Şimdi Ara

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.238
Cevap
6
Favori
357.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben v11 e 2 gün önce geçmiştim zaten, tr karakter sorunu var oda umrumda değil mesaj fazla çekmiyorum, bu rom diğerlerine hız farkı basıyor resmen :) boot logo değiştirme için ortalıkta bu işi yapan programlar türedi araştırmanı tavsiye ederim. Mesela ben boot animasyon changer pro kullanıyorum. İndirdiğiniz zip uzantılı animasyon logosunu hafıza kartındaki oluşturduğu klasör içine atıyorsunuz program içinden seçtiğinizde logoyu boot animasyona ekliyor. Ayrıca orjinal animasyon logosunuda aynı klasör içine kopyalıyor. Ben başka bir lg logosu buldum fakat kısaydı sanırım, açılışta lg logosu devreye giriyor o bitince peşinden diğer operatör logosu geliyor. v10 kullanan birisi sevabına bu program ile orjinal animasyon logosunu alıp siteye eklerse, orjinal logoyu geri yükleriz. Böylece orjinal logolu v11b miz olur. v10b kurup logo alıp tekrar v11b kurmaya üşeniyorum açıkcası, hele ki o kadar program kurduktan sonra..

• quote:

Orijinalden alıntı: burak d

Dokunmatiği nasıl bu telefonun acaba

iphone dan iyi bundan iyi tarif olmaz heralde :)

@xpity dediğin logo değiştirmelere bakıcam şimdilik root yapıp gereksiz sistem uygulamlarını sildim...
  • ya arkadaşlar v11 de telefon çok hızlanıyor demişsiniz ama nasıl hızlanıyor yani zaten normalde çok hızlı , herhangi bir işlem yap diyince anında yapıyor zaten , bunun hızlısı nasıl , basmadan tahmin mi ediyor ne yapacağınızı

birde arkadaşlar ben bunun kendi launcher ından bir türlü tam performans alamadım takılıyor gibi oluyor arada . o yüzden herkese tavsiyem başka launcher kullanmaları . benim önceki telefonumdan beri kullandığım launcher ADW Launcher EX (1.3.3 versiyonu sonuncusu) herkese öneririm
  • cross v11b de benim en çok hoşuma giden video çekiminin hatasının giderilmesi oldu basık değil bu önemliydi o sornu aştık şükür :)
    hız konusunda belki 11 rakamındandır sanki daha iyi çalışıyor gibi

ekleme: açılırken çıkan logoyuda boot animasyon changer ile değiştim şimdi daha iyi oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HumWE -- 25 Haziran 2011; 15:09:58 >
  • piskolojik olabilir .

- v10 nasıl ?

+ çok hızlı .

- hımm . peki v11 nasıl ?

+ bu da sorumu ? birisi 10 birisi 11 %10 daha fazla bu da demek oluyor ki en az %10 daha hızlı 11 olan

- ???
  • arkadaşlar telefonu görenler oha o ne diyor dün telefonumu bir arkadaşımın iphone'u ile değiştirdim bir kaç günlüğüne şimdiden özledim keratayı.
    sizden bir ricam olacak sketchbook adında bir çizim programı var bir zahmet indirip bizim telefonda çalışıp çalışmadığına bakar mısınız.
    http://www.androidfreeware.net/download-sketchbook-express.html
    1ghz işlemci 512 mb ram istiyor acaba bizim canavar çalıştıracak mı bunu çok merak ettim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dhye_bakmadan_asla

arkadaşlar telefonu görenler oha o ne diyor dün telefonumu bir arkadaşımın iphone'u ile değiştirdim bir kaç günlüğüne şimdiden özledim keratayı.
    sizden bir ricam olacak sketchbook adında bir çizim programı var bir zahmet indirip bizim telefonda çalışıp çalışmadığına bakar mısınız.
    1ghz işlemci 512 mb ram istiyor acaba bizim canavar çalıştıracak mı bunu çok merak ettim :)

sizin canavarda 1 ghz ve 512mb özelliğinde

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: dhye_bakmadan_asla

arkadaşlar telefonu görenler oha o ne diyor dün telefonumu bir arkadaşımın iphone'u ile değiştirdim bir kaç günlüğüne şimdiden özledim keratayı.

sizin canavarda 1 ghz ve 512mb özelliğinde

evet ama sınırları zorluyor uygulama :) arkadaşıma telefon açıp indirmesini söyledim ama tepkisi "abi sikeç mikeç anlamam ben, sen yaparsın beni bulaştırma" oldu.

http://www.youtube.com/watch?v=GmC0WUf4dr8 video'nun son 5-10 saniyesini izleyin derim :)

• Arkadaşlar telefonun genelinden çıktı artık iyice rom muhabbetleri dönmeye başladı da ben gene de bir soriyim.

Şimdi ben bu telefonu elime aldım 1 dk falan kullandım hoşuma gitti baya beğendim yani ve yurtdışından avrupadan alma şansım var...Orada daha ucuz mudur acaba? Dikkat etmem gereken birşey var mı kilit vs.? Telefonu alıyım mı yani kötü olduğu yok hafızası yok pili vs bişeyinde kötülük var mı? Bunu alma şunu al diyeceğiniz bir model var mı? En ucuz ve en iyi özellikli bunu buldum lg olması da problem değildir umarım sonuçta yazılımı belli donanımda da problem yok gibi...zaten öyle aşırı oyun moyun da oynamam gpusu falan eksiymiş çok problem olmaz herhalde...
  • Bu bimexin Allah belasını versin. Salı günü dedimki lg optimusu Forum Etlik şubesine getirin. Onlarda dediki okey cumaya kadar kesin gelir. C.tesi oldu ve bügün aradım hala gelmedi ve hiçbir bilgimiz yok diyor. Alamadım teli bi. Maximum karta 3 ay erteleyen başka yer yok mu?
  • Bot Animations Changer programı ile bot nasıl değiştiriyoruz. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpoyS

Bu bimexin Allah belasını versin. Salı günü dedimki lg optimusu Forum Etlik şubesine getirin. Onlarda dediki okey cumaya kadar kesin gelir. C.tesi oldu ve bügün aradım hala gelmedi ve hiçbir bilgimiz yok diyor. Alamadım teli bi. Maximum karta 3 ay erteleyen başka yer yok mu?

hocam hepsiburadan alırsan 50 lira maxi puan verecek ve ve 100 lira çek verecek. Bunuda düşünebilirsin. 30 lira da vodafone hat indirimi kullanabilirsin sanırım.
  • Yurt dışından garantisiz alacağına, sahibinden i az biraz incele, 2. el 1 haftalık ile 1 aylık bile bulabilirsin. Kimisi kullanamadığından, kimisi bataryası az gittiğinden şikayet edip satışa çıkartıyor. Hem yurt dışından alacağın fiyata (belkide daha ucuza) garantili telefon alabilirsin.

quote:

Orijinalden alıntı: Escape595

Arkadaşlar telefonun genelinden çıktı artık iyice rom muhabbetleri dönmeye başladı da ben gene de bir soriyim.

Şimdi ben bu telefonu elime aldım 1 dk falan kullandım hoşuma gitti baya beğendim yani ve yurtdışından avrupadan alma şansım var...Orada daha ucuz mudur acaba? Dikkat etmem gereken birşey var mı kilit vs.? Telefonu alıyım mı yani kötü olduğu yok hafızası yok pili vs bişeyinde kötülük var mı? Bunu alma şunu al diyeceğiniz bir model var mı? En ucuz ve en iyi özellikli bunu buldum lg olması da problem değildir umarım sonuçta yazılımı belli donanımda da problem yok gibi...zaten öyle aşırı oyun moyun da oynamam gpusu falan eksiymiş çok problem olmaz herhalde...

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: SpoyS

Bu bimexin Allah belasını versin. Salı günü dedimki lg optimusu Forum Etlik şubesine getirin. Onlarda dediki okey cumaya kadar kesin gelir. C.tesi oldu ve bügün aradım hala gelmedi ve hiçbir bilgimiz yok diyor. Alamadım teli bi. Maximum karta 3 ay erteleyen başka yer yok mu?

hocam hepsiburadan alırsan 50 lira maxi puan verecek ve ve 100 lira çek verecek. Bunuda düşünebilirsin. 30 lira da vodafone hat indirimi kullanabilirsin sanırım.

hocam peder internet üzerinden alışveriş yapmıyor sorun orda. güvenilir değil diyor. anlatamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpity

Yurt dışından garantisiz alacağına, sahibinden i az biraz incele, 2. el 1 haftalık ile 1 aylık bile bulabilirsin. Kimisi kullanamadığından, kimisi bataryası az gittiğinden şikayet edip satışa çıkartıyor. Hem yurt dışından alacağın fiyata (belkide daha ucuza) garantili telefon alabilirsin.

quote:

Orijinalden alıntı: Escape595

Arkadaşlar telefonun genelinden çıktı artık iyice rom muhabbetleri dönmeye başladı da ben gene de bir soriyim.

teşekkürler ama sahibindende de 0 ı 900 liraysa 2. elini 800 e satıyor onları alacağıma 0 alırım...yurtdışındaki fiyatını net bilmiyorum ama tl olarak 600-700e gelecekse garanti olmazsa da öldürmez. ayrıca telefonu hala alıp almamakta kararsızım eğer problemleri varsa şarj vs gibi daha farklı modellere de yönelebilirim ya da yurtdışında daha ucuz ama daha iyi modeller varsa tavsiye ederseniz sevinirim mesela galaxy s in fiyatı düşmüştür bunun gibi...

• Beyler yarın acity e almaya gideceğim. BU kadar uğraştığıma değer mi? Sarj problemi olayı nedir?
  • 11b kullanmaya başlayalı 4 gün oldu. Telefon ilk çıktığı gün alanlardanım. Sabah 6.30 da şarjdan çektim. Tüm gün kullandım. 1.5 saat telefon görüşmesi yaptım. Facebook kullandım fotoğraf çektim. Wifi kapalı idi. 20'ye yakın mesaj çektim ve aldım. Saat 00.30 ve pil %40'ta. Bu bana yeterde artar bile. Tamam her ne yaptıysam gelen mesajlardaki türkçe karakter problemini düzeltemedim. ancak söyle bir ilginçlik keşfettim. Annemin kullandığı oldukça eski bir sonyericsonn var. Ondan mesaj yollarken ulusal karakterler seçeneğini aktif hale getirince gelen mesajlarda türkçe karakterleri görebildim. Ayrıca radyoda var!
  • quote:

Orijinalden alıntı: MelodyScan

Haftalardır android telefon arayışındaydım aklımda Samsung Galaxy Ace ilk sıradaydı bugün lg 970 i fark ettim biraz araştırdım fiyat performans olarak tatmin edici bir tel tam Hb den sipariş vermek üzereydimki benim için olmazsa olmaz radyo olmadığını fark ettim :) dedim dh ye girip bir bakayım telefon hakkındaki yorumlara gördümki telefonda turkcell rom yüklü oldukça can sıkıcı bir durum doğal olarak teli almaktan vazgeçtim Şimdi Samsung Galaxy Ace imi bekliyorum :) hiç kuşkum yok lg bu uygulamasıyla çok müşteri kaybedecektir

Bu üründe radyo var.Ayrıca rakibi olmamasına karşı gidip bu ürünü galaxy ace ile karşılaştırıp , galaxy ace aldıysanız büyük hata yapmışsınız.İptal şansınız varsa direk iptal edin.Çok pişman olucaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: @uiKSilveR

quote:

Orijinalden alıntı: MelodyScan

Haftalardır android telefon arayışındaydım aklımda Samsung Galaxy Ace ilk sıradaydı bugün lg 970 i fark ettim biraz araştırdım fiyat performans olarak tatmin edici bir tel tam Hb den sipariş vermek üzereydimki benim için olmazsa olmaz radyo olmadığını fark ettim :) dedim dh ye girip bir bakayım telefon hakkındaki yorumlara gördümki telefonda turkcell rom yüklü oldukça can sıkıcı bir durum doğal olarak teli almaktan vazgeçtim Şimdi Samsung Galaxy Ace imi bekliyorum :) hiç kuşkum yok lg bu uygulamasıyla çok müşteri kaybedecektir

Bu üründe radyo var.Ayrıca rakibi olmamasına karşı gidip bu ürünü galaxy ace ile karşılaştırıp , galaxy ace aldıysanız büyük hata yapmışsınız.İptal şansınız varsa direk iptal edin.Çok pişman olucaksınız

aynen iptal şansınız varsa iptal edin bu P970 galaxy ace ile değil , galaxy S ile denk bir telefondur

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.