Şimdi Ara

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.238
Cevap
6
Favori
357.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: __Toprak__

quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

Arkadaşlar herkeze iyi geceler

Bugün babam doğum günümde bu telefonu hediye etti aslında istiyordum ve çok iyi oldu

Dikkatimi bir şey çekti kutunun içinden cd çıkmadı ben telefonu nasıl tanıtçam bilgisayara yani bunun için gereken program nedir nerden indirebilirim ?

hayırlı olsun gerek yok hocam cd'ye, tak çalıştır olayı var bunda, usb ile bağlayınca direkt yüküyor yazılımı sanırım ama emin olmak için siz gene de lg sitesinden bir araştırın lg pc suite gibi bir program olabilir, ama ben kurmadım pc tanıyıp yükledi direkt sürücüleri

hcam telefonu bilgisayara bağlayınca Usb depolama birimi olarak tanıyor yani telefonun içine falan girebiliyorum ama böle samsungtaki gibi bir pc suit programı falan yok ben şimdi oyun uygulama falan inidrdim bunları nasıl yükleyebilirim ?

herhangi bir klasör içine falanmı atıcam bunları ?

Evet, herhangi bir klasore atip telefondaki polaris office uygulamasiyla bulup kurabilirsiniz :)

teşekkürler hocam oldu ordan yükledim

bu arada arkadaşlar bu telefon için şöyle güzel kaliteli oyun ve uygulamalar bulabileceğim bir yer biliyormusunuz ?

bana burdan yada pm ile belirtirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

• arkadaşlar telefonum için igo navigasyon programı indirdim ama uygun content dosyasını bulamıyorum. tüm siteler üyelik istiyor. kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi? veya bildiğiniz kullandığınız güzel sesli navigasyon programı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: btg-218_

arkadaşlar telefonum için igo navigasyon programı indirdim ama uygun content dosyasını bulamıyorum. tüm siteler üyelik istiyor. kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi? veya bildiğiniz kullandığınız güzel sesli navigasyon programı var mı?

arkadaşım bu sayfada her istegin mevcut

link:http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-igo-my-way-v8-4-2-139242-basarsoft-2011-3-q1-110502-r3-tr-poi-buildings-kktc
  • quote:

arkadaşlar telefonum için igo navigasyon programı indirdim ama uygun content dosyasını bulamıyorum. tüm siteler üyelik istiyor. kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi? veya bildiğiniz kullandığınız güzel sesli navigasyon programı var mı?

http://android.akillirobot.com/navigasyon-harita-araclari/530-android-icin-igo8in-calisan-versiyonu-detayli-kurulum-guncel-cevrimdisi-haritalar.html bu sitede hepsi var caktırma :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alendelontr -- 15 Temmuz 2011; 13:57:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alendelontr

quote:

http://android.akillirobot.com/navigasyon-harita-araclari/530-android-icin-igo8in-calisan-versiyonu-detayli-kurulum-guncel-cevrimdisi-haritalar.html bu sitede hepsi var caktırma :D

TEŞEKKÜRLER...

• 2. Gunum optimusla tek sorun sarj gibi duruyo cok cabuk bitiyo yahu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Ceng

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Ceng

quote:

Orijinalden alıntı: Emin83

Şu bilgiyide paylaşmak istiyorum arkadaşlar.Ben cihazı ( 4.levent )gold bilgisayardan satın aldım.38 TL karşığında kasko yaptırdım çalınmaya düşmeye vs. karşı.Ancak bu kasko olayının en güzel yanı cihazı 1 yıl içerisinde sorgusuz süalsiz geri alıyorlar ve sana fatura tutarının yüzde 70 ni nakit olarak ödüyorlar.Lg nin 2 inci el piyasasının düşük olduğunu düşünürsek bence çok karlı bir alışveriş oldu.
    Bu arada kaska vs herşey dahil cihazı nakit 958 tl ye satın aldım.

ciddi misin ? bende hizlial'dan almıştım sigorta yaptırmıştım (gold bilgisayara bağlı hizlialda) nasıl sorgusuz sualsiz ? ben şimdi ne yapmam gerek nasıl iade ederim ?

bi' de bu cihazda multi touch yok mu ya :( ?

olmaz mı hocam var tabiki, neden böyle bir kanıya kapıldınız?

gsmarena'da yok diyor ?http://www.gsmarena.com/lg_optimus_black_p970-3704.php

yok demiyor orda, sadece özelliklerinde yazmamış, yaptıkları incelemelerde yazıyor ama bakarsanız zaten orda gorilla glass da yazıyor ama gorilla glass yok ekranda çok da dikkate almayın yani, var tabiki multitouch bizler kullanıyoruz işte, bir de ben siz aldınız ve yok mu diye sordunuz sandım bu arada, ondan nerden kapıldınız böyle bir fikre dedim; hani çalışmıyor mu sizde multitouch anlamında yoksa aldığınız andan itibaren zaten multitouch kullanıyorsunuz menülerde falan da ''pinch zoom'' cimdikleyerek zoom yapmak falan hepsi mümkün. hatta multitouch test yüklü ya da ben yükledim tam emin değilim, test bile yaptım 5 parmak 5 ini de hatasız algıladı aynı anda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Toprak__ -- 15 Temmuz 2011; 14:56:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Morniel

2. Gunum optimusla tek sorun sarj gibi duruyo cok cabuk bitiyo yahu :(

evet ne yazık ki şimdilik durum öyle, umarım düzelir güncelleme ile, 2.3 ile düzeltilecek diyorlar ama dur bakalım
  • Beyler telefona groovesharktan indirdiğim(yaklaşık 5mb) mp3leri attım ve son sesde cızırtılı çıkıyor. Ama mesela biri beni aradığında o çalan müzik cızırtısız bir şekilde çalıyor. Telefonda bir sorunmu var yoksa benim teldemi bir sorun var yoksa attığım mp3lerdemi bir sorun var? Başka cızırtı sorunu yaşayan var mı ?

Birde telefonun üst kısmını çok az ama çok az çizdim bu çiziği nasıl silebilirim?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpoyS

Beyler telefona groovesharktan indirdiğim(yaklaşık 5mb) mp3leri attım ve son sesde cızırtılı çıkıyor. Ama mesela biri beni aradığında o çalan müzik cızırtısız bir şekilde çalıyor. Telefonda bir sorunmu var yoksa benim teldemi bir sorun var yoksa attığım mp3lerdemi bir sorun var? Başka cızırtı sorunu yaşayan var mı ?

Birde telefonun üst kısmını çok az ama çok az çizdim bu çiziği nasıl silebilirim?

Teşekkürler

o cızırtı ya da sesteki bozulma ekolayzır ayarınızla alakalıdır, ayarlardan hepsini deneyin hangisi temiz veriyorsa o ayarla kullanın, mp3 ten mp3 e fark var tabi, ona göre ayar belirlemek lazım..zil sesi olarak çaldığında tabiki ekolayzır falan devrede olmadığı için temiz çıkıyor ses normal yani arıza değil

• Telefon gerçekten süper dokunmatik falan iphone'dan daha iyi bence.

Ayrıca oyunlar çok kaliteli görüntüler çok iyi gerçekten şaşırdım yani artık iyice abartmışlar nerelere doğru gidioruz bilmiyorum

Ama menü falan bana biraz karışık geldi daha tam çözemedim çok seçenek var her sayfada ayrı ayrı bi çok seçenek
  • quote:

quote:

Beyler telefona groovesharktan indirdiğim(yaklaşık 5mb) mp3leri attım ve son sesde cızırtılı çıkıyor. Ama mesela biri beni aradığında o çalan müzik cızırtısız bir şekilde çalıyor. Telefonda bir sorunmu var yoksa benim teldemi bir sorun var yoksa attığım mp3lerdemi bir sorun var? Başka cızırtı sorunu yaşayan var mı ?

Teşekkürler

o cızırtı ya da sesteki bozulma ekolayzır ayarınızla alakalıdır, ayarlardan hepsini deneyin hangisi temiz veriyorsa o ayarla kullanın, mp3 ten mp3 e fark var tabi, ona göre ayar belirlemek lazım..zil sesi olarak çaldığında tabiki ekolayzır falan devrede olmadığı için temiz çıkıyor ses normal yani arıza değil

Peki çok küçük zor görünen bir çizik için çözüm var mı ? nasıl kapatabilirim? Takıntım varda :D
    Ha birde ekrana koruyucu çektirmek istiyorum bunun fiyatı nedir? Kendim alıp çekebilirmiyim?

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

Peki çok küçük zor görünen bir çizik için çözüm var mı ? nasıl kapatabilirim? Takıntım varda :D
    Ha birde ekrana koruyucu çektirmek istiyorum bunun fiyatı nedir? Kendim alıp çekebilirmiyim?

takıntı bende de var ama artık olmuş çiziğe birşey yapılabileceğini zannetmiyorum ya ancak bundan sonra korumanız gerekir, ekran koruyucu filmler satılıyor , forumda daha önceki sayfalarda alan ve memnun kalan arkadaşlar var, bi göz gezdirin isterseniz geçmiş sayfalara, ben almadım çok aşırı pimpirikli ve dikkatliyimdir o nedenle çizmem mümkün değil gibi görünüyor şimdilik

• arkadaşlar marketteki ücretli uygulamaları yükleyemiyorum avea kullandığım için mi böyle bir sorunla karşılaşıyorum merak ettim
    https://market.android.com/details?id=com.n2bolsa.sudokuHDGameSeries&feature=also_installed
    solda cihazınızla uyumlu değil yazısı sizde de çıkıyor mu bakar mısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhye_bakmadan_asla

arkadaşlar marketteki ücretli uygulamaları yükleyemiyorum avea kullandığım için mi böyle bir sorunla karşılaşıyorum merak ettim
    https://market.android.com/details?id=com.n2bolsa.sudokuHDGameSeries&feature=also_installed

çıkıyor o hocam market enabler/market access diye bir uygulama gerekiyormuş onu açmak için. bizde de öyle. sadece ücretsizler görünüyor ve yüklenebiliyor şuan için, telefonda ücretliler görünmüyor bile hatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Toprak__ -- 25 Temmuz 2011; 17:44:50 >

• quote:

quote:

arkadaşlar marketteki ücretli uygulamaları yükleyemiyorum avea kullandığım için mi böyle bir sorunla karşılaşıyorum merak ettim

çıkıyor o hocam market enabler diye bir uygulama gerekiyormuş onu açmak için. bizde de öyle. sadece ücretsizler görünüyor ve yüklenebiliyor şuan için, telefonda ücretliler görünmüyor bile hatta.

umarım bu sorun bir an önce çözümlenir. ücretli uygulamaları kullanmanın başka bir yöntemi var mıdır acaba,
    uygulamaları üreten firmaların sitelerinin çoğunda hangi telefonların destekli olduğuna dair bilgi verilmiyor o riski alacak kadar bir gelirim de yok :)

bir sorum daha var marketin son güncellenmesi henüz bana gelmedi güncellemeleri nereden sorgulatabilirim öyle bir özellik mevcut mu android'de.

• quote:

quote:

quote:

çıkıyor o hocam market enabler diye bir uygulama gerekiyormuş onu açmak için. bizde de öyle. sadece ücretsizler görünüyor ve yüklenebiliyor şuan için, telefonda ücretliler görünmüyor bile hatta.

umarım bu sorun bir an önce çözümlenir. ücretli uygulamaları kullanmanın başka bir yöntemi var mıdır acaba,
    uygulamaları üreten firmaların sitelerinin çoğunda hangi telefonların destekli olduğuna dair bilgi verilmiyor o riski alacak kadar bir gelirim de yok :)

bir sorum daha var marketin son güncellenmesi henüz bana gelmedi güncellemeleri nereden sorgulatabilirim öyle bir özellik mevcut mu android'de.

Market enabler diye bir uygulama varmis, onunla acik hale geliyormus ucretli olanlar da, denemedim ama oyle duydum. market bende otomatik guncelledi kendini bilmiyorum baska turlu nasil olabilir.

• arkadaşlar sanırım şarj konusunda ufak bir gelişme söz konusu bende, bugün tam 1 hafta oldu ve günün bu saatinde kalan şarj oranı (telefonu hemen hemen aynı kullanıyorum hergün) %20 kadar arttı, yani ilk günlerde bu saatlerde %15 civarı kalıyordu hatta bittiği bile oluyordu fakat son 2 gündür gözle görülür bir artış var, şuanda %36 mesela bu sürede wifi de kullandım müzik de dinledim, ekranı tam parlaklığa da getirdim bi 5 dakika kadar ve seviye bu durumda. gayet iyi bence ki daha da gider, sanırım batarya oturuyor şarj ettikçe iştahla bekliyorum iyice kendine gelsin de artık tam parlaklıkta kullanabileyim diye kesmiyor beni otomatik tam parlaklıkta 1 gün gitse tamam benim için ama geçen denedim gene aynı rutin kullanım ile gitmiyor, akşam bitiyor otomatikte de 1 gün gidiyor zaten batarya yeniyken, açıldığında tam parlaklıkla 1 gün dayansa normal kullanım ile bana kafi, daha da birşey istemem hatta sorayım ya, telefonu alalı epey zaman geçen arkadaşlarımız var aramızda; tam parlaklıkla 1 gün gidebilir hale geliyor mu cihaz yoksa umudumu keseyim mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

takıntı bende de var ama artık olmuş çiziğe birşey yapılabileceğini zannetmiyorum ya ancak bundan sonra korumanız gerekir, ekran koruyucu filmler satılıyor , forumda daha önceki sayfalarda alan ve memnun kalan arkadaşlar var, bi göz gezdirin isterseniz geçmiş sayfalara, ben almadım çok aşırı pimpirikli ve dikkatliyimdir o nedenle çizmem mümkün değil gibi görünüyor şimdilik

gittigidiyordan ekran jelatını aldım on numara

• Arkadaşlar lütfen telefonunuza nasıl root yükleyip istemediğiniz uygulamaları nasıl kaldırdığınızı anlatabilir misiniz? Nedense sorularıma kimse cevap vermiyor, bu benim yanıtsız kalan 3. sorum.

Gingerbreak yükledim telefonu root ettim es file explorer programını da yükledim fakat istemediğim uygulamaları nasıl sileceğimi bilemiyorum. Hala kendi kendine açılan uygulamalar telefonumda mevcut. Bu arada telefonda v10b rom yüklü.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.