam galaxy ace yollucak onla takılmayı düşünüyorum zirveden diplere çakıldım

Hangi servise yolladiniz, süreci yazar misiniz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

aman dostum kitkat ı gördük bazen eskiyi mumla arama durumu oluyor gelecekse zorlama ile değil özene bezene telefonu sıkıntıya düşürmeden gelsin.

Elbette hocam bazen öyle bir güncelleme veriliyorki eski sürüme dönmek zorunda kalıyoruz tabiki gelirse stabil olmasını dilerim.

• oh oh oh millet çatur çutur cihazları servise gönderip değişim/iade alıp terk ediyor buralar.. hey gidi günler diyorum artık :)

sanırım telefondaki sorunsuzluk böyle giderse tek temsilci ben kalıcam bu forumda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

oh oh oh millet çatur çutur cihazları servise gönderip değişim/iade alıp terk ediyor buralar.. hey gidi günler diyorum artık :)

sanırım telefondaki sorunsuzluk böyle giderse tek temsilci ben kalıcam bu forumda :)

sıkıntı yok dostum bozulmadan ben değiştirmem. Hanıma diyorum iyi kullan en az 3 sene bu cihazlasın
  • Ya şu ekrana toz kaçma olayı benimde başıma gelsede bende bir g2 alsam diye düşünmüyor deilim.Ne inatsa bu telefondaki kaç kere rom atarken bozulmasına rağmen 9aydır ekrana zerre toz almamakla inat ediyo.Bende telefonu kardeşime vererek bi g pro macerasına son vericem artık.Telefon bırakmıyor benı ben bırakayım bari :)

İyi forumlar...
  • Xvıd X kullanıcısına yanıt
    Gidin gidin terk edin bizi iyice

Bizim telefonlar sahibinden kopmaya niyetli değiller biz onu anladık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xvıd

Ya şu ekrana toz kaçma olayı benimde başıma gelsede bende bir g2 alsam diye düşünmüyor deilim.Ne inatsa bu telefondaki kaç kere rom atarken bozulmasına rağmen 9aydır ekrana zerre toz almamakla inat ediyo.Bende telefonu kardeşime vererek bi g pro macerasına son vericem artık.Telefon bırakmıyor benı ben bırakayım bari :)

İyi forumlar...

toz almıyor fabrika çıkışında toz oluyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xvıd

Ya şu ekrana toz kaçma olayı benimde başıma gelsede bende bir g2 alsam diye düşünmüyor deilim.Ne inatsa bu telefondaki kaç kere rom atarken bozulmasına rağmen 9aydır ekrana zerre toz almamakla inat ediyo.Bende telefonu kardeşime vererek bi g pro macerasına son vericem artık.Telefon bırakmıyor benı ben bırakayım bari :)

İyi forumlar...

toz almıyor fabrika çıkışında toz oluyor

Yanliz bu gun fark ettim ekranin ortasinfa yukaridan assaga dogru siralanmis incecik iplik toz benzeri seyler var gunesteyken belli ediyor kendini.bu arada fabrikasyon olcagini sanmam cunki bizim telefonlarin dokunmatikleriyle ekranlari 2 parca halinde toz almasi cok dogal.eski telefonum olan 4xhd dede vardi bu sorun.

• 
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.