Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (422. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.043
Cevap
53
Favori
451.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • g pro şarj tüketimi konusunda çok tasarruflu LG kendi adına devrim yapmış bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanmpx220

quote:

Orijinalden alıntı: Partir

quote:

Orijinalden alıntı: okanmpx220

quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

G2 her türlü basıyor bu tele gidip inceledim takoz gibi cihaz hiç hoşuma gitmedi gidip g2 32 lik alıp çıktım snapdragon 800 candır.

aferin sana bastin telefonlarimiza supersin s800 candir

süper ya aynı oksijeni kimlerle yakıyoruz :)

adama gore kumda oynuyoz ya laaa :) .. canin sagolsun be gulum ah parasizlik :) resmen cekemiyom :))

Bu tosuna biri bu cihazin g2 den 6 ay önce çıktığını ama su an fiyatinin neredeyse aynı olduğunu hatırlatsın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• troll ile uğraşmayın canı sıkılmış yavrucak ne yapsın. Sanıyor ki bu cihaz başka markanın.

• Arkadaşlar gpro ya hız aşırtma overclock yapılabiliyormu veya yapan arkadaş var mı

• ne mal adamlar var bee .. hala bizim telefon full hd kaldirmiyor diye optimus g alanlar var

• quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

Arkadaşlar gpro ya hız aşırtma overclock yapılabiliyormu veya yapan arkadaş var mı

evvet ben yaptim ozel kernel gerekiyor.. 2100 e kadar yapabildim.. sonra korktum acikcasi bide voltaj degerleri hassas inanin hic gerek yok. bataryada fark.ediyo. az gdiyo haliyle. 30000 ler gorunuyo antutuda

• Arkadaşlar dahili hafızada 4 gb boş alan var ancak marketten uygulama indirmeye Kalkınca yeterli hafıza yok diyor indirmek istediğim uygulama ise 2mb

• g2 kullanıcıları kitkat güncellemesi ile oluşan sorunları yazmaya başlamış. Ekran tepkime süresi uzun oluyormuş yani arama gelince yada orijinal kapak ile ekran açılması uzun sürüyormuş. Sentetik testlerde puanlar geçmişe göre düşük çıkıyor muş. 35bin alan cihaz 25-27 bin arasına düşmüş.
    Güncelleme den sonra root yazısı çıkıyor muş LG bu hata bizden kaynaklı garantisine bir etkisi olmayacağını söylemiş.

Güncellemeyi takip edenlere duyurulur.

• Arkadaşlar dahili hafızada 4 gb boş alan var ancak marketten uygulama indirmeye Kalkınca yeterli hafıza yok diyor indirmek istediğim uygulama ise 2mb

• Walla ben sphinx 20.4.14 u yukledim.cihaz gercekten daha iyi ve guzel oldu.simdilik tek sorun aramalrda hoparlor disa ses vermiyor,ayni sekilde karsiyada gitmiyor.onun disinda herseyiyle cok guzel.okanmpx arkadasimda sagolsun xok yardimci oldu.her soruma cvp verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

Arkadaşlar dahili hafızada 4 gb boş alan var ancak marketten uygulama indirmeye Kalkınca yeterli hafıza yok diyor indirmek istediğim uygulama ise 2mb

cihazi kapatıp batarya falan sokup bekletin halen aynı hatayı alıyorsanız o kalan boyut bir şey için ayrılmış olabilir.

• Lg backup yaptinizmi acaba ondan dolayida olmus olabilir.

• Arkadaşlar merhaba igo yu nerden indirebiliriz apk olarak teşekkürler

• dobrasam kullanıcısına yanıt
    Uyg. Yonetıcısıne girin ve google Play ve google Play hizmetleri, verileri silin. Tekrar deneyin.

• arkadaşlar oyun ve uygulamaları bir türlü hafıza kartına atamıyorum ve telefon sürekli yeterli hafıza yok uyarısı veriyor sizden bu konuda yardım bekliyorum
  • dobrasam kullanıcısına yanıt
    dostum aşağıdaki linkte birkaç çözüm anlatılmış bir bak.

http://forum.donanimhaber.com/m_77402788/tm.htm
  • Merhaba Arkadaşlar, 19.08.2013 tarihinden buyana Lg Optimus G Pro Kullanıcısıyım. Tek kelime ile bence mükemmel tüm isteklerime karşılık verebiliyor. Birde kitkat güncellemesi gelse :(

Aslında sizlerden bir konuda yardım isteyecektim. telefonu 3-4 kez düşürdüm en son düşürdüğümde camı catladı. Darbe aldığı yerde hafif dağılma oldu. Dokunmatiğinde, ekranında bir sıkıntı yok ayrıca ekran görüntüsünde de en ufak sıkıntı yok(piksel dağılma felan). Görüntü olarak hoş durmadığı için Camını değiştireyim dedim 550 lira gibi bir rakam istediler Serviste teknik servis. Sonra bir telefoncu 125 dolar+ kdv yaparım dedi.
    Sizlerin bir önerisi veya yönlendirebileceğiniz bir yer var mıdır. Teşekkür Ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blood_river

Merhaba Arkadaşlar, 19.08.2013 tarihinden buyana Lg Optimus G Pro Kullanıcısıyım. Tek kelime ile bence mükemmel tüm isteklerime karşılık verebiliyor. Birde kitkat güncellemesi gelse :(

Aslında sizlerden bir konuda yardım isteyecektim. telefonu 3-4 kez düşürdüm en son düşürdüğümde camı catladı. Darbe aldığı yerde hafif dağılma oldu. Dokunmatiğinde, ekranında bir sıkıntı yok ayrıca ekran görüntüsünde de en ufak sıkıntı yok(piksel dağılma felan). Görüntü olarak hoş durmadığı için Camını değiştireyim dedim 550 lira gibi bir rakam istediler Serviste teknik servis. Sonra bir telefoncu 125 dolar+ kdv yaparım dedi.
    Sizlerin bir önerisi veya yönlendirebileceğiniz bir yer var mıdır. Teşekkür Ederim.

kit kat konusunda bir ozellik eklenmeyecek adamakilli o yuzden cok.heveslenmeye gerek yok.

ekran.hakkinda bikac sayfa arkada bi arkadas yazmisti. daha ucuza yaptirabileceginibdusunuyorum..sayfanin altlarinda biyerdeydi

• blood_river B kullanıcısına yanıt
    internet te araştırıp bulunabilirsiniz dış cam. iç cam olsa sikinti da dış cam bulmak basit ve ucuz. siz dış cami alin tanıdık telefon tamircisi taksın eğer elim yatkın derseniz siz takın.

Eğer servis değişim yaptığında garantisi aynen devam edecekse bundan aklınızdan çıkartmayın.

• blood_river B kullanıcısına yanıt
    sorunumuz ortak arkadasim.benim telefonun camida kirildi.bir haftadir bu sekilde kullaniyorum.dedigin gibi fiyatlar cok yuksek.ben ebayden cam siparisi verdim 15 dolara.youtube da degisim videolari var.kendim degistirmeyi deniycem olmadi telefoncuya degistirmeyi dusunuyorum ama oda biraz sikinti bizim telefondan anliyanda pek yok piyasada.

• 
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.