Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.042
Cevap
53
Favori
451.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SadiceOyun

quote:

Orijinalden alıntı: blackkein

quote:

Orijinalden alıntı: canerfuat

Dostum orjinal bataryası ne kadar telefonun? Ayrıca kılıfla ilgili aldıktan sonra yorumlarını yazarsan sevinirim.

orjınal 80-100 arası birşey ki telefoncular sakaryada yaşıyorum istanbul başarıdan getiricez bizim kar kdv fln 120tl olur dedi biri 130 dedi gitti gidiyordaki 35 tl olan pilden 4 tane alsam orjınalden iyidir diyip 1 adet aldım forumda bir arkadaşımız memnundu bnde memnunum gibi oturdu uydu iyi güzel suan daha deneme yapamadım ama 3300mAh tabi 3300 ama orjınalin 2500mAH gibi düşünün anca eşittir 35tlde bna mantıklı geldi

peki ya kılıf? tam oturdu mu? sitede e980 deniyor. türkiyedeki e986 modeli. sorun cıktı mı ? kaliteli mi? stantı düzgün mü? biliyorum cok soru soruyorum

biz bunları model diye biliyoruz E980 E985 E986 E988 E989 amaa avrupa mallarında 980 988 diye geçiyor hani daha çok sanki aynı ürünün farklı postalarda çıkmış sürümü gibi geldi bana

aslında çinden gelen ürünlerde ise

lg g pro f240 yazıyor :D sonuç aynı galba evt senin dediğine bnde dikkat ettim gittigidiyora lg g pro nillkin yaz ilk çıkana tıkla 3 jelatin ve kılıf 39 tl orda e 986 yazıyor ondan sipariş ettim baktım güvenlilik oranı diğerinin 96dydı bu 100 hemde daha çok foto koymuş birde 2 jelatin fazladan tavladı bni deneyip görücez olmadı geri yolla falan uğraşıcaz mesaj attım kesinlikle tam uyuyor dedi kenarları hakkında soru sordum çünkü ekranı koruyan kısmın kenarlrını degısık bısı ıle kaplıyorlar soyuluyor bazılarıda sıcak pres ile yapılıyor pres ile yapılan super oluyor valla aksi çıkarsa kavga ederim :D neyse bnm almamı bekleyin hepimizi riske atmayalım :D pil için bnde forumdan bi arkı riske attım sizde beni atın dayanışma yapalım :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mertory

Birde bende usb saga sola 1 er mm oynuyor herkesde öylemi merak ettm ???

1mm sağ 1mm sol oynasa skntı şarj cihazı cıkar valla :D yok usta o kadar oynamıyor oynasada öyle çek bakım bi geliyor mu :) bnde başta korktum ama skntı değil o sarj bağlantısı kopmuyor otg konusunda korkanlar vardı 9tlık otg kablosu var takıyorum 16gb sandısk flash akıyor altında da sallanıp duruyor valla hiç veride kopmadı o sarj girişi skntı değil ilk alan tüm arkadaşlar korkacaktır ama telefonun hiç bi yerinde skntı yok lg o kadarda salak değil onu bi mantıkla yapmışlar ki zor girmesini göze almışlar en basitinden sallandığı halde kablo çıkmıyor ve veri kopmuyor

Ahaha güldürdün beni abi dokunmatik harbi manyak hassas, hatta bu gün masada otururken ip5 le kıyasladık ondan hassas çalıştıgına eminim! ip5 i olan arkaşta da bu ne la böyle oldu bu kdr hassas olması iyimi ? falan olduk :D Aldıgım kapasitif kalemiyle resimler cizmeye başladım sketcbookda kalem sözde iphone falan uyumlu diyor ama ip5 dede bizim cihazdaki gibi hassas çalışmadı :) . USB olayına alıştık abi sadece merak ettm herkesde aynımı diye. Telefona öyle bi bağlandm ki gözüm gibi bakıyorum :D normalde ciddi ciddi pek önemsemezdim düşmüşmü kalkmışmı diye ama ekran büyük olunca korkuyor insan :) Dediğin gibi kablo saga sola oynuyor veri kaybı yada şarj olmama gibi bi durumu yok hatta okdr saglam tutuyoki , kabloyu tutup telefonu sallasan cıkmıycak gibi maşallah :D
    otg niye kullanıyosun kardeşim hafıza kartı yetmiyormu yoksa film falan izlemek içinmi atıyosun?

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

oyun merakım yok ama bugun için sanırım ucretsiz

Asphalt 8: Airborne (1,49gb)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM&hl=en

iyi haber ücretlenmeden kaptım ben de

şu anda hala ücretsiz ilgilenen varsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laztronot -- 6 Kasım 2013; 12:14:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

oyun merakım yok ama bugun için sanırım ucretsiz

Asphalt 8: Airborne (1,49gb)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM&hl=en

iyi haber ücretlenmeden kaptım ben de

şu anda hala ücretsiz ilgilenen varsa

önemli olan içerik ücretsiz mi. Yani oyunlarda tam sürüm isterse o kötü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Birde bende usb saga sola 1 er mm oynuyor herkesde öylemi merak ettm ???

1mm sağ 1mm sol oynasa skntı şarj cihazı cıkar valla :D yok usta o kadar oynamıyor oynasada öyle çek bakım bi geliyor mu :) bnde başta korktum ama skntı değil o sarj bağlantısı kopmuyor otg konusunda korkanlar vardı 9tlık otg kablosu var takıyorum 16gb sandısk flash akıyor altında da sallanıp duruyor valla hiç veride kopmadı o sarj girişi skntı değil ilk alan tüm arkadaşlar korkacaktır ama telefonun hiç bi yerinde skntı yok lg o kadarda salak değil onu bi mantıkla yapmışlar ki zor girmesini göze almışlar en basitinden sallandığı halde kablo çıkmıyor ve veri kopmuyor

Ahaha güldürdün beni abi dokunmatik harbi manyak hassas, hatta bu gün masada otururken ip5 le kıyasladık ondan hassas çalıştıgına eminim! ip5 i olan arkaşta da bu ne la böyle oldu bu kdr hassas olması iyimi ? falan olduk :D Aldıgım kapasitif kalemiyle resimler cizmeye başladım sketcbookda kalem sözde iphone falan uyumlu diyor ama ip5 dede bizim cihazdaki gibi hassas çalışmadı :) . USB olayına alıştık abi sadece merak ettm herkesde aynımı diye. Telefona öyle bi bağlandm ki gözüm gibi bakıyorum :D normalde ciddi ciddi pek önemsemezdim düşmüşmü kalkmışmı diye ama ekran büyük olunca korkuyor insan :) Dediğin gibi kablo saga sola oynuyor veri kaybı yada şarj olmama gibi bi durumu yok hatta okdr saglam tutuyoki , kabloyu tutup telefonu sallasan cıkmıycak gibi maşallah :D
    otg niye kullanıyosun kardeşim hafıza kartı yetmiyormu yoksa film falan izlemek içinmi atıyosun?

gün içerisinde bazı dosyalar geliyor pc veya laptop aramak yerine dışarda da verilerime bakıyorum çanta kullanan biri olarak çok pratik

• Ilk ciktiginda satin almistim 0.99 $ a.cok basarili oyun.g pro ile akiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cwm recoveryi sdcarda yükleyip başlangıçta çalıştırabilirmiyim. Bilen biri varsa yöntemini anlatabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 6 Kasım 2013; 15:24:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Arkadaşlar cwm recoveryi sdcarda yükleyip başlangıçta çalıştırabilirmiyim. Bilen biri varsa yöntemini anlatabilir mi?

cwm recovery kurdun mu öncelikle ? yada nasıl kurulcağını biliyo rmusun başlangıçta çalıştırma derken telefonu kapatım açtığında recovery modda mı acılmasını ıstıyorsun
  • blackkein kullanıcısına yanıt
    Elimde bir cihaz var android yazısında takılıp kalıyor. Orjinal recovery modu ile açılsın dedim oda olmuyor. Bende sdcard i bootable yapıp cwm recovery yükleyip cihaz açıldığında direk cwm recovery açılsın factory reset yapayım istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 6 Kasım 2013; 15:49:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Elimde bir cihaz var android yazısında takılıp kalıyor. Orjinal recovery modu ile açılsın dedim oda olmuyor. Bende sdcard i bootable yapıp cwm recovery yükleyip cihaz açıldığında direk cwm recovery açılsın factory reset yapayım istiyorum.

telefon brick olmuş büyük ihtimalle

Ses azaltma butonu + Orta tuş (menü tuşu) + Açma/Kapatma butonu aynı anda bas daha oncesinden cw recovery sd kartın içinde olsun daha sonra ordan zip sd card gibi bişi olması lazım uzun zaman oldu ordan gir yükle recovery mod aktif olur ama o moda da giremez isen download mode ile pcden rom atip brickten kurtarman lazım

Download Mode
    Ses arttırma butonu + Orta tuş (menü tuşu) + Açma/Kapatma butonu aynı anda basılarak bekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackkein -- 6 Kasım 2013; 16:05:17 >
  • blackkein kullanıcısına yanıt
    cihaz tablet telefon değil. Bu yazdıklarını çok denedim.
    Sdcard boot edilebilir hale gelince ona uygun cwm yüklendimı açılışta hiç bir kombinasyon gerektirmeden devreye giriyor muş. Ingilizce çevirebildiğim bu. Yöntemler var fakat çok fazla ıngilizce terim olduğu için yanlış yaparmiyim diye çekiniyorum. Türkçe olarak kaynak bulamadım googleda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 6 Kasım 2013; 16:43:52 >
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Yapmanız gereken hard reset atmanız yani ses kısma + açma kapama + menu tuşu ardından onayı veriyorsunuz hard reset atınca cihazınız açılıyor brick olmuş değil yani ...

Bu arada arkadaşlar yakında custom rom çıkaracağım kısmetse Haftaya pazar Almanya ya programlama dersi almak için gidiyorum Almanya ya gitmeden çıkarmaya çalışacağım :)
  • CQNSTANT!NE C kullanıcısına yanıt
    cihaz tablet ve recovery açılmıyor. Ben sdcard üzerinden boot olan recovery yüklemeyi düsünüyorum.

• Bahsedilen cihaz TABLET arkadaslar. :D

G pro değil

• Arkadaşlar gün itibarı ile Lg optimus g pro beyaz cihazımı almış bulunmaktayım iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: máwci

Arkadaşlar gün itibarı ile Lg optimus g pro beyaz cihazımı almış bulunmaktayım iyi forumlar.

Hayirli olsun dostum.aramiza hosgeldin

• quote:

Orijinalden alıntı: máwci

Arkadaşlar gün itibarı ile Lg optimus g pro beyaz cihazımı almış bulunmaktayım iyi forumlar.

kaça nerden?
  • arkadaşlar 1080p lerde kasıyor mu telefon.

bir de akran gorilla glass değil bildiğim kadarı ile. peki çizilmelere karşı çok mu hassas.
  • arkadaşlar bu telin ahize ve hoparlör sesi nasıl acaba? g2 nin mi kamerası iyi bunun mu?
  • bende ikisi arasında gidip geliyorum.

sanal tuş ve ekranının biraz daha küçük olması g pro ya yönlendiriyor beni ama 1080p lerde ki performansını merak ediyorum. ayrıca web performansı bir iphone kadar var mı acaba.
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.