Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.043
Cevap
53
Favori
451.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 06DF006

quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

Telefonumla 4 dk lık bir video çektim Oynatırken sık sık donuyor neden acaba.

bende o sorun yok, fakat play'den bsplayer veya mxplayer uygulamalarından birini veya her ikisini deneyebilirsin.
    düşük rem ve işlemcide bile basarılı çalısan uygulamalar bunlar.

Hayret. Şimdi açtım takıntısız oynuyor. Bu takıntıyı dün yapmıştı. Geçici bir problem di galiba

arka planda çalısna bir uygulama telefonu kasıyordu belkide..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: proffesor

Arkadaşlar malumunuz pilimiz çok iyi fakat ben son bir kaç gündür pilin daha çabuk gittiğini farkettim. İnceleme yaptım ve şunu gördüm uygulamalardan EMAIL uygulaması yüzde 10 gibi bir pil tüketimine sahip ve bu bana çok fazla geldi.... Daha sonra email uygulaması kontrol ettiğimde güncelleme işlemini sürekli yapmaya çalıştığını gördüm..

Sizin fikriniz nedir fazla değil mi? Email saniyede 1 güncelleme yapıyor ve bu aşırı tüketime yol açıyor sanki takılmış gibi sürekli çalışıyor.. Hemen güncelleme senkronizasyon ayarlarından bu uygulamanın otomatik senkronizasyon yapmasını engelledim ve şimdi pil bayağı uzun süredir kullanımda ...

Bu nedenle şunu merak ediyorum arkadaşlar acaba sizin kullandığınız email uygulamaları da böyle sürekli senkronizasyon yapıyor mu, 15 dakikada bir ya da istediğimiz bir süre için check yapan email uygulama programı biliyor musunuz?

Teşekkürler...

bugune kadar kullandıgım email uygulamaları hep sorunlu veya şarj yiyen cinsten.
    dolphine tarayıcı ile normal şekilde login olarak maillerimi kontrol ediyorum ben.

ayrıca, dediğiniz gibi pil çok iyi performansa sahip.
    Kısa zaman önce bende pil sorunu yaşadığımda fabrika ayarları çekip gene kullandıgım uygulamaları tek tek yukledim.
    Şuan 2 günü çıkarıyor telefon. Bu benim için yeterli

ki, cyonagenmod rom kullanmış olsam sanırım 3-4 gunu kadar görebilir.

orjinal rom gayet basarılı root-rom hiç girmiyorum şimdilik

E posta diye bir uygulama vardı onu kaldırdım. Sürekli güncelliyordu saniyede bir. Senkronizasyonları kapatmıştım bugün tekrar senkronizasyonu açtım aklı başına gelmiş sürekli güncelleme yapmaktan vazgeçti...

• Bir de şöyle bir durum var insan mail programı olunca tırsıyor öyle her programı yükleyemiyor mail hesabım ele geçirilir diye ... Keyboard programlarına da dikkat edin yazdığınız her şeyi alıp başka bir yere gönderebilir.. Acaba google playden indirdiğimiz uygulamalarda böyle bir sıkıntı olmaz diyebilir miyiz? Keşke VERIFIED lı uygulama listeleri oluşsa ve güvenli işlem yapabilsek belki vardır ben bilmiyourum..
  • quote:

Arkadaşlar malumunuz pilimiz çok iyi fakat ben son bir kaç gündür pilin daha çabuk gittiğini farkettim. İnceleme yaptım ve şunu gördüm uygulamalardan EMAIL uygulaması yüzde 10 gibi bir pil tüketimine sahip ve bu bana çok fazla geldi.... Daha sonra email uygulaması kontrol ettiğimde güncelleme işlemini sürekli yapmaya çalıştığını gördüm..

Sizin fikriniz nedir fazla değil mi? Email saniyede 1 güncelleme yapıyor ve bu aşırı tüketime yol açıyor sanki takılmış gibi sürekli çalışıyor.. Hemen güncelleme senkronizasyon ayarlarından bu uygulamanın otomatik senkronizasyon yapmasını engelledim ve şimdi pil bayağı uzun süredir kullanımda ...

Bu nedenle şunu merak ediyorum arkadaşlar acaba sizin kullandığınız email uygulamaları da böyle sürekli senkronizasyon yapıyor mu, 15 dakikada bir ya da istediğimiz bir süre için check yapan email uygulama programı biliyor musunuz?

Teşekkürler...

Kimse yazmamış hayret.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiam.snapdragon.app

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar hanım için büyük ekran telefon düşünüyorum ve ciddi ciddi g pro düşünüyorum.

en başta note 2 düşünüyordum ama o berbat ekran çözünürlük seviyesi ve ppi düşüklüğü beni tamamen soğuttu.

sonra g2 ye döndüm ama çok yeni olması, çok hızlı bir işlemci gereğinin olmaması dolayısı ile vazgeçtim.

samsung s4 de baktım ama g pro daha cazip geldi ekranının da büyük olmasından ötürü.

evet arkadaşlar beklentilerime gelince

1 - ekranı kesinlikle kaliteli olmalı. gündüz bile rahatlıkla kullanıma müsait olmalı. samsunglarda bu konuda sıkıntı olduğunu gördüm.

2 - kamerası vasat olmamalı. ne biliyim en azından iphone 5 kadar (çok da iyi sayılmaz iphone 5 ama ne diye bununla kıyaslıyorsam artık) iyi olmalı.

3 - donma, çökme olmamalı (bu konuda herhalde g pro oturmuştur artık)

4 - tarayıcı hızı iyi olmalı

5 - ses seviyesi yeterli ve en az ortalama kalitede olmalı.

Ne diyorsunuz bu telefon g pro mudur?

Ve ricam yazdığım telefonları en azından birazda olsa kullanan ya da özelliklerine hakim olan arkadaşların fikirlerini belirtmesi.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

arkadaşlar hanım için büyük ekran telefon düşünüyorum ve ciddi ciddi g pro düşünüyorum.

en başta note 2 düşünüyordum ama o berbat ekran çözünürlük seviyesi ve ppi düşüklüğü beni tamamen soğuttu.

sonra g2 ye döndüm ama çok yeni olması, çok hızlı bir işlemci gereğinin olmaması dolayısı ile vazgeçtim.

samsung s4 de baktım ama g pro daha cazip geldi ekranının da büyük olmasından ötürü.

evet arkadaşlar beklentilerime gelince

1 - ekranı kesinlikle kaliteli olmalı. gündüz bile rahatlıkla kullanıma müsait olmalı. samsunglarda bu konuda sıkıntı olduğunu gördüm.

2 - kamerası vasat olmamalı. ne biliyim en azından iphone 5 kadar (çok da iyi sayılmaz iphone 5 ama ne diye bununla kıyaslıyorsam artık) iyi olmalı.

3 - donma, çökme olmamalı (bu konuda herhalde g pro oturmuştur artık)

4 - tarayıcı hızı iyi olmalı

5 - ses seviyesi yeterli ve en az ortalama kalitede olmalı.

Ne diyorsunuz bu telefon g pro mudur?

Ve ricam yazdığım telefonları en azından birazda olsa kullanan ya da özelliklerine hakim olan arkadaşların fikirlerini belirtmesi.

Teşekkürler.

sen g pro yu tarif ettmissin rahat ol.alali 2ay oldu bir kez cokmedi.ekrani tartisilmaz.tarayicisi iyi ..kulaklik kimisine gore iyi kimine gore normal kamera asla uzmez pilde iyi al kurtul fazla sorunsuz hatta ;))

• bir suredir.forumdan.uzagim o sure zarfinda bikac rom denedim bunlar cyanogen , vanir, ve carbon du..carbon haric vanir ve cyanogen neredeyse hergun.upgrade pack aliyor . en stabili carbon. pil performansi olarak iyiden.kotuye cyanogen >vanir >carbon .. en kotu kullanimda bile pil 8 saat dayaniyor..acikcasi orjinal en iyisi ama yaklasik 15 gun bunlari kullandim bi rahatszlik olmadi..en sevdigim ozellikleride efektler ve Halo eklentisiydi.bildirimleriniz ekranin kenarinda kendi.kendine saklanan kucuk bi cember icinde gorunuyor .denemek isteyenlere duyrulur sahsen carbon rom oneririm.herkese saygilar iyi aksamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: weatherman

quote:

Orijinalden alıntı: blackkein

quote:

Gittigidiyordaki o 3300mAh bataryadan sipariş verdim, gelsin test edip yazarım. Yarın gelmiş olabilir

Usta pil sonucunu bna kesin soyle insllh sknti yasamazsn patlamasn dkkt bn alcktim korktum

Şu an şarj oluyor, pil ilk şarjı tam bir alsın, bir gün kullanayım yazarım sonucu patlamazsa
    (patlarsa hep yandık )

Usta pil ne durumda isininca veya sarjda sknti yk demi ortalama nekdr gidiyo bnde siparis etcm yasiyosan cevap verir misin :D

• quote:

quote:

quote:

Telefonumla 4 dk lık bir video çektim Oynatırken sık sık donuyor neden acaba.

bende o sorun yok, fakat play'den bsplayer veya mxplayer uygulamalarından birini veya her ikisini deneyebilirsin.
    düşük rem ve işlemcide bile basarılı çalısan uygulamalar bunlar.

Hayret. Şimdi açtım takıntısız oynuyor. Bu takıntıyı dün yapmıştı. Geçici bir problem di galiba

Usta bu ekrana bknca dvm bkmaynca durduran ozllik var ya goz takibi onu kapa video ac arada sacmaliyo snra video kpa onu ac snra video ac sorun yk ck karsk oldu ama sebep o

• Arkadaslar arkasinda cv kodu olan bankamatik kartinda yeterli para varsa gittigidiyordan alisveris yapilir mi ? Anlicgnz kredi karti dgl

• quote:

Arkadaslar arkasinda cv kodu olan bankamatik kartinda yeterli para varsa gittigidiyordan alisveris yapilir mi ? Anlicgnz kredi karti dgl

Internet alisverisi aciksa yapilir diye biliyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gittigidiyordaki o 3300mAh bataryadan sipariş verdim, gelsin test edip yazarım. Yarın gelmiş olabilir

Usta pil sonucunu bna kesin soyle insllh sknti yasamazsn patlamasn dkkt bn alcktim korktum

Şu an şarj oluyor, pil ilk şarjı tam bir alsın, bir gün kullanayım yazarım sonucu patlamazsa
    (patlarsa hep yandık )

Usta pil ne durumda isininca veya sarjda sknti yk demi ortalama nekdr gidiyo bnde siparis etcm yasiyosan cevap verir misin :D

Orjinal pil ile karşılaştırma yapabildim ekran görüntüsü yapıştırdığım gün içinde yine, durum şu
    Pil ekstra ısınmıyor, orjinal gibi diyebilirim
    Ekran süresi olarak 3 saat 50 dakika aldım (15 dakika oyun, 45–40 dakika youtube, wi–fi hep açık)

Ben orjinal pille 4 saat 40 dakika ile 5 saat 15 dakika arasında ekran süresi görüyorum genelde. Dolayısıyla 37 TL ye gelen bu pil şimdilik iyi gibi. Başarılı buldum.
    Bu arada parlaklığı %35den yukarı çıkarınca, orjinal pile göre epey fark ediyor mesela %60 ile kullansam 2.5 saat gibi bir süre alınır gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weatherman -- 4 Kasım 2013; 6:45:38 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar şu anda htc one kullanıyorum bundan önce lg g2 kullandım hatır gönül işine telefon degistirecem yine lg g pro s600 islemcilimi bir ara s4 pro olduğu dedikoduları vardı birde oyun oynarken takılma varmı sizde şimdiden cevaplariniz için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

quote:

Arkadaslar arkasinda cv kodu olan bankamatik kartinda yeterli para varsa gittigidiyordan alisveris yapilir mi ? Anlicgnz kredi karti dgl

Internet alisverisi aciksa yapilir diye biliyorum.

evt yapılıyor ama öncelikle hata verdi daha sonra 3d günvenlik haltı var ya onu yaptığınızda telefona şifre geldiğinde yapılabiliyormuş.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

(patlarsa hep yandık )

Orjinal pil ile karşılaştırma yapabildim ekran görüntüsü yapıştırdığım gün içinde yine, durum şu
    Pil ekstra ısınmıyor, orjinal gibi diyebilirim
    Ekran süresi olarak 3 saat 50 dakika aldım (15 dakika oyun, 45–40 dakika youtube, wi–fi hep açık)

Ben orjinal pille 4 saat 40 dakika ile 5 saat 15 dakika arasında ekran süresi görüyorum genelde. Dolayısıyla 37 TL ye gelen bu pil şimdilik iyi gibi. Başarılı buldum.
    Bu arada parlaklığı %35den yukarı çıkarınca, orjinal pile göre epey fark ediyor mesela %60 ile kullansam 2.5 saat gibi bir süre alınır gibi

çok teşekkür ederim usta bnde sipariş ettim bu arada yaşadığına sevindim senide deneme yaptık :D ilk sen aldın yapcak bişi yok

şu kılıfları kullanan var mı yada ne derseniz genelde ya kenarları kırılıyor yada ekranı koruyan kısmın kenarlarındaki yer soyuluyor.Bunlar nasıl sizce

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-optimus-g-pro-orijinal-quick-cover-kilif-94676209 iyi güzel pahalı ama sanki arkası korumasız gib düşse dağılcak :D

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-optimus-g-pro-kilif-flip-siyah-tam-koruma-95957707 bu hoşuma gtti fiyatıda fena değil

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/nillkin-lg-optimus-g-pro-flip-cover-kilif-film-94863225 şuda çok güzel ya iyi çıkmazsa diye korkum var güzel gibi gözüküyor ama birazda tuzlu

Bu arada arkadaşlar snapdragon guru programı pil tasarufu olarak iş görür mü çok aşırı övülmüş wifi ayarını kapalı kullanmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackkein -- 4 Kasım 2013; 11:01:10 >

• quote:

3de güvenlik servisine kayıt olduğunuzda yine alışveriş sitesi izin veriyorsa banka kartı ile işlem yapılıyor. İstediğiniz operatöre kontür yükleyebiliyor fatura yatırabiliyorsunuz.
  • blacksss kullanıcısına yanıt
    işlemcinin ismi önemsiz. Şuanlık ekranda uygulamlarda oyunlarda sıkıntı görülmüyor. Test programları işlemci kodlarını ayırt edemiyor o yüzden bazılarında s4 bazılarında s600 yazıyor.

İşi bilmeyen lg mh da kafasına göre sallıyor.

Kullanıcıların performans yönünden sıkıntısı yok işlemcinin adına takılmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 4 Kasım 2013; 12:33:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiboldon

quote:

Teşekkürler...

Kimse yazmamış hayret.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiam.snapdragon.app

Teşekkür ederim...

• Ayarlardaki akıllı video seçeneği aktif haldeyken ekrana bakmadığınızda video durmakta, tekrar bakınca oynatmaya devam etmekte olduğundan siz onu takılma olarak algılamış olabilirsiniz. Yoksa takılma falan olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç kafama takmamakla birlikte, şu bilgiye inanıyorum.

Qualcomm APQ8064T Snapdragon 600
    Quad-core 1.7 GHz Krait 300

http://www.gsmarena.com/lg_optimus_g_pro_e985-5254.php
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.