Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.043
Cevap
53
Favori
451.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardesim baseband icin link verebilirmisin. yanlis bisey flashlamayim bosuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanmpx220 -- 30 Haziran 2014; 9:51:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okanmpx220 O kullanıcısına yanıt
    link aşağıda dostum.

http://s3.dosya.tc/server25/OhiGIs/E986-Baseband-STOCK.zip.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nejer -- 30 Haziran 2014; 10:03:58 >
  • Lg G pro sunu stan varsa almak isterim.Satmak İsteyen iletişime geçebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nejer

link aşağıda dostum.

http://s3.dosya.tc/server25/OhiGIs/E986-Baseband-STOCK.zip.html

yükledim bunu ama hattı görmüyo şimdi

manuel şebeke arattırdınmı
  • quote:

manuel şebeke arattırdınmı

şebeke kısmı kapalı...sanırım hat yok göründüğünden

baseband flashlamak zozanmamo arkadaşımızın usulüydü.
    birde benim 28 Haziran 2014; 10:49:29 mesajımdakini uygularmısın.
  • yeniden başlatıyım dedim şimdide sürekli pin soruyo..doğru giriyorum yanlış diyo hat zaten gelmiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: m.grmz

Lg G pro sunu stan varsa almak isterim.Satmak İsteyen iletişime geçebilir.

Ben satmak istiyorum.
    Ne oldu düzeltebildinmi sorunu.Birde 4.4.2 ülkelerin kdz lerini kuran varmı.F240S10X_00.kdz kurmayı denedim ben LG toll %3 te kaldı.sonra orjinale dönüp F240S_V20C_Kitkat_4.4_LGViet.zip kurmadan direk SphinX 1.6 yı kurdum.şebeke sorunu olayı içinde cwm den E986-Baseband-STOCK.zip kurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zozanmamo -- 30 Haziran 2014; 11:32:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozanmamo

Ne oldu düzeltebildinmi sorunu.Birde 4.4.2 ülkelerin kdz lerini kuran varmı.F240S10X_00.kdz kurmayı denedim ben LG toll %3 te kaldı.sonra orjinale dönüp F240S_V20C_Kitkat_4.4_LGViet.zip kurmadan direk SphinX 1.6 yı kurdum.şebeke sorunu olayı içinde cwm den E986-Baseband-STOCK.zip kurdum.

malesef bende işe yaramadı sürekli pin soruyo sanırım temiz yükleme olmadı.deniyecem tekrar sağolun
  • quote:

baseband flashlamak zozanmamo arkadaşımızın usulüydü.
    birde benim 28 Haziran 2014; 10:49:29 mesajımdakini uygularmısın.

zaten yaptığım ilk şey o oldu dün brick oldu orjinale döndüm bu yüzden yedeğini aldığım v1.6 yı yükledim ama sıkıntı devam ediyodu..neyse artık idare edecez..orjinalden her türlü iyi
  • Arkadaslar,
    Orjinal rom kullanan arkadaslar baseband surumunu yazabilirmi buraya.

• quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

Arkadaslar,
    Orjinal rom kullanan arkadaslar baseband surumunu yazabilirmi buraya.

Buyurun hocam
  • Telefonda bir şey farkettim. Kulaklık kablosu ve şarj kablosu ekran üzerinde işlem yapabiliyor garip geldi
  • Telefonu dün aldım bugün oyun falan yükleyip denemek istedim. Sonic dash oyunu kurdum ama ilginç bir şekilde kastı ve oynatmadı. Ram 1.34 gb kullanılıyor 671 mb boş olarak gösteriyor bu normal mi? kasma sorunu şarj az olduğu için olabilir mi %12 şarjla denedim
  • Esercan14 kullanıcısına yanıt
    Guc tasarruf acik ise yapar veya asiri isindi ise.

• quote:

Orijinalden alıntı: Esercan14

Telefonu dün aldım bugün oyun falan yükleyip denemek istedim. Sonic dash oyunu kurdum ama ilginç bir şekilde kastı ve oynatmadı. Ram 1.34 gb kullanılıyor 671 mb boş olarak gösteriyor bu normal mi? kasma sorunu şarj az olduğu için olabilir mi %12 şarjla denedim

sonic cok yorucu bi oyun deil aspahlt 8 i bile duzgunce calistirir isinsa bile, ama bazen uygulama kaynakli olabiliyo, donanimdan ziyade

• quote:

Orijinalden alıntı: okanmpx220

quote:

Telefonu dün aldım bugün oyun falan yükleyip denemek istedim. Sonic dash oyunu kurdum ama ilginç bir şekilde kastı ve oynatmadı. Ram 1.34 gb kullanılıyor 671 mb boş olarak gösteriyor bu normal mi? kasma sorunu şarj az olduğu için olabilir mi %12 şarjla denedim

sonic cok yorucu bi oyun deil aspahlt 8 i bile duzgunce calistirir isinsa bile, ama bazen uygulama kaynakli olabiliyo, donanimdan ziyade

Real racing 3 te hic kasmiyor oynarken

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: okanmpx220

quote:

Real racing 3 te hic kasmiyor oynarken

o yuzden diyorum zaten telefonunuzda sikinti yok oyunda sikinti bazen uyumsuz olur boyle bende yuklefim sonic i az once oynanmicak gbi deil kimisine gore yok denebilir

• 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.