Şimdi Ara

LG Optimus G mi Lumia 925 mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
3
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu izin olayini siz cok yanlis anlamissiniz. izin istemek derken atiyorum whatsapp rehbere erisim istiyor dye hop kabul edince butun rehberin whatsappin ya da googlenin eline gecmiyor. bu izinler uygulamanin ozelliklerini kullanabilmesi icin ne gibi yetkiler almasi gerektigini acikliyor.dosya yukleyicisi indirip te sd kart icerigi silme diye izin isteyince hemen bagriyorlar viruslu bilmemne diye .d e abicim dosya silme kopyala yapistir yapmayinca dosya yoneticisini ne yapicaksin?
    ha madem cok korkuyorsunuz rootla uygulamalarin izinlerini ayarliyabiliyorsun.
    ben daha duymadim android telefon kullaniyor diye facebooku hacklenen banka hesaplari bosaltilan birini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jporta kullanıcısına yanıt
    evet o uygulamaların bazı izinleri istemesi normal ama bi oyun indireceksin rehbere erişim izni istiyor ne alaka ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isburk

yaklaşık 1.5 aydır 925 kullanmaktayım eksi bir yanı bence yok gibi.işletim sistemi basit alışmak zor olmaz gayet hızlı çalışıyor daha hiçbir şekilde tel elimdeyken kasmadı beğendim krar sana kalmış alınası bir telefon.

16gb mi 32 gb mi kullandığınız cihaz ? Fazla ısınma sorunu var mı telefonu incelerken hep sıcak ya :D En çok hoşunuza giden yanları nedir telefonun ?
  • ECQ E kullanıcısına yanıt
    rehbere erisim isteyen bir oyun gormedim ben varsada bilmedigin 10 kisinin indirdigi oyunu indirmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ECQ

quote:

Orijinalden alıntı: isburk

yaklaşık 1.5 aydır 925 kullanmaktayım eksi bir yanı bence yok gibi.işletim sistemi basit alışmak zor olmaz gayet hızlı çalışıyor daha hiçbir şekilde tel elimdeyken kasmadı beğendim krar sana kalmış alınası bir telefon.

16gb mi 32 gb mi kullandığınız cihaz ? Fazla ısınma sorunu var mı telefonu incelerken hep sıcak ya :D En çok hoşunuza giden yanları nedir telefonun ?

kardeşim ben vodafone dan 32 gb liğini edindim doğru cihaz ısınıyor fakat belli bir noktadan sonra o ısı sabit kalıyor hani yanıp gidecek gibi olmuyor telefon elinde.oyun oynarken çok batarya boşalttığım oldu ısı hep aynı kaldı.en çok hoşuma giden yanı ise tasarımı,ele oturuşu,kullanımı,kamerası,hızlı ve sorunsuz çalışması inan o kadar oyun oynuyom vs hiç en ufak şekilde kastığını görmedim telefonun kağıt üzerinde özelliker rakiplerinin gerisinde fakat herşey işlemci ve ram değil unutmamk lazım.işletim sisteminede büyük iş düşüyor ve bu telde bu işletim sistemi muhteşem hızlı.tek yanı mağaza abur cubur uygulama yok eksik olan uygulamalarada gerek duymazsız zaten oyun var ama androidler gibi ios gibi değil.zamanla bu da yok olacak tabiki yavaş yavaş mağaza doluyor.karar senin. 925 in kötü olduğu söylenemez.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.