Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
13.042
Cevap
57
Favori
434.213
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ!
Giriş
    2 Not
    xposed-gravity box ile statüs barı şeffaf yapmak istiyorum kilit ekranında şeffaf ama normal masa üstünde siyah acaba bizde desteklemiyor mu?
  • Çavuş
    89 Mesaj

Normalde SphinX te herhangi bir program veya tarayıcı,mesaj v.b açmazsan status bar şeffaf.Açıldığında normale dönüyor.
    |
    |
    edirneli86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Koreaatom

quote:

Orijinalden alıntı: okanmpx220

devami

Teşekkürler okanım saollasın :)

3 tane küçük eklentiyle yaptım g3 görünümüne izin veriyo yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    919 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

simdi o sure icinde wifi de acik ise normal duruyor. Cunku nerede ise son 3 saat kullanim yuzde 50 seviyesinde. Haliyle tahmini kullanim suresi 4bucuk saat gibi gostermesi gerek.

Senin gunluk normal kullanimda ki sarj degerlerini pil bolunden ekran goruntusu alarak burda paylasman gerekli daha iyi yorum yapabiliriz.

15 dakika dead trigger 2 parlaklik full wifi acik facebook whats twitter uyg. Calisir halde %6 sarj gitti misal

vay iyi haber en geç temmuz sonunda verilse bari 4.4.

Bu arada ben bu forumda cihazı ilk alanlardan biriyim 2013 Ağustos da aldım cihazı hiçbir sorunu sıkıntısı yok taş gibi maşallah.O yüzden bu bölüme fazla girmiyorum.Sadece güncelleme geldi mi gelecek mi ona bakıp çıkıyorum.

Görüyorum ki bazı troller gelmiş.Cihazı kötüleyenler sürekli bir polemik yaratanlar onlara itibar etmeyiniz Ne Performansında oyun konusunda ne de pil performansında en ufak bir memnuniyetsizlik yaşamadım.Pil kapasitesi zaten üst sınırda 3.140 mah.

O yüzden fazla konuyu dağıtmayalım.

saygılar.
    |
    |
    Smrt_Sistem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gravity box ile sadece tuş kilidi ekraninda şeffaf normalde ana ekranda degişmiyor.

Bu islemi yapanlar yardim edebilir mi?

|
    |
    zozanmamo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Esercan14

quote:

simdi o sure icinde wifi de acik ise normal duruyor. Cunku nerede ise son 3 saat kullanim yuzde 50 seviyesinde. Haliyle tahmini kullanim suresi 4bucuk saat gibi gostermesi gerek.

Senin gunluk normal kullanimda ki sarj degerlerini pil bolunden ekran goruntusu alarak burda paylasman gerekli daha iyi yorum yapabiliriz.

15 dakika dead trigger 2 parlaklik full wifi acik facebook whats twitter uyg. Calisir halde %6 sarj gitti misal

Ben istatistik gormeden pek anlamiyorum. Sarj bitmeye yakin pil menusunden birkaç ekran goruntusu alip buraya koyar isen iyi olur.

quote:

quote:

Ben istatistik gormeden pek anlamiyorum. Sarj bitmeye yakin pil menusunden birkaç ekran goruntusu alip buraya koyar isen iyi olur.

Tamamdir yapicam. Birsey sorucaktim quick remotede klima beko yok ?

• Yüzbaşı
    520 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

vay iyi haber en geç temmuz sonunda verilse bari 4.4.

Bu arada ben bu forumda cihazı ilk alanlardan biriyim 2013 Ağustos da aldım cihazı hiçbir sorunu sıkıntısı yok taş gibi maşallah.O yüzden bu bölüme fazla girmiyorum.Sadece güncelleme geldi mi gelecek mi ona bakıp çıkıyorum.

Görüyorum ki bazı troller gelmiş.Cihazı kötüleyenler sürekli bir polemik yaratanlar onlara itibar etmeyiniz Ne Performansında oyun konusunda ne de pil performansında en ufak bir memnuniyetsizlik yaşamadım.Pil kapasitesi zaten üst sınırda 3.140 mah.

O yüzden fazla konuyu dağıtmayalım.

saygılar.

Madem öyle siz de ios'cusunuz herhalde :)
    |
    |

• Çavuş
    89 Mesaj

Birçok firmanın yok klima olarak türk firmaları hiç yok.Ama kumandanın öğrenme özelliği olsaydı sorun olmazdı.
    Veya öğrenme özelliği olan bu telefonda çalışan uygulama varmı bildiğiniz.Samsung için birsürü uygulama var ama LG yok bulamadım ben zamanında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zozanmamo -- 2 Temmuz 2014; 13:47:46 >
    |
    |
    Esercan14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: zozanmamo

Birçok firmanın yok klima olarak türk firmaları hiç yok.Ama kumandanın öğrenme özelliği olsaydı sorun olmazdı.
    Veya öğrenme özelliği olan bu telefonda çalışan uygulama varmı bildiğiniz.Samsung için birsürü uygulama var ama LG yok bulamadım ben zamanında.

Bende hic bulamadim hocam. Bu arada general mobile elite kitkat gelmis sanirim bize de gelseydi bir an once

Arçelik Vestel ve lg nin adı varsa onları denersin bazen farklı isimlerde oluyor.
    |
    |
  • Binbaşı
    1351 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zozanmamo

Bende hic bulamadim hocam. Bu arada general mobile elite kitkat gelmis sanirim bize de gelseydi bir an once

Beta sürümü gelmiş ama hala orjinalini vermemişler :) 988 almaya başladı dünden itibaren. 986 ya bence temmuzun 20 snden sonra başlar

|
    |
  • Yüzbaşı
    919 Mesaj
    quote:

Mevcut klima isimlerinden hepsini denediniz mi acaba?

Lg yi denicem bekoda sonucu yazarim

|
    |

Beko klima secenegi olmadigi icin LG klima secenegiyle denedim calisti quick remote bekoda

quote:

Beko klima secenegi olmadigi icin LG klima secenegiyle denedim calisti quick remote bekoda

Evet koç gurubunun lg ile ortaklığı var bende bu yüzden dedim deneyin farklı isimleri.

Bazı tv ler de farklı markların sistemi ile çalışabiliyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    919 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Değerler bu. Bu sürede wifi açık ekran parlaklığı full. Subway surf-aspahlt 8-benji bananas-TF4 Game-Stickman Soccer 2014-Real Futbol 13-Dead Trigger 2 oynandı. Ağırlı olarak Dead trigger 2 oynadım 30-45 dakika kadar. Onu haricinda internette kullandım değerler böyle yani. Bu durumda nasıl şarj süresi? Bir de sizde şarj ne kadar gidiyor öğrenebilir miyim?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not

Sen bu hızla 3 aya telefonu yok edersin son 3 saate yüzde 76 nedir. Pc ile telefonu karıştırdın galiba sana ne batarya dayanır ne telefon ısındıkça daha hızlı yer 4 saatte yüzde 76 yemişsin bu cihaz çok yakında sana veda eder.

Bu yoğunlukta kullanılmıyor benim cihaz bende oturup oyun oynasam 6 -7 saate full biter.

Bu tarz kullanıma göre yinede 4 saati geçmiş ekran süreside 4 saattir muhtemelen çünkü full oynamışsın ekran ışığıda fullde nasıl ki sana uyarı gelmedi aşırı ısınma var diye.

Bu seviyede kullanım cihazı çok aşırı yorar. Uyku moduna girmeyen bir işlemci ve ekran kartı var ortada değerlerini yorumlamak gayet zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 2 Temmuz 2014; 17:25:56 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    919 Mesaj
    quote:

Sen bu hızla 3 aya telefonu yok edersin son 3 saate yüzde 76 nedir. Pc ile telefonu karıştırdın galiba sana ne batarya dayanır ne telefon ısındıkça daha hızlı yer 4 saatte yüzde 76 yemişsin bu cihaz çok yakında sana veda eder.

Bu yoğunlukta kullanılmıyor benim cihaz bende oturup oyun oynasam 6 -7 saate full biter.

Bu tarz kullanıma göre yinede 4 saati geçmiş ekran süreside 4 saattir muhtemelen çünkü full oynamışsın ekran ışığıda fullde nasıl ki sana uyarı gelmedi aşırı ısınma var diye.

Bu seviyede kullanım cihazı çok aşırı yorar. Uyku moduna girmeyen bir işlemci ve ekran kartı var ortada değerlerini yorumlamak gayet zor.

Telefonu bu yogunlukta kullanmiyorum tabiki oyunda pil performansini denemek icin yaptim normalde en azla 30 dakika oynar kapatirim. Simdi fullucem sarji sonra ortama pil suresine bakicam ss atarim. Ekranida %92 ye kistii bi ara sonra %100 e getirdim

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.