Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.043
Cevap
53
Favori
451.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hero_19

Arkadaslar dun sphinx 4.4.2 romunu kurmaya çalışıyordum.Başıma ilginç bir olay geldi. Anlatimda madmack twrp yukleyip ordan kore kitkat yuklenecek dendi. Ben de twrp yukledim ama twrpye gecmeden cwm'den kore kitkati yukledim. Daha sonra kernel ve cwm 6.4 yuklemeye calisirken cwm hata verdi. Haliyle cok korktum. Cwmden reboot system yaptim tel kore kitkat ile acildi. Hem de butun ozellikler de çalışıyordu:)
    Tabi koreye ozgu bir suru uygulama ve tv yukluydu. Tvyi actim kanal aradi ve kanal bulunamadi dedi.
    Neyse olay bu sphinx 4.4.2 yuklemeden kore kitkati da twrp ile degil de cwm ile yukledim. Tel de brick olmadan acildi. Tabi daha sonra cwmden sphinxi yukledim. Cunku extra modlar kore kitkatta yoktu. Kirpilmis bir kitkatti. kore kitkatin yedegini alip sphinxe gectim.

Bu olayi ceviride tel brick olur veya twrp ile kore kitkat yukleyin dendigi icin yazdim. Hem bir arkadasimiz kore kitkat yukleyip teli brick yapmisti ona binaen yazdim.

dostum bu islerin heosi riskli herseyi dogru yapsanda oluyo bazen aksilikler.. en azindan.sana bi guzel tesaduf olmus.. kore romu yukleyen arkadas bu sekilde.yuklemedi flash tooldan kore.kdz.yukledigi icin sorun.olustu o kacinilmazdi. ama simdi senn.yukledigin zip formatli rom. degisiklik olmus benim anlatimin yani sira bi anlatim.daha var istersen oylede deneyebilirsin 1 sayfa geride yada bu sayfadadir. . insallah memnun.kalirsin.tabiki bi orjinal rom.deil ama bana gore benim.kullanimima gore suan.mukemmel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: okanmpx220

quote:

Arkadaslar dun sphinx 4.4.2 romunu kurmaya çalışıyordum.Başıma ilginç bir olay geldi. Anlatimda madmack twrp yukleyip ordan kore kitkat yuklenecek dendi. Ben de twrp yukledim ama twrpye gecmeden cwm'den kore kitkati yukledim. Daha sonra kernel ve cwm 6.4 yuklemeye calisirken cwm hata verdi. Haliyle cok korktum. Cwmden reboot system yaptim tel kore kitkat ile acildi. Hem de butun ozellikler de çalışıyordu:)
    Tabi koreye ozgu bir suru uygulama ve tv yukluydu. Tvyi actim kanal aradi ve kanal bulunamadi dedi.
    Neyse olay bu sphinx 4.4.2 yuklemeden kore kitkati da twrp ile degil de cwm ile yukledim. Tel de brick olmadan acildi. Tabi daha sonra cwmden sphinxi yukledim. Cunku extra modlar kore kitkatta yoktu. Kirpilmis bir kitkatti. kore kitkatin yedegini alip sphinxe gectim.

Bu olayi ceviride tel brick olur veya twrp ile kore kitkat yukleyin dendigi icin yazdim. Hem bir arkadasimiz kore kitkat yukleyip teli brick yapmisti ona binaen yazdim.

dostum bu islerin heosi riskli herseyi dogru yapsanda oluyo bazen aksilikler.. en azindan.sana bi guzel tesaduf olmus.. kore romu yukleyen arkadas bu sekilde.yuklemedi flash tooldan kore.kdz.yukledigi icin sorun.olustu o kacinilmazdi. ama simdi senn.yukledigin zip formatli rom. degisiklik olmus benim anlatimin yani sira bi anlatim.daha var istersen oylede deneyebilirsin 1 sayfa geride yada bu sayfadadir. . insallah memnun.kalirsin.tabiki bi orjinal rom.deil ama bana gore benim.kullanimima gore suan.mukemmel

Sphinxi yukledim dostum. Kore romunda cok.fazla kore uygulamalari ve bazi ayarlar da koreceydi. O yuzden spinxteyim ve gercekten super bir rom olmus. Muhtemelen daha degistirmem.

• merhabalar kusura bakmayın 140 sayfayı okuyacak vaktim yok kısa ve öz bir soru soracağım.

ucu ince olan bir kapasitif ekran kalemi arıyorum; lg g pronunki ince gibi diğer kapasitif kalemler targus filan uçları oldukça kalın hassasiyetleri yok.

1- lg g pronun kalemi tüm kapasitif ekranlı telefonlara uyumlu mu?

2- şayet uyumlu ise; nereden bulunabilir, kaç liradır?

ilginiz için teşekkür ederim
  • quote:

quote:

quote:

Sphinxi yukledim dostum. Kore romunda cok.fazla kore uygulamalari ve bazi ayarlar da koreceydi. O yuzden spinxteyim ve gercekten super bir rom olmus. Muhtemelen daha degistirmem.

kisi akici olmadigini soyluyor sende varmi ole bi durum ben hic yasamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

merhabalar kusura bakmayın 140 sayfayı okuyacak vaktim yok kısa ve öz bir soru soracağım.

ucu ince olan bir kapasitif ekran kalemi arıyorum; lg g pronunki ince gibi diğer kapasitif kalemler targus filan uçları oldukça kalın hassasiyetleri yok.

1- lg g pronun kalemi tüm kapasitif ekranlı telefonlara uyumlu mu?

2- şayet uyumlu ise; nereden bulunabilir, kaç liradır?

ilginiz için teşekkür ederim

gpro da kalem yok sizin gördüğünüz g pro lite. konu içinde kalem kullanan var mı varsa yardımcı olurlar çünkü onlarda extra dan almışlardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nejer kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağol

• quote:

quote:

quote:

quote:

kisi akici olmadigini soyluyor sende varmi ole bi durum ben hic yasamadim

Aksine bana da onceki surumlere gore daha akıcı geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceroto

Peki arkadaşlar aynı fiyata yurtdışı imei çakılmış nasıl sizce o cihaz kullanılmamış ikisi arasında tercihiniz hangisi olurdu

Ikisini de ayni fiyata alabiliyorsan tabi ki garantili olani al.olmadi paralel al ama kesinlikle garantisiz imei atilmis cihaz alma.sikinti oldugunda muhatabin olmaz.arada 200-300 fark varken degmez garantisize

• Cihaz bence de daha akici.uygulama girisleri daha seri.birde bilmiyorum asphalt8 oynayaniniz varmi ama ben 4.1.2 de iken orta cozunurlukte Oynadigim oyun,4.4.2 de full cozunurlukte daha akici.bunda opengl3.0 in etkisi olabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

Cihaz bence de daha akici.uygulama girisleri daha seri.birde bilmiyorum asphalt8 oynayaniniz varmi ama ben 4.1.2 de iken orta cozunurlukte Oynadigim oyun,4.4.2 de full cozunurlukte daha akici.bunda opengl3.0 in etkisi olabilir mi

tabiki akıcı bende bunu savunuyorum..ama görecelimidir nedir bu da akıcı olmadığını söleyende var..belkide olabilir ...ya mutluysanız bana yeter güle güle kullanın bugün yarın sphinxgüncellemesi bekliyorum anlatırız sıkıntı olursa yine iyi akşamlar
  • bluetooth klavye baglayinca bilgisayardan farki kalmadi arkadaslar bir yandan sarj olurken bir yandan bluetoothlu klavye ve mouse ile sinirsiz kullanmak cok zevkli

• Arkadaşlar bunu sphinx in üzerine kursak bi sorun olurmu acaba ?http://lgviet.com/forum/threads/xitrom-v1-2-only-for-f240l.16806/
  • CQNSTANT!NE C kullanıcısına yanıt
    Sorun olur diye dusunuyorum cunku sadece f240 diyor

• quote:

Sorun olur diye dusunuyorum cunku sadece f240 diyor

Ben indirdim baktim icindekilerin hepsi f240l icin onun icin bi sorayim dedim

• Beni mazur görün bilmediğim için soruyorum. Rom Tolbox ve rom Manager programları tam olarak ne işe yarar. Bunlarla telefona rom atılır mı? Nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: CQNSTANT!NE

Arkadaşlar bunu sphinx in üzerine kursak bi sorun olurmu acaba ?http://lgviet.com/forum/threads/xitrom-v1-2-only-for-f240l.16806/

brick olmaya olmaz eger telefon kendisi hata yapmazsa.

ama ekrana goruntu alamayabilirsin. o da isjni zorlastirir hic olmadi lg yazisinda takilir

• Ebay den gearmaxx dualpack ekran koruyucu aldım size de tavsiye ederim gerçekten kaliteli. Bu telefon için bence en iyisi, 10 tl ye dandiklere para vereceğinize biraz daha fazla verip parasinin hakkini veren urunler alin,

Adamlar bu işi biliyor, özel ekran temizleyicisi, hava kabarcıklari için özel plastik kart bile koymuşlar. Dualpack olanının içinden 2 tane çıkıyor biri anti-glare(yansıma yapmayan ve parmak izi bırakmayan) diğeri de ultra-clear olanı. Ben anti-glare olanını uyguladım on numara oldu. Diğeri de yedek olarak yine kutusunda duruyor.

Ebay üzerinde yetkili satıcısından alabiliyorsunuz direk şirket üzerinden postalanıyor ürün ve 1 haftada geldi.

http://m.ebay.com/itm/181164106512?nav=SEARCH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laztronot -- 1 Mayıs 2014; 0:55:07 >

• çok iyiymiş.
    GGden aldım bende kılıfın yanında. şimdilik iş görüyor. parmak izi hafif belli oluyor.
    almamış olsam sizinkinden tercih edebilirdim.. Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

çok iyiymiş.
    GGden aldım bende kılıfın yanında. şimdilik iş görüyor. parmak izi hafif belli oluyor.
    almamış olsam sizinkinden tercih edebilirdim.. Hayırlı olsun

Sağolun, valla telefonun kendi ekranindaki malum parmak izi olayindan şikayetçiydim, şimdi bunu uyguladım harika oldu hem parmağım yağ gibi kayiyor ve gram iz yapmıyor bu ekran koruyucunda, yansıma engellemesi de cabası çok kaliteli bir ürün almamış olanlar varsa bence hiç düşünmesinler bile

• Arkadaşlar selamlar öncelikle herkeze, bilin arkadaşlarım var anakartımı yakmıştım kore kitkat kdz. yüklerken. 1 aydır stock romdayım ama gelin görün ki hastalık işte elim kaşınnıyor Syphix kitkat yükleyeceğim diye. Okan kardeşimde allah razı olsun yüklemiş bir sorun yok diyor takip ediyorum. Bu gece de uyku tutmadı dedim hadi bakalım yeter bu kadar stock rom:))) 1 saat oldu yüklediğim sıkıntısız kurdum. Bakalım kurcalıyorum ama gayet iyi gözüküyor. Bir daha anakartı yakarsam LG servisi beni kapıdan kovar herhalde:) hereze kolay gelsin....
  • 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.