Şimdi Ara

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.238
Cevap
6
Favori
357.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: edarguner

quote:

Orijinalden alıntı: mmurat3551

quote:

quote:

Arkadaşlar ben bu telefonu forumu takip ederek aldım ama çok ısınamadım telefona daha önce hiç lg kullanmadım çok garip geldi şimdide satmak istiyorum ama takasta düşünüyorum htc desire hd ile ilgilenen olursa mmurat3551@gmail.com mailim.

Kardeş bende Desire HD ile bu telefonu değiştirdim Desire Hd'yi alınca ne demek istediğimi anlayacaksın

sen memnun değilmisin desire hd den değilsen takas düşünürmüsün?

Ben Desire Hd telefonumu verip bunu Aldım. Neyle takas yapmaktan bahsettiniz anlayamadım acıkcası!

Desire Hd'yi alınca ne demek istediğimi anlayacaksın deyince öyle anladım ben optimus daha iyi dedin sandım kusura bakma. sen nasıl değiştin yol yordam öğret bende yapim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar ben bu telefonu forumu takip ederek aldım ama çok ısınamadım telefona daha önce hiç lg kullanmadım çok garip geldi şimdide satmak istiyorum ama takasta düşünüyorum htc desire hd ile ilgilenen olursa mmurat3551@gmail.com mailim.

Kardeş bende Desire HD ile bu telefonu değiştirdim Desire Hd'yi alınca ne demek istediğimi anlayacaksın

sen memnun değilmisin desire hd den değilsen takas düşünürmüsün?

Ben Desire Hd telefonumu verip bunu Aldım. Neyle takas yapmaktan bahsettiniz anlayamadım acıkcası!

Desire Hd'yi alınca ne demek istediğimi anlayacaksın deyince öyle anladım ben optimus daha iyi dedin sandım kusura bakma. sen nasıl değiştin yol yordam öğret bende yapim

Desire HD'den fazlası var , mesela kamera daha iyi ( Video HD'nin iyi) daha hafif ( DHD resmen gülle gibi) Sarjı 2kat daha fazla gidiyor, Ekran daha parlak, 4" kesinlikle daha kullanışlı (Diğerini 2 elle kullanmak zorundasın) , Muzik kalitesi daha iyi,

• Arkadaşlar bu cihazla 2.günüm. İlk android telefonum. eminim sorduğum soruların cevapları forumda geçmiştir ama yaklaşık 10 sayfa okuduğum halde cevabını bulamadığım sorularım var. Bunları derleyip ekliyorum. şimdiden teşekkürler:

1- p970 sahibinin ilk yapması ( yüklemesi, silmesi, kurması gerekenler nelerdir?
    2 -micro sd 16 gb karta kaç dk 720 p kayıt yapılabilir? 32gb microsd cihazda kasma yapabilir mİ?
    3- bu cihaziçin micro sd öneriniz ya da aramamız gereken özellikler nelerdir?
    4- bazı cihazlar android market açık diye önplana çıkarılır, bu her android cihazda açık olan bişey değilmidir zati?
    5- telefonda bazen '3g mod ile daha hızlı veri alımı yapılır' gibilerinden uyarı çıkıyor. hangi ayar yolu ile 3g / 2g terichi yapılır?
    6- gmailde oturum açmak istedim. ama cihaz dünden beri 'e-postanız kısa süre içinde görüntülenecek' diyor siyah ekranda.
    7- video kayıtları kesintili ve takılmalı oluyor, çözüm yolu nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusilk -- 14 Temmuz 2011; 23:16:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ynscn1903

quote:

Orijinalden alıntı: __Toprak__

quote:

quote:

quote:

Sonunda bende aldım optimus black hacılarrr Ben bu kadar kaliteli cihaz kullanmadım hayatımda yahu, Tasarımı kızları cezbediyor o derece

hayırlı olsun güle güle kullanın siz de evet öyle çekici bir yönü var keratanın

Sizin en sevdiğiniz özellikleri nelerdir bahsedermisiniz ? Benim için en uygunu android 2.2 froyo olması, tasarımı, ön kamerası, nova display teknolojisi olması..

hocam öncelikle ben 1 hafta kadar ancak oldu cihazı alalı, o nedenle 1 haftalık deneyimim ve incelememle yorum yapacak olursam; bir kere ekranı muhteşem, tek kelimeyle göz alıcı dizaynı mükemmel bence, incecik, şekli çok güzel ve bir o kadar da sağlam yapılmış, elde gacır gucur çatır çutur tarzı sesler çıkartmıyor kurcalarken, zil sesi ve genel olarak medya sesi yüksek, kaliteli ve yeterli..görüşme kalitesi yeterli ve temiz, zaten çift mikrofon var biri telefonun altında kapak açma yerinin içinde, öteki kulaklık girişi yanında gürültü önleme için cihazın çekim gücü olarak ne bluetooth ne gsm ne de wifi ile ilgili problem yaşamadım şimdiye kadar..hepsi kuvvetli ve stabil çalışıyor. medya oynatıcısı güzel epeyce, çok sade ve bence bu daha da hoş, hemen hemen tüm formatları açıyor (bu arada direkt galeriden açmaya çalışırsanız açmıyor, dosya yöneticisi ile açın) ses kalitesi ve tabiki görüntü kalitesi ortalamanın üzerinde gerçekten, hatta öyle ki full parlaklıkta HD film fragmanı izledim, aynı fragmanı arkadaşımın iphone 4 telefonundan da izledim ekranı daha yüksek çözünürlüklü olmasına rağmen kontrast, parlaklık ve renklerdeki canlılık açısından optimus daha başarılı hele web sayfalarındaki beyazın kalitesini görmelisiniz beyaz ne samsung galaxy s'teki gibi mavimsi, ne de iphone 4'deki gibi griğimsi (yanlış anlamasın kimse, ikisi de müthiş cihazlar ama ekranlar böyle bu bir gerçek), beyaz gerçek beyaz ha tabi siyah için aynı şeyi söyleyemeyeceğim yiğidi öldür hakkını yeme o konuda diğer ikisi açık ara önde nova ekran çok parlak çünkü, siyahın altından gelen ışık miktarı azımsanmayacak ölçüde siyah istiyorsanız amoled, samoled, samoled plus ekranı geçelim, zaten cihazın en büyük olayı o ağırlığı benim çok hoşuma gitti mesela, bu kadar sağlam yapıya ve özelliğe 109 gr ağırlık çok iyi bir değer cebe koyduğunuzda nerdeyse hissetmiyorsunuz inceliği de cabası tabi..hmm gelelim bana göre eksi yönlerine gülü seven dikenine katlanır ama sonuçta söylemek de lazım ki biline; telefonun kamerası emsallerine göre başarısız, fotoğraflar fazla grenli (gürültülü) çıkıyor ve kameranın mesela ses kapama seçeneği yok ya da var ben bilmiyorum o kadar sordum ama hala kimse söylemedi her fotoğraf çektiğinizde sizle beraber bi 10 kişinin de haberi oluyor hoş değil tabi, yani sapık değilim gizli gizli fotoğraf çekmiyorum ama fotoğraf çektiğimde de herkesin anlamasına gerek yok di mi? gelelim video kaydına, video kayıtları yeterince kaliteli ve 720p @30fps değerindeler, sesi de fena çekmiyor ancak en boy oranı çarpık ve basık, telefondan izlendiğinde anlaşılmazken pcye attığımızda bu kendini gösteriyor, bu sorun şuan için mevcut olan romdan kaynaklı olsa da şimdilik resmi olarak kurtulma yolu yok o nedenle söylemek istedim. ön kamerası için söylenecek çok fazla birşey yok, 2 mp ve gayet başarılı iş görüyor geliyorum cihazın en güçsüz olduğu yönüne (bana göre şuan için); şarj cihaz günümüz medya cihazları gibi her türlü bağlantı, senkronizasyon, grafik ağırlıklı uygulamalar, medya özellikleri ve güçlü işlemci, büyük ekran gibi nimetleri sonuna kadar barındırdığından şarjın dayanma süresi epeyce kısa maalesef, özellikle arka planda kendi kendine uygulama çalıştıran android sistemi ve parlaklığı gerçek ölçümlerde 750 nits çıkan ultra parlak ekranımız bunun başlıca sebebi tabi bunu biraz da olsa engellemek için ne yazık ki düzenli olarak task killer ile çalışan uygulamaları sonlandırmak ve ekran parlaklığını da ekonomik (otomatik ayarda) kullanmak gerekiyor dün gece telefonu saat 1 de şarjdan çektim, kilidini açıp ekranı tam parlaklığa getirdim, tekrar kilitleyip yattım..sabah açıp bi 10 dk kurcaladım ki bu arada şarj %80 e inmişti bile sonra tekrar kilitleyip işe gittim, bundan 4 saat sonra telefonumun şarjı %40 kalmıştı, arada 3-4 defa çıkartıp mesaj atmışlığım var sadece düşünün, uygulamalar ve ekran sömürüyor bataryayı şuanda da hatta bitti bitecek hatta bakayım durun %26 kalmış ki 1 saat evvel otomatiğe almıştım panikleyip yahu en sevdiğiniz özelliklerinden bahsedermisiniz dendi telefonu parça pinçik ettik ama olsun

Bir ciihaz bu kadar güzelmi anlatılır yahu, öncelikle beni kırmayıp bu kadar şey yazdığınız için teşekkür ederim.. Optimus black'i büyük bi heyecanla gidip alışverişmerkezinden aldım.Sarja taktım ve tam olarak doldurduktan sonra elime aldım ve 700 nits ile çalışan nova display özelliği olan ekrana baktım, gözlerim kamaştı açıkçası.. Güneşli bir ortamda bile gözlerimi alıyordu o derece.. Ama sarj için dedikleriniz aklımı karıştırdı doğrusu bunu biraz araştırdım ve uygulamalardan sebep olduğunu öğrendim, su an 2.2 froyo'dayız androidde eylülde 2.3'e geçiyormuşuz orada bu sorunu tamamiyle çözümleyecekmiş LGe.. Kamera sesi konusunda bende muzdaribim açıkçası onun kapatılmasını öğrenirseniz eğer banada iletin.. Bende cihazı baya beğendim açıkçası.. O fiyata bu kalitede bi cihazı satmalarıda oldukça şaşırtıcı.. Tasarım olarak resmen aşık oldum diyebilirim ağırlığı kalınlığı vesaire tam bana göre.. 512mb ram'i var oyunlarda hız problemi yaşamadım açıkçası..Google android marketten uygulama ve oyunları ücretsiz indiriyorum neden ücretsiz onuda bilmiyorum Ön kamerasıda çok hosuma gitti görüntülü görüşme yaptığım arkadaslarım beni çok iyi gördüklerini söylüyorlar.. G-key fonksiyonuda oldukça başarılı olmuş bence.. Dediğiniz gibi wifi direckt özelliğide bağlantı problemini ortadan kaldırıyor.. Bir arkadasım tavsiye etmişti bu cihazı iyikide gidip almışım hiç pişman değilim.. Bilgilendirmeler için tekrar teşekkürler..

tekrardan hayırlı olsun. cihazda yüklü market zaten sadece ücretsiz uygulamaları gösteriyor, ücretliler için market enabler uygulamasını indirip kurmak gerekli. wifi direct özelliğini karşı cihazda da bu özellik yoksa kullanamazsınız, samsung galaxy S2 de var sanırım bizim cihazların dışında..wifi ile dosya aktarımı içinhttp://www.fjsoft.at/en/downloads.php bunu bilgisayarına,http://www.mediafire.com/?adgzn1a7ix7lg4a (programları
    CROSSHAIR arkadaşımız paylaşmıştı tekrar teşekkürler burdan) bunu da telefonuna atıyorsun aynı programın pc ve android versiyonları, ikisini kurduktan sonra pc ve telefon wifi, bluetooth ve usb ile birbirlerini görüp veri alış verişi yapabiliyorlar, wifi ile 800 kb/s a kadar hızla gönderiyor gayet başarılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Toprak__ -- 15 Temmuz 2011; 2:08:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

telefonu öve öve bitiremediniz deli oluyorum yaaa imreniyorum sizeeeeeeeeee,imkanım yok onu almayaaaaaaaaa

hocam denir mi öyle, bizi de üzdün şimdi bak sana daha iyileri nasip olur inşallah

• Ekrandan ötürü moralim 0..
    Çizikleri nasıl kapatabiliriz, var mı bir yolu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

telefonu öve öve bitiremediniz deli oluyorum yaaa imreniyorum sizeeeeeeeeee,imkanım yok onu almayaaaaaaaaa

hocam denir mi öyle, bizi de üzdün şimdi bak sana daha iyileri nasip olur inşallah

umarım alırsın. ya da umarım alabileceğin fiyatlara iner bi an önce. bütün herşey ucuzlasa herkes sahip olsa keşke.
    bu arada bir tüyo; sahibindenden gördüğünüz 2.el cihazı satıcı ile anlaşıp sanalpazar.com'da ilan açmaya ikna ederseniz oradan yüzde 5 komisyonlu vade farksız 12 taksitle alabilirsiniz. ben iki haftalık cihazı 735 liraya 12 taksitle bu şekilde aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emin83

Şu bilgiyide paylaşmak istiyorum arkadaşlar.Ben cihazı ( 4.levent )gold bilgisayardan satın aldım.38 TL karşığında kasko yaptırdım çalınmaya düşmeye vs. karşı.Ancak bu kasko olayının en güzel yanı cihazı 1 yıl içerisinde sorgusuz süalsiz geri alıyorlar ve sana fatura tutarının yüzde 70 ni nakit olarak ödüyorlar.Lg nin 2 inci el piyasasının düşük olduğunu düşünürsek bence çok karlı bir alışveriş oldu.
    Bu arada kaska vs herşey dahil cihazı nakit 958 tl ye satın aldım.

ciddi misin ? bende hizlial'dan almıştım sigorta yaptırmıştım (gold bilgisayara bağlı hizlialda) nasıl sorgusuz sualsiz ? ben şimdi ne yapmam gerek nasıl iade ederim ?

bi' de bu cihazda multi touch yok mu ya :( ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Ceng

quote:

Şu bilgiyide paylaşmak istiyorum arkadaşlar.Ben cihazı ( 4.levent )gold bilgisayardan satın aldım.38 TL karşığında kasko yaptırdım çalınmaya düşmeye vs. karşı.Ancak bu kasko olayının en güzel yanı cihazı 1 yıl içerisinde sorgusuz süalsiz geri alıyorlar ve sana fatura tutarının yüzde 70 ni nakit olarak ödüyorlar.Lg nin 2 inci el piyasasının düşük olduğunu düşünürsek bence çok karlı bir alışveriş oldu.

ciddi misin ? bende hizlial'dan almıştım sigorta yaptırmıştım (gold bilgisayara bağlı hizlialda) nasıl sorgusuz sualsiz ? ben şimdi ne yapmam gerek nasıl iade ederim ?

olmaz mı hocam var tabiki, neden böyle bir kanıya kapıldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Toprak__ -- 15 Temmuz 2011; 1:45:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Ekrandan ötürü moralim 0..
    Çizikleri nasıl kapatabiliriz, var mı bir yolu ?

çizildi mi yoksa? nasıl oldu, anahtarla falan cebe mi koydunuz yoksa düştü mü? bildiğim kadarıyla bazı teknik servisler çizik kapatma işlemi uyguluyor ama ekran için zararlı olduğunu duymuştum ki mantıklı çünkü o çizikleri yoketmek için ya kimyasal kullanılıyordur ya da fiziki olarak üst kısımdan traşlıyorlardır baya o çizikler olmuş artık hocam, siz bundan sonra oluşmaması için birşeyler yapın, öncelikle bir ekran koruma jelatini alın bana kalırsa. bu ekranların en büyük düşmanı çizik ve parmak izi, zaten parmak izinden dolayı güneşte nerdeyse görünmez olan ekran bir de çizik olursa durum fena, dikkat etmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Toprak__ -- 15 Temmuz 2011; 1:50:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusilk

Arkadaşlar bu cihazla 2.günüm. İlk android telefonum. eminim sorduğum soruların cevapları forumda geçmiştir ama yaklaşık 10 sayfa okuduğum halde cevabını bulamadığım sorularım var. Bunları derleyip ekliyorum. şimdiden teşekkürler:

1- p970 sahibinin ilk yapması ( yüklemesi, silmesi, kurması gerekenler nelerdir?
    2 -micro sd 16 gb karta kaç dk 720 p kayıt yapılabilir? 32gb microsd cihazda kasma yapabilir mİ?
    4- bazı cihazlar android market açık diye önplana çıkarılır, bu her android cihazda açık olan bişey değilmidir zati?
    5- telefonda bazen '3g mod ile daha hızlı veri alımı yapılır' gibilerinden uyarı çıkıyor. hangi ayar yolu ile 3g / 2g terichi yapılır?
    6- gmailde oturum açmak istedim. ama cihaz dünden beri 'e-postanız kısa süre içinde görüntülenecek' diyor siyah ekranda.

720 p kaydın 1-1,5 dakikası yaklaşık 50 mb yer kaplıyor, ordan hesaplayın işte. 32 gb class'ı yüksek bir micro sd kart alırsanız kasma yapmaz ama dolduğunda yine de sistemi yavaşlatacaktır illa ki..class 6 ve üzeri uygun takılmadan ve kasılmadan çalışmak için..videolardaki takılmalar class'tan ötürüdür, üstündeki kartı kullanıyorsanız 2gb class 2 dir o, takılma yapar normal. ben class 4 8 gb aldım o da yapıyor takılma ama çekerken, izlerken değil onu da söyliyim. class 10 bulabilirseniz 16 gb kafidir bunun için 32 çok pahalı olur zaten class 10 olursa, tabi size kalmış. Türkiye'ye çoğu android telefon market kapalı olarak geliyor, birtakım yöntemlerle aktif hale getiriyorsunuz, bunda direkt açık o anlamda. ayarlardan kablosuz ayarlarına girin, altta mobil şebeke ayarları var tıklayın veri servisleri, veri dolaşımı, ağ modu, sadece 2g ağlarını kullan gibi seçenekler var orda. ordan istediğiniz ayarları yapın, sadece 2g ağları kullan seçeneğinin tikini kaldırın, ağ modunu çift mod yapın, veri servislerini aktif hale getirin, veri dolaşımı sanıyorum roaming dediğimiz yurtdışındayken kendi operatörünüz üzerinden veri servislerini kullanmanızı sağlıyor, şuan için tavsiye etmem hem Türkiye'de gereksiz hem de yurtdışında olsanız da çok pahalı. dikkat etmeniz gerekn kısım; veri servislerini etkinleştir derseniz cihaz wifi bağlı değilken mobil şebekeniz üzerinden intenete bağlanmaya çalışır ve bu aletler sürekli güncelleme yapıyor, sürekli internete bağlı kalır telefon dikkat operatörüm üzerinden internete girmek istemiyorum ama telefon 3g üzerinden çalışsın derseniz o zaman sadece ağ modunu çift moda alıp 2g kullanı da iptal etmeniz yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Toprak__ -- 15 Temmuz 2011; 1:41:39 >

• Arkadaşlar herkeze iyi geceler

Bugün babam doğum günümde bu telefonu hediye etti aslında istiyordum ve çok iyi oldu

Dikkatimi bir şey çekti kutunun içinden cd çıkmadı ben telefonu nasıl tanıtçam bilgisayara yani bunun için gereken program nedir nerden indirebilirim ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunusilk

Arkadaşlar bu cihazla 2.günüm. İlk android telefonum. eminim sorduğum soruların cevapları forumda geçmiştir ama yaklaşık 10 sayfa okuduğum halde cevabını bulamadığım sorularım var. Bunları derleyip ekliyorum. şimdiden teşekkürler:

720 p kaydın 1-1,5 dakikası yaklaşık 50 mb yer kaplıyor, ordan hesaplayın işte. 32 gb class'ı yüksek bir micro sd kart alırsanız kasma yapmaz ama dolduğunda yine de sistemi yavaşlatacaktır illa ki..class 6 ve üzeri uygun takılmadan ve kasılmadan çalışmak için..videolardaki takılmalar class'tan ötürüdür, üstündeki kartı kullanıyorsanız 2gb class 2 dir o, takılma yapar normal. ben class 4 8 gb aldım o da yapıyor takılma ama çekerken, izlerken değil onu da söyliyim. class 10 bulabilirseniz 16 gb kafidir bunun için 32 çok pahalı olur zaten class 10 olursa, tabi size kalmış. Türkiye'ye çoğu android telefon market kapalı olarak geliyor, birtakım yöntemlerle aktif hale getiriyorsunuz, bunda direkt açık o anlamda. ayarlardan kablosuz ayarlarına girin, altta mobil şebeke ayarları var tıklayın veri servisleri, veri dolaşımı, ağ modu, sadece 2g ağlarını kullan gibi seçenekler var orda. ordan istediğiniz ayarları yapın, sadece 2g ağları kullan seçeneğinin tikini kaldırın, ağ modunu çift mod yapın, veri servislerini aktif hale getirin, veri dolaşımı sanıyorum roaming dediğimiz yurtdışındayken kendi operatörünüz üzerinden veri servislerini kullanmanızı sağlıyor, şuan için tavsiye etmem hem Türkiye'de gereksiz hem de yurtdışında olsanız da çok pahalı. dikkat etmeniz gerekn kısım; veri servislerini etkinleştir derseniz cihaz wifi bağlı değilken mobil şebekeniz üzerinden intenete bağlanmaya çalışır ve bu aletler sürekli güncelleme yapıyor, sürekli internete bağlı kalır telefon dikkat operatörüm üzerinden internete girmek istemiyorum ama telefon 3g üzerinden çalışsın derseniz o zaman sadece ağ modunu çift moda alıp 2g kullanı da iptal etmeniz yeterli.

teşekkürler toprak güzel bilgiler.
    diğer arkadaşlar için cevap beklediğim soruları yazayım. 1 ve 6.cı sorular için yardım bekliyorum. teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

Arkadaşlar herkeze iyi geceler

Bugün babam doğum günümde bu telefonu hediye etti aslında istiyordum ve çok iyi oldu

Dikkatimi bir şey çekti kutunun içinden cd çıkmadı ben telefonu nasıl tanıtçam bilgisayara yani bunun için gereken program nedir nerden indirebilirim ?

hayırlı olsun gerek yok hocam cd'ye, tak çalıştır olayı var bunda, usb ile bağlayınca direkt yüküyor yazılımı sanırım ama emin olmak için siz gene de lg sitesinden bir araştırın lg pc suite gibi bir program olabilir, ama ben kurmadım pc tanıyıp yükledi direkt sürücüleri

• quote:

quote:

hayırlı olsun gerek yok hocam cd'ye, tak çalıştır olayı var bunda, usb ile bağlayınca direkt yüküyor yazılımı sanırım ama emin olmak için siz gene de lg sitesinden bir araştırın lg pc suite gibi bir program olabilir, ama ben kurmadım pc tanıyıp yükledi direkt sürücüleri

hcam telefonu bilgisayara bağlayınca Usb depolama birimi olarak tanıyor yani telefonun içine falan girebiliyorum ama böle samsungtaki gibi bir pc suit programı falan yok ben şimdi oyun uygulama falan inidrdim bunları nasıl yükleyebilirim ?

herhangi bir klasör içine falanmı atıcam bunları ?

• quote:

quote:

quote:

hcam telefonu bilgisayara bağlayınca Usb depolama birimi olarak tanıyor yani telefonun içine falan girebiliyorum ama böle samsungtaki gibi bir pc suit programı falan yok ben şimdi oyun uygulama falan inidrdim bunları nasıl yükleyebilirim ?

herhangi bir klasör içine falanmı atıcam bunları ?

Evet, herhangi bir klasore atip telefondaki polaris office uygulamasiyla bulup kurabilirsiniz :)

• quote:

hayırlı olsun öncelikle. pc suite yazılımını isterseniz LG nin sitesinden indirin isterseniz de hafıza kartınızın içinde var zaten yükleme dosyası onu bilgisayara atın ve yükleyin

• arkadaşlar merhaba birşey sormak istiyorum ben gene telefon internete bağlıyken farkettiyseniz tarayıcınız dışında da reklamlar beliriyor ekranda, birçok uygulamada kenarda köşede reklamlar çıkıyor pc gibi, aslında hoşuma da gidiyor elimdekinin bir mini pc olduğunu hatırlatıyor bana ama gene de reklam sonuçta yani bunları kapatmanın bir yolu var mı yoksa öyle takılalım mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Toprak__ -- 15 Temmuz 2011; 10:59:52 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Ceng

quote:

olmaz mı hocam var tabiki, neden böyle bir kanıya kapıldınız?

gsmarena'da yok diyor ?http://www.gsmarena.com/lg_optimus_black_p970-3704.php

• Arkadaslar tekrar soracagim. Telefonuma v10b yi yukleyip root yaptim fakat hala istemedigim programlari silemedim. Sizler nasil sildiniz? Bu programlar nerede yuklu? Silmek icin hangi programi kullanmam ve neler yapmam gerek?
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.