Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.043
Cevap
53
Favori
451.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Smrt_Sistem

quote:

Orijinalden alıntı: A$AP Rocky

quote:

arkadaşlar telefona custom rom yüklemek istiyorum hangisini tavsiye edersiniz

ColorOs rom hoşuma gitti ama download linkini bulamadım download linkini verebilecek bir arkadaş var mı

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2773261

Çok teşekkür ederim ilginize

Rica ederim Color OS'un keyfini sürün

• quote:

Orijinalden alıntı: Koreaatom

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar telefona custom rom yüklemek istiyorum hangisini tavsiye edersiniz

ColorOs rom hoşuma gitti ama download linkini bulamadım download linkini verebilecek bir arkadaş var mı

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2773261

Çok teşekkür ederim ilginize

hocam kurduktan sonra +,- lerini bizlere paylaşırsan sevinirim. Ekran görüntülerinide paylaşırsan tadından yenmez :)

Tabiki paylaşırım seve seve

• arkadaşlar telefonumda eski sildiğim resimleri kurtabilceğim bir program arıyorum windows üstünden yyardımcı olabilirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: likennyy

arkadaşlar telefonumda eski sildiğim resimleri kurtabilceğim bir program arıyorum windows üstünden yyardımcı olabilirseniz sevinirim

Wondershare Dr.Fone for Android programını tavsiye ederim
  • şuan deniyorum @Smrt_Sistem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi likennyy -- 10 Temmuz 2014; 16:06:41 >
  • arkadaşlar bu telefonun orjinal şarj ettiğimiz usb kablosunu nerden bulabiliriz. usb kablosunun telefona takılan kısımı kırıldı.. nokia ve sony usb kablosu denedim olmadı. nokia çok yavaş şarj ediyor. sony ise hiç şarj etmiyor..
    telefon kablo seçiyor sanırım. orjinalini yada orjinal gibi uyacak bir usb kablo bulabilirmiyim teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: chicho

arkadaşlar bu telefonun orjinal şarj ettiğimiz usb kablosunu nerden bulabiliriz. usb kablosunun telefona takılan kısımı kırıldı.. nokia ve sony usb kablosu denedim olmadı. nokia çok yavaş şarj ediyor. sony ise hiç şarj etmiyor..
    telefon kablo seçiyor sanırım. orjinalini yada orjinal gibi uyacak bir usb kablo bulabilirmiyim teşekkürler...

Lg teknik servislerinde satılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukkk47

quote:

arkadaşlar bu telefonun orjinal şarj ettiğimiz usb kablosunu nerden bulabiliriz. usb kablosunun telefona takılan kısımı kırıldı.. nokia ve sony usb kablosu denedim olmadı. nokia çok yavaş şarj ediyor. sony ise hiç şarj etmiyor..

sadece usb kablo satılırmı yoksa adaptörü ile birlikte mi satılır. anadolu yakası pendik civarı yetkili servisi nerede var bilginiz varmı teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chicho -- 11 Temmuz 2014; 1:55:06 >
  • quote:

quote:

quote:

sadece usb kablo satılırmı yoksa adaptörü ile birlikte mi satılır. anadolu yakası pendik civarı yetkili servisi nerede var bilginiz varmı teşekkürler..

Sadece usb kabloda satılıyor hocam istanbulu bilmiyorum ben izmirdeyim

• quote:

quote:

quote:

lg nin sitesinden teknik servis ara bölümü var oradan size uygun servisi bulabilrisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Koreaatom

Arkadaşlar hafıza kartı alıcam telefonada bizim g pro larda uhs1 desteği varmı bilmiyorum lg desteğe mail attım cevap bekliyorum. İki kart arasında kaldım ;

http://www.hepsiburada.com/liste/kingston-32gb-microsdhc-class-10-uhs-i-hafiza-karti-sdca10-32gb/productDetails.aspx?productId=ftkingsmsdhcuhi32&categoryId=60003724

http://www.hepsiburada.com/liste/sandisk-32-gb-class-10-ultra-microsd-hafiza-karti-adaptor-sdsdqu-032g-u46a/productDetails.aspx?productId=fthfzmsd32gbc10adp&categoryId=60003724

32gb toshiba exceria uhs1 kullaniyorum.sorunsuz calisiyor.

• Ben hem sandisk hemde kingston 32 gb kullandım. Sorun yok

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam
  • Arkadaşlar benim telefonda görüşmeyi hoparlöre veriyorum ama ses çıkmıyor sebebi neden olabilir çözümü varmıdır
  • Smrt_Sistem kullanıcısına yanıt
    hangi romu kullanıyorsunuz?
  • quote:

hangi romu kullanıyorsunuz?

SphinX_GPRO_KitKat_ReMod_BY_RadeonMaya_17.5.14_LGViet 4.4.2
    O rom öyle maalesef

• quote:

O rom öyle maalesef

Orijinal 4.1.2 zip bulamadım mecbur bunu yükledim. Kdz uzantılı romu maalesef yüklemiyor yurtdışı olduğu için flash tan kdz yüklemiyor. zip konusunda yardımcı olabilirmisiniz. Hangi romu tavsiye edersiniz. Colorus romda bu hata varmıdır. Ne yapmamı önerirsiniz.
    bir kaç 4.4.2 romunda bu hata yok fakat adını çıkaramadım. ColorOS'da sıkıntı yok
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.