Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.043
Cevap
53
Favori
451.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ycp322

quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

arkadaşlar optimus g'nin fiyatı son 1-2 haftadır sürekli kliksa'da (teknosanın sitesi) 1199 tl civarına satılıyor üstüne 100 tl civarı world puanla

bu telefonda muhtemelen turkcell ile aynı fiyata teknosa kliksa da satılabilir üstüne kredi kartı puanları avantajix filan derken çok uyguna geliyor bence lg kalite olarak samsung'a göre çok üstün ki son dönemde android ile birlikte lg kendini göstermeye başladı.

Kliksa'da Optimus Pro yok. Siz muhtemelen Optimus G ile karıştırdınız ben göremedim. Optimus G Pro'nun kodu E986, Optimus G'nin kodu E975.

yok ben zaten optimus g'den bahsediyorum önceki mesajlarda optimus g 1500 tl g pro daha yüksek olur diye yazmışlar o yüzden yazdım.

• quote:

arkadaşlar optimus g'nin fiyatı son 1-2 haftadır sürekli kliksa'da (teknosanın sitesi) 1199 tl civarına satılıyor üstüne 100 tl civarı world puanla

bu telefonda muhtemelen turkcell ile aynı fiyata teknosa kliksa da satılabilir üstüne kredi kartı puanları avantajix filan derken çok uyguna geliyor bence lg kalite olarak samsung'a göre çok üstün ki son dönemde android ile birlikte lg kendini göstermeye başladı.

Bahsettiğin sitede son 1-2 haftadır hiç o fiyata satılmadı, bi ara 1399 du, şuan da 1499. 1199 dan satılacak duyurusu yapmışlardı sahur fırsatı adı altında ama hiç o fiyata düşmedi, hatta sıcak fırsatlar bölümünde konusu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetcumen

quote:

Bahsettiğin sitede son 1-2 haftadır hiç o fiyata satılmadı, bi ara 1399 du, şuan da 1499. 1199 dan satılacak duyurusu yapmışlardı sahur fırsatı adı altında ama hiç o fiyata düşmedi, hatta sıcak fırsatlar bölümünde konusu var.

kliksa kendi sitesinde de daha önce 1199 tl'ye sattı ona yetişememiştik n11 üzerinden kliksa satış yapıyordu n11'den bir akrabamıza aldık sahur faciasını biliyorum onda bende 1 tane almayı düşünüyordum fiyatı düşürmediler.

şuan n11'de kliksa optimus g modelini 1299 tl'ye satıyor 22 tl pepsi internet bankacılığı indirimi ile 1277 tl'ye geliyor üstüne 111 tl maxipuan ile 1166 tl oluyor 5 tl'de avantajix var. maximum kartı olmayanlar kredi kartı yardımlaşma bölümünde puanı düşüp yardımcı olanlar oluyor ben daha önce bu şekilde çok ürün aldım.

• Arkadaşlar lg optimus g ve g pro arasında kaldım acaba hangisini tercih etmeliyim :S lg optimus g n11 de bana 1166 tl ye geliyor diğer tarafta g pro 1632 ancak yanındaki hediyeler göz doldurucu..Şu an xperia neo kullanıyorum bu telefondan sonra g pro nun boyutuna alışabilir miyim yoksa çok büyük mü gelir ? büyük ekranlı telefon kullananlar özellikle yorum yaparsa memnun olurum yani kullanıcı deneyimi ne şekilde oluyor :D
  • merhaba aqrkadaşlar;
    bu cihazın multimedya özelliği ve donaım olarak optimus g den ne artısı var?
    ekranın daha büyük olması ve fiyatının iyi olması beni cezbediyor.
  • 1 ay sonra almayı planlıyorum bakalım alan arkadaşlara simdiden hayırlı olsun .. g pro hem ucuza geldi hemde dandik samsunglardan kaliteli hızlı bir telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

merhaba aqrkadaşlar;
    bu cihazın multimedya özelliği ve donaım olarak optimus g den ne artısı var?
    ekranın daha büyük olması ve fiyatının iyi olması beni cezbediyor.

Optimus G Pro'da daha üst kalite bir ekran kullanılıyor. 3140 mAmperlik pili Optimus G'nin pil performansından daha üstün. İşlemcisi daha iyi. Ayrıca kablosuz şarj özelliği var. Kamerada dual kayit özelliği var. Ana ekran tuşunda bildirim ışığı var. İlk etapta aklıma gelen farklar bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranla ilgili hic biryerde bisey yazmiyor.gorilla glss 2 degilmi peki.
    Yaa bu arada turkcelldeki fiyat aklimi basimdan aldi.ozellikle hediyeleri ile bu fiyat olmasi cok iyi.teknosa vb yerlerde bu fiyatin altina inecegini sanmiyorum.hediye vereceklerini de sanmiyorum.bu fiyata bulmusken alsak mi.sonra daha dusuk fiyata satarlar diye korkmuyor degilim.

• Arkadaşlar bu cihazın beyazımı güzel duruyor siyahı mı karar veremedim bununla ilgili video veya resim varmıdır ......tavsiyeniz nedir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: VAİOMAN

Arkadaşlar bu cihazın beyazımı güzel duruyor siyahı mı karar veremedim bununla ilgili video veya resim varmıdır ......tavsiyeniz nedir...

Buyrun hocam,ben beyazını aldım ama siyahı da çok şık duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 20 Temmuz 2013; 13:21:29 >

• beyaz olanın ekranı ile çerçeve arasında çok boşluk var siyahda yok gibi duruyor bu dikkatimi çekti siz de fark ettinizmi.benim tercihim siyah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@NT -- 20 Temmuz 2013; 14:15:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@NT

beyaz olanın ekranı ile çerçeve arasında çok boşluk var siyahda yok gibi duruyor bu dikkatimi çekti siz de fark ettinizmi.benim tercihim siyah.

Size öyle gelmiş kasaların farklı olması gibi bir durum söz konusu olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amechania

quote:

Orijinalden alıntı: K@NT

beyaz olanın ekranı ile çerçeve arasında çok boşluk var siyahda yok gibi duruyor bu dikkatimi çekti siz de fark ettinizmi.benim tercihim siyah.

Size öyle gelmiş kasaların farklı olması gibi bir durum söz konusu olamaz.

olabilir siyah olduğu için belli olmuyor muhtemelen
  • arkadaşlar bende bu cihazı turkcellden almak istiyorum.ama turkcelli değilim.bir arkadaşımın hattı üzerinden alacağım.fatura onunadına mı kesilir.ödeme kısmındaa adresi ve fatura adresimizi ayırabiliyor muyuz.
  • quote:

arkadaşlar bende bu cihazı turkcellden almak istiyorum.ama turkcelli değilim.bir arkadaşımın hattı üzerinden alacağım.fatura onunadına mı kesilir.ödeme kısmındaa adresi ve fatura adresimizi ayırabiliyor muyuz.

evet ayarlamaları yapabiliyorsunuz fatura adresinide kimin üzerine kesileceğinide
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amechania

quote:

Arkadaşlar bu cihazın beyazımı güzel duruyor siyahı mı karar veremedim bununla ilgili video veya resim varmıdır ......tavsiyeniz nedir...

Buyrun hocam,ben beyazını aldım ama siyahı da çok şık duruyor

teşekkürler hocam siz beyaz aldığınıza memnunmusunuz ...

• beyaz LOPRO candır o zaman
  • quote:

Ben de beyaz aldım. Beyazı saha şık duruyor. Ben buradayım diyor.Birde siyah el izini çok belli ediyor. Elde biraz daha ince duruyor siyah, ama beyaz daha şık ve ekran daha hoş görünüyor. Konunun en başındaki inceleme videolarından beyazla yapılanı izleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractalboy -- 20 Temmuz 2013; 18:00:12 >
  • quote:

Ekranla ilgili hic biryerde bisey yazmiyor.gorilla glss 2 degilmi peki.
    Yaa bu arada turkcelldeki fiyat aklimi basimdan aldi.ozellikle hediyeleri ile bu fiyat olmasi cok iyi.teknosa vb yerlerde bu fiyatin altina inecegini sanmiyorum.hediye vereceklerini de sanmiyorum.bu fiyata bulmusken alsak mi.sonra daha dusuk fiyata satarlar diye korkmuyor degilim.

Ekran Gorilla Glass 2'den üretilmiş. Tam açılımı şöyle:

Display 5.5 in (140 mm) diagonal
    "True HD" IPS LCD 1080×1920 pixels, Corning Gorilla Glass 2

• Yüksek ihtimal bir sonraki telefonum bu olacak. Piyasada yaygınlaşsın, varsa kronik sorunları belli olduktan sonra ekran LG 'ye yakışır bir ekran ise kapatıcam bir tane ...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.