Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.042
Cevap
53
Favori
451.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • linkler olu degildi bi arladasta oyle yapti sonra masaustu gorunumune alinca linklere ulasti.. win8 win7 o sizin seciminiz ona benim yapabilecegim bisi yok kolay gelsin hepimizin kullandigibyontem bu. bu calismiyosa hepimiz gibi daha cok arastirilcak ben bu romlari taa sonyue yada lg viet ten aliyorum . illaki biyerden bulursun deniceksin.. bulursan paylascaksin ..bilgi paylastikca cogalir kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MyWorldLife kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, bi internet sitedinden basarı garantili sözde sifır g2 aldım , adamlar rootlu cihaz yolladılar, yani ikinci el, garnti beldesi veya fatura gelmedi. Tuketici mahkemesine başvuracağim ancak cihazın root edilme tarihine ihtiyacım var, veya kitkat yüklenme tarihine, o da yüklu geldi. Radyo falan yüklemiş adam. Bu islemlerden herhangi birinin tarihini öğrenebilir miyim? Nasıl? Yardımlarınız icin şimdiden tesekkeürler arkadaşlar

• PotterKafa P kullanıcısına yanıt
    süper su uygulamasından log kayıtları var bakın nelere izin verilmiş ve hangi tarihte verilmiş. sizin cihazı alma tarihiniz den önce ki tarihler mutlaka yazar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

G2 her türlü basıyor bu tele gidip inceledim takoz gibi cihaz hiç hoşuma gitmedi gidip g2 32 lik alıp çıktım snapdragon 800 candır.

aferin sana bastin telefonlarimiza supersin s800 candir

• quote:

Orijinalden alıntı: PotterKafa

Merhabalar, bi internet sitedinden basarı garantili sözde sifır g2 aldım , adamlar rootlu cihaz yolladılar, yani ikinci el, garnti beldesi veya fatura gelmedi. Tuketici mahkemesine başvuracağim ancak cihazın root edilme tarihine ihtiyacım var, veya kitkat yüklenme tarihine, o da yüklu geldi. Radyo falan yüklemiş adam. Bu islemlerden herhangi birinin tarihini öğrenebilir miyim? Nasıl? Yardımlarınız icin şimdiden tesekkeürler arkadaşlar

Hangi siteden aldınız? Bence başlı başına konu açıp, deşifre edin onları. Bu arada görüştünüz mü iade için?

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Henüz değil, hafta sonu calısmayan bi site, o kadar yanii. Yapacağim zaten, gerekirse kapılarına gideceğim. Konuyu görusmeden sonra gorun siz. Sitenin ismi teknored.
  • arkadaşlar bugün bimex den 16 gb sandisc clas 10 micro sd hafıza kartı satın aldım eve gelip android ve link2sd uygulamaları ile kullanabilmek amacı ile bölüntüledim ancak gpro her nedense görmedi bölümleri sizce neden kaynaklı olabilir ?
  • dobrasam kullanıcısına yanıt
    ne tür dosya sistemi ile bölüm yaptınız.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    fat32 ve ext2 ile
  • arkadaşlar hiç bir şekilde bölüntülemeyi gpro ve link2sd uygulaması görmedi bende eski haline fat 32 olarak formatladım 16 gb kart 14 gb oldu sizce neden olabilir 2 gb nereye uçtu
    g pro da bahsettiğin uygulama ile dosya taşınmaz. folder mount diye uygulama ile oluyor. bilgisayar programlama da 1 mega bayt 1024kilo bayt olarak düşünülür donanım üreticileri bunu 1000 diye düşünür. Bu yüzden 1 gigabyte 1000 mega bayt tir yani gerçek değeri 14 kusur oluyor.

kullanımı hakkında biraz bilgi verirmisin bu uygulamanın bir türlü anlayamadım
    Ah be hocam tam yarama tuz bastın bende pek anlamadım. obb dosyası varmış dahili hafızada oradan seçip hafıza kartını yol olarak gösteriyoruz uygulama taşımaya başlıyor muş

tekrar hafıza kartını biçimlendirip dosya formatını değiştirmeme gerek varmı
    diğer arkadaşlardan yapanlar var ben beceremedim sonrada ilgilenmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: okanmpx220

quote:

G2 her türlü basıyor bu tele gidip inceledim takoz gibi cihaz hiç hoşuma gitmedi gidip g2 32 lik alıp çıktım snapdragon 800 candır.

süper ya aynı oksijeni kimlerle yakıyoruz :)

• quote:

bizde kumda oynamiyahh mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Partir

quote:

Orijinalden alıntı: okanmpx220

quote:

süper ya aynı oksijeni kimlerle yakıyoruz :)

adama gore kumda oynuyoz ya laaa :) .. canin sagolsun be gulum ah parasizlik :) resmen cekemiyom :))

• Ben LG G PRO VE G2 de kullandım ikiside birbirine yakın telefonlar kısaca ikiside testi geçti bence ;)
  • Arkadaslar kisa sure once gpro mu arkadisima satip s4 black edition almistim telefon kendinden kitkat ile geldi guncelleme yapmadim. Bunu belirtiyorum cunki sonradan guncelleme yapanlarda stabilite sorunu oluyormus ama benimkisi oyle geldigi halde resmen stabil degil. Yani cok ilginc arkadas piyasaya telefon suruyosun ama adam gibi calismiyor surekli kasma hata verme programlarin durduruldu hatasi vs vs bilide aksami bulmuyor pil yuzdesi geri sayim kronometresi gibi her baktigimda 3-5 dusuyor ve butun telefonlarda durum bu. Ben lg kullanirken butun android telefonlar boyle zannediyordum. Telefonu artik sadece alo demek icin kullaniyorum yani telefonlarinizin degerini bilin diye yazdim bu yaziyi

• 
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.