Şimdi Ara

★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.376
Cevap
48
Favori
379.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

1000 1100 civarı bir bütçem var s4 mini ile nexus 4 arasında kaldım ama lg optimus g yi önerdiler sizce nasıl telefon s4 miniden iyimidir ve optimus g nin muadili olan telefonlar nelerdir bu ay sonuna kadar telefon almam gerekiyor teşekkürler

Biraz kas g2 al derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uykusuz27 U kullanıcısına yanıt
    Malesef bütçeyi kasamiyorum. ilk kez lg ve androidli bi telefonum olcak lg bu konuda nasldir telefonlari hangi kalitededir ne zamandir telefon piyasasında bilgılendirirseniz sevınirim =)

• quote:

Malesef bütçeyi kasamiyorum. ilk kez lg ve androidli bi telefonum olcak lg bu konuda nasldir telefonlari hangi kalitededir ne zamandir telefon piyasasında bilgılendirirseniz sevınirim =)

LG'nin ne zamandır piyasada olduğunu açıkçası bilmiyorum, ancak çok da yeni değiller. Bunun dışında da cihaz oldukça kaliteli bir donanıma(kasa kalitesi de dahil) ve oldukça stabil bir yazılıma sahip. LG'nin piyasadaki tek kötü şanı yazılım güncellemeleri.
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Profilimi görebiliyorsaniz samsung bölümüne konu açmıştım orda önceligim ve telefondan beklentilerimi yazmiştim ilgilenirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mamutow

Beyler bumper kilif turkiyede satis yapan bir site vs var mi? Arastirdim ancak bulamadim. Aldigim kiliflar guzeller ancak kullanissizlar. Ve sunu soylemem gerekiyo gercekten kilifsiz kullanmak cok hos, insanin hosuna gidiyor. Ama tabi risk yaratiyor olmasi korkutuyor. Denemedigim bir bumper kilif kaldi onu da denemek istiyorum.

Katiliyorum bende onca kilif kullandım sarmadi hic bi bumper kaaldı ama oda 50 lira cok bence alir denersen yorumlarını beklerim.. turkiyede satus yapan yer bwnde bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: y.e.c.

quote:

Beyler bumper kilif turkiyede satis yapan bir site vs var mi? Arastirdim ancak bulamadim. Aldigim kiliflar guzeller ancak kullanissizlar. Ve sunu soylemem gerekiyo gercekten kilifsiz kullanmak cok hos, insanin hosuna gidiyor. Ama tabi risk yaratiyor olmasi korkutuyor. Denemedigim bir bumper kilif kaldi onu da denemek istiyorum.

Katiliyorum bende onca kilif kullandım sarmadi hic bi bumper kaaldı ama oda 50 lira cok bence alir denersen yorumlarını beklerim.. turkiyede satus yapan yer bwnde bilmiyorum.

Bakalim, eger bulur da alirsam goruslerimi paylasirim. Halen kilifsiz kullanmaya devam. Umarim bi aksilik yasamam

• quote:

Orijinalden alıntı: Brucedeluxe

Şu an bataryanın belli bir seviyeye kadar dolmama sorunu yok ama ben yine de dediğinizi deneyim.

@setcom
    Yavaş şarj sorunu her zaman olmuyor ben de sorunu tam olarak anlayamadım. Şarjı tamamen bitirip 35KsK nın dediği şekilde tekrar şarj edicem bakalım belki düzelir.

Çözüm yöntemini söyleyen bendim ama şu sıralar ben de 5-6 saati geçen şarj olma sıkıntısını yaşıyorum. 5.0V çıkışlı başka şarj aletleriyle şarj etmeyi deneyebilirsiniz. Bi ara bu sorun için servise gidicem, gelişmeleri buradan bildiririm.

( Bu arada yeniden DH forumda olmak güzel:) )

@35.5KsK35.5
  • arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. bilgisayardan pc suit yardımıyla yedekleme yaptım ve telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm.yedeği geri yükleme çalışltığımda yedeği görmüyo ama backup dosyası içerisinde yedek dosyası gözüküyor. verilerimi nasıl geri yükleyebilirim.

edit:nası geri yükleyeceğimi buldum teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EsEsLee_ -- 15 Ocak 2014; 12:58:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanertuna2687

arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. bilgisayardan pc suit yardımıyla yedekleme yaptım ve telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm.yedeği geri yükleme çalışltığımda yedeği görmüyo ama backup dosyası içerisinde yedek dosyası gözüküyor. verilerimi nasıl geri yükleyebilirim.

edit:nası geri yükleyeceğimi buldum teşekkürler

Yazsaydin baskalarida ogrenirdi :)

• Lg marka tv var tag on ile bağlantı kuramıyorum aynı ağa bağlıyorum 2 cihazıda sonra nfc açıp tag ona yaklaştırıyorum hiç bir tepki yok sizce neden olmuyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zBrave

Lg marka tv var tag on ile bağlantı kuramıyorum aynı ağa bağlıyorum 2 cihazıda sonra nfc açıp tag ona yaklaştırıyorum hiç bir tepki yok sizce neden olmuyor ?

Bu islemi ne icin yapmaya calisiyorsunuz? Bende lg smart tv kullaniyorum bi sikinti olmadan baglanti gerceklestirebiliyorum. Miracast share vs..

• quote:

quote:

Lg marka tv var tag on ile bağlantı kuramıyorum aynı ağa bağlıyorum 2 cihazıda sonra nfc açıp tag ona yaklaştırıyorum hiç bir tepki yok sizce neden olmuyor ?

Bu islemi ne icin yapmaya calisiyorsunuz? Bende lg smart tv kullaniyorum bi sikinti olmadan baglanti gerceklestirebiliyorum. Miracast share vs..

miracast ile bağladım smartshare denemedim ancak lg nin tag on diye bi app i var baktım telefondada nfc va deniyeyim dedim ama yapamadım.Tag onda 2 cihaz arasında aktarma olayını yapıyosun diye biliyorum
  • quote:

quote:

quote:

miracast ile bağladım smartshare denemedim ancak lg nin tag on diye bi app i var baktım telefondada nfc va deniyeyim dedim ama yapamadım.Tag onda 2 cihaz arasında aktarma olayını yapıyosun diye biliyorum

NFC'nin iki farklı modu var, birisi k.kartı özelliği ve NFC kartlarını okumak için, diğeri ise dosya alışverişi gibi konularda cihazları eşitlemek için. Buna dikkat ettin mi?

• 2 sinide deniyorum 2sindede tepki vermiyor bizim nfc hangisinde alması gerekiyor normalde tek basınca nfc mavi oluyor bildirim çubuğunda bir daha basınca simge değişiyor 2 telefon resmi geliyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zBrave -- 15 Ocak 2014; 22:02:43 >
  • quote:

Profilimi görebiliyorsaniz samsung bölümüne konu açmıştım orda önceligim ve telefondan beklentilerimi yazmiştim ilgilenirseniz sevinirim.

Maalesef profilinizi göremiyorum.

• Nexus 4 alacaktım teknosada 950 liraya yannda kulaklık hediyesi vardı.Sonradan baktım 1199 lira olmuş.Optimus g ye karar verdim.Öncelikli bi cihazın herhangi bir kronik sorunu varmı?Şarj benim için önemli fazla oyun oynamam ama parlak ekran ve internete gireceğim.1 günü ćıkarıyormu.Birgün gitsin yeter sırf arayüzü çok hoşuma gittihği icin alıyorum.Sorunları varsa bıraz bahsedermisiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murphy adam

quote:

Şu an bataryanın belli bir seviyeye kadar dolmama sorunu yok ama ben yine de dediğinizi deneyim.

@setcom
    Yavaş şarj sorunu her zaman olmuyor ben de sorunu tam olarak anlayamadım. Şarjı tamamen bitirip 35KsK nın dediği şekilde tekrar şarj edicem bakalım belki düzelir.

Çözüm yöntemini söyleyen bendim ama şu sıralar ben de 5-6 saati geçen şarj olma sıkıntısını yaşıyorum. 5.0V çıkışlı başka şarj aletleriyle şarj etmeyi deneyebilirsiniz. Bi ara bu sorun için servise gidicem, gelişmeleri buradan bildiririm.

@35.5KsK35.5

benim de birkaç gün sorunsuz şarj oluyor ama sonra bi gün sorun oluyor.. şu an şarjda mesela 3 saattir, %48 i gördüm sonra yine yavaş mı şarj oluyor diye birkaç dakika sonra baktığımda %47 ye düşmüştü.. restart edince de %41e düştü doğal olarak.. bakalım bu sefer kaç saatte dolacak.. servisten alacağınız cevabı merakla bekleyenlerdenim..

• quote:

quote:

quote:

Dosya olarak resim muzik ve film aktarmasini smart share ozelligi varsa televizyonunuzda cok basit ve hizli oluyor, o sekilde denemenizi oneririm.

• quote:

2 sinide deniyorum 2sindede tepki vermiyor bizim nfc hangisinde alması gerekiyor normalde tek basınca nfc mavi oluyor bildirim çubuğunda bir daha basınca simge değişiyor 2 telefon resmi geliyor ?

İki tane olan eşitleme için kullanılan mod(android beam özelliği de kullanılabilir). Diğeri ise ödeme ve okuma işlemleri için kullanılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayigit

quote:

Orijinalden alıntı: murphy adam

quote:

@setcom

@35.5KsK35.5

benim de birkaç gün sorunsuz şarj oluyor ama sonra bi gün sorun oluyor.. şu an şarjda mesela 3 saattir, %48 i gördüm sonra yine yavaş mı şarj oluyor diye birkaç dakika sonra baktığımda %47 ye düşmüştü.. restart edince de %41e düştü doğal olarak.. bakalım bu sefer kaç saatte dolacak.. servisten alacağınız cevabı merakla bekleyenlerdenim..

Ben de dün farklı bi şarj aletiyle şarj ettim, bizimkinden daha yavaş şarj etmesi gereken (bizimkisi saatte 1200mA şarj ediyor, denediğim cihaz 700mA) bi aletle, sonuç 3saatte şarj etti(yani olması gereken sürede). Sorun bizim şarj aletinde olabilir. Bi ara servise gidip sorucam sebebini.

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.