Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.042
Cevap
53
Favori
451.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonumdaki Hava Durumu uygulamasını widget lerle birlikte komple kaldırmak istiyorum. Cihazı root lamadan bunu yapmam mümkün mü? Kitkat kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcivelek

Telefonumdaki Hava Durumu uygulamasını widget lerle birlikte komple kaldırmak istiyorum. Cihazı root lamadan bunu yapmam mümkün mü? Kitkat kullanıyorum.

DAhili uygulama ise root olmadan imkansız diye biliyorum.
  • ben de siyah renk olan g pro mu satmayı düşünüyorum.memnunum ama boyut olarak biraz daha küçük bir cihaz alıcam.henüz ilanım yok
  • Bir önceki sayfada da bahsetmiştim, bu konuda G Pro kullanıcıları olarak azınlıkta kalıcaz az kaldı :)

Satmak mı? G Pro yu kullandığımdan beri piyasada hangi telefon çıkmış haberim bile yok doğru düzgün :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laztronot -- 1 Kasım 2014; 16:20:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

Bir önceki sayfada da bahsetmiştim, bu konuda G Pro kullanıcıları olarak azınlıkta kalıcaz az kaldı :)

Satmak mı? G Pro yu kullandığımdan beri piyasada hangi telefon çıkmış haberim bile yok doğru düzgün :)

çoğunluk içinde farklı olmakta güzel. Herkesin elinde aynı marka model var bizde farklı olunca dikkat çekici oluyor.
  • Arkadaşlar merhaba,
    G pro cihazım elimden yere düştü ve kılıfında olmasına rağmen dokunmatiği baya çatladı. Şimdi benim sorum bu telefonu internetten başarı garantili aldım. Telefonu servis aracılığıyla mı garantiye göndereceğim ? benden ücret talep ederler mi ? Edilirse ne kadar edilir ? Sadece dokunmatiği değişecek. İnternetten dokunmatik fiyatlarına bakıyorum 100 tl civarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manass-

Arkadaşlar merhaba,
    G pro cihazım elimden yere düştü ve kılıfında olmasına rağmen dokunmatiği baya çatladı. Şimdi benim sorum bu telefonu internetten başarı garantili aldım. Telefonu servis aracılığıyla mı garantiye göndereceğim ? benden ücret talep ederler mi ? Edilirse ne kadar edilir ? Sadece dokunmatiği değişecek. İnternetten dokunmatik fiyatlarına bakıyorum 100 tl civarı

öncelikle geçmiş olsun.

Dokunmatik tek değişmiyor servisi komple değişim için 400- 600 tl arası bir mebla istiyor. Ancak kendi deiğişim yaptığı için garanti süresi içerisinde ise aynen devam ediyor.Yerleşim yeriniz İstanbul ise Mecidiyeköy de kli lg servisine götürün yada karşı ödemeli kargo ile ulaştırın.

İstanbulda değil iseniz bir şekilde telefonu İstanbul daki servise ulaştırmanın yolunu arayın çünkü istanbulda ki servis işini iyi yapan şikayeti az bir yer.

İnternetteki fiyatlara alınan dokunmatiklerin hassasiyetinin düşük çoklu dokunma sayısının ise 5 ile sınırlı olduğunu söyleyenler mevcut. Hatta 3 parmak algılamaya kadar düştüğü de söyleniyor.

Lg nin sitesinde chat üsülü müşteri hizmetleri ile görüşme var oradan şikayetiniz bildirip hangi kargo ile anlaşmalı olduğunu öğrenebilirsiniz.

İstanbul lg servisi vintek Büyükdere Caddesi No: 34 Arkan Apt. Kat 2 Mecidiyeköy / İSTANBUL +90 (212) 272 65 43
    http://www.lgonlineshop.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 2 Kasım 2014; 14:44:25 >

• edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Cevabiniz icin tesekkur ederim. Ama 400-600 lira bir ekran icin veremem. Sadece dokunmatik neden degismiyor ? Eger degismiyorsa internette neden sadece dokunmatik satiliyor ? 600 lira verdikten sonra garantisi bitmis bitmemis cok da farketmiyor acikcasi. Servisten sadece dokunmatik degistirme durumu olmaz mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Memnunum derken nazar değdi galiba telefonuma. Sarz süresi çok uzadı. %100 olması için 9-10 saat gerekiyor. Sorun nedir anlamadım. Hiç güncelleme yapmadım 4.1.2 ile kullanıyorum. Fikri olan?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noqturno

Memnunum derken nazar değdi galiba telefonuma. Sarz süresi çok uzadı. %100 olması için 9-10 saat gerekiyor. Sorun nedir anlamadım. Hiç güncelleme yapmadım 4.1.2 ile kullanıyorum. Fikri olan?

Aynı sorun bende de var ve şarj cihazında sıkıntı olduğunu anladım işyerinde g2 olan bir arkadaşın şarj cihazını kullanınca.

Servise yolu göründü. Bende götüreceğim ama fırsat bulamıyorum.
  • Manass- kullanıcısına yanıt
    Geçen aylarda benim de başıma geldi ve servis 400 TL'ye üst gövdeyi(ekran+lcd) değiştireceğini ve varsa garantinin de aynen devam edeceğini söyledi. Bunun üzerine inat ettim, lcd sağlam olduğu için internetten sadece üst camı sipariş ettim(100TL) ve değiştirdim. Tabi dokunmatik hassasiyetinin düşük olduğunu geç farkettim. İade de mümkün olmadı. Bunun üzerine adamla konuşarak çinden yeni cam siparişi verdim(25TL). Bu da düşük kalite çıktı iade ettim. Şimdi 50TL'ye orjinal kalitede olduğunu teyid alarak tekrar çinden yenisini sipariş ettim. Bakalım ne çıkacak.

Bu yaşadıklarımın özetini ve tavsiyelerimi şurada anlattım. Geçmiş olsun!
    -----------------------------------------------

Telefonu satanlar neden satıyor bilmiyorum ancak, ben ekran büyüklüğünden biraz sıkıldım. Geri kalan özellikler ve güç olarak LG OGPro hala en iyilerden biri. Bozana kadar ben de pek satmam gibime geliyor. Hatta içini 2-3 defa açıp kurcaladığım için, tamiri dahi yapıp kullanabildiğim kadar kullanırım muhtemelen.

• arakdaşlar telefonu mecidiyeköy servisine yollayan bir arkadaş bana dönebilir mi rica etsem acil olarak dönerse minnettar olurum

veya hangi servisi öneririsiniz mecidiyeköyle ilgili çok şikayet var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackkein -- 6 Kasım 2014; 10:41:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackkein

arakdaşlar telefonu mecidiyeköy servisine yollayan bir arkadaş bana dönebilir mi rica etsem acil olarak dönerse minnettar olurum

pardon Mecidiyeköy servisi ile şikayet mi var? Bu konuda Mecidiyeköy servisi ile şikayet eden hiç olmadı varsa da ben okumadım.

Bende oraya 2 kez başka lg model cihazı gönderdim sorunsuz tamir oldu geldi.
  • sikayetvar.com'dan baktımda biraz çekindim bugun telefonu yolluyorum ekrandakı toz kameradan gelen sesden fln :/
  • quote:

sikayetvar.com'dan baktımda biraz çekindim bugun telefonu yolluyorum ekrandakı toz kameradan gelen sesden fln :/

Kameradan ne ses geliyor. çıkırt çıkırt ses vermesi normal içinde oynayan bir şey var önceki modellerde de var dı. Hatta kamera açılınca kapanınca da mercek hareketinden ses geliyor.

ekran tozu işini Mecidiyeköy çözer ya değiştirir yada g2 veya para veriyorlar alanlar var forumda.

Bu konu altında en çok tavsiye edilen servis Mecidiyeköy dür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

quote:

sikayetvar.com'dan baktımda biraz çekindim bugun telefonu yolluyorum ekrandakı toz kameradan gelen sesden fln :/

Kameradan ne ses geliyor. çıkırt çıkırt ses vermesi normal içinde oynayan bir şey var önceki modellerde de var dı. Hatta kamera açılınca kapanınca da mercek hareketinden ses geliyor.

ekran tozu işini Mecidiyeköy çözer ya değiştirir yada g2 veya para veriyorlar alanlar var forumda.

Bu konu altında en çok tavsiye edilen servis Mecidiyeköy dür.

o kameradaki lens sesi beni çıldırtıyor fabrikada biri arıyor gümbür gümbür ses bnde anlamak için sesi açıyorum arkada cızz cızz titriyor tepem atıyor.

Yollamışken ses açma kısma tuşunun açması iyi basıyor kısması sıkıntılı gibi.

Birde pc usb ile bağlıyorum hemen ufacık harekette bağlantı kopuyor şarjda sıkıntı yok.

Ekranda aldığımdan beri böyle iş yüzünden yedek tel yok diye 1 sene katlandım ama sonunda yollucam forumda arkadaşlar mecidiyeköy servisini övdüğü için yollmaya karar verdim ztn

şikayetvar.com bakmasaydım keşke morelimi bozdular.Telefon değişsin istemiyorum g2 16gb versiyon hiç bi işime yaramaz para belki iyi olur ama hiç tekrar tel peşinde koşasım yok

ne yapıcağımı bende bilmiyorum hayırlısı artık

• blackkein kullanıcısına yanıt
    kamera sesi kesilmez içi oynak onun boşta sallayınca da yapıyor. Para iadesi 2. seçenek galiba öncelikle g2 veriyorlar.

hayırlısı.
  • Bana g2 demişlerdi ama dün arayıp size ücret iadesi yapacağız dediler. Şimdi ne telefon alacağım diye düşünüyorum g3 konusunu komple okudum ama sıkıntı yaşayacağım gibi g2 konusu da keza öyle kafam karıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sarj olma suresi uzadi, ekranda toz var, ekran suresi de 3 saati zor goruyor. Garanti bitmeden ne yapayim ne onerirsiniz?

Telefonu guncellemedim, ise yarar mi?
    Yoksa servise vereyim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

quote:

arakdaşlar telefonu mecidiyeköy servisine yollayan bir arkadaş bana dönebilir mi rica etsem acil olarak dönerse minnettar olurum

pardon Mecidiyeköy servisi ile şikayet mi var? Bu konuda Mecidiyeköy servisi ile şikayet eden hiç olmadı varsa da ben okumadım.

Bende oraya 2 kez başka lg model cihazı gönderdim sorunsuz tamir oldu geldi.

Telefonu teknosa'nin internet subesinden aldim. Servis icin lg'ye mi yoksa teknosa'ya mi verecegim?

• 
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.