Şimdi Ara

★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.376
Cevap
48
Favori
379.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tanertuna2687

quote:

Orijinalden alıntı: Sehzadebey538

Hayırlı olsun,arkadaşlar bende alacağım ama nereden alsam?şuan teknosada 1199 lira+100 tl hediye çeki daha uygun fiyata biryer varmıdır birazdaha beklesem düşermi

Fiyatının daha düşeceğini pek sanmam. şu anda kliksada beyazı stoklarda kalmış gözüküyor fiyatı 1149TL. Ben beyaz kullanıyorum gayet şık duruyor

http://www.kliksa.com/urun/lg-e975-optimus-g-beyaz-akilli-telefon/901906284

Komşumuz bir abla gördü çok beğendi benim cihazı bugün ona Beyaz olanı sipariş ettik. Salı elimizde olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaslar. Telefonda mobil veri sayaci var, acaba dakika sayaci gibi de bir ozelligi var mi? Bilen ve kullananlar var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

quote:

Orijinalden alıntı: Compassion

Merhaba arkadaşlar. Bende uzun zamandır araştırdığım optimus g'yi dün aldım. Şimdi öncelikle başlarda ne yapmamı, neler yüklememi tavsiye edersiniz kısaca yardımcı olursanız sevinirim.. Bir de bir iki soru sormak istiyorum.

- Müzik playerde arka planda galerideki kendi resmim çıkıyor Onu nasıl engelleyebilirim, bir türlü arka plandaki resmi kaldıramadım.(Albümlere gelince hepsinde kapak fotoğrafı olarak kendi resmim çkıyor)
    - Telefon şarj olurken üstte kırmızı led yanıyor, bu sadece şarjda mı oluyor?
    - Telefonu dün yeni açtığımda internet bağlantısı yediğini farkettim. Şimdilik sürekli Wifi'dan bağlanıyorum evde olduğum için. Ama Wifi olmayan ortamda yine direk turkcellden yiyecek mi, yiyecekse nasıl engelleyeceğim?
    -Quick translator başlangıçta mobil veri kullanıyor diyor. Şimdi onu çalıştırırsam Turkcell'den mi götürecek yine, wifi seçebilir miyim?

Müzik fotosunu kaldırmak için müziği açın ve müzik reminin üzerine parmağınızı basılı tutun.

Telefonunuzun üst açılır menüsünde wifi ve data seçeneği var. Wifi açık ve data kapalı yaparsanız, wifi yoksa telefon hiçbir yere bağlanmaz. Wifi açık data açık yaparsanız, wifi varsa sadece wifi kullanır, wifi yoksa ya da çekmiyorsa dataya geçer.

Kırmızı led sadece şarj sırasında olmakta.

Herhangi bir uygulama için wifi ya da data ayarı yapmak diye birşey yok. Anlattığım şekilde yaparsanız telefon otomatik seçim yapar.

Hayırlı olsun :)

Çok teşekkür ederim, sağolun..

Ek olarak şunu sormak istiyorum; Telefona 360 mobile security ve advanced mobile care kurdum. Öncelikle bunları tavsiye eder misiniz, işe yarıyor mu? Bunlar veya buna benzer uygulamalar olmazsa telefonda sıkıntı olur mu virüs falan girerse, olmalı mı yani? Bir de şu uygulamalarda çıkan reklamları root yapmadan engellemenin yolu var mı? Son olarak flash player var mı telefonda ben göremedim de. Flash içerikli siteleri hangi tarayıcıdan açmamı tavsite edersiniz, ya da genel olarak hangisini kullanmamı tavsiye edersiniz. Ben şu an opera kullanıyorum hoşuma gittiği için

• quote:

Orijinalden alıntı: mamutow

Merhaba arkadaslar. Telefonda mobil veri sayaci var, acaba dakika sayaci gibi de bir ozelligi var mi? Bilen ve kullananlar var mi?

Dodol adlı uygulamayı tavsiye ederim.
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Dört gözle bekliyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertaga

quote:

Orijinalden alıntı: mamutow

Merhaba arkadaslar. Telefonda mobil veri sayaci var, acaba dakika sayaci gibi de bir ozelligi var mi? Bilen ve kullananlar var mi?

Dodol adlı uygulamayı tavsiye ederim.

Tesekkur ederim simdi kurdum deneyecegim..

• Merhaba arkadaşlar,

Dün teknosadan 1189 liraya LG Optimus G telefonumu almış bulunmaktayım birazdan buraya resimleri koyarım klübünüze üye olmak istiyorum ilk akıllı ve android telefonum olduğu için ayarlar uygulamalar vs sizden çok yardım isteyeceğimi düşünüyorum telefonu daha doğru düzgün keşfedemedim ne hattı kestirdim nede yeni bi ekran filmi aldım. ama telefona gelirsek parasının hakkını ve 1000 1100 lira aralığında telefonun rakipsiz olduğunu söyleyebilirim. Xperia SP ile karşılaştırıp aldım ve LG kesinlikle açık ara önde kararımın çok doğru olduğunu düşünüyorum. Telefonu 600 lira indirimle aldım çıktığı fiyat yaklaşık 1700 1800 civarıydı. Alacak kişilere kesinlikle tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sehzadebey538

Hayırlı olsun,arkadaşlar bende alacağım ama nereden alsam?şuan teknosada 1199 lira+100 tl hediye çeki daha uygun fiyata biryer varmıdır birazdaha beklesem düşermi

Az daha bekle 500 tl ye duscekmis....

• Teknosada lg 4xhd 1100 tl optimus g 1200 tl bu nasilbi fiyat politikasidir pesss..

• quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar. Bende uzun zamandır araştırdığım optimus g'yi dün aldım. Şimdi öncelikle başlarda ne yapmamı, neler yüklememi tavsiye edersiniz kısaca yardımcı olursanız sevinirim.. Bir de bir iki soru sormak istiyorum.

- Müzik playerde arka planda galerideki kendi resmim çıkıyor Onu nasıl engelleyebilirim, bir türlü arka plandaki resmi kaldıramadım.(Albümlere gelince hepsinde kapak fotoğrafı olarak kendi resmim çkıyor)
    - Telefonu dün yeni açtığımda internet bağlantısı yediğini farkettim. Şimdilik sürekli Wifi'dan bağlanıyorum evde olduğum için. Ama Wifi olmayan ortamda yine direk turkcellden yiyecek mi, yiyecekse nasıl engelleyeceğim?
    -Quick translator başlangıçta mobil veri kullanıyor diyor. Şimdi onu çalıştırırsam Turkcell'den mi götürecek yine, wifi seçebilir miyim?

Müzik fotosunu kaldırmak için müziği açın ve müzik reminin üzerine parmağınızı basılı tutun.

Telefonunuzun üst açılır menüsünde wifi ve data seçeneği var. Wifi açık ve data kapalı yaparsanız, wifi yoksa telefon hiçbir yere bağlanmaz. Wifi açık data açık yaparsanız, wifi varsa sadece wifi kullanır, wifi yoksa ya da çekmiyorsa dataya geçer.

Herhangi bir uygulama için wifi ya da data ayarı yapmak diye birşey yok. Anlattığım şekilde yaparsanız telefon otomatik seçim yapar.

Ek olarak şunu sormak istiyorum; Telefona 360 mobile security ve advanced mobile care kurdum. Öncelikle bunları tavsiye eder misiniz, işe yarıyor mu? Bunlar veya buna benzer uygulamalar olmazsa telefonda sıkıntı olur mu virüs falan girerse, olmalı mı yani? Bir de şu uygulamalarda çıkan reklamları root yapmadan engellemenin yolu var mı? Son olarak flash player var mı telefonda ben göremedim de. Flash içerikli siteleri hangi tarayıcıdan açmamı tavsite edersiniz, ya da genel olarak hangisini kullanmamı tavsiye edersiniz. Ben şu an opera kullanıyorum hoşuma gittiği için

Root yapmadiysaniz antivirus cok anlamsiz. Sadece supheli durumlarda norton ve norton halt indirip taratip geri silin derim.

Flash player i netten bulup kuracaksiniz. Adobe destegini cekti androidden. Yukleyince de telin kendi browser i flash icerigi rahatca acar.

Ben size chrome onerecegim. Chrome seceneklerinden bandwidth ayarina girip sıkıstirmayi da aktif ederseniz 30% civarinda data tasarrufu yapar. Bir de yandex tarayici hosuma gitti. Firefox kullaniyordum onceden ama bir sure sonra agirlasti.

• Bu arada arkadaslar call of mini infinity oneririm, guzel oyun :D

• quote:

Bu arada arkadaslar call of mini infinity oneririm, guzel oyun :D

İnternet istemesi kötü :-(

• quote:

Orijinalden alıntı: tanertuna2687

quote:

Bu arada arkadaslar call of mini infinity oneririm, guzel oyun :D

İnternet istemesi kötü :-(

wifi olmazsa kasıyor zaten. evde anca oynanır
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Root yapmadiysaniz antivirus cok anlamsiz. Sadece supheli durumlarda norton ve norton halt indirip taratip geri silin derim.

Flash player i netten bulup kuracaksiniz. Adobe destegini cekti androidden. Yukleyince de telin kendi browser i flash icerigi rahatca acar.

Ben size chrome onerecegim. Chrome seceneklerinden bandwidth ayarina girip sıkıstirmayi da aktif ederseniz 30% civarinda data tasarrufu yapar. Bir de yandex tarayici hosuma gitti. Firefox kullaniyordum onceden ama bir sure sonra agirlasti.

Peki hocam tekrar cok sagolun.

• Birşey sorucam telefonu salladığımda(yandan değil,ileri geri şekilde) bi takırtı geliyor içerden sizdede varmı böyle birşey telefon düşmedi hiç ama böyle birşey acaba bende mi kaynaklı yoksa herkeste mi var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zBrave

Birşey sorucam telefonu salladığımda(yandan değil,ileri geri şekilde) bi takırtı geliyor içerden sizdede varmı böyle birşey telefon düşmedi hiç ama böyle birşey acaba bende mi kaynaklı yoksa herkeste mi var ?

Kamera lensinden geliyor, gayet doğal bir şey. Otofokusu olan birçok telefonda olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

quote:

Birşey sorucam telefonu salladığımda(yandan değil,ileri geri şekilde) bi takırtı geliyor içerden sizdede varmı böyle birşey telefon düşmedi hiç ama böyle birşey acaba bende mi kaynaklı yoksa herkeste mi var ?

Kamera lensinden geliyor, gayet doğal bir şey. Otofokusu olan birçok telefonda olur.

Peki hocam sağolun :)
  • Bu güncellemelere bakıyorum.İyi güzel 4.4 gelicek tamamda TR ye ne zmn gelicek bunlar daha 4.1 deyiz .2 .3 gelmeden direk kitkat mı olucak ? Bir resmi bilgi var mı ortada ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zBrave -- 21 Ocak 2014; 0:34:10 >
  • 4.4 geleceği kesin mi?
  • quote:

Bu güncellemelere bakıyorum.İyi güzel 4.4 gelicek tamamda TR ye ne zmn gelicek bunlar daha 4.1 deyiz .2 .3 gelmeden direk kitkat mı olucak ? Bir resmi bilgi var mı ortada ?

Firmalar Son güncellemeyi vermeyi tercih eder. Gio kullanırken 2.3.3 den direk 2.3.6 geçiş yapmışlardı. 4.1 eğer güncelleme gelirse 4.4 gelir önceden 4.3 ile ilgili duyuru yapılsaydı durum değiştirdi ama ortada hala resmi kanallardan yapılmış bir duyuru yok. Onun için sağda solda okuduklarınıza çok fazla itibar etmeyin.

• 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.