Şimdi Ara

★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.376
Cevap
48
Favori
379.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serokar1

quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

Arkadaşlar güncelleme kesinlikle ama kesinlikle gelecek. O konuda içinizi ferah tutun.

Gelecek gelmesine de içerik nasıl olacak.Umarım KnockOn falan görebiliriz.Daha öncede 4X HD kullandım,o cihazda da QSlide beklemiştik ama gelmedi.En iyi şekilde gelir umarım

Önemli olan gelmesi, gerisi port edilir. :) 4X HD'ye QSlide gelmedi ama sonradan geliştiriciler neredeyse tüm Optimus G arayüzünü port ettiler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekno_gus

LG Optimus G 4.4.2 Kitkat
    No Knock On/off, no Knock Code,
    - Guest mode : No
    - Plug & pop : No
    - Answer me: No
    - Slide Aside: No
    - Splitwindow: No
    - ART : No

alternatif
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/59043949/lg/LG%20Optimus%20G%20442%20Kitkat%20-%20LGVietcom.mp4

★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Güncelleme bildiğin çöp hiç gelmese daha iyi.Tek umudum pil sorununa çözüm ve kamera iyileştirmesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Great.Wave kullanıcısına yanıt
    Benim dikkatimi ceken bir husus var imkansiz degil ama video da cihazin rootlu oldugu gorunuyor
    Ne ara root cikti yada test cihazini rootlu mu test ediyorlar ?
    Bir de bazi uygulamalarin calismasi icin ilerleyen zamanlarda 4.4 un artisi olabilir
    Birde 4.3 le gelen guvenlik ve perfornans opengl 3 destegi felan bunlarida almis olacagiz tek uzulecegimiz nokta knock on olur artik onuda kernel le felan cozecegiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi_Yeleli -- 18 Mayıs 2014; 17:57:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış alarm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spect3r -- 18 Mayıs 2014; 19:20:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

Benim dikkatimi ceken bir husus var imkansiz degil ama video da cihazin rootlu oldugu gorunuyor
    Ne ara root cikti yada test cihazini rootlu mu test ediyorlar ?
    Bir de bazi uygulamalarin calismasi icin ilerleyen zamanlarda 4.4 un artisi olabilir
    Birde 4.3 le gelen guvenlik ve perfornans opengl 3 destegi felan bunlarida almis olacagiz tek uzulecegimiz nokta knock on olur artik onuda kernel le felan cozecegiz

G2 root olay optimus g ye de gelecek benim anladığum kadarı ile versiyon bölüm 7 kere (sayı yanlış olabilir tam hatırlamıyorum) tıklayınca cihaz rootlanıyor sadece super user indirmek kalıyor geriye zaten video nun fake olmadığını buradan anlaşılıyor aslında

Not:video yu paylaşan korea li arkadaş bunun dev versiyonu olduğunu kock on ve diğer özellikler için resmi sürümü bekleme gerek yazmış bakalım göreceğiz.......

• Eger beklenen guncellemeyi vermesse birakin lg almayi onunden bile gecmem CUNKU BAZI UYGULAMALAR SURUM ESKIDIKCE KENDINI YENILEMIYOR HERSRNE TELEFON ALCAK HALIMIZ YOK........

• Arkadaşlar

Bugün kardeşim bir talihsizlik başladı. Bu telefonu kullanıyor kendisi. Cebinden bir çıkardı.. Hiç farkında değildiekranı üst köşeden ufacık çatlamış... Sadece ön tabaka sanki.. Ekran sağlam dokunmatik gitmiş gibi.. Dokunmatik çalışmıyor :(
    Ne önerirsiniz?
    İstanbul Anadolu yakasında en ucuz nasıl hallederiz?
    Yardımcı olursanız seviniriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Command.com -- 18 Mayıs 2014; 23:58:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Command.com

Arkadaşlar

Bugün kardeşim bir talihsizlik başladı. Bu telefonu kullanıyor kendisi. Cebinden bir çıkardı.. Hiç farkında değildiekranı üst köşeden ufacık çatlamış... Sadece ön tabaka sanki.. Ekran sağlam dokunmatik gitmiş gibi.. Dokunmatik çalışmıyor :(
    Ne önerirsiniz?

Sanırım bu telefonda dokunmatik panel ve ekran birbirine gömülü idi. Direk touch paneli değiştirmek mümkün olmayabilir, ekran parasını gözden çıkarmak lazım simdiddn

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce ki sürümlerde art mod ve knock on var mış video daki v30b bunlar özellikler kaldırılmış anladığım kadarıyla resmi romu bekleyeceğiz yapacak bişey yok

★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekno_gus -- 19 Mayıs 2014; 10:11:19 >
  • arkadaşlar telefon kendini download mode aldı nasıl oldu bu ? ve öylece duruyo
  • Gelecek güncelleme ile Knock On ve Knock Code gelmezse bile 4.1 versiyonlarında olduğu gibi orjinal rom üzerine G2 özellikleri ekler geliştiriciler, hiç olmadı onu kullanırız. Açıkçası bu özelliklerin geleceğini düşünüyorum, gelmezse de LG çok güzel bir telefonu ve kullanıcılarını kaybetmiş olur.
  • Arkadaşlar şimdi bu telefonu frama rootla rootlasam garantiye göndereceğim zaman rootu geri alsam sorun çıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

quote:

Orijinalden alıntı: Command.com

Arkadaşlar

Ne önerirsiniz?

Sanırım bu telefonda dokunmatik panel ve ekran birbirine gömülü idi. Direk touch paneli değiştirmek mümkün olmayabilir, ekran parasını gözden çıkarmak lazım simdiddn

benim bildiğim de yekpare ekran ve dokunmatik ama ebay da sadece dokunmatik satıyorlar büyük bir ihtimalle baya bir uğraşmak gerek samsunglar gibi kolay ayrılmaz ekran ile dokunmatik lg de, birde yan sanayi ürün bu nasıl randıman verir belli olmaz......

http://www.ebay.com/itm/Touch-Screen-Digitizer-For-LG-Optimus-G-LTE-LS970-E971-E973-E975-E976-E977-F180-/111240750752?pt=US_Cell_Phone_Replacement_Parts_Tools&hash=item19e67726a0
  • Batarya sorunu yaşayan arkadaşlar Qualcomm'un Snapdragonlu cihazlar için geliştirdiği Snapdragon BatteryGuru uygulamasını denediniz mi?Ben indirdim başladım kullanmaya bakalım nasıl sonuç alacağız?

• quote:

Batarya sorunu yaşayan arkadaşlar Qualcomm'un Snapdragonlu cihazlar için geliştirdiği Snapdragon BatteryGuru uygulamasını denediniz mi?Ben indirdim başladım kullanmaya bakalım nasıl sonuç alacağız?

Root istiyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: by_colakoglu

quote:

Batarya sorunu yaşayan arkadaşlar Qualcomm'un Snapdragonlu cihazlar için geliştirdiği Snapdragon BatteryGuru uygulamasını denediniz mi?Ben indirdim başladım kullanmaya bakalım nasıl sonuç alacağız?

Root istiyormu?

Hayır

• quote:

o uygulamayı kullanmıştım hiç bir faydasını göremedim. yoğun kullanımda faydası olmaz zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EsEsLee_

quote:

o uygulamayı kullanmıştım hiç bir faydasını göremedim. yoğun kullanımda faydası olmaz zaten

Bakalım bugün deniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tekno_gus

LG Optimus G 4.4.2 Kitkat
    No Knock On/off, no Knock Code,
    - Guest mode : No
    - Plug & pop : No
    - Answer me: No
    - Slide Aside: No
    - Splitwindow: No
    - ART : No

alternatif
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/59043949/lg/LG%20Optimus%20G%20442%20Kitkat%20-%20LGVietcom.mp4

★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Hocam birsey dikkatimi cekti resimlerde ki kernel numarasi ile su an ki kernel numarasi ayni
    Lg yeni kernel yazmadan mi kitkat verdi :)

• 
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.