Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.043
Cevap
53
Favori
451.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Islemci bencede kesinlikli s600 cihaz bu kdr hizli.calismaz yoksa bide , kulaklik muzik olayina begenmiyenleri , ozellikle kotu diyenlere anlam veremiyorum , ben farketmiyorum belki bi iphone degildr ama bence ses kalitesi kulaklikla.muzik dinlerken baya iyi. Bide cihaz cidden problemsz galiba bi arkadsnda dedigi gibi hic cokme yasamadi benim elimde. Smdilik tek korkum usb girisinin sert olmasiydi , masallah usb kablosunu halat, ucunuda nasil bi metal urun kullandilarsa taş gibi yapmislar , ucunun metalinin sertligi yuzunden altindaki centiklerde sert ondan telefona girerken baya sert girisi oluyor, baska telefonlarada taktm onlarada o kdr sert giriyordu ondan telasi birakdm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, daha önce forumda paylaşıldı mı bilmiyorum fakat paylaşmakta ciddi yarar görüyorum.ş Sabri Alyu isimli bir arkadaş, harika g pro incelemeleri yapmış, hepsi de oldukça uzun ve detaylı.

lg optimus g pro video türkçe inceleme (32 dk)

lg optimus g pro arayüz ve yazılım inceleme

lg optimus g pro oyun testi

G2 ve G Pro karşılaştırması

Sabri Alyu'nın youtube kanalı (benze videolar bulunmaktadır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canerfuat -- 5 Kasım 2013; 13:17:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beki farkedilmemiş bir ayrıntıdır diye yazayım. Fotoğraf çekim modunda son çektiğiniz fotoğrafı sağ alttaki küçük son çekilmiş fotoğraf ikonuna basılı tuttuğunuzda ortaya sürükleyerek silebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

Orijinalden alıntı: blackkein

Arkadaslar arkasinda cv kodu olan bankamatik kartinda yeterli para varsa gittigidiyordan alisveris yapilir mi ? Anlicgnz kredi karti dgl

3de güvenlik servisine kayıt olduğunuzda yine alışveriş sitesi izin veriyorsa banka kartı ile işlem yapılıyor. İstediğiniz operatöre kontür yükleyebiliyor fatura yatırabiliyorsunuz.

hallettim usta skntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

hiç kafama takmamakla birlikte, şu bilgiye inanıyorum.

Qualcomm APQ8064T Snapdragon 600
    Quad-core 1.7 GHz Krait 300

http://www.gsmarena.com/lg_optimus_g_pro_e985-5254.php

dogrusuda bu zaten usta snapdragon 600 ile kasıyor mu diyorlar telefona daha düşük bir işlemci ile bu performansı veremez bu telefon evt bu kadar stabil çalışcaksa içinde ne olduğu umrumuzda değil :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerfuat

Merhaba arkadaşlar, daha önce forumda paylaşıldı mı bilmiyorum fakat paylaşmakta ciddi yarar görüyorum.ş Sabri Alyu isimli bir arkadaş, harika g pro incelemeleri yapmış, hepsi de oldukça uzun ve detaylı.

lg optimus g pro video türkçe inceleme (32 dk)

lg optimus g pro arayüz ve yazılım inceleme

lg optimus g pro oyun testi

G2 ve G Pro karşılaştırması

Sabri Alyu'nın youtube kanalı (benze videolar bulunmaktadır)

evt o arkadaşın yorumları çok iyidir tüm videolarını izledim mail yada youtube yorum yaparsanız kardeşi gibi cevaplar verir ve yardımcı olur o telefonu aldıktan 1-2 gün sonrada bn aldım :) telefona stabil demesi yetti çünkü kullanıcı gözünden bakıyor telefonlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertory

Islemci bencede kesinlikli s600 cihaz bu kdr hizli.calismaz yoksa bide , kulaklik muzik olayina begenmiyenleri , ozellikle kotu diyenlere anlam veremiyorum , ben farketmiyorum belki bi iphone degildr ama bence ses kalitesi kulaklikla.muzik dinlerken baya iyi. Bide cihaz cidden problemsz galiba bi arkadsnda dedigi gibi hic cokme yasamadi benim elimde. Smdilik tek korkum usb girisinin sert olmasiydi , masallah usb kablosunu halat, ucunuda nasil bi metal urun kullandilarsa taş gibi yapmislar , ucunun metalinin sertligi yuzunden altindaki centiklerde sert ondan telefona girerken baya sert girisi oluyor, baska telefonlarada taktm onlarada o kdr sert giriyordu ondan telasi birakdm.

ilk aldığımda şarj aparatına bnde takılmıştım ama bu telefonda böyle birşey var plastik kanalın iç kısmında kalan metal kanal var şarj aleti girerken oraya takıldığı oluyor dedim yandık kesin kırılcak bişiler yapıcam bişi olmuyor uyku sersemliği ile ters bile baya soktum içine gene bişi olmadı :D metal olmasıda yuvanın dar olması iyi olmuş plastik içinde metal olduğu için nerdeyse hiç birşey oynamıyor oynasa bile veri veya elektrik kesilmiyor skntılı ama güzel sistem
  • blackkein kullanıcısına yanıt
    Dostum orjinal bataryası ne kadar telefonun? Ayrıca kılıfla ilgili aldıktan sonra yorumlarını yazarsan sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefona kılıf ve ekran koruyucu takmaya bile kıyamıyorum iyimi
  • blackkein kullanıcısına yanıt
    İyi valla sevindim benide stres ettmişti yavas yavaş atlattım :D , bu arada bu gün şu olay iyice dikkatimi çekti kardeşim sizdede ekran aşırı hassas mı ben müzik dinlerken kulaklık degdiginde bile ekran tepkime alıyor bu gn yanlıslıkla kredi kartı geçirdim ekranın üstünden yine hareket etti :D bnm ekranmı cok hasssas hepsimi böyle anlam veremedm üflesem çalışsa şaşırmıycam artık. Birde bu gün ekran için kapasitif kalem aldım bi zararı olurmu sizce?
  • Birde bende usb saga sola 1 er mm oynuyor herkesde öylemi merak ettm ???
  • oyun merakım yok ama bugun için sanırım ucretsiz

Asphalt 8: Airborne (1,49gb)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM&hl=en
  • quote:

oyun merakım yok ama bugun için sanırım ucretsiz

Asphalt 8: Airborne (1,49gb)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM&hl=en

telefonu 1 hafta sonra alcam bizde korsanını indirecegiz artık
  • mertory kullanıcısına yanıt
    aynen benimkiside oynuyor hatta biraz egik acıyla takmak gerekiyor direk sokunca girmiyor takıncada saga sola oynuyor ki ben cok dikkat ederim en hassas yeri telefonun.
  • quote:

Dostum orjinal bataryası ne kadar telefonun? Ayrıca kılıfla ilgili aldıktan sonra yorumlarını yazarsan sevinirim.

orjınal 80-100 arası birşey ki telefoncular sakaryada yaşıyorum istanbul başarıdan getiricez bizim kar kdv fln 120tl olur dedi biri 130 dedi gitti gidiyordaki 35 tl olan pilden 4 tane alsam orjınalden iyidir diyip 1 adet aldım forumda bir arkadaşımız memnundu bnde memnunum gibi oturdu uydu iyi güzel suan daha deneme yapamadım ama 3300mAh tabi 3300 ama orjınalin 2500mAH gibi düşünün anca eşittir 35tlde bna mantıklı geldi usta kılıf persembe elımde ama bu hafta cok yogunum belkı pazar anca yorum yazabılırım iş ve okul hayatı bni bitirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackkein -- 6 Kasım 2013; 0:00:54 >
  • quote:

telefona kılıf ve ekran koruyucu takmaya bile kıyamıyorum iyimi

bnde kıyamadığımdan jiletin ve kılıf koleksiyonu oldu :D telfonun yarısı kadar abur cubura para yatırdım otg kalem slikonlar jiletinler kılıflar telefona uygun saat :D bi ara foruma fotolarını koyarım note3 gear varsa bizimde 10tlik saatimiz var hemde lg ile görsellikte bire bir uyumlu :D işlevsel olarak geliştirilmeli
  • quote:

İyi valla sevindim benide stres ettmişti yavas yavaş atlattım :D , bu arada bu gün şu olay iyice dikkatimi çekti kardeşim sizdede ekran aşırı hassas mı ben müzik dinlerken kulaklık degdiginde bile ekran tepkime alıyor bu gn yanlıslıkla kredi kartı geçirdim ekranın üstünden yine hareket etti :D bnm ekranmı cok hasssas hepsimi böyle anlam veremedm üflesem çalışsa şaşırmıycam artık. Birde bu gün ekran için kapasitif kalem aldım bi zararı olurmu sizce?

evt parmagını telefona yaklastır elinle tam temas ettiğini anlamıcak noktadayken telefon seni anlıyor basmatik dokunmatik derken g pro ekran dokunmatiği mükemmel olmuş bazı arklar bakıyor telefona diyorum vurma elini değdir hafiftenn algılar :D hatun telefonla aramdaki ilişkiyi kıskanıyor (allah nazardan saklasın) ekranını silmeye doyamıyorum :D
  • quote:

Birde bende usb saga sola 1 er mm oynuyor herkesde öylemi merak ettm ???

1mm sağ 1mm sol oynasa skntı şarj cihazı cıkar valla :D yok usta o kadar oynamıyor oynasada öyle çek bakım bi geliyor mu :) bnde başta korktum ama skntı değil o sarj bağlantısı kopmuyor otg konusunda korkanlar vardı 9tlık otg kablosu var takıyorum 16gb sandısk flash akıyor altında da sallanıp duruyor valla hiç veride kopmadı o sarj girişi skntı değil ilk alan tüm arkadaşlar korkacaktır ama telefonun hiç bi yerinde skntı yok lg o kadarda salak değil onu bi mantıkla yapmışlar ki zor girmesini göze almışlar en basitinden sallandığı halde kablo çıkmıyor ve veri kopmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackkein

quote:

orjınal 80-100 arası birşey ki telefoncular sakaryada yaşıyorum istanbul başarıdan getiricez bizim kar kdv fln 120tl olur dedi biri 130 dedi gitti gidiyordaki 35 tl olan pilden 4 tane alsam orjınalden iyidir diyip 1 adet aldım forumda bir arkadaşımız memnundu bnde memnunum gibi oturdu uydu iyi güzel suan daha deneme yapamadım ama 3300mAh tabi 3300 ama orjınalin 2500mAH gibi düşünün anca eşittir 35tlde bna mantıklı geldi

peki ya kılıf? tam oturdu mu? sitede e980 deniyor. türkiyedeki e986 modeli. sorun cıktı mı ? kaliteli mi? stantı düzgün mü? biliyorum cok soru soruyorum
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.