Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.043
Cevap
53
Favori
451.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sarj cihazımı takınca sallanıyor ve 4 saatte sarj ediyor, sarj cihazını bir çok kişi kullandığı için yalama oldu diyebilirim bende g3 sarj cihazı ile sarj ettim 1.5 saatte doldurdu g3 sarj cihazı bataryaya sıkıntı çıkartır mı ? kullanmaya devam ediyim mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koreaatom

quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

Konu eski harekrtliliğini yitirmeye başladı yavaş yavaş :-) sanırım az sayıda kullanıcı hala yoluna g pro ile devam ediyor.

Bir ara düşünüyordum telefon 2. Senesinde bozulur da belki yeni model değişim verirler diye ama meret hala canavar gibi

Şaka bir yana telefonun boya malzemesi de baya kaliteliymiş ki hala en ufak bir boya atması bile olmadı. Samsunglar ilk 3 ayda başlıyorlar hemen kendini bırakmaya

bende memnundum valla telefondan ekranda toz olustu diye verdik para iadesi yaptılar bizde g2 ile devam ettik hocam. G pro gerçekten güzel cihazdı unutulmucak :)

Bende o bile yok ya, telefon resmen bana direniyor 2 defa yere düşürdüm, kasada çatlak bile olmadı :) son zamanlarda ses açma tuşunda hafif basmamazlık vardı biraz daha bozulsa servise gönderecektim ama ne olduysa şimdi onu da yapmıyor

G2 yi çok inceledim hakikaten çok güzel bir cihaz ama benim g pro böyle devam ederse başka telefon bana hayal şu anda :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ekran süresi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Koreaatom

quote:

Konu eski harekrtliliğini yitirmeye başladı yavaş yavaş :-) sanırım az sayıda kullanıcı hala yoluna g pro ile devam ediyor.

Bir ara düşünüyordum telefon 2. Senesinde bozulur da belki yeni model değişim verirler diye ama meret hala canavar gibi

Şaka bir yana telefonun boya malzemesi de baya kaliteliymiş ki hala en ufak bir boya atması bile olmadı. Samsunglar ilk 3 ayda başlıyorlar hemen kendini bırakmaya

bende memnundum valla telefondan ekranda toz olustu diye verdik para iadesi yaptılar bizde g2 ile devam ettik hocam. G pro gerçekten güzel cihazdı unutulmucak :)

Bende o bile yok ya, telefon resmen bana direniyor 2 defa yere düşürdüm, kasada çatlak bile olmadı :) son zamanlarda ses açma tuşunda hafif basmamazlık vardı biraz daha bozulsa servise gönderecektim ama ne olduysa şimdi onu da yapmıyor

G2 yi çok inceledim hakikaten çok güzel bir cihaz ama benim g pro böyle devam ederse başka telefon bana hayal şu anda :)

Garantisi bitmeden servise vermeni oneririm zaten ya para iadesi yada g2 ile değiştiriyorlar cihazı :)

• Tüm forum arkadaşlarımın Cumhuriyet bayramını kutluyorum,ulusal olarak birlik beraberlik içinde olmamız dileğiyle

• Bayramımız Kutlu Olsun.

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ!  | KİTKAT ROOT EKLENDİ!

edit:bu resim aynı zamanda kilit ekranı resmim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nejer -- 29 Ekim 2014; 15:26:05 >
  • Arkadaşlar ben cihazımı satıyorum

ilgilenen olursa ilan linki:http://forum.donanimhaber.com/m_98949397/f_//tm.htm#98949397
  • Gencler nolur bizim telefona 5.0 verirler mi ki eger verirlerse degistirmeyi dusunmuyorum acikcasi ses acma tusunda hafif bi basmamazlik disinda hic bir sorunu yok acikcasi o kadar yere dusurdum ettim kullandigim kilif sagolsun hic birsey olmadi cihaza eylul 2013te aldiydim orjinal arka kapagini toplamda 5 gun falan kullandim bu surecte :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Amechania

Arkadaşlar ben cihazımı satıyorum

ilgilenen olursa ilan linki:http://forum.donanimhaber.com/m_98949397/f_//tm.htm#98949397

hemende satmışsın mesajı editlersen iyi olur.
  • likennyy kullanıcısına yanıt
    Gerçekten şüpheli bir şey. Aslında satışı durdu gibi artık piyasada etkisi pek yok ama vefa gösterip verirler mi bilinmez.
  • Sırf bu düşük 2. el fiyatlarından dolayı bir daha android almayacağım. Yazık valla 1.5 sene oldu telefon ölü fiyata düştü ,satışı durdu....
  • quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

Sırf bu düşük 2. el fiyatlarından dolayı bir daha android almayacağım. Yazık valla 1.5 sene oldu telefon ölü fiyata düştü ,satışı durdu....

hangi telefonun 2. eli yüksek bize de soyleyin. ıphone demeyin de onun neden yüksek olduğu malum.

Teknoloji bu fiyatlar asla yerinde durmaz 1 hafta içinde bir çok ürün piyasaya giriyor.

bu mobil dünyayı da vw ciler mantığı ile yaşamanın anlamı yok.

g2 ve g3 satışları için g pro satışı durdu lg de anladı ki iyi bir f/p ürünü yapmış daha fazla alınıpta diğer modeller satılmamazlık yapmasın diye hemen çekiverdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 30 Ekim 2014; 22:07:08 >

• G pro satan varsa msj atabilir.

Tercihen siyah ariyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

Sırf bu düşük 2. el fiyatlarından dolayı bir daha android almayacağım. Yazık valla 1.5 sene olmadı telefon ölü fiyata düştü ,satışı durdu....

hangi telefonun 2. eli yüksek bize de soyleyin. ıphone demeyin de onun neden yüksek olduğu malum.

Teknoloji bu fiyatlar asla yerinde durmaz 1 hafta içinde bir çok ürün piyasaya giriyor.

bu mobil dünyayı da vw ciler mantığı ile yaşamanın anlamı yok.

g2 ve g3 satışları için g pro satışı durdu lg de anladı ki iyi bir f/p ürünü yapmış daha fazla alınıpta diğer modeller satılmamazlık yapmasın diye hemen çekiverdi.

Tabiki fiyat düşecek ama bu kadar da olmamalı .
    Elimdeki telefon yepyeni ama fiyatı yüzde 50 düşmüş !
    Bakıyorum foruma g pro kullancııları hep satıyor telefonlarını .
    Bir sene kullanmak içinmi bu parayı verdik ?

Iphone demeyecektim ama alırken biraz daha pahalı alıcaz iphonu ama en azından 1 sene sonra fiyatı yarıya düşmeyecek yanlışmıyım ?

Telefonumuz 2013 ağustosta Tr ye girmiş 1 seneyi biraz geçmiş şu fiyatlara bak .

Her türlü F/P olarak Iphone daha mantıklı bu durumda.

Son olarak şöyle birşey yapalım :

Şu anda iphone 6+ 16gb peşin 2570TL
    samsung Note 4 peşin 2300TL (en ucuz fiyat )

Sadece 1 sene sonra fiyat farkını bekleyip görelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CATBALCA -- 30 Ekim 2014; 23:04:12 >

• G prodan memnunum. Kullanmaya devam.

• CATBALCA kullanıcısına yanıt
    g pro nun şu anki satış fiyatını araştırdınız mı? Var olan sıfırlar 1400 ü geçik .

Bahsettiğiniz örnekte 2570 tl lik telefonun 600 tl ye düşmesi sizce mümkün mü?

Ben g pro yu 1235tl ye aldım bir sene dahi olmadı ama vodafone smart power 4 diye bir cihaz var 4 çekirdek var falan filan adam kalkıp ta 1. eli 600 tl olan ve vodafone kullanıyor ise hattına ek olarak taksitli gibi alacaksa niye 2. el cihaza yüksek ücret versin.

iphone tekil bir ürün başka eşi var mı yok eşi olmayan bir cihazın fiyat olarak düşmesi zaten beklenemez.

Bugun kalkın bir pc toplayın 2000 tl verin 1 ay ile 3 ay sonrası fiyatlara bakın ağlarsınız. Şimdi ne demek gerek ben bir daha pc almam fiyatı düşüyor mü?

Türk tüketicisi aldığı cihazın aletin ürünün varsa 2. eli onu hesap eder bu bize özgü niye ise.

Adam sırf 2. eli yüksek diye boş arabaya fazla para verir alır sonra satar ne oldu kar etti yada az zarar etti ama başkası dolu arabaya boş arabaya yakın fiyat verir gönlünce kullanır sattığında zarar ederse de kullandığına sayar.

Bu cihazı satanların elbet kendince sebepleri vardır ama ben satılacak kadar bir kesiklik aksaklık düşüklük görmüyorum.

şimdi ıphone ile androidli cihazların kıyaslanması oyun konsolları ile pc kıyaslaması gibi. Siz eğer geniş ürün yelpazesi olan bir üründen alıp kendi iradeniz ile isteğiniz ile sistem kuracaksanız başlangıçta yüklü miktar verebilirsiniz. Bir sefer yüksek donanımlı alırsınız en az 5 sene oyun oynarsınız

konsollar sabittir herşeyi para ile yapılır. Üyelik isterler yok ekstra kol isterler orjinal alırsan pahalı almazsan tehlikeli derler. oyunlar yüksek fiyatlıdır.

ıphone da konsol gibidir tek donanıma özgü yazılımlar oyunlar şahane gelir oovvv stabil derler. Ama pc kişiseldir her oyunu piyasada ki bir çok ekran kartı işlemci ram kombinasyonuna uydurmak gerekir ve bunlar her gün yenilenir.

Bir tarafta bir firmanın dayattığı sistem bir tarafta özgürce secilen ama 2. elde fiyatı düşen bir sistem tercih alıcının.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 30 Ekim 2014; 23:30:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

G prodan memnunum. Kullanmaya devam.

optimus black ten sonra hem ilaç gibi gelen hem onun rahatlığı yaşatan bir cihaz. Severek kullanılacak bir cihaz şahsen bende uzun süre elde tutmayı düşünüyorum.

Allah kaza bela vermesin hiç kimseye ve cihazlarına.
  • Ben kullanmaya devam ediyorum. Çokta memnunum. Belkide forumun cansızlığı o yüzden. 4.1 android. 5 gelene kadar da güncellemeyi düşünmüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

G prodan memnunum. Kullanmaya devam.

optimus black ten sonra hem ilaç gibi gelen hem onun rahatlığı yaşatan bir cihaz. Severek kullanılacak bir cihaz şahsen bende uzun süre elde tutmayı düşünüyorum.

Allah kaza bela vermesin hiç kimseye ve cihazlarına.

Kesinlikle oyle.
    Sifir Orjinal yedek pilimde mevcut.
    Telefon bozulmadikca kullanmaya devam..

• Telefonun kendi kulakligini bozdum. Yeni bir kulaklik almayi dusunuyorum. Kafaustu kulakliklar fiyatina gore daha kaliteliymis. 70 TL butcem var. Rock/Metal tarz müzik dinlemek icin alacagim. Muzik arsivim kalitelidir Playerpro da yukledim telefona tek eksik kulaklik bana hangi kulakligi tavsiye edersiniz ?
    Edit:Bunlari buldum.
    http://m.teknosa.com/urun/ses-ve-goruntu/skullcandy-uprock-control-talk-oe-siyah-kulaklik/110261733
    http://m.teknosa.com/urun/ses-ve-goruntu/sony-mdrzx310b-ae-kafabantli-si%CC%87yah-kulaklik/110261959
    http://m.teknosa.com/urun/ses-ve-goruntu/sony-mdrzx300l-ae-mavi%CC%87-kulak%C3%BCst%C3%BC-kulaklik/110261577

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5E0D1E591 -- 31 Ekim 2014; 18:28:51 >

• 
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.