Şimdi Ara

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.238
Cevap
6
Favori
357.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheMidnight

quote:

Orijinalden alıntı: btg-218_

arkadaşlar 1 aydır optimus black kullanıyorum. son zamanlarda youtube facebook videoları dahil hiç bir video izleyemiyorum. video bağlanırken 'bu içerikler oynatılamaz' diyor. adobe falash player 10.3 yüklü durumda , yardımcı olabilir misiniz? ayrıca youtube app. yükledim oda hata veriyor...

Sistem programları yüklümü dostum telefonunda cache bilgilerini silip tekrar denesen ?

Bendede bazı videolarda öyle dedi ama sonra düzeldi...

konuyu biraz daha açabilir misin ne yaptığın hakkında konuya biraz uzağımda... telefonu aldığımdan beri çok bişey yüklemedim ama ilk başta açıyordu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi btg-218_ -- 2 Ağustos 2011; 22:55:45 >

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar 1 aydır optimus black kullanıyorum. son zamanlarda youtube facebook videoları dahil hiç bir video izleyemiyorum. video bağlanırken 'bu içerikler oynatılamaz' diyor. adobe falash player 10.3 yüklü durumda , yardımcı olabilir misiniz? ayrıca youtube app. yükledim oda hata veriyor...

Sistem programları yüklümü dostum telefonunda cache bilgilerini silip tekrar denesen ?

Bendede bazı videolarda öyle dedi ama sonra düzeldi...

konuyu biraz daha açabilir misin ne yaptığın hakkında konuya biraz uzağımda... telefonu aldığımdan beri çok bişey yüklemedim ama ilk başta açıyordu...

Tabi hemen :)

Quick system info diye bir program var çok yararlı gerçekten onu indir Marketten.. sonra açınca Apllicationsa geç ve Telefondan Menu tusuna bas açılan yerde Clear Cache var onu yap bi bakalım düzelirmi ?

ayrıca yazılımını güncelledinmi dostum

Ayarlar + Telefon hakkında bölümüne gir sendeki versiyon V10a mı ? V10a da sorunlar vardı Resmi V10b ye geçince onlarda kalktı eğer güncellemediysen güncellemeni tavsiye ederim..

• Ayrıca Marketten Adobe Air'i da indir programların daha hızlı açılmasını sağlıyormuş youtube ondan sonra daha sorunsuz oldu bende.. denemekte fayda var :)
  • quote:

Ayrıca Marketten Adobe Air'i da indir programların daha hızlı açılmasını sağlıyormuş youtube ondan sonra daha sorunsuz oldu bende.. denemekte fayda var :)

çok teşekkürler...
  • quote:

quote:

Ayrıca Marketten Adobe Air'i da indir programların daha hızlı açılmasını sağlıyormuş youtube ondan sonra daha sorunsuz oldu bende.. denemekte fayda var :)

çok teşekkürler...

Rica ederim dostum sonucu yazarsın olmadı başka yollar deneriz :)
  • radyo mükemmel çalışıyor hakikaten, widgetı da
  • Radyo'da ses biraz az mı ? Yoksa bana mı öyle geldi.
  • quote:

quote:

quote:

çok teşekkürler...

Rica ederim dostum sonucu yazarsın olmadı başka yollar deneriz :)

gücellemek isteyince kimlik doğrulama hatası diyor... sebep ne olabilir v10a var hala...

• quote:

gücellemek isteyince kimlik doğrulama hatası diyor... sebep ne olabilir v10a var hala...

Valla dostum o hata herkeste var sebebide şu bence LG telefonu ilk açtığınd LG kendisin bir kimlik doğrulama mesajı yolluyormuş böylelikle telefon kayıt oluyor LG de ama bizde öyle bir mesaj olmadı bende olmadı olan arkadaşlar varmı varsa bilgilendirsinler...

Böyle birşey olduğuda kutusunda ingilizce yazıyor.. bende Wi-Fi üzerinden güncellemenin bu yüzden olmadığı kanısındayım..

Bende Wi-Fi den yapamadım lg pc suit programını yükledim hafıza kartında var program sonrada LGMobile Support Tool u indirdim bunlarla usb kablo ile güncelledim..

Wi-Fi üzerinden olmaması çok kötü olmuş... Müşteri hizmetlerinide aradım ama onlar bi haberler :)

Böyle yaparak güncelleyebilirsin dostum..

• quote:

quote:

Valla dostum o hata herkeste var sebebide şu bence LG telefonu ilk açtığınd LG kendisin bir kimlik doğrulama mesajı yolluyormuş böylelikle telefon kayıt oluyor LG de ama bizde öyle bir mesaj olmadı bende olmadı olan arkadaşlar varmı varsa bilgilendirsinler...

Böyle birşey olduğuda kutusunda ingilizce yazıyor.. bende Wi-Fi üzerinden güncellemenin bu yüzden olmadığı kanısındayım..

Bende Wi-Fi den yapamadım lg pc suit programını yükledim hafıza kartında var program sonrada LGMobile Support Tool u indirdim bunlarla usb kablo ile güncelledim..

Wi-Fi üzerinden olmaması çok kötü olmuş... Müşteri hizmetlerinide aradım ama onlar bi haberler :)

Böyle yaparak güncelleyebilirsin dostum..

ok yardımların için teşekkürler tekrardan..

• Önemli değil gene birşey olursa yardımlaşmaya devam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Ceng

quote:

Orijinalden alıntı: CROSSHAIR

quote:

quote:

quote:

Bi arkadaş asphalt 6 oynadım demişti.ben kurdum oyunu ama introdan sonra oyundan atıyor,nasıl çözdünüz bu sorunu ?

ben oynuyorum asphalt 6 yı gayet de güzel . o sizin yüklediğiniz bizim telefona uygun olmayan versiyonu . bende ilk başta onu yüklemiştim dediğiniz gibi introyu geçince siyah ekran oluyor bekliyor sonrada oyundan çıkıyor. bi kaç sayfa önce bikaç HD oyunun olduğu bir link paylaşmıştım ordakini indirin ve yükleyin onda hiçbir sıkıntı yok

Bende oradan yukledim ama yine atiyor.acaba sorun ne ?

ala
    ala

bende ordan yükledim bende sorunsuz çalıştırabiliyorum

hatta şimdi sildim tüm dosyaları tekrar yükledim yine aynı.eğer bu oyunları oynamayacaksak bu telefonda çok kötü olur :(

oynatmazsa olur mu ya oynatır ama uyumluluk sorunu gibi bişey vardır bilemeyeceğim şimdi ama bende sorunsuz çalışıyor ben pek oynamıyorum ama arada bir canım sıkılırsa oynuyorum süper bir oyun hatta gören herkesin de dibi düşüyor bu oyuna

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bi arkadaş asphalt 6 oynadım demişti.ben kurdum oyunu ama introdan sonra oyundan atıyor,nasıl çözdünüz bu sorunu ?

ben oynuyorum asphalt 6 yı gayet de güzel . o sizin yüklediğiniz bizim telefona uygun olmayan versiyonu . bende ilk başta onu yüklemiştim dediğiniz gibi introyu geçince siyah ekran oluyor bekliyor sonrada oyundan çıkıyor. bi kaç sayfa önce bikaç HD oyunun olduğu bir link paylaşmıştım ordakini indirin ve yükleyin onda hiçbir sıkıntı yok

Bende oradan yukledim ama yine atiyor.acaba sorun ne ?

ala
    ala

bende ordan yükledim bende sorunsuz çalıştırabiliyorum

hatta şimdi sildim tüm dosyaları tekrar yükledim yine aynı.eğer bu oyunları oynamayacaksak bu telefonda çok kötü olur :(

oynatmazsa olur mu ya oynatır ama uyumluluk sorunu gibi bişey vardır bilemeyeceğim şimdi ama bende sorunsuz çalışıyor ben pek oynamıyorum ama arada bir canım sıkılırsa oynuyorum süper bir oyun hatta gören herkesin de dibi düşüyor bu oyuna

Calistirmayi basardim sonunda :) guzelmis harbiden

• http://www.android-turkey.net/forum/konu-lg-optimus-black-p970-rom-yukleme.html

arkadaşlar linkteki forumda bi rom'un yüklenmesi anlatımış. forumda yazılanlara göre kutudan çıkan telefona kıyasla şarz 20 saate kadar artıyor, türkçe karakter sorunu olmuyor, hız artıyor, radyo geliyormuş. bunu paylaşmak istedim. ben de yarın kurmayı düşünüyorum.
  • Beyaz optimus black ile beraber bizdekinse olduğu gibi siyah sert kapak da verilir mi acaba paket içeriğinde :)
    Siyah telefona bu beyaz arka kapak güzel gider. Ayrıca satışı olacaktır kapağında. O zaman hemen bir tane kapmalı ki extra yakışıklı bir telefon olsun
  • aga baktım bulamadım kbakma beceremedik sanırım sen link verirmisin apk dosyasını ve resimlerini atarmısın tekrardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyoflord

aga baktım bulamadım kbakma beceremedik sanırım sen link verirmisin apk dosyasını ve resimlerini atarmısın tekrardan.

hocam böyle birine cevap verirken alıntı yaparsanız hiç olmazsa kim olduğu belli olur.
  • alıntı olarak yapmıştım sanırım ama beceremedim.. radyo için söylemiştim indirme linkini ve ve nasl yapcagmız anlatrımısın demek istemiştim ( internetsiz radyo dinleme)
  • quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

Arkadaşlar HD Video çekerken donukluk problemine karşı 8Gb Class 10 hafıza kartı almak istiyorum, Hepsiburada'da kampanyalı bir ürün var ne dersiniz acaba?

Ayrıca bizim telefon SDHC Destekliyormu? alıp elimde patlamasın

İlan Linki:http://www.hepsiburada.com/Liste/team-8gb-class-10-ultra-yuksek-hizli-micro-secure-digital-hafiza-karti-sd-adaptor-tmmsd8gc10/productDetails.aspx?categoryid=1100011&productid=bd100942

Hepsiburada'dan Team 16 GB Class 10 SDHC siparişi verdim sanırım bugün elime geçecek. Class 10'dan aşağısını almamalı bence :)
    Ve evet destekliyor dostum.,

Bu arada şu Nova ROM'un son sürümünü yükledim. Sırf pil göstergesi için ayrı widget kullanmamak adına bile yükleyebilirmişim onu farkettim :)

Bir de, ekran kilitliyken power butonuna basınca 1-1.5 sn. sonra ekranın gelmesi sorunu bu ROM'da ve farklı bir lockscreen app'i çalıştırırken bile devam ediyor. Bir ara servise vermeliyim sanırım gıcık etmeye başladı fena halde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Önder Çatalkaya
    Bir de, ekran kilitliyken power butonuna basınca 1-1.5 sn. sonra ekranın gelmesi sorunu bu ROM'da ve farklı bir lockscreen app'i çalıştırırken bile devam ediyor. Bir ara servise vermeliyim sanırım gıcık etmeye başladı fena halde.

Kilit tuşuna basınca ekranın gelmesi için 1 saniye civarında bekleme olayı bende de mevcut. Normali böyle sanırım..
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.